Novinky
Vimax Pills - Recenzia

Kde kúpiť najlepšie doplnky výživy - Vimax Pills, Clitorin TABLETKY PRE MUŽOV: Vimax Pills - originál z VimaxPills.cz - objednať so zľavou 10 percent na Madcat.cz Doplnok výživy pre ŽENY: Clitorin -...

viac
Blog / Články

Tabletky na zväčšenie pŕs - pilulky, kapsule a gély pre väčší dekolt

Pridané: 11.04.2019

Zväčšite si prsia rýchlo a prírodne!

Objavte prírodný spôsob, ako zväčšiť svoje prsia
Ak ide o prírodné zväčšenie poprsia, s najväčšou pravdepodobnosťou si najprv predstavíte tabletky alebo krémy na zväčšenie pŕs. Jeden z najdôležitejších kľúčov k rastu väčšieho poprsia však začína v kuchyni ...

 

Prečo sú proteíny nevyhnutné pre prírodné zväčšenie pŕs

 

Najrýchlejší a najjednoduchší spôsob, ako si vypestovať väčšie prsia, je vytvoriť viac tkaniva okolo mliečnych žliaz. A jeden z najjednoduchších a najúčinnejších spôsobov ako to dosiahnuť, je prijímať v strave dostatok bielkovín.

 

Proteíny sú nutné pre produkciu buniek a opravu tkanív, a ak hľadáte spôsob, ako získať väčšie prsia prirodzeným spôsobom, budete sa musieť snažiť prijať aspoň nevyhnutné množstvo bielkovín denne.

 

Proteíny sú kľúčové pre akýkoľvek spôsob zväčšenia pŕs, pretože sú základnými stavebnými kameňmi hormónov, ktoré sú potrebné na podporu rastu pŕs. Konzumácia proteínov tiež pomáha syntetizovať ľudský rastový hormón (LRH) v tele.

 

Aminokyseliny v potravinách bohatých na bielkoviny stimulujú produkciu ľudského rastového hormónu. LRH, tiež známeho ako somatropín, je produkovaný v hypofýze, a ako už názov napovedá, jeho hlavnou funkciou je stimulovať rast buniek, tkanív a iných vnútorných častí tela.

 

Hladina HGH je vysoká u teenagerov a dvadsiatnikov, ale s vekom výrazne klesá. Jeho výroba sa po dvadsiatke spomaľuje a po tridsiatke začne pomaly klesať.

 

Našťastie však existujú spôsoby, pomocou ktorých môžu aj starší ľudia stimulovať uvoľňovanie rastového hormónu v tele. Cvičenie, spánok (najmenej 7 hodín nerušeného spánku bez pomoci liekov) a strava s dostatočným množstvom bielkovín bohatých na aminokyseliny pomáhajú vyvolať uvoľňovanie rastových hormónov.

 

Pamätajte si, že nejde len o množstve bielkovín, ktoré prijímate, ale aj o ich kvalitu. Takmer všetky nespracované potraviny obsahujú určité množstvo bielkovín, ale ak chcete stimulovať rast pŕs, musíte sa tiež sústrediť na obsah aminokyselín v proteínoch, ktoré prijímate.


Jedlom k väčším prsiam!

Dostatok esenciálnych aminokyselín podporuje rast ženského poprsia
Ako sme spomenuli vyššie, bielkoviny a ich kvalita majú kľúčovú úlohu pre zväčšovanie pŕs.

 

Existujú dva typy aminokyselín: esenciálne a neesenciálne. Esenciálne aminokyseliny sú tie, ktoré musíme prijať z potravinových zdrojov bohatých na bielkoviny, pretože sa jedná o aminokyseliny, ktoré si telo nedokáže vyrobiť samo. Neesenciálne aminokyseliny si telo dokáže vyrobiť.

 

Vráťme sa však späť k proteínom. Existujú dva hlavné druhy proteínov: kompletné a nekompletné proteíny. Kompletné proteíny sú jednoducho proteíny, ktoré obsahujú všetkých deväť esenciálnych aminokyselín, a je veľmi dôležité prijímať ich dostatočné množstvo v strave. Najlepšie zdroje kompletných proteínov sú mäso a rôzne živočíšne produkty, ale netrápte sa, ak ste vegan alebo vegetarián. K dispozícii sú aj vegánskej zdroje kompletných proteínov vysokej kvality.

 

Neúplné proteíny sú druhý typ proteínov, ktorým chýba jedna alebo viac základných aminokyselín. Sú tiež označované ako čiastkové proteíny. Nie sú nevyhnutne zlým zdrojom bielkovín v porovnaní s kompletnými proteíny, ide len o to, že na získanie potrebných aminokyselín je potrebné kombinovať ich s inými neúplnými proteínmi. Doplňujúcimi sa proteíny sú obilniny so strukovinami, mlieko a mliečne výrobky s orechy, a strukoviny so semienkami.

 

Doplnky výživy je dobré dopĺňať špeciálnymi cvikmi s názvom Kegelove cviky. Jedná sa o sústavu cvikov, ktorá pomáha posilniť svalovú skupinu panvového dna. Cviky sú založené na princípe sťahovania a povoľovania svalstva. Skvalitňujú sexuálny život oboch partnerov, regulujú totiž vzrušenie a zabraňujú inkontinencii. Tieto cviky sú ľahko realizovateľné, preto ich môžete praktizovať naozaj kdekoľvek - aj v električke, v škole alebo v zamestnaní. Stačí týmto spôsobom pravidelne precvičovať panvové svaly 3x denne a zhruba po ôsmich týždňoch sa dostavia prvé výsledky.

 

Ako sa to robí? Je to jednoduché! Stiahnite svaly panvového dna na tri doby a potom je na rovnako dlho zase uvoľnite. Opakujte 15x za sebou 3x denne - ideálne raz ľahu, raz posediačky, raz postojačky.

 

Najlepšie na zväčšovanie objemu poprsia

Ako zväčšiť objem pŕs a zlepšiť ich tvar
Buďte šťastná sama so sebou a vašej krásou ... Znie to skvele, že? Ženy však nie sú vždy celkom spokojné s tým, čo vidí v zrkadle. Ženy majú tendenciu míňať veľa peňazí na "zázračné" krémy a ošetrenie, ktoré im sľubujú, že ich zbaví celulitídy cez noc, zväčší ich prsia, alebo ich zbaví vrások. Najhorším možným riešením je, že sa rozhodnú pre operáciu, ktorá im pomôže stať sa krajšími. Aký to má zmysel? Nie je jednoduchšie zamilovať sa do seba a prestať strácať čas a peniaze za zbytočné zázračné veci?

 

Jeden z najväčších problémov, ktoré sa mnohé ženy pokúšajú zlepšiť, je veľkosť pŕs. Ako sa dajú zväčšiť prsia prirodzene? Tu je niekoľko prírodných spôsobov:

 

Pite šťavu z papáje a mlieko každý deň

 

Zahrnutie mlieka a papajového džúsu do denného stravovacieho plánu je preukázateľným spôsobom, ako pomôcť pri raste vašich pŕs. Mlieko a papája obsahujú vitamíny a minerály, ktoré podporujú rast pŕs.

 

Zamerajte sa na prírodné krémy

 

Na trhu je množstvo krémov a gélov, ktoré pomôžu zväčšiť vaše prsia. Ovisnuté prsia nevyzerajú krásne, zamerajte sa na krémy na prsia len s prírodnými zložkami. Krémy na báze rastlín sú dobrou voľbou.

 

Doplnky výživy

 

Doplnky výživy v podobe rôznych piluliek a kapsúl sú tiež mocným nástrojom pre zlepšenie stavu pŕs. Dokážu je v priebehu času zväčšiť a tiež zlepšiť ich zdravotný stav. Najlepšie produkty v tejto kategórii vám ponúkame na konci tohto článku. Ide o efektívne a odskúšané prípravky, ktoré zaručene fungujú, tak im dajte šancu.


RECENZIA odborníkov odporúča: Najlepšie a osvedčené prípravky na väčšie poprsie, na ich spevnenie:


1. Breastactives - špičkový produkt - gél a tabletky pre zväčšovanie objemu pŕs a na ich spevnenie, zároveň upravujú hormonálnu rovnováhu

 

2. Breastmax - tabletky na prírodnej báze pre väčšie dekolt

 

3. Eveline Push-Up 24k Gold - luxusné sérum k docieleniu väčších prsiach, pre ich pevnejší vzhľad - obsahuje drobučké čiastočky zlata, ktoré prsia pozdvihnú


Špičkové prípravky na zväčšenie objemu poprsia


Späť na zoznam článkov
Zatvoriť

Posledný komentár k Tabletky na zväčšenie pŕs - pilulky, kapsule a gély pre väčší dekolt

vložiť nový komentár
22.05.2019 pridal atomer-user
Copyright 2019 - 2023 © Turbo24.sk