Novinky
Vimax Pills - Recenzia

Kde kúpiť najlepšie doplnky výživy - Vimax Pills, Clitorin TABLETKY PRE MUŽOV: Vimax Pills - originál z VimaxPills.cz - objednať so zľavou 10 percent na Madcat.cz Doplnok výživy pre ŽENY: Clitorin -...

viac
Blog / Články

Recenzia Kustovnica čínska - Kde kúpiť najlepšie prípravky, tabletky, pilulky - Sú lepšie kapsule, kvapky alebo doplnky?

Pridané: 04.04.2019

Kustovnica čínska alias Goji - pohľad na najlepšie možnosti ako si ju vychutnať 

Kustovnica čínska alias Goji - ako si ju vychutnať

 

Kustovnica čínska je rastlina mnohých využitie. Najznámejšie sú jej plody, superpotravina Goji. Tieto bobule majú zázračné účinky v mnohých aspektoch ľudského zdravia. Vďaka svojim antioxidačným účinkom bojujú proti voľným radikálom v tele, čím fakticky chráni telo pred vznikom nádorových ochorení. Dodávajú vám energiu po celý deň, pomáhajú vám lepšie sa sústrediť a predlžujú život. My si ich môžeme vychutnať v niekoľkých formách, z ktorých najznámejšie a najpopulárnejšie sú sušené bobule. Tie majú bohužiaľ kyslú, ľahko citrusovú chuť. Preto boli vyvinuté rôzne prípravky, tabletky a pilulky s rovnakými účinkami, ale bez kyslej chuti.

 

Najjednoduchší spôsob, ako si produkty z Goji kúpiť, je samozrejme cez internet. Na známych internetových obchodoch je bezpočet značiek a veľkostí balení, z ktorých si budete môcť vybrať práve to, ktoré vám vyhovuje. Dajte si však pozor na pôvod extraktu. Vždy vyberajte radšej prírodné bobule s BIO pôvodom vypestované na organických farmách, aby ste eliminovali množstvo vedľajších nežiaducich účinkov.

 

 

Účinný a zároveň prírodný prípravok na zlepšenie pánske potencie možno nájsť ako Ultra Potencia. Je dokázané, že bobule Goji majú pozitívne účinky na prúdenie krvi v tele, čím efektívne pôsobí na dlhšiu sexuálnu výdrž a udržanie erekcie.

 

 

Pokiaľ máte záhradu, môžete si tiež vypestovať vlastné Kustovnicu čínsku. Je to rastlina veľmi nenáročná na pestovanie, vďaka čomu plodí skoro každému. Vypestované bobule môžete pojedať čerstvé, usušiť ich, alebo s nimi variť. Tipy na pestovanie i sušenie nájdete v predchádzajúcich článkoch.

 

 

Mnoho celebrít začalo v poslednej dobe propagovať Kustovnicu čínsku a jej plody, až sa jedení Goji stalo samo o sebe životným štýlom. Keď ich budete jesť, budete teda nielen zdravie, ale aj populárne. Ak sa vám jej účinky osvedčí, nezabudnite ju odporučiť svojim známym a priateľom.


Kustovnica čínska alias Goji - kapsule, kvapky alebo doplnky?

Kustovnica čínska alias Goji - kapsule, kvapky alebo doplnky?

Možno ste už počuli o zázračnej superpotravine Goji. Podľa tradičnej čínskej medicíny vám jej pravidelné užívanie dopraje dlhý život plný energie a bez chorôb, kvalitný spánok a dlhú sexuálnu výdrž. Nie všetci však preferujú bobule Goji kvôli svojej kyslej chuti, preto boli vyvinuté umelé produkty s výťažkami z týchto plodov, ako kapsule, kvapky, či doplnky výživy. Aké má každý druh výhody?

 

 

Kapsule Goji sú najlepšie pre tých, komu nechutia samotné bobule. Nepotrebujú žiadne konkrétne podmienky uskladnenia a vydrží dlhú dobu, čo z nich robí ideálne spoločníkmi na cesty. Čo sa zloženia týka, väčšinou extrakty z plodov Kustovnica čínskej sprevádzajú aj ďalšie účinné látky, vďaka ktorým sa dajú kapsule špecificky cieliť na liečbu určitej choroby. Kapsule so zvýšeným obsahom vitamínov A, C a E, karotenoidov a beta-karoténu výrazne zlepšujú zrak. Mnoho ich pravidelných užívateľov si pochvaľuje zvýšenie sexuálnej aktivity, a to z radov mužov i žien. Pre zlepšenie zážitku ženského orgazmu možno odporučiť kapsule Provestra. Je však dôležité dbať na pôvod kapsúl. Vždy sa uistite, že kapsule sú prírodné a vypestované podľa BIO štandardov, aby ste eliminovali množstvo nežiaducich vedľajších účinkov.

 

 

Pre ľudí, ktorí majú problém s pravidelným príjmom ovocia a zeleniny sú vhodné doplnky stravy. Tie sa najčastejšie vyskytujú ako jemný prášok z bobúľ Goji. Stačí si každé ráno pri raňajkách dať pohár s rozpusteným práškom a máte v sebe skoro celú odporúčanú dennú dávku dôležitých vitamínov a stopových prvkov. Doplnky stravy majú často vysoký obsah beta-sitosterolu, ktorý blokuje absorpciu cholesterolu do zažívacieho ústrojenstva, čím napomáha chudnutiu a znižuje riziko infarktu.

 

 

Kvapky sú veľmi koncentrované výťažky z plodov Kustovnica čínskej. Sú vhodné napríklad ako podpora bežných liečiv pri liečbe chrípky či prechladnutia.


Zázračná Kustovnica čínska - recenzia skutočného užívateľa

Zázračná Kustovnica čínska - recenzia skutočného užívateľa

V predchádzajúcich článkoch sme sa komplexne pozerali na rastlinu Kustovnicu čínsku, latinsky Lycium chinense a na jej plody, známu superpotravinu Goji. Spracovávať sa však dajú aj ostatné časti rastliny ako jej plody. Ku konzumácii ako zeleninu sú vhodné aj mladé výhonky Kustovnice čínskej, z jej koreňov sa varí čaj a jej kôra sa v tradičnej čínskej medicíne využívala na kúpele, podporujúcim imunitný systém a tvorbu spermií. Rád by som sa podelil s prvou skúsenosťou, ktorú mal jeden nemenovaný (dnes už stály) užívateľ bobúľ Goji.

 

Rozhodol som sa zaradiť plody Kustovnice čínskej do svojho každodenného jedálnička. Pretože si rád potrpím na BIO produkty, pri ktorých mám istotu, že sa nedostaví vedľajšie účinky, rozhodol som sa, vypestovať si rastlinu Kustovnice čínskej na svoje vlastné záhradke. Po prvej zbere som sa už nemohol dočkať, až je ochutnám. Hneď po ich usušení som sa rozhodol primiešať si ich do svojich raňajkových cereálií, nasypal som ich tam niekoľko hrstí. Už pol hodiny po raňajkách som začal cítiť, ako je moja tělo napumpované energiou. Cítil som, že by som ubehol pokojne celý maratón! Zbystrili mi zmysly, lepšie som sa sústredil na prácu a zmizla mi nádcha spôsobená moju alergiou na peľ. Bohužiaľ som vzápätí pocítil, že som to s Goji prehnal. Dostavili sa zažívacie ťažkosti a celý deň som musel trpieť nafúknuté brucho. Budúci deň som si dal pozor, aby som si nezobral príliš veľa bobúľ a od tej doby už som len žasol nad tým, čo Goji s telom dokáže.

 

Ponaučenie z toho plynie také, že na prvýkrát nie je vhodné požívať veľké množstvo bobúľ, pretože neviete, aké to na vás môže mať účinky.

 

Ak máte problém so zlou potenciou a váš žalúdok zle znáša bobule, môžeme pre vás odporučiť tieto prípravky:

 

1. Ultra Potencia - obsahuje najsilnejší extrakt Goji - Kustovnica čínska - rýchle zlepšenie erekcie na 4 dni - okamžité zvýšenie potencie

 

2. Vimax Pills - vyskúšajte najlepší doplnok výživy na zlepšenie sexuálneho života pre mužov


3. Clitorin - najlepšia prírodná viagra na orgazmus pre ženy


Goji tabletky na rýchle zvýšenie potencie 


Späť na zoznam článkov
Zatvoriť

Posledný komentár k Recenzia Kustovnica čínska - Kde kúpiť najlepšie prípravky, tabletky, pilulky - Sú lepšie kapsule, kvapky alebo doplnky?

vložiť nový komentár
22.05.2019 pridal atomer-user
Copyright 2019 - 2024 © Turbo24.sk