Novinky
Vimax Pills - Recenzia

Kde kúpiť najlepšie doplnky výživy - Vimax Pills, Clitorin TABLETKY PRE MUŽOV: Vimax Pills - originál z VimaxPills.cz - objednať so zľavou 10 percent na Madcat.cz Doplnok výživy pre ŽENY: Clitorin -...

viac
Blog / Články

Veľké prsia - Vyskúšajte doplnky, tabletky, vitamíny - Zväčšenie veľkosti pŕs

Túžba po veľkých prsiach

Túžba po veľkých prsiach
Prsia. Kozy. Poprsie. Muži i ženy je chcú mať perfektné, deti ich milujú a dokonca aj v Biblii sa o nich spievajú piesne. Mať dobre vybavený hrudník je často spojené so ženskosťou, plodnosťou, príťažlivosťou, sexuálnou zdatnosťou a dokonca všeobecne s celkovým zdravotným stavom. Prsia nie sú potrebné len pre prežitie tohto druhu, ale ani nie sú len pre uspokojenie mužského pohľadu. V skutočnosti široko citovaný prieskum ukazuje, že zatiaľ čo 56% mužov bolo spokojných s prsiami partnerky, 70% žien nebolo. Rovnaká štúdia tiež ukázala, že nespokojnosť s veľkosťou pŕs má tendenciu spôsobovať problémy s intimitou a sebahodnotením.

 

Ale bez ohľadu na to, kto sa pozerá, či sa dotýka alebo nie, viac žien je ochotných urobiť čokoľvek preto, aby sa cítili dobre, aj keď by to malo znamenať určité vylepšenia. Podľa štatistických údajov je až 70% žien nespokojných s veľkosťou pŕs a tvarom šiat. Nie je ani prekvapením, že augmentácia poprsia zostáva najpopulárnejším kozmetickým chirurgickým postupom v Spojených štátoch. Z 1,8 milióna kozmetických chirurgických zákrokov uskutočnených v krajine bolo viac ako 290 000 z nich nevydarených. Ale nie každý by chcel podstúpiť taký invazívne postup, najmä s jeho rizikami a možnými prestojmi, ktoré po ňom prídu. Na druhej strane takýto zákrok tiež nie je najlacnejší: zväčšenie poprsia v Spojených štátoch v roku 2014 predstavuje 3 708 USD.

 

Avšak predtým, než pôjdete pod nôž, možno budete chcieť preskúmať iné alternatívy k chirurgii. Napríklad, vyskúšali ste nosenie špeciálnej podprsenky? Hovoríme o push-up podprsenkách, čalúnených podprsenkách, podprsenkách naplnených vzduchom, podprsenkách naplnených vodou, podprsenkách naplnených gély, podprsenkách a podprsenkách. Pokiaľ ani to Vás nepresvedčí o tom, že Vaše prsia vyzerajú väčšie, siahnite po tabletkách na to určených. Napríklad Clitorin alebo Vigorelle.


Prírodné zložky zaisťujúce zväčšenie pŕs

Prírodné zložky pre zväčšenie pŕs
Výzkumníci v jednej štúdii poukázali aj na fakt, že medzi rastlinnými zložkami sú také, ktoré vedia vytvoriť podstatne silný produkt pre zväčšenie poprsia. Medzi dôležité vitamíny patrí napríklad vitamín C. Hoci premýšľame o vitamínu C ako o lieku proti chladu, má oveľa viac výhod než len to. Vitamín C sa nachádza v zelenine a ovocí a má využitie pre prenatálnej zdravotné problémy, ochorenia očí, vrások pokožky a vývoj prsníkov. Vitamín C pomáha s rozšírením prsníka. Vzhľadom k tomu, že je známe, že vitamín C je zodpovedný za výrobu kolagénu s udržiavaním tónu a pevnosti pokožky, pomáha udržiavať vaše prsia výrazne väčšie.

 

Medzi ďalšie rastlinné zložky podporujúce zväčšovanie pŕs patrí semená feniklu. Flavonoidy, resp. semená feniklu, majú mierne estrogénové účinky a používajú sa na stimuláciu a opravu rastu novej prsného tkaniva. Ako chladiace korenie tiež upokojuje nervy, uvoľňuje svaly a podporuje duševnú bdelosť. A ako afrodiziakum zvyšuje libido. Tiež Červená ďatelina čiže pôvodný názov Trifolium pratense, ktorý sa nachádza prirodzene v Európe, západnej Ázii a severozápadnej Afrike, má priaznivé účinky. Jeho kvetinové vrcholky sa obvykle používajú na výrobu liekov, aj keď majú rôzne výhody. Niekoľko hlavných účelov červenej ďateliny je trávenie, vysoký cholesterol, bolesť pŕs, symptómy menopauzy, ako sú horúce záblesky a predmenštruačný syndróm.

 

Medzi pozitívne prínosy patrí bylina nazývaná materská vlna. Táto bylina je tvorená zhromažďovaním semien, kedy kvitne kvôli vytvoreniu kvapalných a práškových extraktov pre použitie ako čaju alebo doplnky. Táto silná rastlina sa používa na liečbu srdcových ochorení, úzkosti a menštruácia. Výskumníci tvrdia, že kombináciou motherwort, Valeriánských kvapiek, chmeľu a citrónového extraktu pred spaním pomohli zlepšiť spánok. V neposlednom rade na zväčšenie poprsia by mohlo pomôcť ľanové semienko, ktoré je pôvodom z Egypta, hoci sa pestuje na mnohých miestach vrátane Južnej Ameriky, Ázie, Európy a Spojených štátov. Niektorí považujú ľanové semienko za jednu z najsilnejších rastlinných potravín na planéte. Ľanové semienko je bohatým zdrojom antioxidantov, zdravého tuku a vlákniny. Môžete si kúpiť ľanové semienko v mnohých formách ako olej, tabletky, kapsuly, múka a najčastejšie ako semená. Môže dokonca chrániť pred cukrovkou a kardiovaskulárnymi problémami.


Najúčinnejšie prípravky, tabletky, doplnky na zväčšenie poprsia

Tabletky na prírodnej báze na zväčšenie poprsia
Na zväčšenie pŕs radia odborníci užívať rôzne formy vitamínov. Ak však ani jeden nezaberá, resp. nemáte chuť sa obzerať po množstvo produktov, máte vyhľadať jeden a poriadny. Určite odporúčame siahnuť po produktoch Vigorelle alebo Clitorin. Clitorin je známy ako čisto prírodný produkt, ktorý dodáva ženám výraznú chuť na sex.

 

Dodáva sebadôveru, vyššie uspokojenie pri pohlavnom styku, výrazne vzrušujúcejší orgazmus. Dôvodom chabého sexu sú často stres, únava, nízka sexuálna túžba, bolesť hlavy. S užívaním Clitorin všetky nepriaznivé faktory pominú a vy sa budete cítiť ako v nebi. A ako bonus k tomu všetkému Vám dlhodobejšie užívanie tohto prírodného doplnku zaručí oveľa väčšie poprsie.

 

Vďaka tomuto produktu sa budete po sexe cítiť ako bohyňa, ako znovuzrodená. Produkt Vigorelle patrí k druhému najlepšiemu produktu na trhu. Ide o inovatívny lubrikačný gél, ktorý zvýši Váš záujem o sex, zintenzívni vzrušenie a poskytne maximálnu sexuálne naplnenie. Boj proti suchosti vagíny podporuje prirodzeným mazaním telo. Intenzívne preciťuje každý jeden dotyk a pomáha Vám priniesť výbušné orgazmy. Nepochybne poskytuje maximálnu naplnenia. Tento produkt obsahuje L- Arginín, ginkgo biloba, WildYam, Damiana Leaf alebo Aloe Vera gél. Tieto produkty nezanechávajú žiadne vedľajšie účinky, ani nejako neohrozujú zdravie organizmu.

 

V spojení s inými tabletami napríklad Breast Extra, čo sú tabletky určené pre zväčšenie pŕs, môže viesť k nebezpečným reakciám pre organizmus. Preto je najlepšie využiť jeden z dvoch doporučených produktov, aby ste si zbytočne neuškodili. Tabletky Breast Extra prinášajú zväčšenie poprsia, avšak tento liek zanecháva možné vedľajšie účinky, napríklad bolesť hlavy, malátnosť. Medzi najčastejšie odporúčané produkty v prípade zväčšenia poprsia patrí:

 

1. Clitorin patrí k najlepším tabletám na zlepšenie sexuálneho života pre ženy, zvýšenie vzrušenie, či zvýšenie libida.

 

2. Vigorelle je známy ako najlepší lubrikačný gél, ktorý spôsobí rýchle a intenzívne zvlhčenie vagíny a zároveň intenzívne zvyšuje vzrušenie pri pohlavnom styku.

 

Ako dosiahnuť veľké prsia

 

 

 

 

Copyright 2019 - 2023 © Turbo24.sk