Novinky
Vimax Pills - Recenzia

Kde kúpiť najlepšie doplnky výživy - Vimax Pills, Clitorin TABLETKY PRE MUŽOV: Vimax Pills - originál z VimaxPills.cz - objednať so zľavou 10 percent na Madcat.cz Doplnok výživy pre ŽENY: Clitorin -...

viac
Blog / Články

Priemerná veľkosť penisu | Ako zväčšiť penis

Úvod Veľkosť penisu

Recenzie a diskusia: Priemerná veľkosť penisu - Ako zväčšiť veľkosť penisu?

Recenzie a diskusia: Priemerná veľkosť penisu

Veľmi dobre vieme, ako znie večne nezodpovedaná otázka mužov (ale i žien) - aká je priemerná veľkosť penisu podľa diskusií? Vzhľadom k tomu, že v súčasnosti je internet presýtený recenziami, marketingovými ťahmi a reklamami ručiacimi za zväčšenie mužského pohlavného údu, vôbec nie je jednoduché zistiť, aká veľkosť je tá správna, ktorá je nadpriemerná, a ktorá aspoň "postačí".

TOP 3 tabletky na erekciu a zväčšenie penisu: Ultra Potencia - najsilnejší prípravok pre rýchly účinok s efektom na 4 dni, Vimax Pills pre dlhodobý efekt a Dragon Power - lacné afrodiziakum.

 

Je všeobecné známe, že zatiaľ čo najväčšími penismi sa pýšia muži z Afriky či Južnej Ameriky, najmenší ich majú Aziati. Čo však Česi a Slováci? Nie je naším cieľom diskutovať o tom, čí veľkosť je práve to, na čom záleží, ale pozrime sa na pár faktov hovoriacich o veľkosti v konkrétnych číslach. Posledná, teda aj najaktuálnejšia štúdia umiestnila Česko s priemernou dĺžkou 15,89 cm na druhé miesto (hneď po Maďaroch s priemernou dĺžkou 16,51 cm), za nimi nasledujú Taliani, a Slováci obsadili štvrté miesto (priemerná dĺžka penisu Slováka je 15,21 cm). Určite ste nepredpokladali, že tieto národnosti sa dostanú pred vyhlásených milencov, akými sú napríklad Francúzi alebo Španieli.

 

Teraz, keď už poznáme priemernú dĺžku, môžeme sa zamyslieť nad tým, či práve tento priemer je to údajné minimum, ktoré chlap musí mať, aby vedel kvalitne uspokojiť partnerku. Ako zväčiť penis? Základom je erekcia a prekrvenie penisu. Skúste tabletky Vimax Pills a Ultra Pontecia na zlepšenie erekcie s pozitívnym vplyvom na veľkosť penisu. Realizoval sa prieskum na vzorke približne 8000 respondentov, v ktorom sa ukázalo, že ideálna dĺžka (ako podľa mužov, tak podľa žien) je 17 až 18 centimetrov, čo je však podľa mnohých sexuológov jeden z najväčších nezmyslov. V súčasnosti sa realizuje mnoho ďalších štúdií venujúcich sa veľkosti penisu - a to hlavne z neustále sa zvyšujúceho počtu mužov, ktorí sa sťažujú na malý penis a aktívne hľadajú riešenie pre jeho zväčšenie. Autori takýchto štúdií dokonca uvádzajú, že čím ďalej viac mužov chce svoj údajný problém s malým penisom riešiť operačným zákrokom. Takíto muži by rozhodne mali najprv vyskúšať neinvazívne metódy zväčšovania penisu (rôzne výživové doplnky, účinné tabletky, alebo terapie zvyšujúce mužské sebavedomie).


 

 

Ultra Potencia - tabletky na okamžité zlepšenie erekcie

Ako zväčšiť veľkosť penisu

Prípravok Ultra Potencia je medzi zákazníkmi čím ďalej tým viac úspešnejšie nootropikum známy ako prírodný stimulant na erekciu a libido. Z takmer neznámych piluliek sa za krátku dobu stal jeden z najlepšie hodnotených produktov na okamžité zlepšenie erekcie. Výrobca stavil na tradičné poznatky čínskej medicíny, ktorá žne úspechy vo vylepšovaní sexuálneho zdravia mužov už niekoľko storočí.

 

Je vaša priemerná veľkosť penisu nižšia ako hovoria diskusie a odborné články? Chcete zväčšiť penis? Skúste Ultra Potencia, ktorý vám zlepší erekciu a tým sa zväčší penis. Tieto pilulky sú vhodné pre mužov akéhokoľvek veku, a to najmä vďaka prírodnému zloženiu. Aj napriek skutočnosti, že sa jedná o nechemický prípravok na výhradne prírodnej báze, nie je možné tvrdiť, že by boli jeho účinky len priemerné. Opak je pravdou - tým, že výroba je prírodná, nespôsobuje žiadne zdravotné problémy a iné nežiaduce účinky, ktoré sú častokrát spojené s užívaním prípravkov pre viac spermií a zväčšenie penisu. Z doterajších užívateľských recenzií je dokonca zjavné, že Ultra Potencia nepôsobí na skvalitnenie erekcie iba lokálne, ale má vplyv na celý organizmus (keďže pozitívne pôsobí na srdce a aj celý obeh krvi, je to komplexná a úplne prirodzená cesta na posilnenie erekcie a intenzívnejšie vnímanie rozkoše vďaka väčšiemu penisu). Zaujíma vás, ako to funguje? Pilulky Ultra Potencia dokážu cievy uvoľniť okamžite, čím sa zvýši prietok krvi a požadovaný účinok sa dostaví za veľmi krátku dobu. Okrem toho môžete očakávať aj riešenie nepríjemností s predčasnou ejakuláciou a "bonusom" je výrazne skrátený čas zotavenia medzi vyvrcholeniami.

 

 

Tieto efekty sú jednoducho dosiahnuteľné vďaka týmto extraktom:

 • ženšen (veľmi dobre známy aj ako koreň života)
 • galgán lekársky (vďaka vplyvu na činnosť sleziny a ľadvín priamo ovplyvňuje aj sexuálnu túžbu, potláča únavu organizmu)
 • wild yam (stabilizuje hormonálnu hladinu)
 • goji (značne zvyšuje vytrvalosť – ovplyvňuje fungovanie celého metabolizmu)
 • a iné

Záver je jasný - ak chcete nakopnúť svoj sexuálny výkon prirodzenou cestou a bez dlhého čakania na požadovaný výsledok, siahnite po kapsulách Ultra Potencia, ktoré vám nepomôžu len na zlepšenie erekcie, ale aj pri riešení problémov s menším penisom.


Ultra Potencia

 Vimax Pills - najlepší doplnok výživy na prírodné zväčšenie penisu 


Vimax Pills - najlepšie tabletky, prípravok na prírodné zväčšenie penisu

Vimax Pills je jeden z najznámejších produktov svojho druhu - v prípade, že ste sa o doplnky podporujúce erekciu a zväčšenie penisu zaujímali aj v minulosti, bezpochyby ste o tabletách Vimax počuli. Nie je to náhoda, tento produkt má najlepšie recenzie a vyslúžil si tiež nespočetné množstvo pozitívnych reakcií od spokojných klientov, ktorí vďaka nemu zaznamenali viditeľné zlepšenie kvality ich sexuálneho života. Stručne povedané - hlavnou výhodou je dlhodobý efekt, ktorý ovplyvňuje zlepšenie erekcie a tiež aj odstránenie predčasnej ejakulácie.

 

 

 

Pozor, nie je to však podľa odbornej diskusie len doplnok na zlepšenie erekcie, plodnosť, povzbudenie erekcie - Vimax pôsobí aj na zväčšenie penisu, čiže spektrum mužských problémov, na ktoré pôsobí, je naozaj široké. Priemerná veľkosť penisu nestačí, ak chcete zväčšiť penis, zlepšite erekciu s tabletami Vimax Pills. Prvenstvo medzi produktmi zameranými na sexuálne zdravie má vďaka skvelému zloženiu, ktoré je možné charakterizovať ako vyslovene prírodné, bez akéhokoľvek pridania chemických látok, ktoré by mohli mať za následok nežiaduce účinky. Medzi kľúčové prírodné látky patrí napríklad tribulus terrestris (podporuje chuť na sex, zvyšuje prirodzenú sexuálnu túžbu, zlepšuje erekciu), hloh obyčajný (nielenže chráni pred kardiovaskulárnymi ochoreniami, ale je prospešný pre pánov, ktorí túžia po hrubšom, prirodzenejšom penise), alebo aj tiež epimedium sagittatum (známy aj pod názvom krpčiarka šípolistá, v minulosti sa používala najmä v čínskej medicíne - zvyšuje libido a celkové vzrušenie).

 

 

 

Ak náhodou ešte neviete o výhodách Vimax Pills, pripravili sme si pre vás stručné zhrnutie:

 • tieto tabletky na zlepšenie erekcie sú vhodné pre mužov všetkých vekových kategórií (samozrejme od osemnástich rokov)
 • môžete si byť istí zaručenou kvalitou (za celú dobu pôsobenia na trhu sa zaznamenal odbyt viac balení Vimax Pills ako piluliek podobného druhu od iných výrobcov dohromady, fakt poukazujúci na reálne výsledky a serióznosť produktu)
  potrebujete len krátky čas na to, aby boli výsledky viditeľné

 • okrem väčšieho penisu aj celkové zlepšenie erekcie a aj oddialenie ejakulácie 
 • samozrejmosťou je aj vyššie spomínané prírodné zloženie, vďaka ktorému sa nemusíte obávať nežiadúcich účinkov (ako napríklad bolesti hlavy alebo žalúdka, silné migrény a podobne)

Vimax cena

Copyright 2019 - 2023 © Turbo24.sk