Novinky
Vimax Pills - Recenzia

Kde kúpiť najlepšie doplnky výživy - Vimax Pills, Clitorin TABLETKY PRE MUŽOV: Vimax Pills - originál z VimaxPills.cz - objednať so zľavou 10 percent na Madcat.cz Doplnok výživy pre ŽENY: Clitorin -...

viac
Blog / Články

Lubrikačný gél - Zvlhčenie

Zvlhčenie vagíny je dôležité. Ako ho dosiahnuť?

Ako docieliť vlhkú vagínu?
Tak ako mužský penis, aj ženská vagína musí byť na sex pripravená. Dá sa povedať, že ženy to majú v tomto prípade o niečo jednoduchšie, pretože si dokážu pomôcť veľmi rýchlo a účinne vďaka lubrikačným krémom a gélom. Tento druh maziva dokáže pomôcť ženám, ktoré majú problém s vaginálnou suchosťou, ktorá môže mať rôzne príčiny ako je napríklad pokles hladiny estrogénu, užívanie liekov alebo iné faktory.

Lubrikanty sú riešením pre mnohé páry, ktoré chcú byť na sex vždy pripravené a nechcú zažiť bolesť či sklamanie. Často používané sú aj pri pohlavnom styku s kondómom, ktorý je akousi nutnosťou a ochranou proti pohlavným chorobám. Lubrikačné gély sú súčasťou spálne mnohých nielen mladých, ale aj starších párov, ktorí tejto pomôcke prišli na chuť. Ich používanie je veľmi jednoduché, nanášajú sa natieraním a vmasírovaním na klitoris tesne pred pohlavným stykom, kedy žena nie je dostatočne vlhká a potrebuje svojmu orgánu pomôcť.

 

Lubrikačný krém neprináša len spomínané zvlhčenie, ktoré je pre pohlavný styk dôležité, ale aj vzrušenie pre ženu, ktorá nie je na sex dostatočne nabudenie. Využívajú ho najmä ženy, ktoré majú problém s vlhkosťou, a pretože nechcú zažiť bolestivý sexuálny zážitok, siahajú po tomto doplnku, ktorý je nikdy nesklame. Rôzne krémy a gély však slúži aj ako pomôcka pri predohre, kedy sa na sex dokáže nabudiť nielen žena, ale spolu s ňou aj muž. Použiť ho môže ona samotná, kedy si gél vmasíruje sama, ale prenechať môže túto úlohu aj svojmu partnerovi, ktorý to určite neodmietne a zvýši nielen partnerkine, ale aj svoje libido.

 

Štúdie ukazujú, že až 65 percent žien používa lubrikant s cieľom, urobiť si sex pohodlnejšie a menej bolestivejšie, než by tomu bolo bez neho. Mnohí však majú na používanie týchto doplnkov rôzne výhrady, a to najmä spojené so zdravím. Je však dokázané, že používaním týchto gélov a krémov sa znižuje pravdepodobnosť prenosu sexuálnych infekcií, a to z dôvodu, že vagína a penis sú kĺzavejšia. Žiadna štúdia na svete ešte nepotvrdila, že by lubrikanty priamo ohrozovali zdravie človeka infekciami, preto sa netreba báť.


Prípravky na zvlhčenie vagíny, ako sa k nim dostať?

Doplnky na zlepšenie citlivosti pošvy
Milióny ľudí po celom svete si svoje sexuálne životy okorení rôznymi doplnkami a pomôckami, vďaka ktorým zažijú veci, ktoré nezažili. Tak ako majú na výber z doplnkov k zlepšeniu erekcie a ejakulácie muži, tak si vie na trhu vybrať aj ženy. Nejde pritom len o spomínané lubrikačné gély, ktoré slúžia na zvlhčenie vagíny a navodenie vzrušenia, ale aj rôzne tabletky, ktoré vedia zlepšiť sexuálny život ženy v širšom spektre. Je normálne, že v dnešnej uponáhľanej dobe ľudia zabúdajú alebo nemajú čas na intímne chvíle so svojím partnerom, a keď si ho aj nájdu, väčšinou je to pár minút s cieľom rýchleho uspokojenia.

 

Aby však bol mužský aj ženský pohlavný orgán pripravený, po ruke majú niektorý z gélov, aby predchádzali bolestivému sexu. Tieto prípravky si obľúbili milióny ľudí po celom svete, ktorí na ne nedajú v žiadnom prípade dopustiť. Lubrikačné gély sa stali neoddeliteľnou súčasťou párov, ktoré vsádzajú na istotu a vedia, že penis a vagína nemusí byť vždy stopercentne pripravené. Našťastie existujú riešenia, ktoré máme k dispozícii aj na našom trhu a prístup k nim je jednoduchšie, než by sa mohlo zdať.

 

Dostupnosť k týmto výrobkom či už v podobe tabliet alebo gélov je veľmi jednoduchá, dajú sa zakúpiť v lekárňach, drogériách a v neposlednom rade na internete, kde je obrovský výber. Rozhodovať by ste sa mali najmä podľa recenzií, ktoré vám pomôžu výrobky a značky porovnať na základe ceny, kvality a účinnosti. Časté rozhodovanie prichádza najmä vtedy, ak človek nevie, či siahnuť po lieku alebo prírodnom doplnku. V tomto prípade odporúčame jednoznačne vybrať si výrobok vyrobený iba na prírodnej báze. Tie sú rovnako účinné ako lieky, ale pretože neobsahujú žiadne chemické látky, nie je potrebné sa báť vedľajších účinkov, ktoré by vášmu telu spôsobili problémy. Okrem toho si ich môžete voľne zakúpiť a nemusíte mať predpis od lekára alebo absolvovanú konzultáciu.

 

TOP najlepšie prípravky na zvlhčenie vagíny a zvýšenie libida

Väčšia chuť na sex s prírodnými produktmi
Tak ako pre mužov, tak aj pre ženy existujú doplnky, ktorými si vie zlepšiť svoje sexuálne potešenie. Existujú v podobe tabliet, krémov a gélov, ktorých užívanie nie je škodlivé, a to najmä v prípade, že sú vyrobené len z prírodných látok. Medzi TOP najlepšie odporúčaných doplnkov patria nasledujúce, ktoré si môžete zakúpiť jednoducho prostredníctvom internetu.

 

Keď hľadáte účinné tabletky, ktoré celkovo zlepší vás sexuálny život, odporúčame doplnok s názvom Clitorin. Ženám, ktoré sa ho rozhodnú vyskúšať, prinesie zvýšenie ich sexuálneho libida, ktoré doteraz ani nepoznali. Okrem toho zažijú dokonalé vzrušenie a orgazmus, po akom vždy túžili. Tabletky Clitorin prekrví celé telo a zvýši plodnosť, ktorá je v dnešnej dobe problémom už aj mladých párov. Doplnok je vyrobený len z prírodných látok a slúži ako ženská Viagra, ku ktorej sa dostanete bez lekárskeho predpisu. Toto prírodné afrodiziakum je určené pre všetky ženy bez rozdielu veku či sexuálneho vzrušenia. Zakúpiť ho môžete jednoducho cez internet, a to bez lekárskeho predpisu.

 

Ďalším odporúčaným a obľúbeným produktom je lubrikačný krém Vigorelle, ktorý nielen zvlhčí vagínu, ale zlepší celkové vzrušenie počas pohlavného styku. Vigorelle má silné účinky a pretože obsahuje špeciálne prírodné látky, nemusíte sa obávať, že by práve u vás nezabral. Použiť ho treba pred plánovaným sexom, kedy si ho vmasírujete na vagínu vy alebo váš partner. Vďaka nemu budete oveľa rýchlejšie a lepšie nabudená na pohlavný styk, užijete si lepší sex a orgazmus, ktorý ste v takej intenzite a dĺžke možno ešte ani nezažila.

 

Používajú ho milióny žien po celom svete a po schválení pre slovenský trh je k dispozícii aj u nás, a to bez lekárskeho predpisu. Keďže je vyrobený len z prírodných látok, nemusíte sa báť žiadnych zdravotných problémov, ktoré by vám spôsobili vedľajšie účinky. Počas pohlavného styku má blahodárne účinky na klitoris, s ktorým sa dokážete dokonale navnadiť na sexuálny zážitok. Vyskúšajte krém Vigorelle a nechajte sa unášať vlnou vzrušenie a dobrého pocitu.


Zvýšenie libida, orgazmu a zvlhčenie ženskej vagíny

Copyright 2019 - 2024 © Turbo24.sk