Novinky
Vimax Pills - Recenzia

Kde kúpiť najlepšie doplnky výživy - Vimax Pills, Clitorin TABLETKY PRE MUŽOV: Vimax Pills - originál z VimaxPills.cz - objednať so zľavou 10 percent na Madcat.cz Doplnok výživy pre ŽENY: Clitorin -...

viac
Blog / Články

Rýchle zvýšenie vzrušenia - Bod G, Ženské výstreky

Takto nájdete a vydráždite bod G až na úplné maximum

Ako stimulovať bod G na maximum
Orgazmus môže pomôcť znížiť stres, zlepšiť stav pokožky a vy sa začnete cítiť dobre, skvele. Avšak u mnohých žien môžu byť orgazmy - najmä tie, ktoré sa dosiahli prostredníctvom penetrácie - rovnako nepolapiteľné ako záhadný bod G.

 

Je pomerne neobvyklé, že ženy majú orgazmus iba prostredníctvom pohlavného styku. V skutočnosti podľa štúdie z roku 2017 len asi 18 percent žien dosiahne orgazmus len pri penetrácii - čo znamená, že nie sú potrebné žiadne ruky, ústa ani hračky.

 

Často je klitoriálna stimulácia potrebná alebo prinajmenšom prospešná, pokiaľ ide o orgazmus počas sexu. Avšak aj keď ste nezažili vaginálny orgazmus, to neznamená, že je to nemožné. Niektorí vedci sa domnievajú, že vaginálne orgazmy dokonca neexistujú, takže môže byť ťažké oddeliť fakt od domnienok.

 

Čo je bod G? Pravdepodobne ste počuli o bode G v spojitosti s tým, že je to "kľúč" k dosiahnutiu vaginálneho orgazmu. Ale je to skutočné? Úprimne povedané, je to zložité. Namiesto toho, aby ste mali svoje vlastné oddelené miesto vo vagíne, bod G je súčasťou vašej klitorálnej siete. To znamená, že keď povzbudzujete miesto G, skutočne stimulujete časť klitorisu, ktorá je oveľa väčšia, než sme boli presvedčení.

 

Ukázalo sa, že výrastok klitorisu, kde sa vnútorné pysky stretávajú, je v skutočnosti iba špičkou klitorisu a rozdeľuje sa na dva "korene", ktoré môžu mať dĺžku približne 9 cm.

 

Okrem toho sa táto oblasť môže meniť od ženy k žene, čo vysvetľuje, prečo to často môže byť ťažké nájsť. Avšak, akonáhle je stimulovaný bod G, tak môže spôsobiť ženskú ejakuláciu a môže pomôcť ženám dosiahnuť vaginálny orgazmus.

 

Nájdenie bodu G môže byť ťažké najmä preto, že v skutočnosti nie je na žiadnej mape ľudského tela. To však neznamená, že to nie je možné. Najjednoduchšie je nájsť bod G cez sebapoznávanie. Keď začnete objavovať svoje telo, robte to, čo vám najlepšie vyhovuje. Ak ste pripravení, začnite masírovať vagínu zvonka ešte pred vložením prstov alebo sexuálnej hračky.


Chcete vedieť, ako dosiahnuť, aby žena počas orgazmu vystriekla?

Dosiahnutie výstreku pri orgazme
Ženy vo veku 18 až 94 rokov odpovedali na otázky o svojich osobných skúsenostiach so sexom. Výskum sa zameral na úlohu klitorálnej stimulácie v orgazme, či sú všetky orgazmy rovnaké a koľko žien skutočne dosiahne orgazmus prostredníctvom pohlavného styku.

 

Kým skúmanie ľudskej sexuality je vždy oblasťou veľkého záujmu, táto štúdia hovorí najmä o pokroku, ktorý sme dosiahli v oblasti rodovej rovnosti, a pripomína nám, ako je stále potrebné dozvedieť sa o povahe žien. Ale vďaka feministickým spisovateľom a mužom, ktorí ich chcú počúvať, táto definitívna skúsenosť so ženskou sexualitou bola vyvedená z temnoty na svetlo sveta.

 

Až 75,5 percenta žien súhlasilo, že niektoré orgazmy sú lepšie ako tie predošlé. Áno - orgazmus nie je len orgazmus - existujú stupňa radosti. A zatiaľ čo viac ako tretina žien potrebuje klitorálnu stimuláciu k dosiahnutiu orgazmu, 20 percent žien, ktoré vyvrcholia vaginálne, má stále tendenciu súhlasiť s tým, že klitorálna stimulácia je lepší. Približne 10 percent žien počas vaginálneho pohlavného styku nedosiahne orgazmus.

 

Pokiaľ ide o fajčenie, takmer 64% žien uviedlo, že sa im páči pohyb na vulve smerom hore a dole, zatiaľ čo takmer 52% sa teší kruhovému pohybu. Len tretina žien uviedla, že sa im páčili "pohyby vedľa seba".

 

Čo sa týka klitorisu, tri štvrtiny žien boli veľkými fanúšikmi kruhového pohybu, prepínanie medzi rôznymi typmi pohybov a menili intenzitu dotyku.

 

Žiadne dve ženy nereagujú rovnakým spôsobom na rovnakú úroveň dráždenia, preto neexistuje žiadna stratégia alebo technika pre zlepšenie sexuality, ktorá bude zaručene u každého fungovať. Musíte zistiť, čo vyhovuje vašej partnerke.

 

To znamená, že vytvoriť sexuálny život, ktorý sa časom zlepšuje a zlepšuje, je o prieskume a komunikácii. Porozprávajte sa medzi sebou o tom, čo sa vám páči a čo sa vám nepáči. Čím viac budete hovoriť o sexe, tým lepší bude.

 

Tabletky na vzrušenie, bod G a lepší sex ženy

Copyright 2019 - 2023 © Turbo24.sk