Novinky
Vimax Pills - Recenzia

Kde kúpiť najlepšie doplnky výživy - Vimax Pills, Clitorin TABLETKY PRE MUŽOV: Vimax Pills - originál z VimaxPills.cz - objednať so zľavou 10 percent na Madcat.cz Doplnok výživy pre ŽENY: Clitorin -...

viac
Blog / Články

Svrbenie vagíny, pošvy

Prečo vzniká svrbenie vagíny? Prinášame vám dôvody, prečo je to tak

Čo je príčinou svrbenia ženskej vagíny?
Vaša vagína sú mäkké tkanivá určené na udržanie čistého a zdravého prostredia. Zdravá vagína má správnu rovnováhu medzi dobrými a zlými baktériami. Koľko hlienu produkuje, závisí na hladine hormónov, a v akom štádiu menštruačného cyklu sa nachádzate.

 

Príležitostné vaginálnej svrbenie je bežné a často sa riešia samostatne. Trvalé svrbenie môže byť znakom niečoho závažnejšieho, ako napríklad:

 

1. Kontaktná dermatitída

 

Ak ste nedávno zmenila mydlo a vaša vagína vás svrbí, môže ísť o kontaktnú dermatitídu. Kontaktná dermatitída spôsobuje svrbivú vyrážku. Môže to byť spôsobené alergickou reakciou na dráždivú látku, ako napríklad:

 

✔ vaginálne lubrikanty a spermicídy

✔ latexové kondómy

✔ pracie prášky

✔ tesné oblečenie

✔ voňavý toaletný papier

✔ šampóny

✔ tampóny a hygienické vložky

 

Dlhodobé trenie z aktivít, ako je jazda na bicykli, tesné oblečenie alebo spodná bielizeň a jazda na koni môže tiež spôsobiť kontaktnú dermatitídu a vaginálne svrbenie. Môže byť náročné určiť presnú príčinu kontaktnej dermatitídy. Avšak, akonáhle je páchateľ identifikovaný a liečený, väčšina prípadov výskytu tejto choroby po čase zmizne.

 

Ak chcete pomôcť pri uzdravovaní, skúste sa vykúpať vo vlažnej vode s niekoľkými polievkovými lyžicami sódy až 15 minút niekoľkokrát denne. Vážne prípady kontaktnej dermatitídy však môžu vyžadovať odbornú liečbu.

 

2. Bakteriálna vaginóza

 

Bakteriálna vaginóza je vaginálne infekcie. Je spôsobená nadmerným výskytom zlých baktérií. Príznaky môžu zahŕňať: vaginálne svrbenie, rybí vaginálne zápach, pálenie pri močení. Bakteriálna vaginóza sa lieči perorálnymi antibiotikami, vaginálnym antibiotickým génom alebo krémom. Ak sa nelieči, bakteriálna vaginóza je potom spojená s predčasným pôrodom, infekcií po operácii a zápalovými ochoreniami panvy.


Aké ďalšie ochorenia sú spojené so svrbením vagíny?

Ochorenie vagíny výtoky a infekcia
Hormonálne zmeny

 

Keď starnete, vaše hladina estrogénu klesá. Nízka hladina estrogénu môže spôsobiť drobné poškodenie vagíny a spôsobiť svrbenie a podráždenie. Príznaky sa môžu zlepšiť, keď prestanete dojčiť a hladiny estrogénu sa znovu zvýši.

 

Voš v oblasti ohanbia

 

Tieto drobné svrabovej baktérie spôsobujú intenzívne svrbenie vo vaginálnych a pubických oblastiach. Zvyčajne sa prichytávajú na ochlpenia. Môžu sa tiež pripojiť k ďalším častiam tela, ktoré sú pokryté silnými vlasy. Pubické vši môžu byť liečené prípravkom na vši, vážne prípady už vyžadujú lieky na predpis.

 

Nepredpokladajte, že vaginálna svrbenie je kvasinková infekcia. Liečenie zle diagnostikované kvasinkové infekcie, ktorá v skutočnosti neexistuje, môže sťažiť diagnostiku skutočného dôvodu vaginálneho svrbenie. Môže tiež ďalej narušiť jemnú rovnováhu organizmu v pošve.

 

Vaši vagínu udržíte zdravú tým, že umývate vagínu čistým mydlom alebo dokonca iba vodou, nepoužívajte vo vaginálnej oblasti voňavé výrobky osobnej starostlivosti, nepoužívajte parfumované spreje na ženskú hygienu a dezodoranty, dodržujte pravidlá bezpečného sexu pomocou kondómu vždy, keď máte pohlavný styk, a tiež nezabúdajte na pravidelné gynekologické prehliadky.

 

Vaginálne svrbenie je ťažké ignorovať. Ak je to možné, bojujte proti tomu. Škrabanie citlivých vaginálnych tkanív však môže zvýšiť podráždenie a viesť k infekcii. Ak máte kvasinkovú infekciu, obráťte sa na svojho lekára alebo gynekológa, aby určil správnu diagnózu.

 

Milé dámy, vyskúšajte tieto produkty a zlepšite svoj sexuálny život

Produkty pre zlepšenie sexuálneho života ženy
Clitorin

 

Vďaka Clitorinu žena zažije sex, aký ešte nikdy nezažila. Je to prírodný doplnok výživy, ktorý vám zaistí väčšiu chuť na sex. Clitorin je výrobok, ktorý v tele ženy naštartuje každý aspekt, ktorý je v oblasti sexuálneho života podstatný.

 

Ženy si môžu byť isté, že im bude nápomocný v nasledujúcich oblastiach - vďaka nemu dosiahnete vyššej sexuálnej libido, väčšie sexuálne vzrušenie, intenzívne orgazmy, lepšie prekrvenie pohlavných orgánov, vyššia plodnosť, celkové posilnenie psychického stavu.

 

Clitorin je naturálne afrodiziakum a patrí medzi naj produkty pre lepší sexuálny život. Žiadne vedľajšie účinky nečakajte.

 

Vigorelle

 

Vigorelle je lubrikačný gél na zvlhčenie vagíny a zvýšenie vzrušenie pri pohlavnom styku. Sexuálna stimulácia je dosiahnutá aktívnymi látkami, ktoré sú čisto prírodné, a zaistí pocit stopercentného spoľahnutie sa na účinok daného výrobku.

 

Látky obsiahnuté v tomto jedinečnom gélu majú pri styku so ženskými pohlavnými orgánmi obrovský prínos.

V prípade, že chcete dosiahnuť oveľa rýchlejšie vzrušenie, silnejšie a príjemnejšie stimuláciu pohlavných orgánov, lepší sexuálny zážitok, dlhší orgazmus a zvýšenie libida, robíte správnu vec.

 

Breastmax

 

Tabletky na zväčšenie poprsia a pre dosiahnutie štíhlej postavy. Rovnako ako všetky naše produkty, tak aj tento je prírodný doplnok stravy bez prídavných aditív, ktoré by narušili chod vášho organizmu. Ak chcete dosiahnuť väčšie poprsie, pevnejšie prsia a zvýšenie sexuálnej príťažlivosti, zakúpte si tento produkt.

Za pár mesiacov dôjde k trvalým výsledkom. Mnohým ženám narástli prsia po dobu štvrť roka až o dve čísla. To len vďaka prírodnému zloženiu. Tieto prírodné látky vedia stimulovať rastové hormóny pre rast prsníkov. Breastmax je dostupný bez lekárskeho predpisu.

 

Prípravky pre ženské vaginálne problémy

Copyright 2019 - 2023 © Turbo24.sk