Novinky
Vimax Pills - Recenzia

Kde kúpiť najlepšie doplnky výživy - Vimax Pills, Clitorin TABLETKY PRE MUŽOV: Vimax Pills - originál z VimaxPills.cz - objednať so zľavou 10 percent na Madcat.cz Doplnok výživy pre ŽENY: Clitorin -...

viac
Blog / Články

Milovanie, masáže, bozkávanie

Viete, aké sú pozitívne účinky milovania a bozkávania?

Pozitívne účinky bozkávania a milovania
Milovanie nie je len skvelý spôsob, ako mať zdravý vzťah, ale je to tiež skvelý spôsob, ako udržať seba a svojho partnera zdravých. Väčšina z vás by ste súhlasili s tým, že milovanie je úžasný relax a môže vás oslobodiť od pút rušného života.

 

Milovanie vám pomáha spať lepšie. Spánok, ktorý dostanete hneď po tom, čo ste sa milovali, bude oveľa lepší. Dobrý nočný spánok vám zaručí, že sa budete cítiť bdelí a celkovo zdraví. Jedna z chemických látok, ktoré uvoľňujú stres, je oxytocín. Oxytocín nielen zvyšuje endorfíny a znižuje bolesť, ale môže tiež pomôcť pri spánku. Milovanie znižuje stres, čo spôsobuje zmiznutie starostí z vašej hlavy a umožňuje vám hlboký spánok.

 

Milovanie posilňuje imunitný systém. Milovanie len raz alebo dvakrát týždenne súvisí s vyššími hladinami protilátky zvanej imunoglobulín, čo môže zvýšiť vašu ochranu pred prechladnutím a inými infekciami až o 30 percent.

 

Udržuje vás mladých - nie je pochýb o tom, že aktívna romantický život robí pary žiť šťastnými a zaistí dlhší život. Výskum naznačuje, že pravidelné milovanie umožňuje uvoľňovanie endorfínov a zvyšuje produkciu vitamínu D pokožkou, čo zase zaručí jej mladistvý vzhľad.

 

Pravidelné milovanie spaľuje kalórie. Je to skvelá forma cvičenia a pomáha spáliť kalórie. Štúdie naznačujú, že pravidelné milovanie je rovnako dobré ako zdvíhanie železa v telocvični. Tiež zahŕňa svalové pohyby stehien, nôh, ramien, paží a dolnej časti brucha, čo sa rovná celkovému telesnému tréningu. Spaľuje asi 150 kalórií, čo je porovnateľné s ľahkou jogou alebo prechádzkou. Spaľuje kalórie, najmä ak sa vykonáva rôznymi štýlmi a pozíciami. Tiež ide o dobrý spôsob, ako chudnúť.

 

Aké sú účinky bozkávania? Bozkávanie spúšťa vo vašom mozgu hormóny, ktoré uvoľňujú koktail chemikálií. Vďaka tomu sa budete cítiť tak dobre, ako nikdy predtým. Bozkávanie podnieti strediska potešenie mozgu. Tieto chemikálie zahŕňajú oxytocín, dopamín a serotonín, čo môže viesť k pocitu eufórie a povzbudenie pocitu lásky a väzby. Znižuje tiež hladinu vášho kortizolu (stresového hormónu).

 

Rozširuje vaše cievy, čo pomáha znižovať krvný tlak. Bozkávanie zvyšuje vašu srdcovú frekvenciu spôsobom, ktorý rozširuje vaše cievy. Keď sa cievy dilatujú, zvyšuje sa krvný prietok a spôsobuje okamžité zníženie krvného tlaku. Takže to znamená, že bozkávanie je pre srdce dobré, a to doslova.

Bozky znižujú alergické reakcie, ukázalo sa, že bozkávanie poskytuje významnú úľavu od žihľavky a iných príznakov alergických reakcií súvisiacich s peľom a roztočmi v domácnosti. Stres tiež zhoršuje alergické reakcie, takže účinok bozkávanie na stres môže tiež znížiť alergickú reakciu.


Pozitívne účinky na vaše telo majú aj masáže

Účinky masáže na telo muža a ženy
Máte skúsenosti s erotickou masážou? Môže to slúžiť ako skvelá predohra. Erotická masáž je tiež známa ako zmyselná masáž - čiže tantrická masáž. Ide o umeleckú formu a tiež o fyzickú terapiu a zahŕňa nahé telá, ktoré spolupracujú na dosiahnutie alebo posilnenie sexuálneho vzrušenia. Používa sa tiež ako sexuálna terapia na stimuláciu libida. Na celom svete sa používajú rôzne techniky v rôznych kultúrach na zlepšenie sexuálnych vzťahov a osobného šťastia.

 

Väčšina z nás pozná tradičné metódy ako thajská masáž, havajská alebo lomi-lomi masáž atď., Ktoré môžu pomôcť zlepšiť naše fyzické a duševné zdravie. Erotická alebo zmyselná masáž sa viac zameriava na rôzne erotogénne zóny tela - na podporu sexuálneho vzrušenia.

 

Perineálna masáž a masáž prostaty môžu zlepšiť erekciu. Ženy už mnoho rokov vedia, že perineálnej masáž môže pomôcť uvoľniť panvová bolesť, zlepšiť tok krvi a uľahčiť pôrod. V poslednej dobe sme si uvedomili, že kvalifikovaná masáž genitálnej oblasti u mužov - najmä perineum - stimuluje prietok krvi do genitálií, čo môže pomôcť posilniť erektilnej tkanivo a zmierniť bolesť a dysfunkciu prostaty. Jemné pretiahnutie tejto oblasti po určitú dobu môže spôsobiť, že celé telo sa uvoľní, váš pulz sa spomalí a váš krvný tlak klesá.

 

Ďalším typom masáže, ktorá je prospešná, je masáž prostaty. Ak túto masáž vykoná kvalifikovaný partner alebo masér profesionál, táto technika môže pomôcť pri prietoku krvi v prostate a pri problémoch s erektilnou dysfunkciou. Pre mnohých mužov to môže byť tiež veľmi príjemný zážitok.

Ak chcete využiť masáž prostaty, je to ideálne, ak máte k dispozícii správne nástroje a techniky. Jemná masáž prstami je fantastická, ale mnoho mužov ju odmieta! Ak chcete preskúmať svoju prostatu a čo vám robí dobre, môžete skúsiť masáže prostaty. Sú bezpečné a mimoriadne účinné. Keď ste ochotní nechať masérku alebo priateľa, aby vám pomohli, môžete im ukázať, ako sa to páči vám.

 

Milé dámy, vyskúšajte tieto produkty a zlepšite svoj sexuálny život

TOP prírodné prípravky pre lepší pohlavný styk
Clitorin

 

Skvelý produkt pre ženy, vďaka ktorému žena zažije sex, aký ešte nikdy nezažila. Je to prírodný doplnok výživy, ktorý vám zaistí väčšiu chuť na sex. Clitorin je výrobok, ktorý v tele ženy naštartuje každý aspekt, ktorá je v oblasti sexuálneho života podstatný.

 

Ženy si môžu byť isté, že im bude nápomocný v nasledujúcich oblastiach, vďaka nemu dosiahnete vyššej sexuálnej libido, väčšie sexuálne vzrušenie, intenzívne orgazmy, lepšie prekrvenie pohlavných orgánov, vyššia plodnosť, celkové posilnenie psychického stavu. Je to najlepšie afrodiziakum, aké ste kedy užili. Clitorin je naturálne afrodiziakum a patrí medzi naj produkty pre lepší sexuálny život. Žiadne vedľajšie účinky nečakajte.

 

Vigorelle

 

Toto je ten najlepší lubrikačný gél na zvlhčenie vagíny a zvýšenie vzrušenie pri pohlavnom styku. Sexuálna stimulácia je dosiahnutá aktívnymi látkami, ktoré sú čisto prírodné a zaistí pocit stopercentného spoľahnutie sa na účinok daného výrobku.

 

Látky obsiahnuté v tomto jedinečnom gélu majú pri styku so ženskými pohlavnými orgánmi obrovský prínos. V prípade, že chcete dosiahnuť oveľa rýchlejšie vzrušenie, silnejšiu a príjemnejšiu stimuláciu pohlavných orgánov, lepší sexuálny zážitok, dlhší orgazmus a zvýšenie libida, ste na správnej adrese.

Tento produkt účinkuje nasledovne - vstrebáva sa do vagíny a do okolia klitorisu, tým pádom dochádza k zvýšenej túžbe na sex. Sex je po aplikovaní tohto gélu príjemnejšie, ale hlavne kvalitnejšie.

 

Breastmax

 

Ide o najlepšie tabletky na zväčšenie poprsia a pre dosiahnutie štíhlej postavy. Rovnako ako všetky naše produkty, tak aj tento je prírodný doplnok stravy bez prídavných aditív, ktoré by narušili chod vášho organizmu. To znamená, že ak chcete dosiahnuť väčšie poprsie, pevnejšie prsia a zvýšenie sexuálnej príťažlivosti, siahnite po Breastmax.

 

Za pár mesiacov dôjde k trvalým výsledkom. Mnohým ženám narástli prsia za dobu štvrť roka až o dve čísla. To len vďaka prírodnému zloženiu. Tieto prírodné látky vedia stimulovať rastové hormóny pre rast prsníkov. Tento prípravok je bez lekárskeho predpisu.

 

Afrodiziaká na lepší sex a zvýšenie libida

Copyright 2019 - 2023 © Turbo24.sk