Novinky
Vimax Pills - Recenzia

Kde kúpiť najlepšie doplnky výživy - Vimax Pills, Clitorin TABLETKY PRE MUŽOV: Vimax Pills - originál z VimaxPills.cz - objednať so zľavou 10 percent na Madcat.cz Doplnok výživy pre ŽENY: Clitorin -...

viac
Blog / Články

RECENZIA: Vyskúšajte najlepšie stimulačné krémy na klitoris, bradavky a intímne zdravie

Pridané: 16.04.2019

Stimulačné gély a krémy na bradavky, ktoré sú najlepšie?

Stimulačný gél pre ženy na bradavky a klitoris
Väčšina stimulačných gélov a krémov na bradavky pracuje s pocitom chladu a ich lepším prekrvením. K tomu napomáha obsiahnutý mätový olej, ktorý je u každej značky aj typu v inom pomere k ostatným prísadám, príchutiam a inému zloženie. Môžete zohnať stimulačné gély a krémy na bradavky s rôznymi sladkými príchuťami, ktoré sú veľmi obľúbené, ale aj s výraznejšou mätovou príchuťou, ktorá nie je prebiť žiadnymi ďalšími prídavkami. Niektoré stimulačné gély či krémy nielen spríjemňujú sexuálne hry, ale aj bradavky zväčšujú, alebo o ne dokonca aj starajú.

 

Jedny z cenovo dostupnejších sú stimulačné gély od firmy Classic Erotica pod názvom Crazy Girl. Všetky tieto stimulačné gély obsahujú mätový olej, ale výrobca myslel aj na chuť, a tým pádom sa vôbec nemusíte báť je ochutnať, chutia totiž sladko. Môžete od nich nájsť výrobok Crazy Girl Naughty Nipples Arousal Creme Angel Cake, Crazy Girl Naughty Nipples Arousal Creme Sinful Sorbet a Crazy Girl Naughty Nipples Arousal Creme Sugar Berry. Všetky sú jedlé, ale zároveň obsahujú aj chemické zlúčeniny, ktoré pre vašu kožu alebo zažívanie nemusí byť to pravé orechové.

 

Ďalej sme si vzali do hľadáčika stimulačné gély na bradavky obsahujúce iba deklarované prírodné zloženie. System JO Nipple Titillator Winterfresh. Účinkuje okamžite, má chladiace a čiastočne šimrající účinok. Aj napriek jeho okamžitú účinnosť účinkuje dlhšiu dobu, takže sa nemusíte báť, že ho budete musieť aplikovať mnohokrát počas vašich aktivít. S šteklivým účinkom a jahodovou príchuťou môžete okúsiť System JO Nipple Titillator Strawberry, alebo System JO Women Nipple Plumber. Posledný spomínaný sa o bradavky už stará a pri dlhodobom používaní ich vzhľad zlepšuje.

 

Ak však nechcete vyskúšať iba chladivý pocit, ale chcete vyskúšať aj ten hrejivý, môže vás uhranúť Bijoux Indiscrets Cooling & amp; Warming Nip Gloss. Balenie obsahuje ako chladivý, tak i hrejivý lesk na bradavky, ktoré môžete ľubovoľne kombinovať, alebo používať len ten, ktorý vám bude vyhovovať.


Porovnanie stimulačných gélov a krémov na klitoris a pysky

Zlepšenie stimulácie, navodenie ženského orgazmu a ejakulácie
Nedosahujete pri sexe orgazmus, je pre vás zložité ho dosiahnuť alebo chcete prežiť intenzívnejší orgazmus? Máme tu pre vás porovnanie stimulačných gélov a krémov na klitoris a pysky, ktoré pomáhajú s dosiahnutím intenzívnejších orgazmov. Všetky stimulačné gély a krémy pôsobia tak, že klitoris lepšie prekrvujú, niektoré v ňom aj spôsobujú mravčenie a zvyšujú jeho väčšiu citlivosť.

 

Na lepšie prekrvenie a zvýšenie citlivosti klitorisu môžete vyskúšať nami prvý objavený stimulačný gél Pasante Female Stimulating Orgasmic Gél, ktorý vám vďaka zvýšenej citlivosti vášho klitorisu dopomôže k lepšiemu orgazmu. Alebo môžete vyskúšať Joydivision Clitorisex na vodnej báze, ktorý je teda skôr už pre pokročilejších alebo pre tých z vás, ktoré chcete vyskúšať niečo silnejšie. Stimulačný gél Joydivision Clitorisex viac prekrvuje klitoris než predchádzajúce prípravok, a tým pádom je klitoris ešte citlivejšie.

 

Videli ste film Päťdesiat odtieňov sivej (Fifty Shades of Grey)? Tak potom môžete vyskúšať stimulačný prípravok Fifty Shades of Grey Come Alive Pleasure Gel for Her, ktorý síce nie je tak silný ako Joydivision Clitorisex, ale pohodlne sa vojde ešte do priemeru predávaných stimulačných gélov na slovenskom trhu.

 

Ak nechcete používať chemické prípravky, ktoré zbytočne zaťažujú telo, pretože sú absorbované kožou, a môžu narušovať imunitu intímnych partií, môžete na trhu tiež nájsť stimulačné prípravky vyrobené kompletne z prírodných surovín. Earth GENTLE Clitoral Stimulating Gél je jemnejším stimulačným gélom na klitoris z radu Earth Clitoral Stimulating Gel. Má len prírodné zloženie a je určený pre tých z vás, ktoré nechcete na začiatok niečo silného, alebo vám silné prípravky nevyhovujú. Pokiaľ chcete silnejší účinok od tejto firmy, iba zameňte slovo GENTLE za INTENSE a olej z japonskej mäty urobí svoje.

 

Prírodné doplnky stravy zlepšujúce orgazmus, chuť na sex a intímne zdravie

Doplnky stravy na zlepšenie sexuálneho života žien
Najlepším doplnkom stravy na zlepšenie sexuálneho života žien na trhu je výrobok Clitorin. Má zloženie prírodného pôvodu, neobsahuje žiadne chemikálie ani konzervanty, ochucovadlá ani arómy. Obsahuje veľa vitamínov zo skupiny B, ďalej vitamín C, E a minerály ako je zinok a železo. Všetky tieto látky sú dôležité pre kompletné zdravie, ako aj to intímne. Vďaka svojmu zloženiu tiež pomáha lepšie prekrvovať celé telo aj intímnej oblasti. Vďaka obsahu aminokyseliny arginínu prirodzene rozširuje cievy a tým napomáha lepšiemu prekrveniu. Prírodné extrakty z rastlín a byliniek pôsobia ako afrodiziaká, na lepšiu psychickú i fyzickú pohodu a zvyšujú chuť na sex. Vďaka väčšiemu vzrušenie, ktoré je podporované týmto doplnkom zdravie, nebudete k intenzívnejšiemu orgazmu potrebovať žiadne stimulačné gély na bradavky ani klitoris. Ak sa však rozhodnete, že chcete prežiť ešte silnejší orgazmus aj napriek užívaniu Clitorinu, odporúčame vám vyskúšať prírodný lubrikačný gél Vigorelle.

 

Vigorelle neobsahuje žiadne silikóny, parabény, arómy, farbivá, parfumy ani PEG alebo petrochemické látky. Je na vodnej báze, obsahuje aminokyselinu L-arginín, ktorá vďaka lokálnej aplikácii pôsobí iba na danom mieste, extrakty z ginkgo biloby pre lepšie prekrvenie a zároveň má ginkgo biloba antibiotické a antimikrobiálne účinky, čím udržuje intímnej oblasti zdravé. Spoločne s mätou ginkgo biloba podporuje aj vyššie vylučovanie sekrétov pre lepšie zvlhčenie pošvy. Tá je tiež zaručená kyselinou hyalurónovou, ktorá je získaná z gélov aloe vera. Vitamíny A, C, E tiež podporujú imunitu intímnych partií, zabraňujú narušeniu tkaniva a prípadne podporujú jej hojenie po pôrode alebo aj po možných chirurgických zákrokoch.

 

Najlepšie prírodné viagrou pre intenzívnejší orgazmus pre ženy je Provestra. Obsahuje výťažky zo silnejších rastlín s afrodiziakálnymi účinkami, než Clitorin, a spoločne s použitím lubrikačného gélu Vigorelle sa dostanete aj do ôsmeho neba. Vitamíny skupiny B, vitamín C a E nesmie chýbať spoločne s minerálmi, ako sú železo, zinok a vápnik. Vyskúšate Provestra alebo Clitorin?

 

Prírodné liečivé doplnky stravy pre ženy


Späť na zoznam článkov
Zatvoriť

Posledný komentár k RECENZIA: Vyskúšajte najlepšie stimulačné krémy na klitoris, bradavky a intímne zdravie

vložiť nový komentár
22.05.2019 pridal atomer-user
Copyright 2019 - 2024 © Turbo24.sk