Novinky
Vimax Pills - Recenzia

Kde kúpiť najlepšie doplnky výživy - Vimax Pills, Clitorin TABLETKY PRE MUŽOV: Vimax Pills - originál z VimaxPills.cz - objednať so zľavou 10 percent na Madcat.cz Doplnok výživy pre ŽENY: Clitorin -...

viac
Blog / Články

Väčšia sexuálna výdrž

Každý muž chce byť lepším milencom, dobíjačom, neodolateľným partnerom

Ako byť lepším dobíjačom a milovaným mužom
Pre mnohých mužov je myšlienka, že nie je schopný poskytnúť svoje milenca, partnerke dlhotrvajúci a hlboko naplňujúce sexuálna skúsenosť, niečo, čo spôsobuje stres a úzkosť. Chcete takú sexuálnu výkonnosť, o ktorej sa Vaša partnerka bude chváliť svojim priateľom a známym? (Namiesto toho, aby ste sa báli, že si bude na Vás sťažovať). Z akého dôvodu je vlastne dôležité mať vyššiu sexuálnu výdrž?

Sex je neoddeliteľnou súčasťou prosperujúceho vzťahu. To vás viaže. Zachováva vás. Sexuálne dôvera pochádza zo sexuálnej kompetencie. Vytvorením zručností a vašej sexuálnej vytrvalosti vstúpite do spálne s novým pocitom pýchy a presvedčenie o svojich schopnostiach. Na zlepšenie sexuálnej výdrže pomôžu rôzne metódy. V nasledujúcich riadkoch je uvedené pár cvičenie, ktoré spôsobujú zvýšenie sexuálnej vytrvalosti.

 

 

Sexuálnu výdrž nie je nijako obmedzená na výkon penisu. Hlboký, transformačné sex je skúseností celého tela a preto vyžaduje, aby celé telo bolo fit a pripravené. V prvom rade ide o jazyk. V tomto prípade treba posilniť svaly čeľuste a jazyka tým, že sa bude tlačiť na jazyk. Ďalej predlaktia. Je potrebné mať silné ruky, aby ste boli partnerke k dispozícii v každej polohe. Ďalej spodnú časť chrbta. Vaše brušné a dolné chrbtové svaly sú použité takmer v takmer každej sexuálnej polohe. Praktikujte kotúle, drepy, mŕtve ťahy, kľučky pre väčšiu celkovú a spodnú silu chrbta. Pripojiť svoj dych znamená kontrolovať ejakuláciu pomocou relaxácie a dýchanie. Dôležitý je tiež kľud. Váš testosterón (hormón, ktorý je vo veľkej miere zodpovedný za váš pohlavný styk) sa vyrába výhradne počas spánku. Ak máte trvale zlý spánok (dokonca aj niekoľko nocí 4-6 hodín spánku vám môže ublížiť), vaše hladiny testosterónu klesnú rýchlo.

Nízka sexuálna výdrž? Prečo sa to deje? Na čo sa zamerať?

 

Je to skoro tá najhoršia vec, ktorá sa môže stať: Ste naozaj vibrujúci bytosť so ženou, ktorú máte radi, je krásna, je sexy, je intenzívna ... a potom predtým, než sa skutočne začnú diať veci ... ste hotoví. Príchod príliš skoro je problémom. Zatiaľ čo väčšina mužov je schopná prekonať predčasnú ejakuláciu po prvých rokoch sexuálneho prieskumu ako dospievajúci alebo mladí dospelí, ak stále bojujete s budovaním sexuálnej vytrvalosti, nebojte sa. Ľahké stoporenie nie je nevyhnutne zlá vec, ale ak naozaj chcete zabezpečiť, aby boli splnené jej potreby - a chcete mať dlhšiu, teplejšie styk, je niekoľko tipov ako to zmeniť. Prečo sa to deje? Mnohí muži môžu byť citliví na veľkosť penisu, veľký vinník, ktorý môže spôsobiť značné problémy vo vašom sexuálnom živote - sú predstavy veľkosti vášho penisu vo vašej hlave.

 

Ak sa viac zameriavate na fantázii, ktorá hrá vo vašej hlave, než na sústredenie sa na skutočné telesné vnemy a to, čo robíte v súčasnosti so svojím partnerom, môžete predčasne ejakulovať. Keď sa nabudúce dostanete s partnerkou do postele, skúste vynulovať jednu vec: spôsob, ako jej tvár vyzerá, ako sa dostanete viac do nej, ako to cíti ona, keď sa pohybuje boky pod vami. Nemyslite na celkovú skúsenosť alebo na to, ako si to predstavujete, namiesto toho naozaj preciťujte moment a pohyb, v ktorom sa nachádzate.

 

Pravdou je, že všetci, s ktorými ste sa stretli, známi alebo ľudia na veľkej obrazovke, zažili rýchlejší sex než ich partner. Je to súčasť rozvíjanie vašej množiny sexuálnych zručností a niečo, čo každý musí objaviť sám o sebe, pre svoje vlastné telo. Pre niektorých mužov to môže byť skutočne vyčerpávajúce, pretože sa domnievajú, že rýchla ejakulácia môže naznačovať, že majú menej sexuálnej zdatnosti alebo nie sú dosť mužní - že sú v určitom zmysle "mladiství". Čím viac o tom premýšľate, tým viac úzkosti budete mať v sebe. Preto vypnite fantáziu a sústreďte sa len na to, čo prežívate.

 

Doplnky, tabletky na zlepšenie sexuálnej výdrže - Semenax, Ultra Potencia, Ejacontrol a iné

Semenax, Ultra Potencia, Ejacontrol
Po dlhej sexuálnej výdrži, efektívnejšom pohlavnom styku pre oboch partnerov netúžia len muži, ale aj ženy. Aj tie sú viac uspokojené s partnerom, ktorý má väčšiu výdrž a tým môžu obaja o seba preniknúť viac v intímnych chvíľach. Ak žiadne cvičenie, ani psychologické metódy nezaberajú na to, aby sa zlepšila výdrž v posteli, je na čase siahnuť po pilulkách, resp. prírodných doplnkoch výživy, ktoré pomôžu vyriešiť tento problém.

 

V prípade slabej výdrže, na ktorú sa väčšinou aj ženy u svojich partnerov sťažujú, je, že muž nemá dostatočnú erekciu. Na trhu sa predávajú produkty, ktoré tento problém ihneď odstráni. Niekedy stačí vziať len jednu tabletu pred pohlavným stykom. Medzi také produkty patria napríklad Ejacontrol. Ide o prírodné tabletky, ktoré efektívne zvyšujú sexuálnu výdrž, odstraňujú predčasnú ejakuláciu, zaisťujú dlhšiu erekciu. Tabletky disponujú čisto prírodným zložením, a teda ich užívanie nezanecháva žiadne nežiaduce alebo vedľajšie účinky.

 

Pre rýchle zlepšenie erekcie sú doporučované tabletky Dragon Power. Je to afrodiziakum vyrobené z rastlín. Tento produkt sa prezentuje ako najlepší sexuálny produkt, ktorý vznikol v Čínskej medicíne. Podporuje zlepšenie erekcie, prekrvuje penis, zlepšuje sexuálnu aktivitu, predlžuje sexuálnu výkonnosť. Ďalším pozitívom v prípade užívania týchto tabliet je zväčšenie penisu.

 

Naozaj niekedy stačí tak málo, aby bol pohlavný styk podľa Vašich predstáv. Nesmieme však zabúdať, že pri akomkoľvek probléme treba prehovoriť aj s partnerkou, možno aj to Vám pomôže odbúrať neistotu, nízke sebavedomie pri nižšej sexuálnej výkonnosti. Rozhovor s partnerkou v spojení s užívaním tabliet je to najideálnejšie riešenie pre odstránenie uvedeného problému. Medzi najviac odporúčané produkty v tejto oblasti patria:

 

1. Vimax Pills - odporúčaný ako najlepší produkt na zlepšenie sexuálneho života. Prezentovaný na trhu ako TOP produkt so SUPER cenou.

 

2. Ultra Potencia - zaistí dynamické zlepšenie erekcie, zdokonalenie sexuálnej výdrže - luxusný doplnok výživy, ktorý disponuje vyššou cenou.

 

3. Dragon Power je uvádzaný ako prírodné afrodiziakum pre zvýšenie libida, so SUPER cenou.

 

4. Ejacontrol pomáha kontrolovať erekciu, odstráni predčasnú ejakuláciu, výhodou je super cena.

 

5. Semenax zvýšenie množstva semena, bleskové zvýšenie plodnosti - luxusný produkt.


Zvýšenie sexuálnej výdrže v posteli, väčšie libido

Copyright 2019 - 2024 © Turbo24.sk