Novinky
Vimax Pills - Recenzia

Kde kúpiť najlepšie doplnky výživy - Vimax Pills, Clitorin TABLETKY PRE MUŽOV: Vimax Pills - originál z VimaxPills.cz - objednať so zľavou 10 percent na Madcat.cz Doplnok výživy pre ŽENY: Clitorin -...

viac
Blog / Články

Pravdepodobnosť otehotnenia, oplodnenia

Tehotenstvo, plodnosť žien, faktory, ktoré ovplyvňujú šance otehotnieť

Priebeh ženského tehotenstva
Tehotenstvo je v ojedinelých prípadoch veľmi chúlostivá záležitosť. Nie každej žene sa darí splniť si sen o vytúženom dieťati. Avšak niektoré ani nevedia, že na zvýšenie plodnosti alebo zvýšenie pravdepodobnosti ako otehotnieť stačí niekedy veľmi málo. V prvom rade by sa každá žena mala vyvarovať nebezpečným faktorom, ktoré negatívne ovplyvňujú ženský organizmus. Najväčším faktorom je práve stres.

 

Podľa výskumu v USA mali ženy menšia pravdepodobnosť otehotnieť, keď vykazovali hladiny stresu. Tento výskum bol prvý svojho druhu, ktorý navrhuje biologický základ dlhotrvajúci predstavy, že stres môže znížiť šance žien otehotnieť. V tomto výskume sa sledovalo 274 párov, ktoré sa snažili otehotnieť počas šiestich mesiacov. Žiadna zo žien v štúdii nemala v anamnéze neplodnosť a všetci sledovali svoje mesačné cykly s použitím jednotlivých pomôcok na plodnosť doma. Šesť dní každý mesiac ženy poskytli vzorky slín, ktoré boli testované na alfa-amylázu a ďalšie stresový hormón, kortizol. Hladiny kortizolu nemohli ovplyvňovať koncepciu počas šiestich dní, keď sa najpravdepodobnejšie vyskytlo tehotenstva. Ženy s najvyššou hladinou alfa-amyláza mali o 12% nižšiu pravdepodobnosť otehotnenia počas každého cyklu než ženy s najnižšími hladinami.

 

Stres ako nebezpečný faktor môže spôsobiť pomalú priechodnosť vajíčok. Teda, vajíčko sa nedostane včas na implantáciu. Preto jedným z cieľov ako zvýšiť plodnosť, resp. pravdepodobnosť otehotnenia je vyvarovať sa stresovým situáciám. Kroky, ktoré by pomohli ženám znížiť stres doma alebo v práci, by mohli napomôcť k vyššej pravdepodobnosti otehotnenia. Niekedy stačí vyskúšať pár relaxačných metód, ako napríklad jogu, meditáciu, či iné relaxačné techniky. Pokiaľ ani to by nebolo účinné, stačí siahnuť po úspešných doplnkoch výživy, ktoré nabudí ženský alebo mužský organizmus.


Vyššia plodnosť, prírodné spôsoby ako zvýšiť pravdepodobnosť otehotnenia

Hlavná príčina mužskej neplodnosti
Otázky plodnosti postihujú až 15% párov. Našťastie existuje niekoľko prirodzených spôsobov ako zvýšiť plodnosť a rýchlejšie otehotnieť. Zmena stravy a životného štýlu môžu pomôcť zvýšiť plodnosť až o 69%. Existujú však prirodzené spôsoby, ako zvýšiť plodnosť a rýchlejšie otehotnieť. Väčšina spočíva v konzumácii tých správnych vitamínov. V prvom rade je dôležité jesť potraviny bohaté na antioxidanty.

 

Antioxidanty ako je folát a zinok, môžu zlepšiť plodnosť u mužov i žien. Jedna štúdia mladých dospelých mužov zistila, že konzumácia 75 gramov orechov bohatých na antioxidanty denne zlepšuje kvalitu spermií. Dôležitá je raňajky. Konzumácia výrazné porcia raňajky môže pomôcť ženám s problémami s plodnosťou. Jedna štúdia zistila, že konzumácia väčšie porcie raňajky môže zlepšiť hormonálne účinky syndrómu polycystických vaječníkov, čo je hlavná príčina neplodnosti.

 

Okrem toho tieto ženy ovulovali o 30% viac ako ženy, ktoré jedli menšie raňajky a väčšie večeru, čo naznačuje zlepšenie plodnosti. Je však dôležité poznamenať, že zvýšenie veľkosti porcie raňajky bez zníženia veľkosti večera pravdepodobne povedie k zvýšeniu hmotnosti. Odborníci ďalej upozorňujú na odstránenie tuku z jedálnička, a príjmu sacharidov. Neprospievajú žene na zvýšenie plodnosti. Naopak odporúčajú zvýšiť príjem vlákniny. Vlákna pomáhajú telu zbaviť sa nadbytku hormónov a udržujú vyváženú hladinu cukru v krvi. Niektoré príklady potravín s vysokým obsahom vlákniny sú celé zrná, ovocie, zelenina a fazuľa. Niektoré typy vlákien môžu pomôcť odstrániť prebytok estrogénu tým, že sa na neho viažu v črevách. Prebytočný estrogén sa potom z tela odstráni ako odpadový produkt. Jedna štúdia zistila, že konzumácia 10 gramov viac obilnín za deň sa spájala s 44% nižším rizikom ovulácie neplodnosti u žien starších ako 32 rokov.

 

Tabletky, pilulky pre podporu ženskej ako aj mužskej plodnosti. Efekt behom pár hodín

Počatie potomka s kvalitným ejakulátom
Pre zvýšenie plodnosti, alebo pravdepodobnosti otehotnieť sú na trhu uvádzané mnohé spôsoby, rady a metódy. V niektorých prípadoch ale žiadna z nich nezaberá. Túžba po dieťati privedie ženu, alebo oboch partnerov do takých úzkostí, že siahne po čomkoľvek, čo by mohlo pomôcť otehotnieť. Okrem rôznych prírodných rád existuje množstvo produktov založených na prírodnej báze, ktoré môžu dopomôcť otehotnieť. Niektoré sa berú pred plánovaným otehotnením, niektoré tesne pred tým alebo počas samotného plánovaného procesu. Produkty sú určené ako pre ženy, tak mužov.

 

Pred plánovaným otehotnením sa odporúča užívať napríklad čaj z alchemilky alebo tabletky kyseliny listovej. Tesne pred pohlavným stykom sa mužom odporúčajú produkty ako Ultra Potencia, Semenax, Ejacontrol, ktoré zabezpečia dostatočné množstvo ejakulátu, zvýšenie erekcie. Pre ženy je odporúčaný produkt Clitorin alebo Vigorelle. Clitorin je prírodným doplnkom, ktorý výrazne podporí chuť na sex. S týmto produktom môžete dosiahnuť orgazmus, po akom dlho túžite. Dodá uvoľnenie organizmu a tým aj zvýšenie plodnosti, pretože odbúra všetky stresové faktory a Vaša myseľ pri pohlavnom styku dokáže byť plne sústredená len na jeden najhlavnejšie fakt, a to zažiť neskutočne príjemný a vysoký orgazmus.

 

Medzi najlepšie tabletky, ktoré sa odporúčajú užívať mužom na zvýšenie potencie, sú:

 

1. Vimax Pills sú najviac odporúčané tabletky, produkt výrazne zlepšuje sexuálnu výkonnosť. Je uvádzaný ako Top produkt so super cenou.

 

2. Ultra Potencia - prináša dynamické zlepšenie erekcie, nárast sexuálnej výdrže - luxusný doplnok výživy s vyššou cenou.

 

3. Dragon Power je známy ako prírodné afrodiziakum, zvyšuje libido - SUPER cena

 

4. Ejacontrol odstraňuje predčasnú ejakuláciu, kontroluje erekciu - AKČNÁ cena

 

5. Semenax - nárast objemu semena, dostatočné zvýšenie plodnosti - luxusný produkt

 

Väčšia plodnosť pre mužov

 

 

Tabletky, ktoré sa odporúčajú pre zvýšenie plodnosti u žien, zvýšenie libida:

 

1. Clitorin - najlepšie tabletky, ktoré dokážu výrazne zlepšiť sexuálny život žien

 

2. Vigorelle patrí k najlepším lubrikačným gélom na zvlhčenie vagíny, ako aj zvýšenie vzrušenia pri pohlavnom styku.


Plodnosť, otehotnenie ženy

Copyright 2019 - 2023 © Turbo24.sk