Novinky
Vimax Pills - Recenzia

Kde kúpiť najlepšie doplnky výživy - Vimax Pills, Clitorin TABLETKY PRE MUŽOV: Vimax Pills - originál z VimaxPills.cz - objednať so zľavou 10 percent na Madcat.cz Doplnok výživy pre ŽENY: Clitorin -...

viac
Blog / Články

Zvýšenie objemu spermií - najlepšie produkty na zvýšenie plodnosti

Pridané: 11.04.2019

Prírodné prípravky pre kvalitné semeno

Riešenie mužskej neplodnosti, viac spermií
Problémy s otehotnením sú stále častejšie medializovaný medzi dnešnými mladými pármi. Čítajte ďalej, aby ste zistili spôsoby, ako zvýšiť plodnosť mužov a zvýšiť počet spermií prirodzeným spôsobom. Dôležité je pochopiť faktory životného štýlu, ktoré môžu ovplyvniť mužskú plodnosť.

 

Zhruba 15 percent žien má priame skúsenosti s problémami v súvislosti s počatím a toto percento neustále rastie. Neplodnosť je definovaná ako absencia počatia po jednom roku pravidelného pohlavného styku bez použitia akejkoľvek antikoncepcie. Muži sú za tento problém zodpovední minimálne v 40% prípadov. Tam, kde moderné lekárstvo vyvinulo svoje vlastné technické riešenie na pomoc neplodným párom pri problémoch s plodnosťou, môže doplnková medicína ponúknuť svoju vlastnú pomoc pri zvyšovaní mužskej plodnosti a počtu spermií.

 

Priemerný počet spermií je medzi 120 a 350 miliónmi na kubický centimeter. Nízky počet spermií je nižšia, ako 40 miliónov na kubický centimeter. Nízky počet spermií alebo slabá pohyblivosť spermií môže byť spôsobená environmentálnymi toxínmi, ako sú chemické látky, ožiarenie, drogy, vystavenie ťažkým kovom, fajčenie cigariet, nadmerné užívanie alkoholu, používanie drog a život v znečistenom prostredí.

 

Teplo môže tiež znížiť produkciu spermií. Horúce kúpele, dlhé sedenie a tesne priliehajúce spodné prádlo, ktoré zužuje semenníky, môžu mať negatívny vplyv na mužskú plodnosť. Aj niektoré druhy liekov boli preukázateľne stanovené ako látky, ktoré môžu mať veľmi negatívny vplyv na produkciu spermií. Takisto sa vyvarujte tabaku, rafinovaných sacharidov, kávy, čaju, alkoholu, a potravín s umelými prísadami. Dostatok čerstvého ovocia, zeleniny, celozrnných obilnín a strukovín v strave môže naopak pomôcť zvýšiť plodnosť.

Zachovajte svoju ideálnu hmotnosť. Potravinová deprivácie u mužov vedie k strate sexuálnej motivácie a k štrukturálnym zmenám reprodukčné tkanivá, ktoré vedú k neplodnosti. Obezita môže byť na druhej strane spojená s nízkym počtom spermií a impotenciou, pravdepodobne kvôli vyšším teplotám spôsobeným nadbytočným tukom v blízkosti semenníkov.


Viac semena - najlepšie produkty na zvýšenie plodnosti

Bylinné prípravky pre podporu otehotnenia
Pre mužov sú najdôležitejšími doplnkovými živinami na zvýšenie plodnosti vitamín C a zinok. Vitamín C (2 000 až 6 000 miligramov denne) pomáha zabrániť zhlukovaniu alebo spojenie spermií, čím sa zvyšuje pravdepodobnosť plodnosti.

 

Zvýšenie obsahu zinku (100 až 200 mg denne) zvyšuje hladinu testosterónu, počet spermií a mobilitu spermií. Najlepšie zdroje zinku zahŕňajú ustrice, mäso z vnútorných orgánov, chudé hovädzie mäso, morčacie a jahňacie mäso, ryby, pšeničné klíčky, strukoviny a orechy.

 

Arginín je aminokyselina, ktorú telo produkuje z trávenie bielkovín. Nachádza sa vo vysokých množstvách v hlave spermií. Arginín pomáha pri nízkych počtoch spermií a ich nízkej mobilite. Vo vysokých dávkach je Arginín tiež silným dilatátorom tepien, čo vedie k lepšej erekcii. Potravinové zdroje Arginínu zahŕňajú orechy, čokoládu, mäso, hydina, ryby a mliečne výrobky.

 

Ďalšie živiny, u ktorých bolo preukázané, že zlepšujú počet spermií, zahŕňajú esenciálne mastné kyseliny (9 až 12 gramov denne), chróm (1000 mikrogramov denne), selén (200 mikrogramov denne), meď (2 mg denne), vitamín E, koenzým Q10 (400 mg denne) a vitamín B komplexu (50 mg denne), najmä vitamín B12 (1000 mikrogramov denne).

 

Skúste bylinné pomocníkmi na posilnenie mužskej plodnosti

 

Nižšie uvedené bylinky môžu byť účinné na zlepšenie erekcie, libida, toku krvi do pohlavných orgánov, a všeobecného sexuálneho zdravia s prakticky nulovými vedľajšími účinkami. To je veľká výhoda oproti syntetickým liekom, ktoré majú často rad negatívnych vedľajších prejavov.

 

Panax ginseng (kórejský ženšen): 500 miligramov, 1 až 3 kapsule denne

Saw palmetto: 80 mg, 1 až 2 kapsuly denne

Muira puama: 500 mg, 3 až 6 kapsúl denne

Výťažok z Ginkgo biloba: 250 mg, 1 až 3 kapsule denne

Rhodiola rosea: 500 mg, 1 až 3 kapsule denne

Muškátový oriešok: 500 mg, 1 kapsula denne

Epimedium sagittatum: 500 mg, 1 kapsula denne

Tribulus terrestris: 500 mg, 1 až 3 kapsule denne

 

Doplnky a lieky pre väčšie množstvo spermií pre otehotnenie

Doplnky stravy na plodnosť a erekciu
Hľadáte najlepšie bylinky a doplnky výživy na zvýšenie množstva spermií a plodnosti? Ste na správnom mieste.

 

Ženšen

 

Veľmi účinná liečivá bylina, ženšen pomáha pri zlepšovaní produkcie testosterónu a má pozitívny vplyv na libido oboch pohlaví. Je tiež dokázané, že rastlina podporuje produkciu spermií a zvýšenie objemu spermií.

 

Epimedium sagittatum

 

Tiež známe ako epimedium, táto bylina má silný vplyv na sexuálnu túžbu mužov i žien. Predpokladá sa, že zvyšuje hladinu testosterónu, ako aj lieči erektilnej dysfunkcie u mužov. Zvýšenie produkcie spermií a objem spermií sú aj prínosy, ktoré môžete očakávať od tohto silného afrodiziaka.

 

Tribulus terrestris

 

Čínska bylina, známa ako Gokshura, je považovaná za schopnú stimuláciu produkcie spermií kvôli prítomnosti účinného saponínu. Tiež sa predpokladá, že dokáže zlepšiť kvalitu, mobilitu spermií a životnosť spermií.

 

Serenoa repens

 

Tiež známa ako Saw palmetto, obsahuje množstvo esenciálnych mastných kyselín. Patrí medzi ne kyselina laurová, kyselina kaprínová a kyselina olejová. Disponuje tiež vysokým obsahom látok známych ako fytosteroly. Všetky tieto zlúčeniny spoločne pomáhajú podporovať produkciu spermií a zvyšujú aj ich objem.

 

Najlepšie tabletky na zvýšenie plodnosti pre mužov

 

1. Vimax Pills - ODPORÚČAME: najlepší produkt na zlepšenie sexuálneho života - TOP produkt - SUPER cena.

2. Ultra Potencia - rýchle zlepšenie erekcie, zvýšenie potencie - luxusný produkt - vyššia cena.

3. Semenax - zvýšenie množstva semena, viac spermií, zvýšenie plodnosti.


Odporúčané produkty pre mužov 


 

Najlepšie tabletky na zvýšenie plodnosti pre ženy

 

1. Clitorin - ODPORÚČAME: najlepší produkt na zvýšenie plodnosti pre ženy.

2. Vigorelle - najlepšie lubrikačný gél na zvlhčenie vagíny pre väčšiu pravdepodobnosť otehotnenia.

3. Hoodia Gordonii - tabletky na chudnutie - môžu pomôcť pre rýchlejšie otehotnenie.


Odporúčané produkty pre ženy


Späť na zoznam článkov
Zatvoriť

Posledný komentár k Zvýšenie objemu spermií - najlepšie produkty na zvýšenie plodnosti

vložiť nový komentár
22.05.2019 pridal atomer-user
Copyright 2019 - 2024 © Turbo24.sk