Novinky
Vimax Pills - Recenzia

Kde kúpiť najlepšie doplnky výživy - Vimax Pills, Clitorin TABLETKY PRE MUŽOV: Vimax Pills - originál z VimaxPills.cz - objednať so zľavou 10 percent na Madcat.cz Doplnok výživy pre ŽENY: Clitorin -...

viac
Blog / Články

Kustovnica čínska tabletky

Kustovnica Čínska známa ako Goji - Malá červená vitamínová bomba spomaľujúca starnutie - Aké sú účinky na zvýšenie potencie, libida a chudnutia a vedľajšie účinky?

Malá červená vitamínová bomba spomaľujúca starnutie

 

Kustovnica čínska, latinsky Lycium chinense či inak tiež zvaná Goji, je opadavý ker, najviac rozšírený v Ázii, ako už môže napovedať aj jeho názov. Dorastá do výšky až jedného metra a známa je už od siedmeho storočia, avšak pre svoje liečivé účinky ju starí Číňania začali využívať až v druhej polovici storočia štrnásteho. V posledných pár rokoch táto rastlina zažila celkom boom a teraz sa jej drobné červené plody radí medzi takzvané "superfoods", ktoré sa teší veľkej obľube. Pýši sa obsahom vitamínov, minerálov, aminokyselín, betakaroténu, polysacharidov a mnohých ďalších prospešných látok, ktoré pozitívne ovplyvňujú organizmus. A aké vlastne tie zázračné účinky Kustovnica sú?

 

Podľa starých Číňanov dokážu jej plody výrazne spomaliť proces starnutia a to kvôli obsahu antioxidantov, ktoré likvidujú voľné radikály, navyše bol tento fakt v minulosti overený vedeckými pokusmi. Goji sa skvele hodí aj ako pomocník pri redukcii hmotnosti, keďže sušené plody majú nízky glykemický index, čo znamená, že sa v nich obsiahnutý cukor uvoľňuje do krvi pomalšie a vy nebudete mať tak rýchlo hlad. Vysoký obsah vitamínov zase dokáže výborne podporiť imunitný systém, takže si vás žiadne bacily len tak neprídu. Konkrétne vitamín C je tu zastúpený v päťstokrát vyššej miere ako je tomu u pomaranča, čo je naozaj niečo.

 

Na svoje si pri konzumácii Kustovnice prídu aj osoby trpiace vysokým obsahom cholesterolu v krvi. Bolo vedecky dokázané, že pri jej dlhšom užívaní sa hladina "zlého" cholesterolu zníži a zároveň ten "zdravý" pôjde hore. Zaujímavou informácií tiež je, že sa špekuluje o možnosti využitia Kustovnica v boji s rakovinou. Bohužiaľ zatiaľ je celá vec iba v procese skúmania a pokusov, takže nemožno s istotou určiť, či to tak naozaj je alebo nie. Na pravdu si zatiaľ budeme musieť ešte nejaký čas počkať.

 

Vplyv Kustovnice čínskej na libido a plodnosť

Vplyv Kustovnice čínskej na libido a plodnosť

Účinky tejto rastliny sú natoľko mocné a rozsiahle, že spadajú aj do tejto oblasti. Mnoho žien aj mužov po celom svete trápi znížené libido, čo môže byť spôsobené nespočetným množstvom faktorov. Tým najhlavnejším býva väčšinou stres a tlak zrýchlené modernej doby, ktorý je na populáciu vyvíjaný čím ďalej tým viac. Užívanie Kustovnice dokáže navrátiť do organizmu pocit pohody a celkovo upokojí takto rozrušenú myseľ. Vďaka tomu sa môžu opätovne prejaviť chúťky na milostné hrátky, pretože zrazu pocítite pokoj v duši, ktorá sa prestane trápiť strasťami všedných dní a tým pádom aj viac energie. Ku všetkému sa jedná aj o silné prírodné afrodiziakum.

 

Ako bolo spomenuté už v podnadpisu, Kustovnica dokáže ovplyvniť plodnosť, čo je skvelá správa propáry, ktoré márne túžia po bábätku. Odporúča sa, keď ju budú užívať ako muži, tak aj ženy, pretože sa tak mnohonásobne zvýši šanca, že dosiahnete pozitívneho výsledku na tehotenskom teste. U mužov sa zvyšuje kvalita i počet spermií a tým pádom rastie aj šanca na správne oplodnenie vajíčka. Dámy sa zase môžu tešiť z porovnania hladiny hormónov a pravidelného menštruačného cyklu. Všetko ide samozrejme ruka v ruke so upokojením psychiky, ktorého pojedaním Goji ľahko dosiahnete.

 

Sčítané a podčiarknuté, tieto malé červené plody dokážu pomôcť s vyriešením sexuálnych problémov a navrátením harmónie do rozbúreného vzťahu. V dnešnej dobe sa môže zdať, že sa jedná o niečo dokonca až nemožné, ale verte, že príroda je mocná a skrýva aj také klenoty, medzi ktoré Kustovnicu čínskou můžeme bez preháňania určite zaradiť. Ak sa však nechce spoliehať čisto na ňu, tak existujú ešte ďalšie pomocné prostriedky pre dámy, ako vysnívaného potomka a báječného sexuálneho života ako z filmu pre dospelých dosiahnuť. Pokračujte v čítaní a dozviete sa zaujímavé tipy, ktoré vám k tomu hravo dopomôžu.

 

Doplnky stravy a gély pre ešte lepší milostný život

Doplnky stravy a gély pre ešte lepší milostný život

Blahodarný vply Kustovnice čínskej na organizmus celkovo aj na libido môžete skúsiť doplniť prírodnými tabletkami a gély, ktoré zaručia to, že ku šťastiu vám už nebude chýbať absolútne nič. Pre maximálny pôžitok z milostného aktu odporúčame užívať doplnok stravy Clitorin. Tento preparát pôsobí na zvýšenie ženského libida a sľubuje silnejší prežitky z milovania. Vaše intímne oblasť bude mnohonásobne prekrvenejšiu, takže cesta k vyvrcholeniu bude rýchlejší a jednoduchší, navyše orgazmus bude o to intenzívnejšie a dlhšie. Po vyskúšaní Clitorinu už nebudete chcieť zažívať obyčajný nudný sex ako predtým, ale budete sa tešiť z novo nadobudnutých prežitkov.

 

Druhým nami odporúčaným prípravkom je lubrikačný gél Vigorelle, ktorý stačí len vmasírovať von aj mimo vagíny a počkať približne desať minút na extrémne vzrušenie a citlivosť pohlavných orgánov. Samotnú aplikáciu gélu je možné navyše využiť aj ako súčasť milostnej predohry a potom si už len užívať dlhé mnohonásobné orgazmy. Oba produkty sú zložené výhradne z prírodných látok, takže je vylúčené akékoľvek riziko výskytu nepríjemných vedľajších účinkov, ktoré väčšinou sprevádzajú chemické produkty zakúpené v lekárni. Predaj oboch prípravkov nie je viazaný lekárskym predpisom.

 

Ako už z vyššie písaných riadkov samo vyplýva, tak trojkombináciu Kustovinice, Clitorinu a gélu Vigorelle určitě stojí za to vyskúšať, pretože všetky tie výhody a klady, čo so sebou prinášajú, znejú priamo rozprávkovo. Vďaka vysokému libidu získa milovanie nový rozmer, budete sa cítiť uvoľnenejšie a tým pádom jednoduchšie docielite počatie dieťaťa a vnesiete do života opätovne radosť a harmóniu. Neváhajte a poďte do toho, veď nemáte čo stratiť! Nákup posledných dvoch prípravkov prebieha cez internet s tým, že domov obdržíte disktrétní balíček, takže vás nemôže odradiť ani stud. Spríjemnite život sebe i svojmu partnerovi.


Najlepšie prírodné doplnky stravy na zlepšenie sexuálneho života, zvýšenie libida a plodnosti pre ženy

 

1. Clitorin - najlepší prírodný doplnok stravy podporujúci prekrvenie imtimných oblastí a s tým spojenú väčšiu citlivosť a lepšie dosiahnutie orgazmu

2. Vigorelle - lubrikačný gél pre ženy podporujúci vzrušenie

3. Breast Actives - prírodné tabletky na zväčšenie pŕs

 

 

Tabletky na zvýšenie libida a plodnosti

 

 

Najlepšie prírodné tabletky pre zlepšenie sexuálneho života muža

 

1. Vimax Pills - najlepšie prírodné tabletky podporujúce erekciu a sexuálnu výdrž


2. Ultra Potencia - overené tabletky na oddialenie vyvrcholenia s pozitívnymi účinkami na srdce


3. Dragon Power - prírodný doplnok stravy pre odstránenie problémov s erekciou

 

 

Vimax recenzia

Copyright 2019 - 2023 © Turbo24.sk