Novinky
Vimax Pills - Recenzia

Kde kúpiť najlepšie doplnky výživy - Vimax Pills, Clitorin TABLETKY PRE MUŽOV: Vimax Pills - originál z VimaxPills.cz - objednať so zľavou 10 percent na Madcat.cz Doplnok výživy pre ŽENY: Clitorin -...

viac
Blog / Články

Vigorelle - Lubrikačný gél pre otehotnenie - pomôže na podporu otehotnenia?

Pridané: 16.04.2019

Prehľad komerčne predávaných lubrikačných gélov prispievajúcich k otehotneniu

Lubrikačné gély, ktoré pomáhajú s otehotnením
Všetky komerčne predávané a vyrábané lubrikačné gély od známych firiem (či už nemeckých, českých alebo nadnárodných) spoliehajú na dostatočnú pohyblivosť partnerových spermií, kedy len pripravujú spermiám vyhovujúce pošvové pH, aby nebolo príliš kyslé. Keďže spermie už v ejakuláte majú vyživujúce látky, im väčšinou tieto lubrikačné gély nedodávajú ďalšie možné látky, ktoré by mohli potrebovať, tým pádom prežije menší počet spermií na ich ceste k vajíčku. Ejakulát tiež obsahuje látky, ktoré majú optimalizovať pH v pošve tak, aby čo najviac spermií prežilo. K tomuto teda napomáhajú nasledujúce lubrikačné gély, ktoré môžete zakúpiť online, v lekárňach a podobne.

 

Mnoho užívateliek odporúča lubrikačný gél concieve Plus, ktorý mnohých užívateľkám pomohol otehotnieť. Tento gél pracuje s pošvovým pH, kedy ho pripravuje na optimálnu hodnotu pre zlepšenie pohybu spermií. Obsahuje ióny vápnika a horčíka, ktoré sú podpornými prostriedkami k otehotneniu, a vďaka nim sú spermie o niečo málo pohyblivejší a viac ich je schopných doraziť k vajíčku. Avšak tento lubrikačný gél nie je vhodný pre alergikov, ak si teda starostlivo prečítate zloženie, dozviete sa, že obsahuje chemicky vyrobené zlúčeniny.

 

Ďalšie lubrikačný gél FertilSafe PLUS neobsahuje žiadne parabény, ale opäť jeho zloženie nie je čisto prírodného pôvodu, preto nie je odporúčaný citlivejším alebo alergickým jedincom. Opäť pôsobí na vyrovnanie pošvového pH, aby bolo pre spermie prijateľnejším.

 

Posledným spomínaným lubrikačným gélom je PreFert, ktorý neobsahuje parabény, farbivá alebo parfumy. Funguje na rovnakom princípe ako dva predchádzajúce, avšak obsahuje fosforečnany. Pri väčšej konzumácii môžu spôsobovať úbytok vápnika v tele, čo môže z dlhodobejšieho hľadiska otehotnenia čiastočne zbrzďovat.


Vigorelle - lubrikačný gél pre navodenie počatia, pomôže otehotnieť?

Úprava hormonálnej rovnováhy, podpora imunity pri počatí
Prvou obrovskou výhodou oproti vyššie spomenutým lubrikačným gélom alebo akýmkoľvek iným lubrikačným gélom, ktoré majú pomáhať s otehotnením, je 100% prírodné zloženie. Vigorelle neobsahuje žiadne petrochemicky vyrobené látky, parabény, PEG, arómy, farbivá, príchute a podobne. Zároveň neobsahuje ani žiadne konzervanty. Vďaka nulovému obsahu chemických látok nenarušuje pošvové prostredie, je teda vhodný aj pre ženy, ktoré často trpia na kvasinkové infekcie alebo bakteriálnej vaginózy. Ich vznik je totiž podporovaný narušením pH v pošve spoločne s narušením pošvovej steny, ktorá je práve narušovaná chemikáliami obsiahnutými v lubrikačných géloch.

 

Čo teda Vigorelle obsahuje? Obsahuje predovšetkým vitamíny A, C a E, ktoré pomáhajú s udržiavaním pošvového tkaniva zdravého a zlepšujú krvný obeh. Zároveň kyselina hyaluronová získaná z gélu aloe vera napomáha udržiavať príjemnú vlhkosť a zároveň pošvu hydratuje. S vlhkosťou a absorpciou všetkých obsiahnutých látok pomáhajú výťažky z lístkov mäty piepornej, ktorá tiež v tele pôsobí relaxačne a upokojuje nervy. Extrakty z koreňa rastliny Hebanthe eriantha majú tiež mnoho priaznivých účinkov na panvovú oblasť i na telo. Tento takzvaný brazílsky ženšen pomáha vyrovnávať hormonálnu nerovnováhu, podporuje produkciu estrogénov (hormón potrebný pre otehotnenie a významný hormón pri tehotenstve), androgénov a celkovo podporuje imunitu. Zároveň výťažky z listov pastaly rozprestreté pôsobí ako prírodné afrodiziakum pre ženy, takže vaše požitky zo sexu budú ešte lepší. Divoký jam (typ sladké zemiaky) napomáha s hormonálnou rovnováhou rovnako ako s produkciou estrogénu, rovnako ako Hebanthe eriantha.

 

Vigorelle tiež obsahuje extrakty z ginkgo biloby, ktoré pomáhajú s metabolizmom a vďaka tomu sa tkanivám dostane viac živín, ginkgo biloba tiež pomáha s rozširovaním ciev a lepším krvným obehom.

 

Posledná látka, ktorú Vigorelle obsahuje, je telu prirodzená aminokyselina L-arginín, ktorá prirodzene rozširuje cievy, čo má za následok lepšie prekrvenie pošvovej steny a jej okolia.

 

Odporúčame: doplnky stravy pre podporu otehotnenia, zvýšenie libida a pôžitkov zo sexu

Doplnky stravy pre zvýšenie libida a pôžitku zo sexu
Pre podporu otehotnenia by ste mohli vyskúšať aj doplnky stravy, ktoré sa teda berú v podobe tabletiek. Všetky nami odporúčané doplnky stravy sa skladajú z prírodných látok, rastlinných extraktov, vitamínov a minerálov. Prečo by ste mali brať aj doplnky stravy? Je dobré pripraviť telo ako také na plánované tehotenstvo, pretože často spermie môžu dosiahnuť k vajíčku vďaka podporným lubrikačným gélom, ale telo nemusí byť pripravené vajíčko uhniezdiť a udržať. Mnoho tehotenstvo kvôli tomu v začiatku je samovoľne ukončené telom. Aj starí Číňania pripravovali bylinnej zmesi na podporu otehotnenie a prikazovali ženám určitý diétny režim, ak si želali otehotnieť.

 

Chceli by sme vám odporučiť doplnky stravy pre zvýšenie libida a lepších pôžitkov zo sexu, ktoré sú tiež dôležité pre otehotnenie. Mnohým ženám sa stáva, že keď sa naozaj snažia zo všetkých síl otehotnieť, nevychádza im to. Pokiaľ ale prestanú riešiť otehotnenie a sex si užívajú, čoskoro sa dostavia pozitívne výsledky.

 

Po čom sa teda môžete poobzerať? Napríklad po doplnku stravy Clitorin, ktorý je najlepším na trhu pre zlepšenie sexuálneho života pre ženy. Tento doplnok stravy obsahuje veľa telu prospešných vitamínov, v podstate sa jedná o vitamínovú bombu. Obsahuje veľa vitamínov zo skupiny B (B - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 a 12), vitamín C, vitamín E (antioxidanty). Z minerálov obsahuje napríklad zinok, železo, vápnik. Okrem toho tiež obsahuje mnoho prírodných extraktov, ktoré pôsobia ako afrodiziaká, zvyšujú fyzickú aktivitu, zlepšujú prekrvenie a pod.

 

Najlepšiu prírodnú viagru pre ženy nájdete pod názvom Provestra. Rovnako ako Clitorin pôsobí okamžite a má aj dlhodobý efekt a je tvorená len prírodnými zložkami. Obsahuje vitamín A, C, E, B-komplex, vápnik, železo, zinok, uhlík. Na prekrvenie obsahuje aminokyselinu L-arginín. Zároveň je celá plná extraktov z byliniek a rastlín.

 

Podpora otehotnenia, zlepšenie kvality spermií, chuť na sex


Späť na zoznam článkov
Zatvoriť

Posledný komentár k Vigorelle - Lubrikačný gél pre otehotnenie - pomôže na podporu otehotnenia?

vložiť nový komentár
22.05.2019 pridal atomer-user
Copyright 2019 - 2024 © Turbo24.sk