Novinky
Vimax Pills - Recenzia

Kde kúpiť najlepšie doplnky výživy - Vimax Pills, Clitorin TABLETKY PRE MUŽOV: Vimax Pills - originál z VimaxPills.cz - objednať so zľavou 10 percent na Madcat.cz Doplnok výživy pre ŽENY: Clitorin -...

viac
Blog / Články

Tabletky a doplnky na zvýšenie plodnosti u žien

Pridané: 10.04.2019

Frustrácia a nespravodlivosť po mesiacoch márnych pokusov o dieťa

Plánované rodičovstvo, ako zabezpečiť dostatočnú plodnosť
Už dlhú dobu túžite po bábätku, stále sa snažíte, skúšali ste rôzne babské rady a stále nič. Každý mesiac sa pravidelne dostavuje menštruácie a na tehotenskom teste stále svieti iba jedna čiarka, ktorá, ako by sa vám vysmievala. Nedokážete sa sústrediť pomaly na nič iné, než na tú silnú túžbu po dieťati. Vo vzťahu sa začínajú objavovať nezhody, pretože ste aj s partnerom obaja podráždení. Dookola sa utešuje slovami, už to určite tentoraz vyjde. Musí. A ono nie ...

 

Už máte za sebou dokonca aj lekárske vyšetrenie a lekár vám oznámil, že obaja máte reprodukčné orgány stopercentne v poriadku, a vraj to chce čas. Lenže tento kolotoč plný falošných nádejí a negatívnych tehotenských testov je pre oboch partnerov veľkou psychickou záťažou. Pocity bezmocnosti a nespravodlivosti s vami lomcujú ako búrka s korunami stromov. Prečo práve vy? Ako môžu ženy chodiť len tak na potraty, keď vy už x mesiacov márne túžite po bábätku?

 

Uvedomte si, že všetky tieto frustrácie zanechávajú stopy na Vašom organizme a celú situáciu vlastne ešte viac zhoršujú, takže sa dostávate do bludného kruhu, z ktorého je zložité vystúpiť. Všetko totiž súvisí so všetkým a telesné pochody majú na tie duševné dosť silné napojenie, o dosť väčší, než by sa mohlo na prvý pohľad zdať. Z tohto dôvodu je absolútne nevyhnutné udržiavať sa v dobrom duševnom rozpoložení a snažiť sa NEGATÍVNE myšlienky čo najviac potlačiť, najlepšie je z mysle úplne vypudiť.

 

Keď je organizmus dlhodobo vystavovaný stresu, tak sa mozog sústredí na nápravu škôd a nedokáže vytvoriť vhodné podmienky k splynutiu spermie s vajíčkom. Príroda to zariadila celkom šikovne, pretože je logické, že na to, aby sa narodilo silné a zdravé bábätko, je nevyhnutné, aby aj matka bola po zdravotnej stránke úplne v poriadku. Tak je to dané a nejde to žiadnym spôsobom oklamať.


Ďalšie faktory ovplyvňujúce počatie - životný štýl, civilizačné choroby

Civilizačné choroby, životospráva, stres - vplyv na oplodnenie
Sčítané a podčiarknuté, musíte sa uvoľniť, pretože inak k zdarnému oplodnenie nedôjde. Pokúste sa s partnerom úplne vypnúť, odíďte trebárs na predĺžený víkend niekam do kúpeľov, záleží len na vás. Oddajte sa jeden druhému a milovanie si náležite vychutnajte. Keď budete mať totiž sex iba z povinnosti na účely splodenia dieťaťa, nepovedie to nikam a ďalej sa budete motať v tom bludnom kruhu.

 

Okrem stavov frustrácie a stresu existujú aj ďalšie faktory, ktoré môžu mať na početné bábätka vplyv. Jedným z nich sú civilizačné choroby, ktoré naši uponáhľanú spoločnosť vo veľkej miere sužujú. V prípade, že neviete, o čom je reč, tak vám to hneď vzápätí objasníme. Medzi tieto ochorenia sa radí napríklad diabetes mellitus, rôzne chronické ťažkosti, vysoký krvný tlak či obezita, ale o tej ešte budeme hovoriť podrobnejšie. Ak niektorým týmto neduhom vy neba váš partner trpíte, konzultujte celú situáciu so svojim praktickým lekárom a gynekológom.

 

Čo sa týka obezity alebo nadváhy, aj tie dokážu narobiť poriadnu paseku. Prebytočným tukom zaťažujete organizmus, ten je potom unavený a všetky svoje sily sústredí na to, aby udržal telo nejakým spôsobom v chode. Nehovoriac o ďalších problémoch, ktoré s obezitou súvisia, napríklad preťažovanie srdca. Pokúste si aspoň trochu zlepšiť svoju fyzickú kondíciu a zapracovať na zdravšom životnom štýle.

 

V nadväznosti na zdravší životný štýl musíme poukázať aj na alkohol a cigarety. Je všeobecne známe, že holdovanie týmto ľahkým drogám spôsobuje impotenciu. Ak chcete dosiahnuť pozitívne výsledky, pokúste sa tieto zlozvyky maximálne obmedziť. Žena by som sa ich v prípade tehotenstva mala vzdať úplne. Pomôcť môže aj taká miernejšia forma detoxu organizmu, pretože v čistom tele zbavenom toxínov dôjde k počatiu dieťaťa o poznanie ľahšie, než v tele zničení nezdravým životným štýlom.

 

Šikovní pomocníci z prírody na ceste k vytúženému bábätku

Lubrikačné gély, tabletky, prípravky na pomoc s otehotnením
Teraz iste máte myseľ presýteniu informáciami a rozmýšlate, ako všetko zvládnuť. Ale hlavu hore! Existujú šikovní pomocníci, ktorí vám cestu k vytúženému bábätku uľahčia. Jedným z nich je doplnok stravy Provestra. Tieto tabletky sú nabité výťažky z prírodných látok, ktoré očistí a posilní organizmus, zvýši ženskú plodnosť, a počať dieťa bude teraz jednoduchšie. Okrem toho pôsobí aj ako afrodiziakum, takže k životu preberú aj vaše libido, ktoré sa pod vplyvom núteného sexu odobralo k hlbokému spánku.

 

Prípravok má stopercentne prírodné zloženie, teda sa nemusíte obávať, že by akokoľvek zaťažil organizmus, neba spôsobil nežiaduce vedľajšie účinky. Do tela si dodáte iba látky, ktoré sú úplne prirodzené, na rozdiel od syntetických Hokus-pokusov z lekární. Uvidíte, že vďaka tomuto doplnku stravy sa konečne zadarí, a vy budete po čase držať v náručí vytúžené bábätko.

 

Ak túžite ešte viac zvýšiť libido, siahnite po Clitorinu, lieku, ktorý sa na túto problematiku priamo zameral. Zaistí vám zvýšenú sexuálnu túžbu a ako bonus dokonale prekrvíte genitálie, takže si budete užívať dlhé intenzívne orgazmy. Clitorin je opäť čisto prírodný výživový doplnok a je bežne dostupný ho na internete. Tvorcovia prípravku z liečivých bylín sa inšpirovali poznatky z Tradičné čínskej medicíny a jednotlivé zložky pôsobia tzv. Synergicky, ako jeden harmonický celok.

 

Korunu všetkým vašim snahám môže dať lubrikačný gél Vigorelle. S ním si vaše milovanie užijete na oveľa vyššej úrovni, pretože s jeho pomocou možno dosiahnuť intenzívneho orgazmu. Milovanie sa vďaka týmto trom prípravkom stane opäť radosťou, a nie nutnosťou.


ODPORÚČAME: Najlepšie produkty, tabletky, lubrikačné gély pre ženy:


1. Clitorin - vynikajúci prípravok na zosilnenie sexuálnej túžby, pre zabezpečenie dostatočného vzrušenia, orgazmu, pre zvýšenie ženskej plodnosti, proti blížiacim sa príznakom menopauzy. Je ideálnym prípravkom pre páry, ktoré sa snažia priviesť na svet zdravé bábätko.

 

2. Vigorelle - lubrikačný gél pre prekrvenie vagíny a lepšie zvlhčenie a vzrušenie, zabezpečenie ženskej plodnosti

 

3. Breastmax - najlepší prírodný prípravok na zväčšenie ženských pŕs a na ich celkové spevnenie


Lubrikačné gély a tabletky pre ženy, prípravky na otehotnenie


Späť na zoznam článkov
Zatvoriť

Posledný komentár k Tabletky a doplnky na zvýšenie plodnosti u žien

vložiť nový komentár
22.05.2019 pridal atomer-user
Copyright 2019 - 2023 © Turbo24.sk