Novinky
Vimax Pills - Recenzia

Kde kúpiť najlepšie doplnky výživy - Vimax Pills, Clitorin TABLETKY PRE MUŽOV: Vimax Pills - originál z VimaxPills.cz - objednať so zľavou 10 percent na Madcat.cz Doplnok výživy pre ŽENY: Clitorin -...

viac
Blog / Články

Nemôžem otehotnieť - Čo robiť a ako zvýšiť plodnosť pre ženy?

Pridané: 10.04.2019

Neplodnosť. Kde je chyba? Na strane muža či ženy?

Mužská a ženská neplodnosť - príčiny
Plánovať detskú výbavičku. Tešiť sa na nevinný bezzubý úsmev malého človiečika. Na prvé zúbky, prvé kroky, na prekonávanie všetkých ťažkostí, ktoré zákonite (nielen) dojčenské obdobie prináša. Radosť z vozenia kočíka. Zo vzájomného poznávania. Z pokroku vášho anjelika. To všetko sú pocity, s ktorými sa bežne stretávajú páry plánujúce si potomstvo. Nie všetkým sa však sny o deťoch plnia akoby mávnutím čarovného prútika. Neplodnosť. Téma stále viac diskutované zo všetkých strán. Kde je chyba? Na strane muža či ženy? Vzájomné obviňovanie v tomto prípade skutočne nemá význam.

 

Na vine môže byť muž, môže byť žena, môžu byť obaja. Je to jedno. Dôležitá je vzájomná podpora, bez nej sa situácia k lepšiemu rozhodne neobráti. Máš pomalé spermie. Si neplodný. Prestaň sa toľko ľutovať. Viac sa hýb. Nepi toľko. Nefajči už krabičku cigariet denne. Staraj sa viac o seba. Vety znejúce z úst zúfalých žien smerom k partnerom, s ktorými sa snaží otehotnieť. Častokrát ani nemajú v rukách hmatateľné dôkazy a lekárske potvrdenie o neplodnosti svojich manželov a zvolí taký radikálny postup. Milé dámy, takým nátlakom na svojho partnera rozhodne nič nevyriešite.

 

To isté z opačnej strany. Si neplodná. Schudnem. Viac sa hýb. Aj muži bývajú ku svojim partnerkám neprimerane tvrdí. Chápeme, snaha o splodenie vytúženého potomka nepadá na úrodnú pôdu a s pribúdajúcim časom stúpa vaše frustrácie. Ale vzájomné obviňovanie na pohode ani jedného z partnerov určite nepridá. Zbytočne sa zamotáte do negatívnej špirály a úroveň nepohody a stresu bude kulminovať. Teda presný opak toho, o čo by ste sa mali snažiť. Aj napriek tomu, že sa dlhšie nedarí otehotnieť, stojte pri sebe, vzájomne sa podporujte, snažte sa zachovať pozitívny prístup a najmä byť čo možno najviac v pohode. Koniec-koncov, ste predsa na jednej lodi.


Tabletky, lieky, doplnky na erekciu pre mužov na predaj

Lieky a prípravky na zvýšenie mužskej erekcie
S otázkou plodnosti veľmi úzko súvisí tému mužskej erekcie. Chúlostivé témy, ktoré by väčšina mužov, najradšej urobila poriadok pod koberec. Problémy môžu byť dvojakého druhu - psychologické, psychosomatické, alebo fyzické. Tie z druhej kategórie sa vyskytujú najmä u starších ročníkov, ťažkosti z prvej kategórie však čoraz častejšie možno pozorovať aj u mladších mužov.

 

Čo sa týka psychických problémov, ktoré negatívne ovplyvňujú mužskú erekciu, sú to najmä obavy, že nebudú schopní dosiahnuť dostatočne dlhú dobu stoporenia, pretrvávajúce depresie a obavy súvisiace s ekonomickými, profesionálnymi, či sociálnymi problémami, rovnako tak vzťahové konflikty majú výrazný negatívny dopad na kvalitu mužskej erekcie, a tým aj na kvalitu mužskej plodnosti.

 

Tabletky, lieky, doplnky na erekciu pre mužov na predaj môžu mať význam, ale najmä u starších mužov, ktorí sa stretávajú s fyzickými problémami ústiacimi do nedostatočné, alebo dokonca nulové erekcie. K základným a najbežnejším fyzickým problémom v súvislosti s dosahovaním erekcie patrí ochorenia kardiovaskulárneho systému, upchávanie tepien, vysoký krvný tlak, cukrovka, obezita, vysoký cholesterol, Parkinsonova choroba, skleróza multiplex, Peyronieho choroba, niektoré lieky ako napríklad diuretiká či antidepresíva, nadmerné užívanie alkoholických nápojov či drog, dlhodobé a pravidelné užívanie tabaku, poranenia miechy alebo genitálnej oblasti, vrodené genitálne problémy, ochorenie pečene a obličiek, problémy s prostatou.

 

Zaujímavosťou je, že stále výraznejšie problémy s kvalitou erekcie majú mladší muži vo veku 20 či 30 rokov. Čísla jasne ukazujú na výraznejší výskyt erektilnej dysfunkcie u mladých mužov, než tomu bolo v minulosti. Časopis Journal of Sexual Medical dokonca uvádza, že 26 percent mužov vo veku 17 až 40 rokov má problémy s erekciou. Ide o stredné až ťažké prípady. Výsledky výskumov a štúdií hovorí o tom, že problémy s erekciou u mladých ľudí spôsobujú predovšetkým psychologické faktory a nesprávny životný štýl. Erektilná dysfunkcia u mladších ľudí často pramení z úzkosti.

 

Kde kúpiť najlepšie produkty na plodnosť pre ženy - tabletky, lubrikačné gély

Tabletky, lubrikačné gély pre otehotnenie
Pomôcť odstrániť psychické aj fyzické problémy ústiace až do nedostatočnej plodnosti u oboch pohlaví môže prírodná medicína bez vedľajších účinkov. Medzi najlepšie tabletky na zvýšenie plodnosti pre ženy, resp. prostriedky patrí bezpochyby Clitorin - Odporúčame: najlepší produkt na zvýšenie plodnosti pre ženy. Dámy, ak hľadáte zvýšenie vzrušenie, zvýšenie sexuálnej túžby, väčšiu sexuálnu silu, rýchle zvýšenie libida, zvýšenie sexuálnej aktivity, zvýšenie sexuálnej výdrže, tento produkt je určený práve pre vás.

 

Ak nedosahujete dostatočnú vlhkosť vagíny, nemôžete očakávať ani dostatočne kvalitné a vzrušujúci sex. Logická rovnica. Pri týchto problémoch zas pomôže Vigorelle - najlepší lubrikačný gél na zvlhčenie vagíny pre väčšiu pravdepodobnosť otehotnenia.

Dobre známy je navyše fakt, že nadváha u žien spôsobuje neplodnosť, resp. znižuje pravdepodobnosť oplodnenia. Okrem zdravšie stravy a dostatočného pohybu môžeme odporučiť aj Hoodia Gordonii - kapsule na chudnutie - môžu pomôcť pre rýchlejšie otehotnenie.

 

Pozornosť však venujeme aj mužom, ktorí sú tiež na rovnakej strane barikády. Medzi najlepšie tabletky na zvýšenie plodnosti pre mužov patrí Vimax Pills - Odporúčame: najlepší produkt na zlepšenie sexuálneho života - TOP produkt - SUPER cena. Prírodný výživový doplnok, ktorý naštartuje vašu sexuálnu energiu a váš sexuálny život presunie doslova do inej dimenzie. Účinok spomínaného produktu ešte výrazne zvýšite, ak ho budete kombinovať s prípravkom Ultra Potencia - rýchle zlepšenie erekcie, zvýšenie potencie - luxusný produkt - vyššia cena.

 

Mnohé výskumy a odborné štúdie dokazujú, že najčastejšou príčinou neplodnosti na strane mužov je nedostatočný počet spermií v ejakuláte. Tento problém pomôže odstrániť Semenax - zvýšenie množstva semena, viac spermií, zvýšenie plodnosti. Ako už názov napovedá, ide o prípravok, ktorý vašu partnerku rozhodne nenechá na "suchu". Vyššia produkcia semena, zvýšenie plodnosti, to všetko vám tento prírodný produkt prinesie. Nie je preto dôvod to neskúsiť.


Tabletky proti neplodnosti, lubrikačné gély na plodnosť pre ženy, pre mužov


Späť na zoznam článkov
Zatvoriť

Posledný komentár k Nemôžem otehotnieť - Čo robiť a ako zvýšiť plodnosť pre ženy?

vložiť nový komentár
22.05.2019 pridal atomer-user
Copyright 2019 - 2024 © Turbo24.sk