Novinky
Vimax Pills - Recenzia

Kde kúpiť najlepšie doplnky výživy - Vimax Pills, Clitorin TABLETKY PRE MUŽOV: Vimax Pills - originál z VimaxPills.cz - objednať so zľavou 10 percent na Madcat.cz Doplnok výživy pre ŽENY: Clitorin -...

viac
Blog / Články

Stimulačný gél na bradavky, pysky ohanbia a klitoris

Pridané: 16.04.2019

Prehľad: stimulačné gély a krémy na bradavky

Stimulačné gély a krémy na bradavky
V dnešnej dobe existuje veľké množstvo stimulačných gélov, krémov na bradavky pre väčšie potešenie a väčšie vzrušenie. Môžete sa poobzerať po stimulačných géloch a krémoch s príchuťami, ktoré sú zároveň jedlé, niektoré zasa nielen spríjemňujú sexuálne hry, ale zároveň aj o bradavky starajú a pri dlhodobom používaní zlepšujú ich vzhľad. Ovšem ak nie ste práve fanúšikmi ovocných príchutí, môžete tiež vyskúšať stimulačné gély alebo krémy na bradavky s príchuťou byliniek, napríklad mäty.

 

S mätou môžete nájsť v online sexshopoch napríklad výrobky od výrobcu Classic Erotica. Tento výrobok je vyrábaný pre firmu pod názvom Crazy Girl. Nechutí vôbec horko, ako by ste si mohli u mäty myslieť. Aj keď obsahuje mätový olej, výrobca na chuť myslel a prispôsobil chuť i vôňu, ktoré sú obe sladké. Chcete si užiť so sladkou mätou? Potom pre vás môže byť tento výrobok, Crazy Girl Naughty Nipples Arousal Creme Angel Cake, ten pravý. Táto firma tiež vyrába stimulačný gély na bradavky Crazy Girl Naughty Nipples Arousal Creme Sinful Sorbet a Crazy Girl Naughty Nipples Arousal Creme Sugar Berry.

 

Ďalšie stimulačné prípravky s chladivými účinkami mäty na bradavky s názvom System JO Nipple Titillator Winterfresh. Je jedlý, nemá toxické zloženie a obsahuje prírodné látky. Zároveň má okamžitý účinok, ktorý trvá dlhú dobu, takže sa nemusíte báť, že by ste museli svoje aktivity zastaviť a aplikovať znovu. Od rovnakej firmy môžete tiež vyskúšať stimulačný prípravok s príchuťou jahody s šteklivým účinkom, System JO Nipple Titillator Strawberry, alebo System JO Women Nipple Plumber, ktorý bradavky zväčšuje a zlepšuje ich vzhľad, je veľmi vhodný pre ploché menšie bradavky. Zároveň zintenzívňuje ich citlivosť.

 

Posledný prípravok, ktorý tu spomenieme, je Bijoux Indiscrets Cooling & Warming Nip Gloss, ktorý je leskom na bradavky. Dá sa kúpiť v dvoch variantoch, v tej chladivé alebo v pálivé. Preto môžete vyskúšať, ktorá z variant vám bude vyhovovať, a podľa toho ich používať. Alebo snáď ich kombináciu?


Gély a krémy pre dráždenie pyskov a klitorisu

Stimulačné prípravky na pysky a klitoris
Pre intenzívnejší orgazmus a príjemnejší zážitok nie je na škodu vyskúšať stimulačné gély alebo krémy na pysky a klitoris. V podstate fungujú na podobnej báze ako stimulačný prípravky na bradavky, kedy navodzujú mravčenie, chladivé alebo hrejivé pocity. Zároveň tiež pridávajú na citlivosti. Keďže je ich na trhu veľké množstvo, prinášame vám menší prierez všetkými možnými dostupnými stimulačnými prípravkami na tieto časti tela.

 

Jedným z jemnejších prípravkov je Pasante Female Stimulating Orgasmic Gél, ktorý zvyšuje citlivosť klitorisu, čím vám zintenzívňuje pôžitky z orgazmu. Ďalším stimulačným gélom, ktorý je teda skôr už pre pokročilých, pretože už viac prekrvuje klitoris, a tým pádom zvyšuje jeho citlivosť viac než predchádzajúce stimulačné prípravok. Joydivision Clitorisex je na vodnej báze, takže sa nemusíte báť, že budete na svoje intímne partie aplikovať prípravok obsahujúci silikóny. Ak ste fandy Fifty Shades of Gray (Päťdesiat odtieňov sivej), môžete si zakúpiť prípravok Fifty Shades of Grey Come Alive Pleasure Gel for Her, ktorý je tiež na vodnej báze a má rovnaký účinok - lepšie prekrvuje klitoris a zároveň zvyšuje jeho citlivosť.

 

Ak však chcete siahnuť po prípravkoch, ktoré čiastočne obsahujú viac prírodných látok, aj pre vás tu máme niekoľko, ktoré môžete vyskúšať. Intimate Earth GENTLE Clitoral Stimulating Gél môžete vyskúšať v dvoch verziách. Verzia GENTLE obsahuje menší podiel prírodného mätového oleja získaného z japonskej mäty, verzia INTENSE tohto oleja obsahuje viac. Tento typ stimulačných gélov a krémov je vhodný aj pre alergikov vďaka obsahu prírodných látok. Je vyrábaný v Kanade firmou Intimate Earth ™.

 

Posledným výrobkom, ktorý tu spomenieme, je Bijoux Cosmetiques Aphrodisia Orgasm Enhancer Balm. Tento stimulačný prípravok zvyšuje citlivosť klitorisu na dotyk a lepšie ho prekrvuje. Obsahuje výťažky z ženšenu, arginínu, a zároveň má jeho vôňa afrodiziakálne účinky. Je vyrábaný v Španielsku.

 

Prírodné produkty pre intenzívnejšie sexuálne prežitky a zvýšenie libida

Prírodné doplnky stravy pre otehotnenie
Tu vám predstavíme lubrikačný gél Vigorelle a dva doplnky stravy, ktoré zvyšujú ženské libido a sexuálnu túžbu, dodávajú telu minerály, vitamíny a sú tiež vyhľadávané ako doplnky stravy pre otehotnenie.

 

Lubrikačný gél Vigorelle vďaka obsahu aminokyseliny L-arginínu a výťažkov z ginkgo biloby pomáha lepšie prekrvovať oblasti, na ktorej je aplikovaný. Tým pádom ho môžete využiť ako na pysky, na kondóm, erotické pomôcky, ale aj na klitoris. Zároveň má ginkgo biloba aj antibiotické účinky, takže je aj dobrou prevenciou proti bakteriálnym vaginózám a vaginálnym mykózam (infekcie kmeňom candida albicans), ktoré práve vznikajú kvôli použitie lubrikačných gélov obsahujúce produkty petrochemického pôvodu.

 

Výťažok tiež z divokého jamu (typ sladké zemiaky) optimalizuje a vyrovnáva hormonálnu hladinu v tele a podporuje produkciu estrogénu a androgénov. Výťažok z mäty piepornej zároveň pomáha všetky výťažky z rastlín lepšie vstrebať a má za následok aj lepšie zvlhčenie. S obsahom vitamínov A, C, E a kyseliny hyalurónovej získané z gélu aloe vera zároveň lubrikačný gél Vigorelle tiež stará o pokožku, či už sliznice v pošve, alebo aj pyskov. Obsahuje aj látky získané z extraktov z rastlín s afrodiziakálnymi účinkami.

 

Ak chcete zlepšiť svoj sexuálny život a apetít, odporúčame vám najlepší doplnok výživy na trhu, Clitorin. Svojím obsahom mnohých vitamínov zo skupiny B, vitamín C, E, obsahom minerálov ako je zinok, železo, prírodných extraktov z byliniek a aminokyseliny arginínu zvyšuje sexuálny apetít, alebo tiež navodzuje stratený sexuálny apetít. Vďaka obsahu mnohých výživných látok tiež pomáha k lepšej psychickej pohode, pošvovej vlhkosti a vzrušenie.

 

Ak však chcete zvýšiť vzrušenie, vyskúšajte najlepšie prírodnú Viagru na orgazmus pre ženy na trhu, Provestra. Tiež obsahuje iba prírodné extrakty, vitamíny skupiny B, vitamíny C, E, minerály ako zinok, železo a vápnik, kyselinu listovú, ženšen, ginkgo biloba a mnoho ďalších extraktov z byliniek a rastlín.

 

Prírodné liečivé prostriedky pre ženy pre zvlhčenie a stimuláciu vagíny, pyskov a klitorisu


Späť na zoznam článkov
Zatvoriť

Posledný komentár k Stimulačný gél na bradavky, pysky ohanbia a klitoris

vložiť nový komentár
22.05.2019 pridal atomer-user
Copyright 2019 - 2024 © Turbo24.sk