Novinky
Vimax Pills - Recenzia

Kde kúpiť najlepšie doplnky výživy - Vimax Pills, Clitorin TABLETKY PRE MUŽOV: Vimax Pills - originál z VimaxPills.cz - objednať so zľavou 10 percent na Madcat.cz Doplnok výživy pre ŽENY: Clitorin -...

viac
Blog / Články

Viac spermií - Plodnosť

Plodnosť mužov výrazne klesá, čo je príčinou?

Príčiny poklesu mužskej plodnosti
Počatie potomka nie je len záležitosťou žien, dôležitú úlohu v tomto procese zohrávajú aj spermie, ich zdravý pôvod a množstvo. V minulosti sa u bezdetných párov stále obviňovali ženy, boli to ony, ktoré mohli za to, že pár nemôže splodiť potomka. Časom sa ale zistilo, že takéto obvinenie bolo len mýtus a teda nie vždy za všetko môžu ženy. V súčasnosti štatistické údaje vykazujú vysoké percento mladých mužov, ktorí nemôžu splodiť potomka. Niekedy ale ide o malicherné chyby, ktoré tento problém zapríčinili. Medzi jeden z najhlavnejších dôvodov, prečo klesá plodnosť u mužov, je prehrievanie semenníkov. Najhorším spôsobom je využitie notebooku tak, že ho držíme na stehnách, resp. intímnych partiách. Elektromagnetické žiarenie spôsobí škodlivé prehrievaniu semenníkov.

 

Okrem využívania notebookov môže byť príčinou prehrievania aj saunovanie, dlhé jazdy v autách, či tesné spodné prádlo. Medzi ďalšie dôvody, ktoré ovplyvňujú tvorbu spermií, ako aj plodnosť, patrí samotný životný štýl. Negatívne pôsobí napríklad búrlivý nočný život. Máme na mysli predovšetkým pitie veľkého množstva alkoholu, fajčenie cigariet, slabý spánok. Štatistiky poukazujú na fakt, že päť alkoholických nápojov týždenne výrazne spôsobuje horšiu kvalitu spermií. Tiež drogy, napríklad marihuana veľmi negatívne ovplyvňujú tvorbu spermií.

 

Pre lepšiu tvorbu spermií sa tiež odporúča pravidelný pohlavný styk, teda aspoň dvakrát týždenne. Pokiaľ si spermie držíte na čas ovulácie vašej partnerky, je to úplne zbytočné. V čase keď partnerka dosiahne ovuláciu, už vaše spermie môžu byť akoby po dátume spotreby, teda ich účinok je už takmer nulový. Toto boli uvedené najčastejšie príčiny, ktoré spôsobujú nedostatok spermií alebo chabú plodnosť. Teda či túžite, alebo nie po splodení potomka, mali by ste sa pridržiavať rád, a vyvarovať sa nepriaznivým podmienkam pre Vaše intímne chvíle. Zaistíte tým pohodlie pre seba i partnerku.


Niekoľko rád ako zvýšiť objem spermií

Viac spermií, väčší objem ejakulátu
Objem spermií môžete zvýšiť tým, že urobíte jednoduché zmeny vo výžive a životnom štýle. Vyskúšať treba rôzne metódy, aby ste mohli porovnať a zistiť, ktoré z nich najlepšie fungujú. V prvom rade je potrebné zmeniť svoju stravu. Správne zmeny v jedálničku, môžu viesť k väčšiemu aj zdravšiemu množstvo spermií. Tento krok by ste určite nemali podceňovať. Odporúča sa znížiť alebo eliminovať spracované potraviny a prejsť na stravu s nízkym obsahom tukov a vysokú bielkovinou. Jesť veľa zeleniny a celých obilnín. Piť veľa vody.

 

Čokoľvek, čo je prospešné pre vaše celkové zdravie, je prospešné aj pre váš pohlavný úd. Zvýšte príjem potravín bohatých na vitamín C a antioxidantov. Tieto živiny môžu znížiť poruchy spermií a zvýšiť mobilitu spermií. Je to tak jednoduché, ako zahrnutie pomaranče do dezertu! Jedna 230 ml pohár čerstvej pomarančovej šťavy obsahuje asi 124 miligramov vitamínu C - celodenné zásobovanie. Tiež užívajte veľa minerálneho zinku. Je to spojené so zvýšeným objemom spermií, počtom spermií a hladinami testosterónu. Vezmite asi 11 mg denne, ktoré môžete získať jedením vlašských orechov, fazule, ustríc, hovädzieho mäsa a kurčiat. Do jedla zahrňte aminokyseliny. Aminokyseliny, ktorých stopy sa nachádzajú v mäse, ovocí a zelenine, zvyšujú počet spermií.

 

Skúste tiež doplniť stravu kyselinou listovou. Kyselina listová môže prispieť k zvýšeniu spermií. Skúste zvýšiť svoje denné množstvo vápnika a vitamínu D. Môžete si vziať doplnky oboch, alebo stráviť veľa času na slnku, aby vaše telo mohlo syntetizovať vitamín D a jesť veľa jogurtu, mlieka a lososa na zvýšenie vášho príjmu vápnika. Ak strávite viac času na slnku, nezabudnite, že je potrebné sa natrieť niektorými opaľovacími prípravkami, aby ste predišli poškodeniu škodlivými lúčmi a možným ochoreniam. Takýchto a ďalších rád je veľa, myšlienka je všade rovnaká, a to zmeniť životný štýl a upraviť jedálniček.

 

Liečba pomocou tabletiek. Viac spermií, vyššia plodnosť

Zaručenie mužskej plodnosti väčším počtom spermií
Rovnako ako ženy pravidelne potrebujú správnu rovnováhu hormónov k ovulácii, muži potrebujú určité hormóny na produkciu dostatku zdravých spermií k oplodneniu vajíčka. Asi 2 percentá mužov s neplodnosťou majú stav nazývaný sekundárny hypogonadizmus. Je to jediná podmienka u mužov s neplodnosťou, ktorá je liečiteľná liečivami plodnosti. Sekundárny hypogonadizmus sa deje, keď hypotalamus alebo hypofýza nefungujú správne a hormonálne zmeny zabraňujú normálnemu testosterónu a produkciu spermií. Muži s týmto ochorením majú nízky počet spermií, alebo žiadne spermie.

 

Pretože rovnaké hormóny u mužov a žien kontrolujú reprodukciu, rovnaké lieky na plodnosť, ktoré stimulujú ovuláciu, tiež stimulujú produkciu spermií. Vtip spočíva v tom, že nie všetky drogy sú výhodné a pre mužov bezpečné. Dokonca len niektoré boli schválené Úradom pre potraviny a liečivá na liečbu mužskej neplodnosti. Takéto lieky sú väčšinou na predpis lekára. Avšak na trhu existujú tabletky, ktoré nevyžadujú lekársky predpis, sú vyrobené na prírodnej báze, účinok majú rovnaký ako tabletky na lekársky predpis s rozdielom, že nevyvolávajú žiadne vedľajšie ani nežiaduce účinky. Medzi odporúčané lieky, ktoré sú založené na prírodnej báze a zároveň zaisťujú zvýšenie objemu spermií alebo zvýšenie plodnosti sú:

 

1. Vimax Pills odporúčaný produkt, patrí k najlepším produktom na zlepšenie sexuálneho života - TOP produkt - SUPER cena

 

2. Ultra Potencia najlepší liek na okamžité zlepšenie erekcie, ako aj zvýšenie sexuálnej výdrže - luxusný doplnok výživy, nevýhodou je vyššia cena.

 

3. Dragon Power je prírodné afrodiziakum zvyšujúce libido - SUPER cena

 

4. Ejacontrol zaisťuje dokonalú kontrolu erekcie, odstráni problém predčasnej ejakulácie - AKČNÁ cena.

 

5. Semenax produkuje vyššie množstvo semena, tiež dochádza k zvýšeniu plodnosti - luxusný produkt.


Tabletky, doplnky výživy na zvýšenie plodnosti

Copyright 2019 - 2024 © Turbo24.sk