Novinky
Vimax Pills - Recenzia

Kde kúpiť najlepšie doplnky výživy - Vimax Pills, Clitorin TABLETKY PRE MUŽOV: Vimax Pills - originál z VimaxPills.cz - objednať so zľavou 10 percent na Madcat.cz Doplnok výživy pre ŽENY: Clitorin -...

viac
Blog / Články

Ako dosiahnuť väčšieho objemu semena - ako vybrať prírodné tabletky, bylinky a prípravky

Pridané: 11.04.2019

Účinné prípravky pre zvýšenie množstva spermií

Prírodné prípravky na zväčšenie objemu semena

Chcete zvýšiť objem semena?

 

Ak áno, nie ste sami. Väčšina mužov si myslí, že by bolo lepšie, keby mohli produkovať a ejakulovať viac semena. Muži zažívajú obrovské potešenie, keď ejakulujú, a väčší objem semennej tekutiny môže predĺžiť toto potešenie, tým pádom prežívajú silné orgazmy. Niet divu, že väčšina mužov by urobila čokoľvek, čo im môže pomôcť zvýšiť ich objem spermií.

 

Skúste zinok

 

Zinok je najdôležitejším minerálom, pokiaľ ide o produkciu semena vo vašom tele. Pre niekoho je až prekvapivé, že viac ako dve tretiny zinku v tele sú skutočne prítomné vo vašom semenu, a stratíte ho pri každej ejakulácii. Preto je pre vás mimoriadne dôležité doplniť svoj jedálniček o potraviny bohaté na tento minerál.

Ešte dôležitejšie je, že zinok pomáha zvyšovať testosterón, čo je hormón, ktorý reguluje sexuálne a reprodukčné funkcie u mužov. Zvyšovaním hladiny testosterónu vo vašom tele môže zinok pomôcť zvýšiť objem spermií.

 

Ustrice sú bohaté na tento minerál. Tiež by ste mali do svojej stravy zahrnúť aj chudé hovädzie mäso, jahňacie mäso atď. Je dôležité mať na pamäti, že vaše telo prijíma zinok ľahšie z živočíšnych zdrojov v porovnaní s rastlinnými zdrojmi.

 

Skúste zeler

 

Hoci neexistujú žiadne klinické dôkazy na podporu tohto tvrdenia, mnoho mužov je presvedčených o tom, že zeler môže skutočne zvýšiť ich objem spermií. Domnievame sa, že nie je na škodu overiť si to v podobe vlastnej skúsenosti.

 

Vyskúšajte prírodné prípravky na tvorbu väčšieho množstva semena

 

Okrem týchto našich tipov môžete tiež skúsiť prírodné tabletky na zvýšenie množstva semena. Takéto pilulky sú perfektnou kombináciou exotických bylín a iných živín, ktoré nielen dokážu zvýšiť objem spermií, ale zároveň zvyšujú silu ejakulácie, takže si môžete vychutnať silné a intenzívne orgazmy.

 

Tieto prípravky tiež zvládnu zvýšiť libido a často pomáhajú aj na lepšiu erekciu. Ak premýšľate o kúpe podobných prípravkov, vyberte si vždy radšej tie prírodné. Nemajú nepríjemné vedľajšie účinky, ako prípravky syntetické.


Zvýšenie tvorby spermií - Ako dosiahnuť zvýšenie objemu semena

Kvalita spermií, zabezpečenie dostatočnej plodnosti
Jednou z príčin mužskej neplodnosti je nízky počet spermií. Nízka plodnosť je u muža príznakom nízkeho počtu spermií, väčšinou spôsobeného hormonálnymi problémy. Zlý životný štýl plný stresu, zlé stravovacie návyky a celkovo zlá životospráva môže tiež viesť k zníženiu množstva spermií. Muži hľadajúci podporu v produkcii spermií môžu vyskúšať niekoľko bylín, ktoré preukázateľne pomáhajú. Tu je niekoľko z nich:

 

Maca

 

Maca sa už celé stáročia používa v Peru na zvýšenie objemu spermií. Táto bylina zvyšuje objem spermií a tiež pohyblivosť spermií, ich počet a kvalitu. Čierna maca má najväčší účinok na produkciu spermií, zatiaľ čo žltá maca produkuje len mierne výsledky, ktoré však tiež nie sú na zahodenie. Červená maca disponuje najnižšou schopnosťou zvýšenie produkcie spermií. Táto rastlina tiež zvyšuje plodnosť u žien, takže úžitok z jej používania môžu mať obe pohlavia.

 

Epimedium sagittatum

 

Epimedium sagittatum môže zvýšiť objem spermií a tiež sa pokladá za skvelú rastlinu na zvýšenie hladiny testosterónu a stimuláciu senzorických nervov človeka, čo z tejto rastliny robí výborné afrodiziakum. Táto bylina sa tradične používa na liečbu impotencie. Štúdia extraktu z tejto rastliny, zverejnená vo februári 2010 v časopise Journal of Sexual Medicine, poukázala na pozitívny vplyv na mužské sexuálne funkcie.

 

Ashwagandha

 

Koreň Ashwagandha môže byť použitý na posilnenie libida, čo vám umožní vychutnať si zdravý sexuálny život. Rastlina je tiež skvelá na zvýšenie vášho počtu spermií, čo má pozitívny vplyv na ich objem a mobilitu.

 

Všetky tieto prospešné vlastnosti boli potvrdené vedou. Zistilo sa, že denné podávanie koreňového extraktu Ashwagandha stimuluje produkciu hormónov testosterónu, čím sa znižuje stres a úzkosť, ktoré sú priamymi príčinami erektilnej dysfunkcie.

 

Odporúča sa tiež zmiešať koreň Ashwagandha v tabletkách s teplým mliekom; nápoj možno užívať dvakrát za deň. Ako alternatívu je možné získať koreňový extrakt Ashwagandha.

 

Ako vybrať prírodné tabletky, lieky a doplnky

Prírodné prípravky na otehotnenie pre mužov a ženy
Najlepšie doplnky výživy sú tie, ktoré disponujú prírodným zložením. Snáď nikto, kto sa zaoberá zdravou výživou a s ňou súvisiacimi vedami, by nemal k tomuto tvrdeniu žiadne námietky. Zdravý sedliacky rozum nás dovedie k rovnakému záveru. Na otázku, ako vybrať tie najlepšie prírodné tabletky, odpovedáme jednoducho. Voľte 100% prírodné prípravky a vyhnite sa nepríjemným vedľajším účinkom syntetických liekov. Aby sme vám toto tvrdenie dokázali, tu sú naše tipy na najúčinnejší bylinky a prípravky na plodnosť, ktoré svojimi účinkami môžu ľahko konkurovať akýmkoľvek syntetickým liekom, ale bez nepríjemných vedľajších účinkov.

 

Muira puama

 

Okrem iného známa ako "rastlina na potenciu", táto bylina je dlhodobo používaná domorodými obyvateľmi Amazónie na podporu energie, duševnej činnosti a relaxácie. Tiež sa hovorí, že pomáha mužom aj ženám zlepšiť sexuálny život.

 

Štúdie žien, ktoré sa sťažovali na nízke libido, zistila, že 65 percent tých, ktoré užívali Muira puama v kombinácii s Ginkgo biloba, zaznamenalo výrazné zlepšenie frekvencie sexuálnej túžby, pohlavného styku, fantázie, a úplnej spokojnosti so sexuálnym životom. Vyskúšajte rastlinu v štandardnej tinktúre, alebo v kapsulách. Bylina je účinná aj vo forme čaju.

 

Najlepšie tabletky na zvýšenie plodnosti pre mužov

 

1. Vimax Pills - ODPORÚČAME: najlepší produkt na zlepšenie sexuálneho života - TOP produkt - SUPER cena.

2. Ultra Potencia - rýchle zlepšenie erekcie, zvýšenie potencie - luxusný produkt - vyššia cena.

3. Semenax - zvýšenie množstva semena, viac spermií, zvýšenie plodnosti.

 

 Odporúčané produkty pre mužov

 

Najlepšie tabletky na zvýšenie plodnosti pre ženy

 

1. Clitorin - ODPORÚČAME: najlepší produkt na zvýšenie plodnosti pre ženy.

2. Vigorelle - najlepší lubrikačný gél na zvlhčenie vagíny pre väčšiu pravdepodobnosť otehotnenia.

3. Hoodia Gordonii - tabletky na chudnutie - môžu byť nápomocné k rýchlejšiemu otehotneniu.


Odporúčané produkty pre ženy


Späť na zoznam článkov
Zatvoriť

Posledný komentár k Ako dosiahnuť väčšieho objemu semena - ako vybrať prírodné tabletky, bylinky a prípravky

vložiť nový komentár
22.05.2019 pridal atomer-user
Copyright 2019 - 2024 © Turbo24.sk