Novinky
Vimax Pills - Recenzia

Kde kúpiť najlepšie doplnky výživy - Vimax Pills, Clitorin TABLETKY PRE MUŽOV: Vimax Pills - originál z VimaxPills.cz - objednať so zľavou 10 percent na Madcat.cz Doplnok výživy pre ŽENY: Clitorin -...

viac
Blog / Články

Ženská ejakulácia: Ako spraviť dievča, nadržanosť, venušine guličky

Ako dosiahnuť, aby žena zažila tú najsilnejšiu ejakuláciu?

Ženská ejakulácia so sexuálnym partnerom
Štúdie od tímu vedcov v USA zistila, že kombinácia troch konkrétnych krokov výrazne zvýši pravdepodobnosť, že žena dosiahne orgazmus spoločne so sexuálnym partnerom. Ženy ejakulujú, ak sa ich partner podieľa na vášnivom bozkávaní, dostatočne stimuluje vagínu a vykonáva orálny sex.

Podľa výskumu iba 35% heterosexuálnych žien vždy alebo zvyčajne dosiahne orgazmus počas samotného vaginálneho sexu, pričom 44% hovorilo, že ho majú zriedka alebo nikdy.

 

Veda tiež naznačuje, že predstieraný ženský orgazmus je trik, ktorý používa ženské telo na oklamanie mužov, ktorí si myslia, že sú v posteli perfektné. To znamená, že ak "nevyrábate" orgazmus vašej priateľke, vaša DNA jednoducho nie je dostatočne žiaduce. Odborníci uviedli, že ide o "proaktívnu povahu ženskej sexuality".

 

Väčšina žien nezažíva obdobie zotavovania sa po orgazme, ktoré muži po orgazme praktizujú. Žena môže mať ďalší orgazmus, ak je opäť stimulovaná. Nie všetky ženy majú orgazmus zakaždým, keď majú sex. Pre väčšinu žien je predohra dôležitá na dosiahnutie orgazmu. To môže zahŕňať hladenie erotogénnych zón a stimuláciu klitorisu.

 

To, čo zaručene vieme je, že záujem o sex sa zvyšuje v lete. Vyhľadávanie Google - napríklad vyhľadávanie porna alebo prístup k sexuálnym službám - sa vyskytujú najčastejšie v lete. Každé leto je zaznamenaný nárast predaja erotických hračiek, a to ako tých, ktoré sú určené na sólovú spotrebu, tak aj tých, ktoré sú určené pre páry. Možno je to sezónna účinok na libido, ale zdá sa, že keď svieti slnko, ľudia sa cítia nadrženější.

 

Vďaka letnom prestávkam zo školy a práce a prázdninám sme pripravení premýšľať o letu ako o čase, keď chceme odstrániť prácu a zodpovednosť a prijať naše hedonistické túžby. Je to pochopiteľné, že keď sa leto nesie v takom duchu, chceme viac sexu, a to najmä preto, že sme pravdepodobne viac uvoľnenie a zbavenie stresu, a to spôsobuje sexuálnu túžbu.

 

Potom dochádza k nárastu vizuálnej stimulácie: keď je horúco, je tu viac odhalené pokožky. Vidieť potenciálny korisť prechádzať sa v bikinách, je povinnosťou pre každého, aby si s ňou užil.


Máte skúsenosti s Venušinými guličkami? Dámy, viete, aký je to pocit?

Skúsenosti s Venušinými guličkami
Venušine guľôčky sa už po stáročia používajú na posilnenie svalov vagíny a panvového dna. Malé, vážené loptičky sa dodávajú v rôznych veľkostiach, ktoré vám pomôžu sťahovať a uvoľňovať rôzne svalstvo veľmi ľahko.

 

Najjednoduchší spôsob, ako minimalizovať riziko, je zabezpečiť, že používate správnu veľkosť, hmotnosť a techniku. Hoci čítanie obalov produktu je skvelým miestom na začatie, mali by ste sa tiež obrátiť na svojho lekára. Môžu vám poskytnúť rady, ktoré budú prispôsobené vašim potrebám.

 

Pred použitím sa tiež obráťte na svojho lekára, ak:

 

- ste tehotná alebo sa zotavujete z pôrodu
- máte panvovú bolesť alebo panvovú infekciu
- zotavujete sa z gynekologickej chirurgie


S väčšou pravdepodobnosťou budete prežívať bolesť a nepohodlie, ak použijete venušine guličky v ktorejkoľvek z týchto podmienok. Ak si stále chcete vyskúšať guľôčky, najprv sa obráťte na svojho lekára.

 

Uistite sa, že ste použili dostatočné množstvo lubrikantov na jemný prienik do vagíny, než sa dostanete na miesto. To pomôže predchádzať nepríjemným pocitom pri zavedení venušiných guličiek.

Ľahnite si do čo najpohodlnejšie polohy. Pomaly a pevne vkladajte prvý guľu. Akonáhle je celý reťazec zastrčený, jemne začnite vkladať druhú guľu do vagíny. Zatlačte guličky do pošvy tak ďaleko, ako vám vyhovuje.

 

Ak vaše guľôčky majú oddeľovací reťazec alebo slučku, mali by visieť von z vagíny, preto sa uistite, že to nie je náhodou zastrčené so zvyškom loptičiek. Stiahnite svaly panvového dna, aby ste udržali vaše guľôčky vo vagíne. To, ako sa cítite s guličkami, sa líši od človeka k človeku, ale všeobecne je to príjemné. Tento pocit sa zvyčajne zintenzívňuje pohybom, ako je chôdza alebo ohýbanie. Vyskúšajte využiť venušine guličky a uvidíte, ako to ovplyvňuje stimuláciu vašej vagíny.

 

Vychutnávajte si sex ešte viac vďaka týmto produktom!

Vychutnať si úžasný sex s prírodnými produktami
Clitorin

 

Clitorin je prírodný doplnok výživy, ktorý zaručuje vyššiu chuť na sex. Pri pravidelnom užívaní dosiahnete vyššej sexuálnej libido, väčšie sexuálne vzrušenie, intenzívnejšie orgazmy, lepšie prekrvenie pohlavných orgánov, samozrejme aj vyššiu plodnosť a celkové posilnenie psychického stavu. Nie je to skvelé?

 

Toto afrodiziakum má ohromnú silu. Garantujeme vám, že ide o najlepší produkt pre lepší sexuálny život bez vedľajších účinkov. Skúste to a uvidíte, že účinky tohto produktu na seba nenechajú dlho čakať.

 

Vigorelle

 

Tentokrát ide o lubrikačný gél. Tento gél slúži na zvlhčenie vagíny a zvýšenie vzrušenia pri sexe. Vigorelle je najlepší prírodný doplnok s rýchlymi účinkami. Garantujeme vám, že zmeny zbadáte behom pár minút.

Látky, ktoré sú obsiahnuté v tomto fantastickom a účinnom gélu majú pri styku s vagínou ten najlepší vplyv. Spôsobujú žene maximálne vzrušenie.

 

V prípade, že chcete dosiahnuť oveľa rýchlejšie vzrušenie, silnejšie a príjemnejšie stimuláciu pohlavných orgánov, lepší sexuálny zážitok, dlhší orgazmus a zvýšenie libida, Vigorelle je správnou voľbou.

 

Breastmax

 

Tento produkt slúži na zväčšenie poprsia a pre dosiahnutie štíhlejšie postavy, ktorá je ideálom každej ženy, ale aj muža, ktorý chce v posteli sexy dračicu. Ide o prírodný doplnok stravy bez prídavných chemických látok, ktoré by mali negatívny vplyv na vaše telo. Nemusíte sa obávať, že vám uškodí.

 

Ak chcete dosiahnuť väčšie poprsie, pevnejšie prsia a zvýšenie sexuálnej príťažlivosti, siahnite po Breastmax. Tento produkt vám dodá ženskosť, ktorú ste celé roky márne hľadali.

 

Behom pár mesiacov zbadáte trvalé výsledky. Ženy sú spokojné, prsia im narástla počas obdobia štvrť roka o dve čísla.

 

Ako spraviť dievča

Copyright 2019 - 2024 © Turbo24.sk