Novinky
Vimax Pills - Recenzia

Kde kúpiť najlepšie doplnky výživy - Vimax Pills, Clitorin TABLETKY PRE MUŽOV: Vimax Pills - originál z VimaxPills.cz - objednať so zľavou 10 percent na Madcat.cz Doplnok výživy pre ŽENY: Clitorin -...

viac
Blog / Články

Chudnutie - Štíhla postava

Ako efektívne a prírodne schudnúť?

Ako rýchlo a jednoducho schudnúť
Chudnutie je činnosť, s ktorou sa v živote stretol asi už každý z nás. Niekto túži po tom, aby znížil svoju hmotnosť o mnoho kíl, niekomu zas stačí, keď sa zbaví 2-3 kíl a bude so svojou postavou spokojný. Receptov, ako efektívne a hlavne prírodne schudnúť je niekoľko a každý sme si prešli inou cestou, ako mať vysnívané telo.

 

Najlepším spôsobom, ako získať výsledky, efektívne a na dlhšiu dobu, je cvičenie a fyzický pohyb. V tomto prípade môžeme povedať, že sa dá spojiť príjemné s užitočným a ak máte k športu blízko, o to ľahšie to celé pre vás bude. Schudnúť cvičením neznamená, že sa musíte niekoľkokrát v týždni zatvoriť do fitka a makať tam ako športovci. Posilňovanie môžete kombinovať aj s inými druhmi pohybu, ako je napríklad behanie, lyžovanie, plávanie, či dlhšie túry. Je len na vás, ktorý spôsob je pre vás ten najvhodnejší nielen po ekonomickej, ale aj inej stránke vášho života.

 

Veľmi obľúbeným sa stáva cvičenie v kolektíve ako napríklad joga, cross fit, kedy vás vie namotivovať a dodať vám energiu aj iní ľudia okolo. Pokiaľ ale nemáte čas niekam dochádzať a ani finančná situácia nie je najlepšia, zistite si na internete cviky, ktoré môžete v kľude cvičiť aj doma. Aj tento pohyb sa počíta a niekedy sa dokážete zničiť rovnako, ako by ste chudli v posilňovni.

 

Ak sa už pustíte do pravidelného cvičenia, najlepšie je skombinovať ho so zmenou jedálnička, na ktorý ste boli doteraz zvyknutí. Nezdravá strava v podobe tukov a cukrov do vášho tela dostáva kalórie, ktoré sa vám usádzajú na rôznych partiách, s ktorými sú ľudia nespokojní. Konzumovať by ste preto mali zdravšie výrobky a potraviny, z ktorých sa nielenže nepriberá, ale majú aj pozitívny vplyv na zdravie. Každé jedlo je potrebné doplniť o dostatok ovocia a zeleniny, v ktorej je dostatok vitamínov a minimum kalórií.

 

Zamedziť by ste mali príjmu mastného jedla, pripravovaného na slnečnicovom oleji a vymeniť ho za olivový alebo kokosový. Zabudnúť by ste mali tiež na bielu múku, ktorá je hlavne v pečive. Vymeňte ho za špaldovú alebo celozrnnú, v ktorej je oveľa viac potrebných živín a dokonca vás aj zasýtia na dlhšiu dobu, než to z bielej múky. Sladkostiam sa radšej totálne vyhnite a skúste ich nahradiť zdravými pochúťkami, ktoré si viete pripraviť doma. Najväčším neprajníkom faktorom postavy vo väčšine prípadoch bývajú sladké nápoje, s ktorými sa ľudia lúčia len veľmi ťažko. Niektorí sú na ich konzumácii dokonca až závislí, pretože si nevie predstaviť deň bez niekoľkých litrov džúsu. Tén je veľmi chutný a dodáva človeku energiu, ale v jednej fľaši sa nachádza obrovské množstvo cukru, ktoré naše telo doslova zabíja. Pitný režim dodržiavajte, ale zamerajte sa na čistú vodu, najlepšie ochutenú citrónom alebo rôzne čaje, ktoré vašej postave nijak neublíži. Veľmi dôležité je však nielen dodržiavanie zdravších návykov, ale aj pravidelné jedenie. Jesť by ste mali minimálne päťkrát denne, čo vaše telo naozaj ocenia a nebude si vytvárať tukové zásoby ako v prípade, že by ste jedli menej krát.


Vyskúšajte potraviny, ktoré vám pomôžu spáliť tuky prirodzene

Potraviny pre prirodzenú stratu hmotnosti
Je známe, že existujú potraviny, ktoré pomáhajú ľuďom chudnúť. Samozrejme bez pohybu to nejde a ani ich konzumácia nezaručí, že budete vyzerať ako fitnessky. Počas znižovania telesnej hmotnosti vám však môžu pomôcť pri chudnutí, bez toho ste sa nejako extra namáhali. Skúste ich pridať do jedla alebo konzumovať samotné a uvidíte, aký vplyv na váš metabolizmus budú mať.

 

Škorica - je užitočná pri kontrole hladiny cukru v krvi a tým zaručuje, že vám nebude chýbať cukor, ktorý ani nepotrebujete. Výnimočné účinky má aj pri liečbe cholesterolu a redukovať vám pomôže aj chuť na príliš veľa jedla. Konzumovať ju môžete napríklad v podobe čaju alebo ochutením rôzneho jedla, pričom blahodarne ovplyvňuje aj celulitídu, s ktorou bojujú najmä ženy.

 

Grep - známy je aj pod pojmom tukové brzda a to v dôsledku toho, že blokuje tuky ukladajúci sa v tele. Ak chcete, aby ste stále nepociťovali chuť na jedlo, ktoré ani nepotrebujete, dajte si grep, ten vám chute spomalí. Okrem toho podporuje celkový metabolizmus, činnosť pečene a odbúravanie tukov z tela a je teda výborným prírodným spaľovačom.

 

Zázvor - táto ostrá potravina sa využíva najmä na prípravu čajov a rôznych nápojov, ktoré majú pozitívny vplyv na celkové zdravie. Keďže má štipľavú chuť, dokonale naštartuje metabolizmus a spaľovanie tukov, o ktorom ani nebudete vedieť. Odporúčame konzumovať ho najmä v zime, kedy vás dokonale zahreje.

 

Mäta - je známa pozitívnymi účinkami na celé trávenie, pričom má úžasnú vôňu a chuť. Typickou vlastnosťou je, že dokáže bojovať s nadúvaním a teda sa vďaka nej nebudete cítiť ako slon. Ak pocítite chuť na sladké, ktorú by ste najradšej zažehnali, urobte si mätový čaj a na cukor ani nepomyslíte.

 

Pomaranč - asi ste to ani netušili, ale toto ovocie je dokonalým detoxikantom a čističom tela, ktoré dokonca aj výborne chutí. Ak sa chcete zbaviť prebytočných tukových látok v tele a cítiť sa lepšie, dajte si pravidelne jeden pomaranč, ktorý môžete využiť aj ako zdravú desiatu.

 

Chia - konzumujú je profesionálny športovci a fitnesáci, ktorí vedia o ich účinkoch. Okrem toho, že nemajú žiadne kalórie a dokážete sa nimi zasýtiť, podporujú mozgovú aktivitu, energiu a koncentráciu, ktorá je pre každého dôležitá. Dá sa preto povedať, že chia semienka dokážu vyvolať dlhodobý pocit sýtosti a oklamať váš žalúdok natoľko, že si nebude niekoľko hodín priať jesť.

 

Smoothies - stali sa obľúbenou stravou ľudí, ktorí aktívne chudnú. Tieto nápoje zo zeleniny alebo ovocia vás poriadne zasýti, neobsahujú žiadne kalórie, ktoré ste museli zhadzovať, a vaše telo naplní množstvom vitamínov, ktoré sú potrebné pre každého z nás. Pripraviť sa dajú na rôzne spôsoby, záleží už len na tom, ktoré druhy ovocia a zeleniny máte najradšej.

 

Chilli - pikantné veci podporujú trávenie a spaľovanie tukov, výnimkou nie je ani chilli, ktoré sa dá pridať takmer do každého jedla. V zimných mesiacoch vás dokonale zahreje a pomôže zbaviť sa prebytočných kalórií, s ktorými bojujete dlhšiu dobu.


S týmito doplnkami schudnete naozaj rýchlo

Ako sa zdravo zbaviť prebytočného tuku
Doporučujeme tri produkty, ktoré vám pomôžu rýchlo schudnúť a dosiahnuť postavy, o aké ste vždy túžili.

 

OPC Traubenkern je prírodný nemecký doplnok vyrábaný z výťažkov z hroznových semien, ktorý vám pomôže rýchlo schudnúť. Ide o tabletky s antioxidačnou a protizápalovou podporou vyrábané len z prírodných látok vysokej kvality. Vhodné sú aj pre ľudí, ktorí majú intolerancii na lepok a laktózu, preto ich môže užívať naozaj každý. Dobrým spôsobom, ako ich účinok ešte zvýrazniť, je užívanie počas keto diéty a zdravej stravy, kedy znižujú váš príjem kalórií dvojnásobne. Ženy ocenia účinok tohto produktu pri celulitíde, ktorú dokážu s OPC Traubenkern ľahko odbúrať.

 

Ďalším odporúčaným výrobkom sú Green Coffee tabletky, ktoré sú už podľa názvu vyrábané zo zelenej kávy. Ide o špeciálny výrobok na chudnutie, ktorý pôsobí ako silný antioxidant, zrýchľuje metabolizmus a pomáha sa zbaviť toxínov, ktoré sa vo vašom tele nahromadili. Green Coffee je vyrobený len z prírodných látok a preto nemá žiadne vedľajšie účinky na vaše zdravie, ktorých by ste sa mohli obávať. Obľúbený je najmä vďaka pomeru cena a kvalita, kedy sa pre jeho kúpu rozhoduje množstvo ľudí, ktorí chcú naozaj rýchlo a efektívne schudnúť. Tento výrobok vám nezaručí, že zo dňa na deň schudnete a budete vyzerať ako modelka, ale prírodné zložky, ktoré Green Coffee obsahuje, vám k tomu pomôžu.

 

Za vyskúšanie stojí aj prírodné spaľovač Bikini, ktorý vás dokáže za pár dní dostať do plaviek. Vhodný je nielen pre ženy, ale aj mužov, ktorí nemajú čas chudnúť a potrebujú výsledky vidieť čo najskôr. Užívaním prípravku Bikini sa vám v tele stabilizuje hladina cukru, obmedzí sa vám chuť na sladké a spáli prebytočné tuky, ktoré nepotrebujete. Výsledky tohto bezlepkového spaľovače môžete spozorovať už po 24 hodinách používania, pričom vaše telo bude doplnené o vitamíny a minerály potrebné na posilnenie imunity. K doplnku sa dostanete ľahko kúpi cez internet, a to bez akéhokoľvek lekárskeho predpisu.

 

Znižovanie hmotnosti prírodnými doplnkami

Copyright 2019 - 2023 © Turbo24.sk