Novinky
Vimax Pills - Recenzia

Kde kúpiť najlepšie doplnky výživy - Vimax Pills, Clitorin TABLETKY PRE MUŽOV: Vimax Pills - originál z VimaxPills.cz - objednať so zľavou 10 percent na Madcat.cz Doplnok výživy pre ŽENY: Clitorin -...

viac
Blog / Články

Otehotnenie ženy - zvýšenie sexuálnej túžby pre vyššiu plodnosť

Pridané: 10.04.2019

Uponáhľaná doba dokáže nepriaznivo ovplyvniť ženskú plodnosť

Neblahý vplyv stresu a uponáhľanej doby na plánované rodičovstvo

O hektickom tempe súčasného života sa hovorí neustále. Niet divu, pretože vďaka tomu je väčšina našej spoločnosti pod veľkým tlakom, čo môže mať fatálne dôsledky na ľudský organizmus, a to vo všetkých smeroch. Ľudia sú vystresovaní, zdeptaní a unavení a naraz aj taká úplne prirodzená záležitosť, akou je počatie potomka a založenie rodiny, múzeá robiť značné ťažkosti.

 

V prípade, že už dlhší čas sú všetky vaše snahy márne, je na mieste navštíviť odborníka a nechať sa vyšetriť. Tým môžete vylúčiť prípadnú neplodnosť jedného z vás (prípadne oboch) a v pokoji sa začať sústrediť na relaxáciu a pohodu, bez stresu, čo je pre počatie dieťaťa absolútne nevyhnutné.

 

Neschopnosť otehotnieť ide vo väčšine prípadov ruka v ruke so znížením sexuálnej túžby, čiže libida. Ak sa pár snaží o bábätko už niekoľko mesiacov či dokonca rokov, tak všetka vášeň a sexuálna túžba vezmú za svoje a posteľové hrátky sa stanú iba prostriedkom k počatiu vysnívaného dieťaťa. Keďže je ľudská psychika mocným nástrojom, tak tento strach z neúspechu sa na organizme vždy prejaví. Paradoxne čím viac sa dvaja ľudia snažia, tím menej sa im darí.

 

Kľúčom k otehotneniu, samozrejme v prípade, že je po zdravotnej stránke reprodukčný systém oboch partnerov úplne v poriadku, je znovuzískanie strateného libida a prebudenie živočíšne túžby po milovaní. Iba po odpútaní sa od starostí všedných dní a úplnom uvoľnenie mysle a tela, môže dôjsť k šťastnému splynutiu spermie s vajíčkom.

 

Pracujte na vytvorenie dokonalej atmosféry, kedy sa obaja úplne odpútate od všednej reality. Uvoľnite sa a popustite uzdu svojej fantázii. Nechajte sa unášať na vlne sexuálnej energie a vaše telá a duše dokonale splynú v jeden celok. Vytvorte si pravidlo, že za prah spálne nesmie prekročiť myšlienky na pracovné záležitosti ani starosti o domácnosť. Mala by to byť vaša svätyne, kde budete odpočívať a milovať sa.


Na neschopnosti otehotnieť sa podieľa mnoho ďalších faktorov

Pozitívny tehotenský test, počatie potomka
Faktorov ovplyvňujúcich neschopnosť otehotnieť môže byť oveľa viac, než by sa na prvý pohľad mohlo zdať. Jedným z tých mene prekvapivých, je vek. Už z hodín biológie by sme si mohli pamätať, že čím je pár snažiaci sa o bábätko staršia, hlavne žena, tak je menšia pravdepodobnosť úspešného konca. Počet vajíčok sa u žien s vekom postupne znižuje a s nimi logicky šance na otehotnenie, až nakoniec v prechode zmizne úplne.

 

Podstatnú úlohu v snahe otehotnieť hrajú aj civilizačné choroby. Do tejto škatuľky radíme cukrovku, problémy so štítnou žľazou, rakovinu, či vysoký krvný tlak. Vplyv môže mať ako choroba samotná, tak lieky užívané na zmiernenie jej chronických ťažkostí. V takomto prípade vždy celú situáciu konzultujte s odborníkom a hlavne žiadne medikamenty nevysádzajte.

 

Medzi civilizačné choroby zaraďujeme tiež obezitu. Hoci to môže znieť prekvapivo, tak i kilá navyše môžu mať vplyv na funkciu vašich reprodukčných orgánov a sťažovať splynutie spermie s vajíčkom. Spadáte Ak do kategórie takých jedincov, vyskúšajte zapracovať na svojom životnom štýle a zlepšiť jeho kvalitu. Týmto však rozhodne nie je zamýšľané, že sa máte začať púšťať do nejakých drastických diét a moriť sa hodiny v posilňovni. Tento prístup by organizmus len zbytočne zaťažoval a ešte viac by ho unavil, čo pri pokusoch o počatie potomka nie je žiaduce. So zmenou životosprávy začnite teda pozvoľna, pokojne aj po konzultácii s odborníkom, inak bude vaša snaha skôr kontraproduktívne.

 

Problém nastáva tiež v príliš veľkom teple. Časté chodenie do sauny, horúce kúpele, ale i napríklad vyhrievané autosedačky dokážu vykonať dielo skazy. To sa týka hlavne mužov, pretože vystavovanie sa teplu nerobí dobre spermiám, semenníky sú totiž uložené mimo telo úplne zámerne, aby spermie mohli prežiť pri nižšej teplote, než je tá telesná. Možno ste si všimli niektorého z nejapných reklamných spotov pornofilmov, kedy muži údajne striekajú horúce spermie. Spermie totiž nie je nikdy ani horúce, ani teplé, naopak je chladivé. Prílišné teplo a zahrievanie semenníkov môže teda spermie oslabiť až na tri mesiace, takže dámy, strážte si svojich partnerov.

 

Výživové doplnky ako záchrana zaisťujúca skorý príchod dieťaťa

Ženská plodnosť, schopnosť počatia, doplnky stravy a zdravá výživa
V snahe otehotnieť sa nemusíte spoliehať iba na babské rady, alebo na rôzne hormonálne preparáty a terapie, ktoré by mali byť až ako jedna z posledných, krajných možností riešenia vášho problému. Ak máte výsledky lekárskych vyšetrení v poriadku a s istotou už viete, že váš problém je čisto nejaký blok, máme pre vás riešenie. Existujú rôzne doplnky stravy, ktoré vám prírodnou cestou pomôžu k dosiahnutiu vytúženého pozitívneho tehotenského testu.

 

Jedným takým prípravkom sú tabletky Provestra. Jedná sa o preparát obsahujúci rôzne výťažky z rastlín a húb, vitamíny a prospešné minerálne látky. Vďaka tomuto prvotriedneho zloženiu dokáže ženám prilepšiť v mnohých ohľadoch, nielen pri zvýšenie plodnosti. Pôsobí totiž aj na zvýšenie sexuálnej túžby a zosilníte prežitky zo sexuálneho aktu. Skrátka posilňuje ženské libido na maximum a zintenzívňuje pocity pri milovaní. Navyše si ho môžete diskrétne objednať na internete, čo je príjemné, ak patríte medzi hanblivé jedinca.

 

Výhody prípravku Provestra sú skvelé práve vtedy, ak partneri dospeli do onoho štádia sexu len z povinnosti na účely počatie dieťaťa. Vagína bude citlivejšie a orgazmy intenzívnejší, takže milovanie bude opäť svieža a nebudete sa môcť dostatočne nabažiť. Tabletky vám nijako neuškodia, pretože sú vyrobené čisto na prírodnej báze. Nemusíte sa obávať žiadnych vedľajších účinkov, ako u bežných syntetických liečiv. Navyše sú voľne predajné bez lekárskeho predpisu.

 

Prípravok sa odporúča zaradiť do stravy minimálne po dobu troch mesiacov, ale čím dlhšie, tým lepšie. Ide totiž o výťažky z liečivých bylín, ktoré pôsobia synergicky - komplexne, ide o receptúru na základe poznatkov z tradičnej čínskej medicíny. Keď ich užívanie spojíte aj so zdravším životným štýlom, môžete si byť istí, že onedlho sa dočkáte nového prírastku do rodiny. Bonusom bude zlepšenie milostného života a zážitok z nových intenzívnych erotických momentov. Vyskúšajte a uvidíte, že budete milo prekvapení. Prajeme Vám zdarné počatia bábätka.


ODPORÚČAME: Najlepšie prípravky, lubrikačné gély a tabletky pre ženy:


1. Clitorin - osvedčený preparát pre zlepšenie sexuálnej túžby - libida, pre väčšie vzrušenie a orgazmus, podporu plodnosti, proti príznakom blížiace sa menopauzy, podpora tehotenstva.

 

2. Vigorelle - lubrikačný gél na navodenie vzrušenia, pre lepšie zvlhčenie, podporuje ženskú plodnosť.

 

3. Breastmax - najlepšie tabletky na prírodnej báze určené pre zväčšenie objemu pŕs a ich spevnenie.


Doplnky výživy pre zlepšenie plodnosti a počatia dieťaťa


Späť na zoznam článkov
Zatvoriť

Posledný komentár k Otehotnenie ženy - zvýšenie sexuálnej túžby pre vyššiu plodnosť

vložiť nový komentár
22.05.2019 pridal atomer-user
Copyright 2019 - 2024 © Turbo24.sk