Novinky
Vimax Pills - Recenzia

Kde kúpiť najlepšie doplnky výživy - Vimax Pills, Clitorin TABLETKY PRE MUŽOV: Vimax Pills - originál z VimaxPills.cz - objednať so zľavou 10 percent na Madcat.cz Doplnok výživy pre ŽENY: Clitorin -...

viac
Blog / Články

RECENZIA DOKTOROV: Kde kúpiť lubrikačný krém na svrbenie vo vagíne, pálenie v pošve

Pridané: 16.04.2019

Voľnopredajné lubrikačné krémy na svrbenie vo vagíne, pálenie v pošve

Voľnopredajné lubrikačné gély pre ženy
Lubrikačné krémy si môžete zakúpiť v akejkoľvek drogérii, supermarkete alebo lekárni. Tu nájdeme prehľad väčšiny komerčne vyrábaných lubrikačných krémov, ktoré svoj účel splní, ale môžu mať vedľajšie účinky vo forme alergií, vstrebávanie nebezpečných látok do tela a narušenie rovnováhy pošvového pH spoločne s narušením pošvovej steny, ktorá je potom náchylnejšie na bakteriálne a kvasinkové infekcie, ktoré môžu spôsobovať svrbenie a pálenie.

 

Najznámejším produktom je samozrejme Durex. Jedným z prijateľnejších gélov je Durex Sensilube, ktorý sa svojím zložením adaptuje na prirodzenú teplotu intímnych miest, tým pádom nechladí, hlavne vďaka svojmu zloženiu toľko nenabourává a nenarušuje pošvové pH, aj keď stále obsahuje určité látky, ktoré citlivejšie ženy nemusia znášať moc dobre. Pozitívom pri nej je, že neobsahuje žiadne parfumy alebo farbivá. Ak chcete staviť na prírodné zložky, Durex tiež na trh prišiel so 100% prírodným zložením jeho lubrikačného gélu na vodnej báze s neutrálnym pH. Od Durexu môžete tiež vyskúšať masážny gél, ktorý je však možné použiť aj ako gél lubrikačný, s aloe vera. Obsahuje vitamín E a výťažky z aloe vera, čím pokožku upokojuje a príjemne môže chladiť.

 

Môžete tiež vyskúšať lubrikačné gély s obsahom panthenolu, ktorý má upokojujúce účinky na pokožku i sliznice. Z týchto lekári odporúčajú Fytofontana Gyntima lubrikačný gél, ktorý zvlhčuje sliznicu a zároveň predchádza drobným poraneniam sliznice.

 

Predovšetkým lubrikačné gély a krémy na vodnej báze toľko nezaťažujú telo a môžu ich používať aj ľudia, ktorí môžu byť alergickí, alebo dobre neznášajú silikón, z ktorého sa väčšina lubrikačných gélov vyrába. Tento lubrikačný gél obsahuje extrakt z grepových jadier, u ktorého sa všeobecne vie, že má antivírusové, antimykotické a antibakteriálne účinky. Preto je teda vhodný ako prevencia proti bakteriálnym zápalom alebo vaginálnym mykózam.


Lubrikačný krémy na svrbenie vo vagíne a pálenie v pošve s lepším zložením

Ako efektívne vyliečiť svrbenie vo vagíne a pálenie pošvy
Ku svrbeniu vo vagíne a páleniu v pošve niekedy dochádza aj možnými odreninami alebo nepríjemným trením, keď vagína nie je dostatočne zvlhčená. Preto vám prinášame prehľad lubrikačných gélov, ktoré zvyšujú vlhkosť a klzkosť.

 

Jedným z takýchto gélov je Erectan® Intim gél. Tento lubrikačný gél obsahuje aminokyselimu L-arginín, ktorá podporuje lepšie prekrvenie tkanív rozšírením ciev a kapilár, čím tento lubrikačný gél po aplikácii navodzuje hrejivý pocit. Lepším prekrvením tiež dochádza k väčšiemu vzrušenie a lepšiemu pôžitku s oveľa lepším orgazmom. Zároveň produkt obsahuje kyselinu hyalurónovú, ktorá sa využíva v kozmetickom priemysle kvôli svojim hydratačným a obnovujúcim účinkom. Erectan Intim gél je založený na vodnej báze, takže sa u neho nemusíte báť reakcie na silikóny. Zároveň výrobca uvádza, že obsahuje len minimum chemických zlúčenín a látok. Môžete ho zakúpiť na stránkach výrobcu s dopravou domov zdarma.

 

Alebo vás môže osloviť nemecký produkt Joydivision Aquaglide Sensitive, ktorý je tiež na vodnej báze. Podľa výrobcu by nemal obsahovať glycerín, parabény, alebo minerálne oleje (všetky pri vstrebávaní chemicky zaťažujú telo a ničí pošvové prostredie). Zároveň obsahuje kyselinu hyaluronovú pre zlepšenie hydratácie. Môžete ho zakúpiť online v rôznych e-shopoch.

 

Ďalším produktom od nemeckej firmy Joydivision je BIOglide, ktorý na rozdiel od Aquaglide už neobsahuje žiadne telu neprirodzené látky a má byť zo 100% tvorený prírodnými látkami. Opäť je na vodnej báze bez silikónov. Je tiež vhodný pre orálny konzumáciu. Môžete ho opäť zakúpiť predovšetkým online v e-shopoch.

 

Dokonca aj Durex už na trh prišiel so 100% prírodným lubrikačným gélom na vodnej báze bez silikónov s neutrálnym pH. Durex zakúpite v drogériách, aj v online obchodoch (e-shopoch).

 

Ak hľadáte niečo pre zlepšenie citlivosti klitorisu alebo pošvového vchodu, od firmy Joydivision môžete kúpiť aj produkt menom Clitorix. Opäť nájdete online v e-shopoch.

 

Prírodné lubrikačné gély obsahujúce iba prírodné produkty a vitamíny

Prírodné lubrikačné gély pre ženské gynekologické problémy
Najlepším lubrikačným gélom vhodným pre všetky ženy je Vigorelle. Vďaka obsahu len prírodných látok, telu prirodzených aminokyselín, vitamínov a prírodne získané kyseliny hyalurónovej z aloe vera.

 

Čo teda tento lubrikačný gél naozaj obsahuje? Obsahuje aminokyselinu L-arginín, ktorá je telu prirodzená a pomáha s lepším prekrvením tkanív. Tým pádom navodzuje pocit príjemného tepla, dodáva viac živín do tkanív, čím zlepšuje ich funkčnosť. Vďaka lepšiemu prekrveniu sa tiež zlepší citlivosť pošvových stien. Ginkgo biloba má podobný účinok ako aminokyselina L-arginín. Rozširuje cievy a pomáha s lepším metabolizmom cukrov, čím má telo viac energie. Živiny sú teda dopravované v mieste určenia efektívnejšie a tkanivo je lepšie vyživená a prekrvená. Zároveň ginkgo biloba pomáha s podráždením sliznice, kedy ju upokojuje a má aj antibiotické účinky. Gingko biloba tiež pomáha s prirodzenou tvorbou pošvových sekrétov, ktoré prirodzene zvlhčujú pošvu.

 

Extrakt z divokého jamu (typ sladkých zemiakov) stimuluje tvorbu hormónov. Kvôli mnohým typom ženských sexuálnych hormónov je pre zdravý sexuálny život a chuť na sex a jeho príjemné prežívanie dôležitá rovnováha týchto hormónov, čomu extrakt z divokého jamu napomáha. Zároveň v malých dávkach divoký jam pomáha zvyšovať plodnosť. Extrakt z listov pastaly rozprestreté pomáha navodzovať sexuálny apetít, pôsobí ako afrodiziakum pre ženy. Extrakt z koreňa Hebantheeriantha pomáha šetrne regulovať hormonálnu nerovnováhu, zvyšuje hladinu estrogénov a androgénov, ktoré sú dôležitými ženskými hormónmi. Extrakty z lístkov mäty piepornej pomáha všetky tieto látky lepšie vstrebať a tiež zároveň pomáha s prirodzenou lubrikáciou. Zároveň prispieva k relaxácii, ktorá je tiež jedným z faktorov, dôležitých pre dostatočné zvlhčenie. Ďalej v tomto géle nájdete aj vitamíny A, C, E a kyselinu hyalurónovú extrahovaný z aloe vera.

 

Prípravky pre ženy pre zlepšenie sexuálneho života


Späť na zoznam článkov
Zatvoriť

Posledný komentár k RECENZIA DOKTOROV: Kde kúpiť lubrikačný krém na svrbenie vo vagíne, pálenie v pošve

vložiť nový komentár
22.05.2019 pridal atomer-user
Copyright 2019 - 2023 © Turbo24.sk