Novinky
Vimax Pills - Recenzia

Kde kúpiť najlepšie doplnky výživy - Vimax Pills, Clitorin TABLETKY PRE MUŽOV: Vimax Pills - originál z VimaxPills.cz - objednať so zľavou 10 percent na Madcat.cz Doplnok výživy pre ŽENY: Clitorin -...

viac
Blog / Články

Kegelove cviky pre mužov, pre ženy, skúsenosti

Čo sú to Kegelove cviky a na čo slúžia?

Posilňovanie panvy Kegelovými cvikmi
Možno ste o nich počuli, ale je možné, že aj nie. Kegelove cviky sú určené nielen pre dámy, ale aj pre pánov, ktorí túžia po lepšej sexuálnej výdrži, dobrej kondícii a krajšom sexuálnom zážitku. Pôvodne síce boli určené len pre ženy na spevnenie svalstva panvového dna, ale neskôr sa zistilo, že výrazne dokážu pomôcť aj mužom. Všeobecne ide o cvičebný a liečebný proces, kedy sa precvičuje panvové svalstvo človeka bez ohľadu na to, akú má výšku, váhu či vek. Vďaka týmto cvikom sa dokážu muži nielen zbaviť erektilnej dysfunkcie a predčasnej ejakulácie, ale zaručia si aj lepšie vzrušenie. U žien je prínos podobný, precvičovaním týchto cvikov sa dokážu lepšie vzrušiť, ale i vyvrcholiť. Kegelove cviky dokážu zlepšiť niekoľko vecí v tele:

 

- Zdravšia prostata - tento fakt súvisí so samotnými fyziologickými zlepšeniami počas cvičenia. Za lepšie prostatu môže lepšiu pružnosť svalov, ktorá ale telu napomáha aj celkovo.

 

- Lepšia sexuálna výdrž - keď budete cvičiť Kegelove cviky, dokážete svoj penis ovládať dlhšie a tým pádom sa vám nestane, že by sa váš sex vybral cestou, s akou vy nesúhlasíte. Dokážete tak oddialiť svoje vyvrcholenie, ktoré je častým problémom mnohých mužov.

 

- Tvrdší penis - ak máte s týmto problémom, odporúčame Kegelove cviky předcvičovat pravidelne. Muži, ktorí ich cvičia, vám iste potvrdia, že ich penis je vzpriamenejší alebo viac vztýčený nahor.


- Lepší prietok krvi v celom tele - ide najmä o penis, kde sa cviky rozprúdi krv. Potom zostane tento orgán dlhšie stoporený a dokáže uspokojovať ženu lepšie a dlhšie.


Ako Kegelove cviky praktizovať u žien a u mužov?

Cvičenie panvového dna pre obe pohlavia
Celé cvičenie je postavené na tom, aby človek dokázal ovládať svoje panvové svalstvo, kedy ho pomaly sťahuje a uvoľňuje. Najlepšie interval, kedy mať stiahnuté svalstvo, je 10 sekúnd, ale ak vám to spočiatku nepôjde, stačí aj menej. Cvičenie by sa malo opakovať aspoň desaťkrát po sebe, pričom nemožno zabúdať na správne dýchanie. Nejde pritom o žiadne náročné cviky a dokáže ich naozaj každý. Všetko je to skôr o vytrvalosti než o náročnosti. Precvičovanie týchto cvikov je vhodné ako prevencia pred únikom moču, ale aj v prípade, že s únikom moču už máte problém. Pomáha ale najmä pri orgazme, pri ktorom je potrebné mať pevné svaly. Ak vás tieto cviky zaujali, cvičiť ich môžete kdekoľvek, ale najlepšie je v pohodlí domova, kde sa na to môžete sústrediť.

 

1. V prvom rade si nájdite dostatočný priestor na to, aby ste si mohli ľahnúť na chrbát. Nohy narovnajte, ruky si položte k telu. Dýchajte pravidelne a pri každom nádychu stiahnite nielen stehenné svaly, ale aj zadok tak, aby ste dokázali vtiahnuť močovú trubicu. Pri každom výdychu uvoľnite celé telo.

 

2. Pri druhom cviku si tiež ľahnite na chrbát, nohy ohnite v kolenách a ruky si položte k telu. Počas každého nádychu sebou zdvíhajte i panvu. Súvisle s tým sťahujte stehenné a sedacie svaly a znova vťahujte aj močovú trubicu. Pri každom výdychu sa uvoľnite a panva položte na zem. Toto opakujte niekoľkokrát.

 

3. Znovu si ľahnite na chrbát tam, kde máte dostatok priestoru na cvičenie. Ruky položte mierne od tela na zem. Nohy pokrčte v kolenách a začnite jazdiť na bicykli. Tento cvik spočíva v tom, že pri každom výdychu poriadne zatlačíte do pedálu a predstavíte si, že idete do kopca.

 

Toto sú TOP produkty na zvýšenie potencie u mužov a žien

TOP produkty pre vyššiu potenciu
Na trhu existuje veľa produktov, ktorými si dokážeme okoreniť sexuálny život. Nie všetky sú však účinné a prírodné, je potrebné sa preto riadiť recenziami, ktoré vám pomôžu. Jednoznačne však odporúčame nasledujúce výrobky, ktoré sú vyrobené na prírodnej báze, a nepotrebujete k nim lekársky predpis.

 

Pre mužov na zlepšenie erekcie a oddialenie ejakulácie odporúčame užívať prípravok Vimax Pills, ktorý je dostupný v podobe tabliet. Zložený je zo šiestich prírodných zložiek, ktorých cieľom je podpora prietoku krvi v celom tele a túžby na sex. Doplnok môže užívať nielen krátkodobo, ale aj v dlhodobejšom horizonte, keď muž potrebuje zlepšiť svoj celkový pohlavný život. Ak je vaším strašiakom počas pohlavného styku zlá erekcie alebo predčasné vyvrcholenie, vyskúšať by ste mali Vimax Pills, ktorý vám s týmto problémom pomôže. Už nikdy sa vám potom nestane, že by ste nevydržali to, čo partnerka, alebo že by ste ju v posteli sklamali vašej nepripravenosť. Za super cenu môžete mať tento TOP produkt, ktorý sa právom označuje ako najlepší výrobok na zlepšenie sexuálneho života.

 

Pre mužov je vhodný aj doplnok s názvom Ultra Potencia, ktorý je síce drahší, ale o to kvalitnejšie. Označiť ho môžeme aj za luxusný výrobok, po ktorom siahajú muži, ktorí si chcú byť na sto percent istí, že to z nich urobí nového sexuálneho draka. Účinky výrobku sú jasné, užívaním si zlepšíte erekciu a sexuálnu výdrž, ktorú ocenia aj vaša partnerka. Pridanú hodnotu dokonca je, že vďaka obsahu množstvo rastlín ovplyvňuje Ultra Potencia pozitívne aj náladu, ktorá je nie vždy dobrá. Účinok možno zaznamenať už po prvom použití tabliet, kedy váš penis pocíti vzpruhu, akú ešte nezažil. Zabudnite teda na slabú erekciu, predčasnú ejakuláciu, nízku chuť na sex, či neplodnosť, s ktorou ste mali doteraz problém.

 

Obľube po celom svete sa tešia aj Dragon Power, ktorý je známy ako prírodné afrodiziakum pre zvýšenie mužského libida. Za super cenu dokážete postaviť svoj penis do pozoru tak, že budete mať chuť na sex neustále nejaký čas po užití tabletiek. Vyrobený je na základe unikátnej receptúry z ázijského ženšenu, ktorý slúži ako vzpruha pre celé telo a doplnenie energie. Užívať by ho mali ľudia, ktorí chcú poriadnu erekciu a neskorší vyvrcholenie, než to, na ktoré sú zvyknutí. Okrem toho rieši aj problém s potenciou, ktorá je v dnešnej dobe problémom väčšiny párov.

 

Ak máte problémy s predčasnou ejakuláciou, vyskúšajte výrobok Ejacontrol, ktorý už podľa názvu hovorí za všetko. Užívaním tohto doplnku si dokážete svoju ejakuláciu kontrolovať sami tak, aby sa vám nestalo, že vyvrcholíte skôr, než by ste chceli. Vhodným doplnkom je aj pre mužov, ktorí už dávno túžili po väčšom penise, ale operáciu podstúpiť odmietli. Svoj orgán dokážete zväčšiť vďaka prírodným tabletám, ktoré nemajú žiadne vedľajšie účinky, takže sú úplne bezpečné a hlavne účinné.

 

Do tejto rady patrí aj výrobok Semenax, ktorý má tiež názov podľa toho, aké má účinky. Mužom prináša nielen lepšiu erekciu, ale predovšetkým väčšie množstvo semena a jeho kvality, ktorá je nie vždy dostatočná. Výsledky zvýšenie plodnosti prichádzajú rýchlo, a to už po prvom užití doplnku, kedy sa skvalitní celý váš intímny život s partnerkou. Ak teda máte problém s počatím dieťaťa, malým množstvom semena alebo nekvalitným orgazmom, odporúčame vyskúšať Semenax.

 

Na zvýšenie sexuálnej túžby a kvalitu intímneho života existujú aj doplnky pre ženy, ktoré sú veľmi obľúbené. Patrí medzi ne tabletky Clitorin, ktorí zvyšujú libido, vzrušenie, prinášajú kvalitnejšie orgazmus, vyššiu plodnosť a zabezpečujú celkové prekrvenie orgánov, ktoré je pri sexe dôležité. Clitorin slúži ako náhrada Viagry, ktorá je určená pre všetky ženy bez rozdielu veku či intenzity pohlavného života.

Sexuálny život dokáže nabrať nový smer aj vďaka lubrikačnímu gélu Vigorelle, ktorý je určený na zvlhčenie vagíny. Keďže obsahuje špeciálne prírodné látky, má silný účinok a prináša pre ženské orgány blahodarný účinok. Krém Vigorelle sa užíva pár minút pred pohlavným stykom, kedy je potrebné ho naniesť na vagínu, pričom môže byť použitý aj ako pomôcka pri predohre. Využívajú ho ženy, ktoré chcú byť rýchlejšie vzrušené, a chcú zažiť bezbolestný sex.

 

Lepšie sex s prírodnými doplnkami stravy

Copyright 2019 - 2023 © Turbo24.sk