Novinky
Vimax Pills - Recenzia

Kde kúpiť najlepšie doplnky výživy - Vimax Pills, Clitorin TABLETKY PRE MUŽOV: Vimax Pills - originál z VimaxPills.cz - objednať so zľavou 10 percent na Madcat.cz Doplnok výživy pre ŽENY: Clitorin -...

viac
Blog / Články

Ženšen - tabletky, účinky

Ženšen pravý, päťlistý, kórejský - Účinky bylinky s všestranným využitím

Bylinka s všestranným využitím

Medzi najväčšie prednosti ženšenu pravého a ženšenu kórejského patrí jeho pôsobenie na ľudský organizmus ako celok. Jeho účinky boli známe už pred piatimi tisíckami rokov v Ázii, ale na zemeguli sa vyskytuje oveľa dlhšiu dobu, presnejšie od treťohôr. Táto trvalka dorastá do výšky maximálne šesťdesiatich centimetrov a má drobné červené plody, najčastejšie je však využívaný jeho rozvetvený koreň. Najcennejšími látkami, ktoré obsahuje, sú rôzne antioxidanty, saponíny, polysacharidy a peptidy. Toto zloženie z neho robia skutočného majstra medzi rastlinkami, ktorý je dokonca využívaný tradičnou čínskou medicínou.


Najprv sa zameriame na prínos ženšenu pravého pre naše zdravie. Výťažky z koreňa stimulujú CNS čiže centrálnu nervovú sústavu, majú pozitívny vplyv na ľudskú psychiku a zároveň pôsobia ako prevencia vzniku duševných ochorení, pretože pomáhajú našu myseľ udržovať v pokoji a rovnováhe. Látky v ňom obsiahnuté posilňujú imunitu i telo celkovo a vyrovnávajú krvný tlak. Dokonca sa špekuluje aj o tom, že dlhodobé užívanie koreňa ženšenu dokáže brániť množenie rakovinotvorných buniek, avšak zatiaľ sa jedná iba o rôzne domnienky. Vďaka polyfenolovým zlúčením môžu výťažky z ženšenu spomaliť proces starnutia, pretože zabraňujú oxidácii tukov, čo znie skvele, nemyslíte?


Ženšenu sa na planéte vyskytuje niekoľko druhov, a hoci sú ich účinky dosť podobné, každá odroda predsa len vyniká viac v niečom inom ako odroda druhá. Niektoré druhy koreňa ženšenu napríklad Ženšen kórejský a Ženšen päťlistý dokážu pomôcť pri ochorení diabetom, za to iné zase pre zmenu výbornými bojovníkmi s kardiovaskulárnymi ochoreniami. Vždy sa teda pred kúpou tejto bylinky rozhodujte podľa svojim momentálnych ťažkostí, ktorých sa jej pravidelným užívaním plánujete zbaviť. Niečo iné však platí pre tehotné a dojčiace ženy, pretože doposiaľ nebolo s istotou preukázané, či v tomto období nemôže byť ženšen skôr na škodu.


Ženšen pravý a jeho vplyv na sexuálny život

Ženšen a jeho vplyv na sexuálny život

Ako sa píše už v nadpise, tak ženšen pravý má dokonca aj vlastnosť zlepšovať niektoré aspekty sexuálneho života. Korene tejto rastliny sú považované za jedna z najsilnejších prírodných afrodiziak. Deje sa to tak vďaka látkam zvaným ginsenosidy a najviac sa ich vyskytuje v Ženšenu kórejskom. Tieto účinky boli podrobené vedci testované na rozsiahle skupine dobrovoľníkov, mužov, čo niekoľko tisícročí známu pravdu iba potvrdilo. Okrem nabudenia mužskej sexuálnej energie a zvýšenie libida bola preukázaná tiež spojitosť s plodnosťou, ktorá sa s dlhodobým užívaním výťažkov z tohto koreňa zvyšuje.


Drahí páni, ak máte pocit, že čo sa vášho milostného počíňania týka, nie je to už vôbec také ako predtým, pravdepodobne ste práve našli svoju spásu. Všeobecne známym faktom je, že čím je od určitej doby vyššie narodeninové číslo, tým klesá hladina hormónu testosterónu a teda sa horšie aj tieto "mužské záležitosti." Ženšenový koreň má tú moc opäť rozprúdiť umierajúce sexuálny apetít a nakopnúť pomaly miznúce libido. Ako vedci zistili, pomôže vám aj pri neschopnosti oplodniť svoju partnerku a docieliť tak vytúženého potomka.


Nič však nie je také úžasné, ako by sa mohlo na prvý pohľad zdať a je nevyhnutné upozorniť, že užívanie čistého ženšenu, ak je vykonávané nesprávnym spôsobom, môže ľudskému organizmu tiež uškodiť. Najčastejšie sa môže jednať o zvýšenie krvného tlaku, ťažkosti s trávením či mierne zvýšenie hladiny cukru v krvi, čo síce nie je nič ohrozujúce na živote, avšak dokáže to človeka niekedy pekne potrápiť. Pre tých, ktoré účinky Ženšenu svojou mocou učarovali, ale majú obavy z jeho čistej podoby, tak máme výborné riešenie. Jedná sa o rôzne doplnky stravy a tabletky, ktoré z tejto bylinky obsahujú iba primerané množstvo, ktorým si nemôžete nijako ublížiť, ale zároveň dodajú do tela všetko potrebné

.


Výživové doplnky obsahujúce ženšenové výťažky

Výživové doplnky obsahujúce ženšenové výťažky

Všetky osoby skeptické voči akýmkoľvek pilulkám by sme mali hneď na začiatku upozorniť, že nie je pilulka ako pilulka. Je totiž zásadný rozdiel, či sa jedná o produkt poskladaný čisto z prírodných látok a nie o nejaký chemický prášok z laboratória. Doplnok stravy Ultra Potencia sa radí práve do tej prvej kategórie, kedy pri jeho užívaní nehrozí žiadne nežiaduce prejavy na tele, pretože jeho zloženie obsahuje čisto prírodné látky, okrem iného aj malé množstvo výťažkov z koreňa ženšenu pravého.


Tento preparát dokáže s mužským milostným životom urobiť naprostej divy. Vyženie nahor libido, takže sexuálna túžba začne byť o dosť silnejší. Navyše vďaka ostatným látkam obsiahnutým v prípravku sa vám vráti energia a chuť do života. Problémy s erekciou akoby mávnutie čarovnou paličkou vezmú za svoje a predĺži sa doba pred vyvrcholením. Vďaka tomuto všetkému vyjmenovanému muž nadobudne zdravé sebavedomie, ktoré z neho bude priamo vyžarovať a výrazne sa tým zlepší kvalita jeho doterajšieho života, pretože fyzická stránka tela s tou psychickou veľmi úzko súvisí.


Zdá Ak sa vám nemožné, aby mal nejaký doplnok stravy až tak veľké prínosy pre ľudský organizmus, tak rozhodne odporúčame Ultra Potencia vyskúšať na vlastnej koži. Sami sa tak presvedčíte o ich zázračných schopnostiach a s radosťou ju budete ešte odporúčať známym, ktorí sa sami stretávajú s poruchami potencie a nízkym libidom. Navyše užívanie doplnkov stravy nie je v súčasnosti ani ničím výnimočným, pretože v modernej hektickej dobe potrebujú naše telo oveľa väčší prísun podporných zdravých látok, než tomu bolo napríklad pred dvadsiatimi rokmi. Zahoďte všetky predsudky a obavy za hlavu a poďte urobiť niečo pre lepšiu kvalitu života, zaiste to ocenia aj vaša partnerka, pretože mať po svojom boku silného sebavedomého muža, ktorý je navyše výborný milenec, je tajným sen snáď každej ženy.


 

Najlepšie prírodné doplnky stravy na zlepšenie sexuálneho života pre ženy

 

 

1. Clitorin - najlepší prírodný doplnok stravy zvyšujúci chuť na sex

2. Vigorelle - lubrikačný gél na zlepšenie prekrvenia vagíny pre lepší zážitok s rýchlym nástupom účinku

3. Breast Actives - prírodný doplnok výživy na zväčšenie pŕs

 

 

Zvýšenie chuti na sex pre ženy

 

 

Najlepšie prírodné tabletky pre lepší sexuálny život muža

 

1. Vimax Pills - najlepšie prírodné tabletky pre podporu erekcie a lepší sexuálny život

2. Ultra Potencia - spoľahlivé tabletky na podporu erekcie a pre dlhšiu výdrž

3. Dragon Power - prírodný doplnok stravy pre lepšiu výkonnosť

 

 

Vimax Pills najlepšie tabletky na podporu erekcie

Copyright 2019 - 2023 © Turbo24.sk