Novinky
Vimax Pills - Recenzia

Kde kúpiť najlepšie doplnky výživy - Vimax Pills, Clitorin TABLETKY PRE MUŽOV: Vimax Pills - originál z VimaxPills.cz - objednať so zľavou 10 percent na Madcat.cz Doplnok výživy pre ŽENY: Clitorin -...

viac
Blog / Články

Kegelove cviky na panvové dno pred pôrodom, po pôrode pre ženy

Pridané: 13.04.2019

Starostlivosť o sexuálne zdravie žien - cviky a najlepšie produkty

Kegelove cviky pre posilnenie svalov panvového dna
I keď je sexuálne zdravie mnohokrát tabu, jeho správne fungovanie je pre nás veľmi dôležité tak po fyzickej, tak aj po psychickej stránke. Nesprávne fungovanie v tejto oblasti nás zbavuje jedného z najväčších potešenie, týkajúcich sa partnerského vzťahu. Pre túto oblasť sú u žien dôležité svaly panvového dna, pri ktorých mnohokrát dochádza k ich ochabnutiu, napr. Po pôrode alebo v dôsledku sedavého zamestnania. Ochabnutie týchto partií potom spôsobuje nižšiu citlivosť pri sexe a zníženú schopnosť dosiahnuť orgazmus. Tiež môže vyvolať nepríjemné problémy s únikom moču.

 

Americký gynekológ Arnold Kegel ale prišiel s riešením na tieto problémy. Prišiel totiž s cvikmi, ktoré boli po ňom samotnom pomenované ako Kegelove cviky. Tie pozostávajú z napínania spomínaných partií a ich zameranie v spojení so správnym dýchaním. Tieto cviky je prakticky možné realizovať všade. Dôležité je správne zaťažiť tieto svaly a naučiť sa ich napínať a uvoľňovať. Dobrým postupom je aj prerušované uvoľňovanie moču pri močení.

 

Cviky sú odporúčané všetkým ženám, vrátane žien pred pôrodom, ktorým môžu pomôcť naučiť ovládať intímne partie a zvládnuť tak lepšie nielen pôrod, ale aj popôrodné následky na túto oblasť. Ďalšou skupinou žien, ktoré by mali tieto cviky praktizovať, sú ženy s problémami pri pohlavnom styku. Zvýšenie citlivosti svalov panvového dna dokáže totiž výrazne zvýšiť aj prežívanie sexu a pôžitok z orgazmu.

 

Pre ešte lepšie výsledky v posteli je vhodné si dopomôcť prírodou. Na trhu je dnes mnoho prípravkov, ktoré podporujú citlivosť a libido žien. Ide o výživové doplnky ako napríklad Vigorelle alebo Clitorin. Oba tieto produkty sú vyrobené na prírodnej báze a majú tak veľkú výhodu oproti liekom pre liečenie impotencie produkovaným farmaceutickými spoločnosťami, ktoré so sebou často prinášajú aj vedľajšie účinky.

 

Podporte svoj sexuálny život a zdravie. Využite jednoduché cvičenie navrhnuté tak, aby ste spevnili partie dôležité pre uspokojujúce prežívanie sexu, a doplňte ich prípravky, ktoré pochádza z prírody a majú moc ešte viac túto oblasť posilniť. Stačí si vybrať produkt pre seba a príroda sa postará o zvyšok.


Vyberáme najlepšie prírodné produkty


Prírodné prípravky na problémy s erekciou a impotenciouTrh s výživovými doplnkami sa v poslednej dobe tešia zvýšenej obľúbenosti. Tento boom zapríčinila tendencia ľudí vyhýbať sa umelým liekom a nahradiť ich prirodzenejšie variantom. Výživové doplnky navrhovanej odborníkmi na prírodnú medicínu majú oproti liekom mnoho výhod. Najväčšou je určite ich bezúhonnosť týkajúce sa nášho zdravia. Lieky produkované farmaceutickými spoločnosťami na báze umelých zlúčenín so sebou totiž môžu pri užívaní priniesť aj nechcené vedľajšie efekty. Tak sa môže stať, že kým sa snažíme pomôcť jednej oblasti nášho zdravia, liek nepriaznivo zasiahne inú.

 

Táto Achillova päta liekov sa ale netýka výživových doplnkov, ktoré využívajú silu liečivého herbáre prírody, a sú tak pre nás úplne bezpečné. Ďalšou výhodou je dostupnosť výživových doplnkov. Na rozdiel od liekov, ktoré vyžadujú recept od odborníka a návštevu lekárne, výživové doplnky sú dostupné aj na internete, a teda je možné zaobstarať si ich priamo z pohodlia domova.

 

Boom v súvislosti s výživovými doplnkami neobišiel ani oblasť sexuálneho zdravia. Na trhu je dnes veľa produktov, ktoré riešia problémy práve v tejto oblasti, alebo si ich ľudia vyberajú, aby posilnili svoj pôžitok zo sexu. Väčší záujem o také výrobky majú muži. Tí sa počas života niekedy stretnú s impotenciou, ktorá môže byť nepríjemná nielen pre sexuálny život s partnerkou, ale aj ich sebavedomie. Problém má ale jednoduché riešenie. Sú ním prípravky ako Vimax Pills, Ultra Potencia a Dragon Power. Sila prírody ukrytá v týchto výživových doplnkoch dokáže muža dostať späť do formy, ako to potvrdili už milióny spokojných zákazníkov.

 

Stále častejšie sa ale k takémuto riešeniu obracia aj ženy. Pre nich prišla prírodná medicína s produktmi ako Clitorin a Vigorelle, ktoré dokážu nielen vrátiť chuť na sex, ale aj zvýšiť pôžitok zo styku. Ženy sa však stretávajú aj s problémom, že sa cíti málo atraktívne. Kameňom úrazu sú často ich prsia. Asi máloktorá žena by povedala, že je na 100% spokojná so vzhľadom svojho poprsia.

 

Príroda má ale riešenie aj na tieto ťažkosti v podobe výživového doplnku BreastMax. Ten dokáže svojím zložením pri pravidelnom užívaní pomôcť rozpínanie tkaniva, a teda zväčšenie, ale aj spevnenie pŕs.

 

Netrápte sa viac ťažkosťami so sexom alebo vzhľadom. Vyskúšajte prírodnú medicínu, ktorá si našla už milióny spokojných zákazníkov, a dostaňte sa opäť do formy. Riešenie je predsa tak jednoduché.

 

Starostlivosť o sexuálne zdravie - ako na to?

Prírodné afrodiziaká pre mužov aj ženy, navodenie sexuálnej túžby
Máloktorá žena vie, aké dôležité sú pre správne fungovanie v sexuálnej oblasti svaly panvového dna. Pri ich ochabnutí dochádza k znecitliveniu intímnych partií, a tak ku zníženiu kvality sexuálneho života. Ochabnutie môže nastať napr. Po pôrode, alebo v dôsledku sedavého zamestnania.

 

Americký gynekológ Arnold Kegel ale prišiel s riešením nazývaným Kegelove cviky, ktoré sú založené na ovládnutie a posilnenie týchto svalov v spojení so správnym dýchaním. Tieto cviky sú vhodné pre každú ženu a odporúčajú sa najmä pred a po pôrode, a ženám, ktoré majú problémy s prežívaním pohlavného styku a dosiahnutím orgazmu.

Okrem týchto cvikov môžu ženy do boja s podobnými ťažkosťami zapojiť aj prírodnú medicínu. Tá vyvinula výživové doplnky, ktoré dokážu pri pravidelnom užívaní zvýšiť libido, skvalitniť sex a zintenzívniť pôžitok z pohlavného styku. Ako také produkty fungujú?

 

Ich tajomstvom je herbár prírody, ktorý nám ponúka rôzne výťažky z rastlín podporujúce práve sexuálne zdravie. Na rozdiel od liekov, ktoré prinášajú aj vedľajšie účinky, prírodná medicína sa tomuto problému vyhla absenciou umelých zlúčenín, ktoré sú obsiahnuté v prípravkoch na liečenie impotencie. Prinášajú teda efekty bez podstúpenia rizika.

Ide o produkty ako Clitorin a Vigorelle. Clitorin je prírodné afrodiziakum, ktoré pomáha zvýšiť prirodzenú chuť na sex a zlepšiť jeho prežívanie. Sexuálny život medzi partnermi je teda častejšie, aj oveľa lepšie. Využitím sily prírody do seba žena v podobe tohto lieku dostane látky, ktoré pôsobia na žľazy s vnútornou sekréciou, a starajú sa tak o hormóny dôležité pre libido. Pomáhajú tiež k prekrveniu tela, čím sa transportuje krv do intímnych partií a má to priaznivý efekt na pohlavný styk.

 

Gél Vigorelle sa nanáša pred sexom a zvlhčuje intímne partie, čím napomáha k väčšiemu vzrušenie a tiež pomáha k zintenzívneniu jeho prežívanie a pri dosiahnutí orgazmu.

Tieto produkty v spojení s Kegelove cviky sú dobrou cestou, ako sa dostať v posteli späť do formy, alebo výrazne zvýšiť kvalitu partnerského sexu. Prečo si neužiť naplno toho, čo nám táto príjemná stránka vzťahu ponúka. Vyskúšajte prírodu a nebudete ľutovať.

 

Prírodné tabletky pre ženy na formovanie postavy a pre lepší sex


Späť na zoznam článkov
Zatvoriť

Posledný komentár k Kegelove cviky na panvové dno pred pôrodom, po pôrode pre ženy

vložiť nový komentár
22.05.2019 pridal atomer-user
Copyright 2019 - 2024 © Turbo24.sk