Novinky
Vimax Pills - Recenzia

Kde kúpiť najlepšie doplnky výživy - Vimax Pills, Clitorin TABLETKY PRE MUŽOV: Vimax Pills - originál z VimaxPills.cz - objednať so zľavou 10 percent na Madcat.cz Doplnok výživy pre ŽENY: Clitorin -...

viac
Blog / Články

RECENZIA: Ženšen Energy Plus - koreň, Ženšen kórejský, indický pravý - čaj, pestovanie a nežiaduce účinky

Pridané: 04.04.2019

Kórejský ženšen, zázrak prírody z ďalekého východu

Kórejský ženšen na podporu vitality, imunitného systému a proti únave

Príroda je plná liečivých bylín a rastlín s pozoruhodnými prírodnými prínosy pre zdravie. Medzi nimi kórejský ženšen, ten je známy ako "kráľ bylín" vďaka svojim ohromujúcim liečivým vlastnostiam. Kórejský ženšen (tiež nazývaný ázijský ženšen alebo Panax ginseng) je tradičná ázijská rastlina známa po celom svete za svoj potenciál predlžovať život, podporovať zdravie a telesnú silu a liečiť mnohé zdravotné problémy ako vredy, stres, nervozita, vracanie, nádory, nevoľnosť, vnútorný degenerácia , zápaly, starnutie, únava, diabetes a depresie. V skutočnosti, väčšina bylín dokáže liečiť iba jednu chorobu, kórejský červený ženšen má toľko pozitívnych účinkov na zdravie, že jeho vedecké meno je označené ako "Panax ginseng C.A. Meyer" - pretože latinské slovo "Panax" znamená "všeliek". Zdravotné účinky ženšenu sú najčastejšie spojené s výťažkami z koreňov ženšenu, o ktorých sa vie, že boli pestované aspoň 6 rokov (keď rastliny ginseng sú úplne vyspelé a majú najsilnejšie liečivé účinky).

 

Spotrebitelia ženšenu odporúčajú, aby ste hľadali "certifikované výrobkyze ženšenu", pretože mladší korene ženšenu obvykle neponúka rovnaké liečivé účinky, je to tým, že koreň produkuje a ukladá fyto-molekuly nazývané ginsenosidové saponíny počas každej sezóny rastu. Panax ginseng pestovaný v Kórei je prirodzene silnejší a plný živín a všeobecne predstavuje produkt vyššej kvality. Červený ženšen sa vyrába prirodzeným vypaľovaním a sušením novo zozbieraného čerstvého bieleho ženšenu. Červený ženšen zaistí vyššiu vstrebávanie živín v ľudskom tele, pretože živiny postupom času v bielom ženšenu degradujú. Preto zo všetkých druhov ázijských ženšenu je 6-ročný dospelý kórejský červený ženšen najsilnejším z nich a uprednostňuje sa pre svoje funkčné zdravotné účely a často sa predáva za vyššie ceny renomovanými výrobcami.

Kórejský ženšen ponúka významné výhody nielen pre vaše fyzické zdravie, ale aj pre vaše duševné zdravie.

Ženšen indický alebo na ceste k zdraviu

Adaptogén proti stresu, podpora výdrže, afrodiziakum, liečba chorôb štítnej žľazy

Ashwagandha (Withania somnifera tiež známa ako indický ženšen) je silná bylina, ktorá sa už stovky rokov používa na liečbu širokej škály problémov v tradičnej forme indickej medicíny známe ako Ayurveda. Ayurveda - doslovný význam, veda o živote ( "Ayur" = život, "veda" = veda) - je vysoko vyvinutá lekárska veda, ktorá vznikla v starovekej Indii už pred stáročiami.

 

Zdravotné výhody rastliny Ashwagandha zahŕňajú jej známu schopnosť zvýšiť výdrž a mimoriadne znížiť stavy vyvolané stresom.

V sanskrte Ashwagandha znamená "vôňa koňa". Je to preto, že táto bylina dodáva energiu a silu žrebca a tradične bola predpisovaná na pomoc ľuďom po chorobe, aby im pomohla posilniť imunitný systém a rýchlo sa z choroby zotaviť.

 

Aj keď je Ashwagandha často označovaná ako "indický ženšen" kvôli svojim rekuperačným vlastnostiam, tradičný čínsky a kórejský ženšen a Ashwagandha nie sú botanicky spojené.

 

Zistilo sa, že výťažky z Ashwagandha obsahuje množstvo užitočných zlúčenín, vrátane ananolidů, alkaloidov, cholínu, mastných kyselín, aminokyselín a cukrov. Kým jej listy a ovocie tiež prispievajú k zdravotným prínosom ashwagandhy, výťažky z jej hľuzovitých koreňov sú najčastejšie používané v bylinných prípravkoch. Je to preto, že sa v nich nachádza vyššiu úroveň účinných látok.

 

Na Ashwagandha bolo vykonané až 200 štúdií, ktoré hovoria jasnou rečou. Ashwagandha funguje, je účinná a zaručene pomôže.

 

Ashwagandha pôsobí predovšetkým ako adaptogén. Adaptogény sú látky, ktoré stabilizujú a vyvažujú rôzne fyziologické procesy v tele, najmä v reakcii na stres a meniace sa prostredie. Napríklad je známe, že Ashwagandha znižuje celkovú bunkovú citlivosť na stres.

 

Ashwagandha môže byť prínosom pre ľudí s nízkou funkciou štítnej žľazy, pretože štúdie na zvieratách ukazujú, že má na hormóny štítnej žľazy vyrovnávajúci účinok.

Naozajstný kráľ liečivých rastlín - ženšen pravý

Výťažky z liečivých rastlín v boji proti rakovine

Ženšen pravý, Panax ginseng je jeden z niekoľkých druhov ženšenu bežne používaných v bylinnej medicíne. Podľa tradičnej čínskej medicíny má každý typ ženšenu jedinečné liečivé vlastnosti. Napríklad niektoré typy Panax ginseng majú "zahrievaciu" vlastnosti, používané na podporu cirkulácie a zvýšenie energetickej úrovne.

Účinné zlúčeniny v Panax ženšenu sú považované za steroidné zložky nazývané ginsenosidy.

 

Ženšen pre mladosť i proti rakovine

 

Tisíce rokov bol vyhľadávaným prostriedkom, ako obnoviť sily, brániť sa chorobám, vrátane tých najhorších, pomôcť telu pri rekonvalescencii, zvýšiť vitalitu a aktivitu a spomaliť starnutie. U nás bol populárny v generácii našich mamičiek a babičiek, ale potom sa kvôli zlej dostupnosti stratil z očí. Dnes sa však opäť s plnou slávou vracia.

 

Starobylé skúsenosti dala za pravdu aj moderná veda. Ukázalo sa, že chemické látky v ňom obsiahnuté stimulujú aktivitu buniek, ktoré skutočne zabíjajú všetky votrelca, vrátane poškodených buniek vlastného tela, z ktorých vzniká rakovina. Pôsobí tak ako mimoriadne silný antioxidant, takže udržujú mladosť a celkové zdravie.

 

Zdravotné výhody

 

Vraciame sa do dávnych čias, Panax ginseng sa používal na zvýšenie energie a vytrvalosti a na posilnenie imunitného systému. Dnes, hoci výskum o Panax ginseng je dosť obmedzený, existujú určité dôkazy, že bylinka môže ponúknuť určité zdravotné výhody.


Najlepšie prírodné prostriedky proti stresu a pre zlepšenie sexuálneho života:


1. Ashwagandha BIO predaj - najlepší indický ženšen - Ashwagandha sa právom považuje za zázračnú bylinu, ktorá dokáže pomôcť s množstvom problémov.

 

2. Vimax Pills - obsahujú práve mocný ženšen pravý, ktorý svojimi vlastnosťami predčí dokonca aj syntetické lieky.

 

3. Provestra - obsah Ženšenu pravého je zárukou najvyššej kvality výrobku a skvelej účinnosti. Prípravok si zaslúžil prívlastok - ženská Viagra.

 

Vimax Pills predaj


Späť na zoznam článkov
Zatvoriť

Posledný komentár k RECENZIA: Ženšen Energy Plus - koreň, Ženšen kórejský, indický pravý - čaj, pestovanie a nežiaduce účinky

vložiť nový komentár
22.05.2019 pridal atomer-user
Copyright 2019 - 2024 © Turbo24.sk