Novinky
Vimax Pills - Recenzia

Kde kúpiť najlepšie doplnky výživy - Vimax Pills, Clitorin TABLETKY PRE MUŽOV: Vimax Pills - originál z VimaxPills.cz - objednať so zľavou 10 percent na Madcat.cz Doplnok výživy pre ŽENY: Clitorin -...

viac
Blog / Články

Ako otehotnieť - rady pre mužov a ženy

Pridané: 10.04.2019

Kde kúpiť tabletky, lieky, doplnky na potenciu pre mužov na predaj

Tabletky, lieky na potenciu pre mužov
Odborné zdroje uvádzajú, že až 15 percent párov má problémy s plodnosťou. Našťastie, existuje hneď niekoľko prírodných spôsobov, ako zvýšiť svoju plodnosť a otehotnieť rýchlejšie. Tabletky, lieky, doplnky na potenciu pre mužov aj ženy sú jednou z možností. Zmeny v diéte a životnom štýle sú ďalšie alternatívou. Tieto úpravy vám môžu zvýšiť úroveň plodnosti až o 69 percent, čo rozhodne nie je zanedbateľný skok. V nasledujúcich riadkoch vám prinesieme niekoľko prirodzených spôsobov, ako otehotnieť - rady pre mužov a ženy.

 

Jedzte jedlá bohaté na antioxidanty. Antioxidanty, ako napríklad zinok, pomôžu v zlepšenie plodnosti ženám aj mužom. Antioxidanty deaktivujú voľné radikály v tele, ktoré môžu poškodiť spermie aj vajíčka. Jedna štúdia vykonaná na mladých, dospelých mužoch, preukázala, že pri porciu jedla 75 gramov denne na antioxidanty bohatých vlašských orechov sa zvýšila kvalita spermií. Ďalšia štúdia, ktorá sledovala 60 párov, ktoré podstúpili umelé oplodnenie, zistila, že užívanie antioxidačného suplementu malo za výsledok o 23% väčšiu šancu na počatie. Strava s bohatým zastúpením ovocia, zeleniny, orechov a semien je doslova "nabitá" antioxidanty, ako vitamín C, E, betakarotén či luteín.

 

Jedzte bohatší a väčší raňajky - Ďalšia rada pre mužov aj ženy snažiace sa o zvýšenie plodnosti. Najmä ženám môže konzumácia výdatné raňajky pomôcť odstrániť problémy s plodnosťou. Podľa jednej štúdie konzumácia väčších raňajkami zlepšila hormonálnu hladinu a úspešne tak bojovala proti syndrómu polycystických vaječníkov, najväčšiemu problému pri otehotnení. U žien s normálnou hmotnosťou sa zmieneným syndrómom pri konzumácii výdatnejších raňajkami bolo pozorované zníženie hladiny inzulínu o 8% a testosterónu o 50%. Vysoké hladiny oboch látok môžu spôsobovať ženskú neplodnosť. Navyše tieto ženy ovulovali o 30% viac, než ženy s menšími raňajkami a objemnými večerami. Dôležité je dbať na to, že pri zvýšení objemu raňajky treba ubrať na večernú porciu.


Lubrikačné gély a tabletky pre ženy na zvýšenie libida a väčšie vzrušenie

Počatie, tehotenstvo, problémy so zníženou plodnosťou
Mnohé ženy, ktoré majú problém s otehotnením, sa sťažujú na nechuť k sexu, či na chýbajúce vzrušenie. Riešením v tomto prípade môžu byť lubrikačné gély a tabletky pre ženy na zvýšenie libida a väčšie vzrušenie. Na trhu je ich dostatok, stačí si len správne vybrať. Ďalšou významnou radou nielen pre ženy, ale aj mužov, trápiaci sa so zníženou plodnosťou, je obmedzenie trans-tukov v strave.

 

Jesť každodenne tzv. zdravé tuky je nevyhnutné pre zvýšenie plodnosti. Trans-mastné kyseliny však majú negatívne účinky na inzulínovú citlivosť a tým zvyšujú riziko neplodnosti. Trans-mastné tuky nájdeme v niektorých rastlinných olejoch, v margaríne, vo vyprážaných jedlách, spracovaných potravinách a v niektorom pečive. Hranolky s vyprážaným syrom asi nebudú pre vás tou najlepšou voľbou, ak sa snažíte o zvýšenie plodnosti.

 

Podľa jednej veľkej vedecké štúdie strava bohatá na trans-tuky a chudobná na nenasýtené tuky bola úzko spojená s neplodnosťou, resp. jej zvýšeným rizikom. Ak chcete svoju plodnosť dostať na vyššiu úroveň, vyhýbajte sa konzumácii veľkého množstva trans-tukov. Naopak, obohaťte svoj jedálniček potravinami bohatými na zdravé tuky, ako napríklad extra panenský olivový olej a vlašské orechy.

 

Ďalšou užitočnou radou je zníženie obsahu jednoduchých rafinovaných cukrov v strave. Ženy trpiace syndrómom polycystických vaječníkov by mali jednoznačne znížiť obsah uhľohydrátov vo svojej strave. Diéty zamerané na zníženie obsahu cukrov vám pomôžu udržiavať zdravú hmotnosť, znížiť hladinu inzulínu v krvi a podporiť odbúravanie tukov. To všetko zaistí i stabilnejšie menštruačný cyklus. V jednej štúdii sa zistilo, že ženy, ktoré konzumovali stravu bohatú na uhľohydráty, mali až o 78% väčšie riziko syndrómu polycystických vaječníkov ako ženy, ktoré držali príjem sacharidov na uzde.

 

Ako otehotnieť? Vyskúšajte prírodné tabletky a gély


Okrem úprav v strave môže pomôcť k zvýšeniu plodnosti aj prírodná medicína. Preto vám odporučíme hneď niekoľko prírodných produktov bez vedľajších účinkov pre mužov aj pre ženy. Medzi najlepšie tabletky na zvýšenie plodnosti pre mužov patrí určite Vimax Pills - ODPORÚČAME: najlepší produkt na zlepšenie sexuálneho života - TOP produkt - SUPER cena. Vitamín E, Ginkgo biloba, Ženšen pravý, Kajenské korenie, Hloh obyčajný či Ovos siaty. To je ideálne prírodné kombinácia na zväčšenie penisu, skvalitnenie erekcie, zvýšenie sexuálnej výdrže či citeľné zvýšenie libida.


Najlepšie produkty pre mužov


Muži hľadajúci zvýšenie potencie a plodnosti by mali zbystriť pozornosť pri ďalšom produktu Ultra Potencia - rýchle zlepšenie erekcie, zvýšenie potencie - luxusný produkt - vyššia cena. Ide o doplnok stravy, vďaka ktorému sa budete cítiť opäť mužom, a vaša partnerka vám určite poďakuje. Už sa nemusíte vyhovárať na únavu a bolesti hlavy.

Jednou z častých príčin neplodnosti mužov je nedostatok kvalitných spermií v ejakuláte. Riešením je Semenax - zvýšenie množstva semena, viac spermií, zvýšenie plodnosti.

 

Odporúčané produkty pre mužov

 

Najlepšie produkty pre ženy na otehotnenie

Kvalita a množstvo spermií v ejakuláte, oplodnenie
Ani ženy však nezostávajú pozadu. Pre nežnejšie pohlavie príroda tiež ponúka veľa produktov, ktoré zvyšujú plodnosť. Predstavujeme tie najlepšie tabletky na zvýšenie plodnosti pre ženy, resp. produkty.

 

Clitorin - ODPORÚČAME: najlepší produkt na zvýšenie plodnosti pre ženy. Dámy, ktoré sú vyťažené, žijú hektický život plný stresových situácií, ktoré večer zaspia ako drevo bez najmenšej myšlienky na sex, pre nich je tento prírodný produkt ako stvorený.

 

Ženy môžu svoju plodnosť vylepšiť aj prípravkom Vigorelle - najlepšie lubrikačný gél na zvlhčenie vagíny pre väčšiu pravdepodobnosť otehotnenia. Tešiť sa môžu na oveľa rýchlejší nástup vzrušenia, silnejší a intenzívnejší sexuálny zážitok, dlhší orgazmus a markantné zvýšenie libida.

 

Vyššie bolo spomenuté, že zdravá hmotnosť výrazne zvýši vašu šancu na otehotnenie. Tá sa dá dosiahnuť nielen športom, zdravou stravou, ale pomôže aj Hoodia Gordonii - tabletky na chudnutie - môžu pomôcť pre rýchlejšie otehotnenie. Magnézium, Hoodia Gordonii, Garcinia cambogia, Zelený čaj, digestívne enzýmy pre lepšie trávenie a chudnutie, to všetko obsahuje tento prípravok. Príroda má veľkú silu - zverte sa do jej rúk!


Odporúčané produkty pre ženy


Späť na zoznam článkov
Zatvoriť

Posledný komentár k Ako otehotnieť - rady pre mužov a ženy

vložiť nový komentár
22.05.2019 pridal atomer-user
Copyright 2019 - 2023 © Turbo24.sk