Novinky
Vimax Pills - Recenzia

Kde kúpiť najlepšie doplnky výživy - Vimax Pills, Clitorin TABLETKY PRE MUŽOV: Vimax Pills - originál z VimaxPills.cz - objednať so zľavou 10 percent na Madcat.cz Doplnok výživy pre ŽENY: Clitorin -...

viac
Blog / Články

RECENZIA: Tribulus Terrestris - Kotvičník Zemný

Mocná bylinka Kotvičník a jeho všestranné využitie

Mocná bylinka Kotvičník a jeho všestranné využitie

 

Kotvičník zemný bol pre svoje účinky využívaný už v antickom Grécku. Jedná sa o jednoročnú asi šesťdesiat centimetrov vysokú rastlinku, ktorá má drobné žlté kvietky. Najdôležitejšia časť rastliny je jej tvrdý plod. Jeho pôvodnou domovinou je Japonsko a Čína, ale v súčasnosti ho môžete dostať takmer v celom svete a výnimočne na neho možno naraziť v našich končinách. Dosť ale bolo poučných faktov a je načase prejsť k tomu hlavnému, a síce k dôvodom, prečo je Kotvičník zemný natoľko cenenou bylinkou.


Látky, obsiahnuté v tejto rastline, ocenia najviac páni. Ide totiž o akési "prírodné anabolík", čo je jeden z dôvodov, prečo v minulých desaťročiach bol Kotvičník hojne využívam hlavne športovci. Ďalej má značný vplyv na produkciu mužského hormónu testosterónu, ktorý podľa vedeckých štúdií dokáže zvýšiť až o 30%. Táto skutočnosť z neho urobila šikovného pomocníka pre mužov blížiace sa ku štyridsiatemu roku života, pretože v týchto rokoch produkcie tohto hormónu pomaly, ale isto klesá. Pravidelné užívanie výťažku z tejto byliny dokáže tento proces zvrátiť alebo aspoň spomaliť.

 

K vplyvu Kotivičníku na sexuálny život sa ešte vrátime. Je totiž nevyhnutné spomenúť aj jeho vynikajúce účinky na ľudský organizmus a zdravie všeobecne. Má pozitívny vplyv na močové cesty, pri ťažkostiam pomáha navrátiť tráviace procesy do normálu a navyše je to aj pomocník v boji s psychickými problémami, ako sú napríklad depresia, úzkosť či len dopomôže k vyššiemu sebavedomie. V článku by sme nemali zabudnúť ani zoznam látok, ktoré ho robia natoľko výnimočným. Pýši sa teda obsahom trieslovín, saponínov, flavonoidov, alkaloidov, sacharidov, vitamínu C a mnoho ďalších. Nejedná sa len o bylinu pre mužov, takže ak ste žena, nemusíte vešať hlavu, pretože Kotvičník môžete s pokojom na pre spomínané účinky užívať aj vy a hladina testosterónu sa vám nezvýši.


Kotvičník ako prostredník k zlepšeniu mužskej sexuality

Kotvičník ako prostredník k zlepšeniu mužskej sexuality

Áno, ako už bolo spomenuté, vďaka zvýšeniu produkcie testosterónu najviac ocenia účinky tejto byliny muži. Ono totiž nízka hladina tohto hormónu vedie k postupnému znižovaniu energie, úbytku svalovej hmoty a zníženie libida. Všetky tieto prirodzené zmeny prichádza pozvoľna, takže je muži mnohokrát prehliadajú a snaží sa ich ignorovať. Ako sa ale testosterón znižuje viac a viac, tak sú aj zmeny s tým spojené logicky výraznejšia až dôjdu do bodu, kedy už ignorovať nejdú. V tento moment sa musí muž rozhodnúť, či je ochotný tento fakt starnutia prijať alebo bude danú situáciu riešiť.


Pri užívaní výťažkov z Kotvičníku sa môže pánom opäť navrátiť ich príťažlivý mužný vzhľad, pretože svalov a ochlpenia prestane ubúdať, nebudú toľko priberať na hmotnosti a bude z nich vyžarovať čistá pozitívnej energie. Holt hormóny sú mocní čarodejníci a v tela hrajú naozaj veľkú rolu. Hoci je článok primárne zameraný na pánov, tak Kotvičník dokáže mierne zvýšiť aj produkciu ženského hormónu estrogénu, takže môže ženám uľahčiť prežitie obdobie menopauzy, pomôcť so znížením telesnej hmotnosti, čo už je vo vyššom veku zložitejšie a tiež podporiť plodnosť.


V neposlednom rade je táto bylina výborné prírodné afrodiziakum. Jej schopnosť zvýšiť sexuálnu túžbu je až neuveriteľná. Navyše keď sa toto všetko ešte spojí s jej pozitívnym vplyvom na psychiku, tak ich následný pôžitok z milostného aktu o dosť lepší a vášnivejšie, než tomu mohlo byť doteraz. Keď sa totiž človek cíti skvele vo vlastnom tele, tak o to ľahšie sa pred partnerom dokáže uvoľniť a ich telá splynú v dokonalej symbióze. Hoci je Kotvičník považovaný za akýsi zázrak, tak je treba podotknúť, že všetkého veľa škodí, čo platí aj v tomto prípade, pretože predávkovať sa možno aj touto bylinou. Pri nadmernom užívaní hrozí črevné ťažkosti, veľký nárast svalov a nadmerné ochlpenie u žien.


Ďalší pomocníci pre mužov vo forme doplnkov stravy

Ďalší pomocníci pre mužov vo forme doplnkov stravy

Ak vás trápia tieto problémy spojené s pribúdajúcim vekom a užívanie výťažkov z Kotvičníku sa vám práve veľmi nepozdáva, tak je tu ešte jedno riešenie. Problémy so znížením hladiny testosterónu a chýbajúcim libidom dokážu vyriešiť tiež rôzne prírodné doplnky stravy. Jedným takým je prípravok Dragon Power, ktorý dokáže libido nielen navrátiť do pôvodného stavu, ba dokonca ho posunie ešte o niekoľko pomyselných stupienkov nahor. Zároveň vymiznú aj problémy s erekciou, ktoré idú s nízkym libidom ruka v ruke a muž sa bude cítiť lepšie po psychickej aj fyzickej stránke.


Ak sa vám prieči prehĺtanie tabletiek, tak v tomto prípade nie sú obavy na mieste. Keďže sa jedná o produkt zložený čisto z prírodných látok, pri jeho užívaní je vylúčené, že by sa mohli prejaviť akékoľvek nežiaduce účinky, ako tomu býva pri chemických liečivách z lekárne. Je možné ho zakúpiť voľne bez lekárskeho predpisu a pílka účinkuje približne desať minút po jej požití, takže si ho beriete iba pred milostným aktom. Jedná sa teda o okamžitú pomoc pri pocitoch zlyhania, keď sa dostaví problémy s erekciou, prípadne sa nebudete cítiť dosť sebavedome a príťažlivo pre svoju sexuálnu partnerku.


Uvidíte, že Dragon Power rozhodne stojí za to ho vyskúšať, takže neváhajte a choďte do toho. Nemáte čo stratiť a zaiste jeho účinky oceníte nielen vy, ale aj vaše nežná polovička. Doručenie prípravku domov je úplne diskrétne, takže ani tento aspekt vás pri jeho kúpe nemôže odradiť. Pamätajte si, že neklape ak to v posteli, tak si môžete byť stopercentne istí, že problémy sa čo nevidieť ako popínavé šľahúne rozrastú aj do ostatných oblastí vášho vzťahu a následné dávanie vecí po poriadku bude nespočetnekrát ťažšie. Takže zoberte odvahu, prestaňte ľutovať svoj ochabnutý penis a konajte, než bude všetko nenávratne stratený a zostane vám len prázdna posteľ.

 

Najlepšie prírodné doplnky stravy na zlepšenie sexuálneho života pre ženy

 

1. Clitorin - najlepšie prírodné tabletky na zvýšenie chuti na sex

2. Vigorelle - silný lubrikačný gél k zlepšeniu sexuálneho zážitku

3. Breast Actives - doplnok výživy na zväčšenie pŕs prírodnou cestou


 

Najlepšie tabletky na sex, vzrušenie pre ženyNajlepšie prírodné tabletky pre lepší sexuálny život muža

 

 

1. Vimax Pills - najlepší prírodný produkt pre zlepšenie sexuálneho života

2. Ultra Potencia - tabletky podporujúce erekciu s pozitívnym účinkom na funkciu srdca

3. Dragon Power - overený doplnok stravy zvyšujúci sexuálnu aktivitu a výkonnosť


Vimax Pills

Copyright 2019 - 2023 © Turbo24.sk