Novinky
Vimax Pills - Recenzia

Kde kúpiť najlepšie doplnky výživy - Vimax Pills, Clitorin TABLETKY PRE MUŽOV: Vimax Pills - originál z VimaxPills.cz - objednať so zľavou 10 percent na Madcat.cz Doplnok výživy pre ŽENY: Clitorin -...

viac
Blog / Články

POROVNANIE: Najlepší lubrikačné gély, oleje, krémy z lekárne Dr. Max, Rossmann, Kaufland, s Tea Tree

Pridané: 16.04.2019

Ktoré lubrikačné gély, oleje a krémy môžete zakúpiť v lekárni Dr. Max

Lubrikačné gély a krémy pre zlepšenie zážitku zo sexu pre ženy
Lekárňa Dr. Max všeobecne drží sortiment lubrikačných gélov značiek Ty & ja, Diet Esthetic, Ritex, Omega-pharma, Dr. Müller, Fytofontana. Väčšinu z týchto značiek nie je možné zakúpiť v Rossmann alebo Kauflande. Lubrikačné gély značky Ty & ja sú väčšinou na vodnej báze, majú ako parfumované, tak i neparfumované. Ty & ja vyrába neparfumovaný lubrikačný gél, ktorý neobsahuje žiadne parfumy, oleje alebo farbivá. Ich parfumované lubrikačné gély sú buď s príchuťou jahody (tento však už obsahuje parfumy, môže obsahovať oleje a farbivá) a s príchuťou broskyne (na vodnej báze, môže obsahovať oleje, farbivá, obsahuje parfumy alebo arómy). Ty & ja tiež vyrába lubrikačný gél s extraktom z austrálskeho čajovníka (Tea Tree), ktorý pomáha pri pálení alebo svrbenie v pošve, neobsahuje oleje, farbivá a je na vodnej báze.

 

Najlepšie lubrikačné gély, ktoré ponúka Dr. Max, sú od firmy Diet Esthetic. Tieto lubrikačné gély však obsahujú silikóny, často parfumy, farbivá a môžu tiež obsahovať oleje a petrochemický vyrobené látky. Táto značka však vyrába aj špeciálny lubrikačný gél určený pre análne hrátky.

 

Odporučiť ešte idú lubrikačné gély od firmy Ritex, ktoré má Dr. Max na sklade i na online stránkach. Ritex vyrába aj bio lubrikačný gél, ktorý nie je parfumovaný, neobsahuje žiadne prímesi PEG, neobsahuje arómy ani parfumy, je bez konzervačných látok. Ritex tiež vyrába lubrikačný gél Hydro, ktorý je na vodnej báze a zároveň neobsahuje žiadne konzervanty, arómy, parfumy, prímesi. Pokiaľ chcete chladivý pocit s lepšou hydratáciou, Ritex tiež ponúka lubrikačný gél s výťažkami z aloe vera.

 

Dr. Max ponúka aj ďalšie lubrikačné gély na vodnej báze aj s prímesou silikónov od vyššie zmienených značiek. Dr. Max nemá v ponuke žiadne oleje, ktoré by bolo priamo určené pre lubrikáciu intímnych partií.


Lubrikačné gély, krémy a oleje, ktoré môžete zakúpiť v Rosmanne alebo v Kauflande

Afrodiziaká, prípravky pre ženy k dosiahnutiu lepšieho orgazmu
Rosmann aj Kaufland majú lubrikačné gély, krémy aj oleje viac značiek, ako lekáreň Dr. Max. Medzi hlavné značky, a tiež najviac známe, patrí Durex, Pepino, You & me. Väčšina z nich už dáva na výber, či chcete použiť iba lubrikačný gél, alebo si vyberiete 2 v 1, ktorý sa dá použiť ako na masáže, tak aj ako lubrikant.

 

Durex vyrába mnoho typov lubrikačných gélov, s aloe vera, masážne, s príchuťami, real feel a mnoho ďalších. Ak však hľadáte niečo lepšie, nie je na škodu sa poobzerať napríklad po stimulačným gélu, ktorý už má za účinok dosiahnutie lepšieho orgazmu. Aplikuje sa na oblasť klitorisu, zvyšuje citlivosť intímnych partií a počas pohlavného styku navodzuje pocity mravčenia, chladu i tepla. Nejedná sa o lubrikačný gél, ale iba stimulačný, ktorý sa kvapká na klitoris. Môžete však tiež v týchto obchodoch zakúpiť Durex na vodnej báze s príchuťami (napríklad príchuť čerešne, ktorá je veľmi obľúbená). Jeden z lubrikačných gélov, ktoré najdlhšie vydržia, je práve od Durexu, a to Durex Perfect Glide. Je na silikónovej báze a vydrží naozaj dlho bez vyschnutia.

 

Môžete tiež zakúpiť lubrikačné gély značky Ritex. Od tej sa dá ešte tiež zakúpiť lubrikačný gél podporujúci počatia. Tento lubrikačný gél mení pH pošvy tak, aby bol zabezpečený lepší pohyb spermií smerom do maternice alebo vajcovodov k vajíčku. PH pošvy má pri použití tohto lubrikačného gélu zodpovedať zmenenému pH, ktoré nastáva v období uvoľňovania vajíčka v čase plodných dní. Zároveň nijako nenarušuje spermie a ich pohyb.

 

Oleje je všeobecne zložité v kamenných obchodoch zakúpiť, však sa môžete skúsiť poobzerať po masážnych olejoch, ktoré sú zároveň určené pre zvlhčenie kondómov pod. Odporučiť vám môžeme olej so zaujímavou príchuťou šumivého vína, ktorý zároveň obsahuje afrodiziaká pre lepší pôžitok. Jedná sa o Shunga jedlý olej s príchuťou šumivého vína s obsahom afrodiziak.

 

Lubrikačný gél pre lepší pôžitok zo sexu a podporu otehotnenia

Lubrikanty na podporu otehotnenia, tvorbu pošvového sekrétu
Lubrikačné gély, ktoré obsahujú silikóny, parabény, parfumy, arómy a iné chemické látky, sa vždy môžu dostať do tela, pretože pokožka aj sliznice sú niektoré látky priepustné. Navyše na ne môžu mať používatelia alergie alebo neznášanlivé reakcie. Preto je vždy najlepšie staviť na rastlinné prírodné produkty, ktoré sa nevyhýbajú ani lubrikačným gélom.

 

Lubrikačný gél Vigorelle je vhodný pre všetky gély a je tým najlepším prírodným lubrikačným gélom na trhu. Nielen, že obsahuje prírodné extrakty z rastlín, ich listov a koreňov, ale tiež obsahuje vitamíny a kyselinu hyalurónovú, ktorá prirodzene zvlhčuje a hydratuje. Vigorelle obsahuje látky, ktoré napomáhajú prekrvenie sliznice pošvovej steny, a to aminokyselinu L-arginín (ktorá sa v tele bežne vyskytuje) a extrakt z ginkgo biloby. L-arginín účinkuje v cievach, ktoré rozširuje, tým pádom je sliznica pošvovej steny prekrvenejšiu a citlivejšia, čím je zaručený lepší pôžitok. Zároveň sa k nej dostáva viac živín, takže ako pri krátkodobom, tak i dlhodobom používaní pocítite príjemnú zmenu. Ginkgo biloba zároveň pomáha s lepším metabolizmom v tele, takže potrebná energia sa v mieste vytvorí.

 

Ďalšie úžasnú funkciou ginkgo biloby je tvorba sekrétov, čím dochádza spoločne s užívaním lubrikačného gélu aj ku tvorbe vlastných pošvových sekrétov pre ešte lepšiu zvlhčenie a ochranu sliznice. Extrakt z divokého jamu pomáha optimalizovať množstvo hormónov, čím dopomáha k chuti na sex, spríjemňuje jeho prežitie a zároveň látky v ňom obsiahnuté sú mnohými ženami užívané na podporu počatia. Výrobcovia Vigorelle tiež mysleli na sexuálny apetít, kedy pridali extrakt z pastaly rozprestreté, ktorý pôsobí ako prírodné afrodiziakum pre ženy. Ďalšie extrakt pomáhajúce s vyrovnaním hladiny hormónov je extrakt z koreňa rastliny Hebanthe eriantha. Ďalej v gélu nájdete aj extrakt z listov mäty piepornej pre lepšiu lubrikáciu a lepšie vstrebanie všetkých extraktov. Pripočítajte tiež vitamíny A, C, E a prirodzene získanú kyselinu hyalurónovú z aloe vera.

 

Prírodné tabletky a gély pre lepší sex pre ženy


Späť na zoznam článkov
Zatvoriť

Posledný komentár k POROVNANIE: Najlepší lubrikačné gély, oleje, krémy z lekárne Dr. Max, Rossmann, Kaufland, s Tea Tree

vložiť nový komentár
22.05.2019 pridal atomer-user
Copyright 2019 - 2024 © Turbo24.sk