Novinky
Vimax Pills - Recenzia

Kde kúpiť najlepšie doplnky výživy - Vimax Pills, Clitorin TABLETKY PRE MUŽOV: Vimax Pills - originál z VimaxPills.cz - objednať so zľavou 10 percent na Madcat.cz Doplnok výživy pre ŽENY: Clitorin -...

viac
Blog / Články

RECENZIA: Zväčšenie poprsia - najlepšie prípravky, tabletky a doplnky výživy

Pridané: 11.04.2019

Tu sú cviky na prírodné zväčšenie pŕs

Efektívne cviky pre krásne ženské prsia
Túžite po bujnom dekolte? Ide to aj bez operácií! Poradíme Vám kozmetické aj módne tipy, ktorými svoj dekolt doladíte k dokonalosti.

 

Chcete v lete oslniť krásnym plným dekoltom? Môžete to docieliť pomocou niekoľkých tipov - pomôže masáž, cvičenie, kozmetika, aj voľba správnej podprsenky, alebo napríklad strih trička!

Nie ku všetkým ženám bola príroda rovnako štedrá. Niečo môžete vyriešiť push-upka a ďalšími módnymi fígľami, na každý pád pre pevnosť poprsia pomáhajú tie správne cviky - obzvlášť po materskej, by ste sa mali na túto prednosť zamerať.

 

Vzpriamte sa

 

Aby vaša postava vynikla, narovnajte chrbát a naučte sa správnemu držaniu tela. To vaše prsia opticky nadvihne a zväčší.

 

Cviky pre pevné prsia

 

Oveľa dôležitejšie, než veľkosť pŕs, je ich pevnosť. Chce to je pravidelne posilňovať, aby bol váš hrudník krajší a dlho tak i vydržal.

 

Posilňujte s činkami

 

Ľahnite si na chrbát, ideálne na overball, či nejakú vyvýšenú stoličku, do každej ruky uchopte činky. Rozpažte paže a predpažujte ich pred seba. Sériu cvikov na prsné svaly vykonávajte pomaly a silovo. Na prsné svaly platí výdrž, to znamená, že si môžete cvik tiež rôzne rozfázovať a vydržať v jednotlivých pózach niekoľko sekúnd. Vydržte v rovnakej pozícii, ale namiesto predpažovanie "oblúkom", lakte krčte a napínajte paže pred seba. Každú kombináciu hravo zvládnete po dvadsiatich cvikoch!

 

Stláčanie

 

U druhého cviku využite loptičku! Ruky spojte pred hrudníkom a medzi dlane vložte loptičku, ktorý sa budete snažiť stlačiť. Nezabudnite držať lakte vo vzduchu v jednej rovine.

 

Kľučky o stenu

 

Prsné svaly sa zoceľujú aj klasickými kľučky, ku ktorým má väčšina žien miernejší odpor. Vy zvoľte chytro len "ľahšie" variant, ktorý dohliadne na perfektné prsia. Postavte sa čelom k stene, a v úrovni ramien sa dlaňami oprite o stenu. Pomalým ťahovým posilňovaním krčte lakte a približujte trup, ktorý by mal zostať po celý čas posilňovanie rovný a spevnený.


Libido, ako ho zvýšiť: najlepšie prírodné spôsoby

Zvýšenie ženského libida prirodzeným spôsobom
Niektorí nutriční špecialisti, napríklad Shaun Wilkinson z Londýna, veria, že zlá cirkulácia a chabý prietok krvi môžu viesť k stagnujúcu energiu v tele. To zhoršuje problém s už tak nízkym libidom. Kľúčové je teda dobré prekrvenie pohlavných orgánov, ktoré sú nevyhnutné pre vzrušenie, sexuálnu stimuláciu a potešenie. Čím väčší prietok krvi je, tým intenzívnejšieho orgazmu sa dočkáte.

 

"Jedným zo spôsobov, ako zvýšiť tok krvi, je viac sa pohybovať. Snažte sa každodenne venovať najmenej dvadsať minút cvičenia zvyšujúcemu srdcovú frekvenciu. Rýchla chôdza, skákanie na trampolíne, posilňovňa. Je to jedno, ale pite pri tom čistú vodu, ovocné a bylinkové čaju. Zväčšenie hladiny hydratácie je totiž pre ženy nemenej dôležité, "uvádza odborníčka pre britský denník Metro. Do neho prispieva aj jej kolegyňa Cassandra Barns - tá dopĺňa, že k pohybu patrí správna strava. Pridajte si do letného šalátu voňavú bazalku ...

"Bazalka môže pomôcť prekrviť pohlavné orgány a zvýšiť plodnosť. A prekvapivo - jej vôňa zosilňuje túžbu," radí spomínaná expertka na výživu. No, a keď už v tej kuchyni budete, pustite sa aj do avokáda. Je totiž plné zdravých nenasýtených tukov, takže je skvelé pre srdce a tepny. V preklade povedané, pomáha udržať krv na tých správnych miestach - a bez rizík.

 

V prípade, že vám bylinky moc nevonia, alebo nemáte dostatočne pevnú vôľu a disciplínu na pravidelné cvičenie a varenie si bylinkových čajov, odporúčame používanie kvalitných a efektívnych doplnkov výživy, ktoré dokážu zvýšiť vaše libido. Dobrým príkladom je napríklad produkt s názvom Clitorin, ktorý vám odporúčame aj v záverečnej časti tohto článku. Clitorin je vynikajúci doplnok výživy, ktorý dokáže zlepšiť sexuálny život a orgazmus žien. Ide o prípravok vynikajúcou vysokou mierou účinnosti, ktorý vás rozhodne nesklame.

 

RECENZIA: najlepšie produkty na zväčšenie poprsia - Breastmax

Pevné prsia, veľký dekolt, vyššie sebavedomie, lepší sex
Breast Max Plus sa zameriava na bezpečnú a účinnú cestu zväčšovanie pŕs s použitím vysoko účinné prírodné formulácia, ktorá podporuje prirodzený rast pŕs. Tieto zložky obsahujú silné bylinky a exotické rastliny s vlastnosťami zväčšujúcimi prsia. Spoločnosť KIMI je presvedčená o účinnosti svojho produktu, čo je tiež dokázané mnohými spokojnými zákazníkmi. Tí sa na vlastnej koži mohli presvedčiť o efektivite výnimočné zmesi ingrediencií, ktorá zaručuje maximálne zväčšenie pŕs v čo najkratšom čase. Bez vedľajších účinkov, ktoré hrozí pri používaní syntetických prípravkov. Zverte sa do rúk prírody a ona vás nesklame tak, ako vás nesklamú ani účinky lieku Breast Max.

 

Breast Max Plus využíva inovatívne, vlastné zmes všetkých prírodných, botanických zložiek bohatých na fytoestrogény, ktoré zaisťujú bezpečný, efektívny a prirodzený proces posilňovania a zväčšovanie pŕs. Zložky obsahujú bylinky a iné exotické rastliny, ako je napríklad fenikel, koreň dong quai, koreň púpavy a žerucha. Breast Max Plus tiež obsahuje aminokyselinu L-Tyrozín a pridáva k nej aj vitamín E ako špeciálny zložku pre optimálne výsledky. Zloženie je starostlivo zvolené tak, aby ponúkalo čo najvyššiu efektivitu, a aby začalo zaberať čo najskôr.

 

Inštrukcie

Jednoducho užívajte 2 tobolky denne, vždy s jedlom. Užívateľky Breast Max Plus zaznamenali viditeľné výsledky už za 2 týždne bežného používania ..

Možné vedľajšie účinky

Breast Max Plus nemá žiadne vedľajšie účinky. Výrobok by však pre istotu nemal konzumovať nikto mladší ako 18 rokov a tehotné alebo dojčiace ženy.


RECENZIA odborníkov odporúča: Najlepšie prípravky na posilnenie a formovanie dekoltu:


1. Breastactives - špičkový výrobok - tabletky a jemný gél na zväčšovanie objemu ženského poprsia, prispieva k optimalizácii hormonálnej rovnováhy

 

2. Breastmax - prírodný výrobok pre zväčšenie ženských pŕs

 

3. Eveline Push-Up 24k Gold - luxusné sérum určené na spevňovanie prsného tkaniva a pre mierne zväčšenie objemu pŕs - obsahuje malé čiastočky zlata, ktoré pomáhajú prsia zdvihnúť hore


Tabletky a gél pre pevnejšie a väčšie prsia


Späť na zoznam článkov
Zatvoriť

Posledný komentár k RECENZIA: Zväčšenie poprsia - najlepšie prípravky, tabletky a doplnky výživy

vložiť nový komentár
22.05.2019 pridal atomer-user
Copyright 2019 - 2024 © Turbo24.sk