Novinky
Vimax Pills - Recenzia

Kde kúpiť najlepšie doplnky výživy - Vimax Pills, Clitorin TABLETKY PRE MUŽOV: Vimax Pills - originál z VimaxPills.cz - objednať so zľavou 10 percent na Madcat.cz Doplnok výživy pre ŽENY: Clitorin -...

viac
Blog / Články

RECENZIA: Ako zväčšiť prsia - väčší dekolt s prírodnými doplnkami výživy

Pridané: 11.04.2019

Najlepšie bylinky na zväčšenie pŕs, ktoré zaručene fungujú

Odporúčané tipy pre zväčšenie ženských pŕs
Okrem krásnej tváre, jedna z fyzických vlastností, ktoré najviac priťahujú muža na ženách, sú ich prsia. Všeobecný názor na veľkosť pŕs je, že čím sú väčšie, tým lepšie. Niet divu, že mnoho žien uvažuje o prsných implantátoch, krémoch na zväčšenie pŕs, a rastlinách na zväčšenie objemu poprsia.

 

Niektoré ženy sú na druhú stranu spokojné s prsia, s ktorými sa narodili, a nevidí potrebu zmeny. Niektorí muži dokonca nie sú vôbec nároční na veľkosť pŕs svojich partneriek. A pomerne veľké percento mužov na svojej partnerke okrem jej osobnosti obdivuje celkom odlišné telesné partie, napríklad vzrušujúce klin, tvary bokov, stehná, zadok, podpazušie, dokonca aj nohy a chodidlá. Niektorí ľudia majú skrátka pocit, že pokúšať sa zväčšiť si prsia je len strata času a peňazí. A majú pravdu.

 

Ženy s malými prsia majú v mnohých ohľadoch veľké požehnanie, napriek tomu si podľa štatistík muži všeobecne viac cenia väčšie poprsie. A ženy chcú mať veľké prsia z týchto dôvodov:


• Veľké prsia sú symbolom ženskosti
• Veľké prsia zvyšujú atraktivitu ženy
• Tlak zo strany spoločnosti - veľké prsia = lepšie prsia
• Chcú sa podobať celebritám
 

Nech už je dôvod k zväčšeniu pŕs akýkoľvek, v tejto časti vám ponúkame 8 najlepších bylín na zväčšenie poprsia:

 

Dong Quai Root - Zvyšuje syntézu progesterónu a zlepšuje zdravie pŕs prirodzeným spôsobom.

 

Benedikt lekársky - bylinka zvyšuje prietok krvi v tele a zlepšuje prísun mlieka do pŕs.

 

Púpava - fytoestrogén, ktorý obsahuje, reguluje hormóny a podporuje zdravý rast tkanív.

 

Fenikel - je bohatý na fytonutrienty, ktoré spôsobujú, že veľkosť pŕs je väčšia.

 

Ďatelina lúčna - bylina obsahuje celkovo štyri fytoestrogény, ktoré priaznivo pôsobia na veľkosť pŕs. Tieto špecifické látky sa viažu na receptor estradiolu, ktorý hrá zásadnú úlohu v raste prsiach.

 

Senovka grécka - Silný fytoestrogén, ktorý obsahuje nielen stimulujúce estrogén, ale aj prolaktín. Obe látky môžu zväčšiť prsia.

 

Saw Palmetto - Tieto plody pôsobia na zväčšenie pŕs tým, že redukujú nadmerný testosterón, dominantné hormón u mužov, ktorý môže zabrániť rastu ženských pŕs.

 

Wild Yam - podobne ako fenikel, jeho obsah fytonutrientov spúšťa rast pŕs.


Najlepšie bylinky na zvýšenie libida a záujmu o sex pre ženy

Chuť na sex, zvýšenie sexuálnej túžby pre ženy
Možno, že ste už hodnú chvíľu necítili chuť na sex. Možno sa jednoducho necítite tak dobre, ako predtým. Môže to byť stres, alebo to môže byť niečo viac. Pokiaľ ide o posilnenie vášho libida, môže sa táto téma zdať trochu ako tabu. Zdravý sexuálny život je nesmierne dôležitý pre zníženie stresu, budovanie zdravého vzťahu s partnerom a zlepšenie celkového blaha. Diéta a cvičenie ponúkajú najlepšie riešenie na stimuláciu sexuálnej túžby. Existuje aj množstvo bylinných spojencov, ktorí môžu zaručene pomôcť so slabým libidom. Tu je niekoľko z nich:

 

Ashwaganda Root

 

Kámasútra identifikuje Ashwagandha ako silnú rastlinu na zapálenie vášne a túžby. Kým táto schopnosť môže získať vašu okamžitú pozornosť, jej popularita u žien má čo do činenia so spôsobom, ako stimuluje libido a zvyšuje spokojnosť. Bylina môže zvýšiť prietok krvi do klitorisu a iných ženských pohlavných orgánov, čo vytvára intenzívny sexuálny zážitok.

 

Koreň Maca

 

Maca je požehnaním pre ženy žijúce v Andách už po stáročia. Vysoký obsah jódu podporuje hormonálnu rovnováhu žien a vysoká hladina zinku, ktorá je základným minerálom pre pohlavné hormóny, robí ešte viac. Ženy, ktoré užívali koreň Maca v jednej štúdii, zaznamenali zlepšenie sexuálneho života.

 

Muira Puama

 

Ženy, ktoré používajú Muira Puama, hlási nárast libida, túžby, sexuálneho potešenia a zosilnenie orgazmov. Pozitívny vplyv tejto rastliny na sexuálny život pred a po menopauze je všeobecne známy u žien po celom svete. Pretože táto bylina pomáha aj pri mužskej impotencii, nie je prekvapením, že je tak obľúbeným prídavkom v prípravkoch na potenciu.

 

Tmavá čokoláda

 

Nejde o žiadnu náhodu. Aj keď to nie je technicky vzaté bylinka, tmavá čokoláda obsahujúce 70% kakaa môže pomôcť zvýšiť hladinu dopamínu v mozgu. Zvyšovanie dopamínu v mozgu zlepšuje náladu, má relaxačné účinky a zlepšuje reakciu organizmu na sexuálnu stimuláciu.

 

Veľké kozy ihneď! Najlepšie spôsoby na zväčšenie poprsia.

 

Pokiaľ ide o veľkosť pŕs, existuje niekoľko faktorov, ktoré tu hrajú úlohu. Genetika, hmotnosť, vek a hormóny, a vaša strava môžu hrať väčšiu úlohu, než si myslíte. Ak by ste chceli vyskúšať zvýšenie veľkosti pŕs prirodzene, zásobte sa niektorými z nasledujúcich potravín.

 

Prečo ľudia veria, že tieto potraviny fungujú?

Recenzia odborníkov, spevnenie poprsia osvedčenými prípravkami
Mnohé z týchto zložiek sa používajú po stáročia po celom svete na zvýšenie veľkosti pŕs. Je však dôležité poznamenať, že neexistujú žiadne priame vedecké štúdie na podporu tvrdenia, že tieto potraviny dokážu zväčšiť veľkosť pŕs.

 

Napriek tomu je tu dôvod, prečo tieto potraviny fungujú: veľkosť pŕs je čiastočne určená množstvom estrogénu, ktoré vaše telo produkuje. Potraviny na tomto zozname sú bohaté na estrogén, fytoestrogén (rastlinný estrogén) a ďalšie zlúčeniny, ktoré napodobňujú hormóny stimulujúce rast pŕs.

 

Zdravé tuky

 

Premýšľajte o tom takto: vaše prsia pozostávajú z epiteliálne a tukového tkaniva. Ak chceme stimulovať väčšiu produkciu tukových buniek, musíme sa uistiť, že jeme zdravé tuky. Teoreticky môžu mononenasýtené tuky udržať váš metabolizmus na vysokej úrovni, zatiaľ čo podporujú rast tkaniva pŕs. Ak chcete zistiť, či to pre vás funguje, skúste začleniť do stravy viac olivového oleja, kokosového oleja, avokáda, vajec a rýb.

 

Semienka a orechy

 

Mnoho odrôd osív obsahuje lignan, typ fytoestrogénu, ktorý napodobňuje estrogén v tele. Pokúste sa začleniť semená feniklu, ľanových semien, sezamových semien a slnečnicových semien do vašej každodennej rutiny - tieto majú najvyšší počet týchto látok. Okrem veľkosti pŕs existujú aj iné dôvody, prečo sa oplatí lignany jesť. Jedna štúdia poukázala na sľubnú súvislosť medzi lignany a znížením rizika kardiovaskulárnych ochorení.


RECENZIA odborníkov odporúča: Osvedčené prípravky pre väčšie prsia, ich spevnenie a zlepšenie vzhľadu:


1. Breastactives - vynikajúci výrobok - gél a tabletky pre zvýšenie objemu pŕs, pre ich spevnenie, zaistenie hormonálnej rovnováhy

 

2. Breastmax - Prírodný pomocník pre zväčšenie pŕs

 

3. Eveline Push-Up 24k Gold - špičkový preparát pre viditeľné zväčšenie a formovanie tvaru ženských pŕs - obsahuje drobné čiastočky zlata, čím prsia pozdvihuje nahor


Bylinné prípravky pre zlepšenie sexuálneho zdravia ženy


Späť na zoznam článkov
Zatvoriť

Posledný komentár k RECENZIA: Ako zväčšiť prsia - väčší dekolt s prírodnými doplnkami výživy

vložiť nový komentár
22.05.2019 pridal atomer-user
Copyright 2019 - 2024 © Turbo24.sk