Novinky
Vimax Pills - Recenzia

Kde kúpiť najlepšie doplnky výživy - Vimax Pills, Clitorin TABLETKY PRE MUŽOV: Vimax Pills - originál z VimaxPills.cz - objednať so zľavou 10 percent na Madcat.cz Doplnok výživy pre ŽENY: Clitorin -...

viac
Blog / Články

RECENZIA: Zvlhčenie vagíny, pyskov a vzrušenie klitorisu - pomôžu tabletky, lieky a lubrikačný gél pre ženy?

Pridané: 13.04.2019

Prirodzene vlhká vagína zaručí žene lepší sexuálny zážitok. Ako to dosiahnuť?

Zvlhčenie vagíny, lubrikačné gély a krémy
Vlhká vagína je pri sexe dôležitou súčasťou, ktorá zaručí nielen vám, ale aj vášmu partnerovi dokonalý zážitok. Vaginálne mazanie pri sexe je teda veľmi dôležité a v žiadnom prípade by sa nemalo podceňovať. Pripravená vagína uľahčuje penisu prístup a znižuje akékoľvek bolestivé trenie alebo podráždenie, ku ktorému môže dôjsť. Preto sa môže stať, že nedostatočným namazaním dôjde k zraneniam, ktoré musia žena znášať ešte niekoľko dní po intímnom styku.

 

Dôležitou súčasťou sexu by preto mal byť lubrikačný gél alebo krém, s ktorým si budete istí, že k žiadnej nehode nedôjde, a pohlavný styk si len užijete. V dnešnej dobe si vieme kúpiť všetko, o čo si zažiadame, a tak je tomu aj v prípade týchto mazív. Podľa recenzií si viete vybrať z najlepších produktov a značiek, ktoré sú overené miliónmi zákazníkov. Ak sa už pre nejaký typ rozhodnete, odporúčame siahať po tých, ktoré sú vyrobené len z prírodných látok, a nie syntetických. Rôzne umelé zložky dokážu spôsobiť skôr problémy, než potešenie, a to najmä v podobe vedľajších nechcených účinkov, ktoré majú negatívny vplyv na zdravie.

 

Výhodou týchto krémov a gélov je, že ich môžete použiť aj ako súčasť predohry so svojim partnerom. Dôležité však je prediskutovanie úlohy, ktorú má mazanie pri sexe hrať, a vzájomná dohoda na najlepšom spôsobe použitia. Niekedy je gél ako súčasť predohry postačujúci a žena ho už potom nepotrebuje, ale inokedy treba siahnuť po lubrikantu aj počas pohlavného styku.


Sú ženy, pre ktoré je lubrikant nevyhnutnosťou. Kde ho zakúpiť?

Prípravky pre zvýšenie túžby na sex pre ženy
Existujú aj ľudia, ktorí si na lubrikačný gél natoľko zvykli, že sex bez mazania už ani neskúšajú. Dôvodom býva napríklad veľká únava z práce, nepohodlie, bolesti, alebo nedostatok vzrušenie, ktoré ich spoločný sexuálny život sprevádzajú. Aby sa mohli pokojne a bez následkov milovať, vyskúšali odporúčané gély, na ktoré si navykli, a sex bez nich je už nepredstaviteľný.

 

Nie je pravdou, že túto pomôcku majú v obľube len ľudia v staršom veku, práve naopak, využíva ju mnoho mladých, ktorí v posteli nechcú zažiť nudu a chcú si svoje chvíle poriadne okoreniť. Dôvod užívania takého mazanie ale nemusí byť len rozkoš, ale aj zdravie ženy. Potrebné je tiež rozptýliť pochybné názory o tom, že tieto pomôcky by si mali zaobstarať len staršie ženy, ktoré už majú problém so suchou vagínou. Príčinou týchto názorov sú aj sociálne siete a médiá, ktorá väčšinou tvrdia, že mladé ženy by mali byť vlhké už pri pomyslení na sex, čo ale nie je pravda. Vlhkosť intímnych partií ženy ovplyvňuje niekoľko faktorov, ktoré ona sama nie vždy dokáže ovplyvniť. Ide napríklad o:

 

- Problémy so stresom, vzťahom, úzkosťou.

- Hormonálne zmeny, ktoré sú zapríčinené tehotenstvom, dojčením, menštruáciou, či antikoncepciou.

- Zdravotné stavy, ako je diabetes, chemoterapia, poruchy imunity a podobne.

- Užívanie liekov, kam patrí aj antikoncepčné tabletky, lieky na alergiu, či antidepresíva.

 

Ak ženu sprevádza niektorý z týchto problémov, je takmer isté, že jej vagína sa pri sexe nebude správať tak, ako by chcela, alebo by si predstavovala. V týchto prípadoch je použitie lubrikačného gélu alebo krému skôr nevyhnutnosťou a netreba také výrobky podceňovať.

 

Kúpa uvedených prípravkov je pritom veľmi jednoduchá, pretože sú dostupné po celej Slovenskej republike, a to nielen v lekárňach, ale aj na internete a vyhradených predajniach. Dôležité je však prečítať si recenzie, z ktorých si dokážete vybrať tie najlepšie a hodné výrobky, ktoré majú ženy odskúšané na vlastnej koži. Dostupnosť gélov a krémov nie je viazaná na lekársky predpis, a teda nepotrebujete konzultácii s lekárom a ani jeho odporúčania. Výber je teda len na vás a vašom partnerovi, ktorý bude súčasťou užívania vášho sexuálneho pomocníka.

 

Toto sú TOP produkty, ktoré odporúčame na kvalitný sex a uspokojenie pre ženy

Krátky orgazmus, nízke vzrušenie, nedostatočné libido
Hľadáte najlepšie riešenie, ako priniesť sebe, či partnerke zaslúženú sexuálnu rozkoš? Máme pre vás tipy, ktoré sa oplatí vyskúšať. Tieto sexuálne doplnky vám spríjemní spoločné chvíle a vyvolajú vo vás vášeň, ktorú ste už dlhší čas nepocítili. Ich dostupnosť je veľmi jednoduchá, k dispozícii sú bez lekárskeho predpisu, a čo je najdôležitejšie, ide o prírodné produkty, u ktorých sa nemusíte báť nežiaducich účinkov.

 

1. Tabletky Clitorin - prinášajú ženám z pohlavného styku viac ako rozkoše než tá, na ktorú sú zvyknuté. Vďaka používanie tohto výrobku prežijú viacnásobný orgazmus a nepoznanú rozkoš, ktorá rozprúdi každý kúsok tela. Okrem celkového zvýšenie libida pocíti ženské pohlavie aj zlepšenú výdrž a vzrušenie, ktoré normálne žiadna žena len tak nezažije. Tento prírodný doplnok je voľne predajný a nepotrebujete k nemu žiadny lekársky predpis. Aj to z neho robí obľúbený sexuálnej doplnok, ktorý majú rady ženy po celom svete. Ak chcete posunúť sex na inú úroveň, odporúčame vyskúšať Clitorin, ktorý je vyrobený len z prírodných látok a neprináša vedľajšie účinky. Jediným účinkom týchto tabliet je rozkoš z pohlavného styku a sexuálna túžba po partnerovi, ktorý si toho určite všimne.

 

2. Breastmax - prípravok na zväčšenie a spevnenie pŕs dokáže zvýšiť vaše sebavedomie tak, že aj v posteli dokážete divy. Odporúčaný je nielen pre ženy, ktoré chcú dosiahnuť poprsie, po akom sníva roky, ale aj tým, ktoré sa chcú cítiť príťažlivejšie a zažiť nový level sexuálnej túžby. Počas užívania lieku sa netreba obávať iných negatívnych účinkov, pretože Breastmax je vyrobený len z prírodných látok. Ak ste teda žena, ktorá chce mať väčšie prsia a výdrž v posteli, tento výrobok je pre vás vhodnou voľbou, ako to dosiahnuť. Najlepšou kombináciou je užívanie tabliet Breastmax a krému na prsia Breast Actives, ktoré sa dokonale kombinujú a vytvárajú nenahraditeľný účinok.

 

3. Vigorelle - tento lubrikačný gél je určený na zvlhčenie vagíny a zvýšenie ženskej túžby po pohlavnom styku. Na to, aby ste dosiahli vyvrcholenie, aké chcete, nemusíte siahať po farmaceutických liekoch, ale stačí vám Vigorelle a váš sex bude úplne iný, než doteraz. Tento gél je charakteristický silným účinkom, ktorý prinesie ženskému telu blahodarnú rozkoš nielen počas sexu, ale aj pred ním. Najlepším riešením je pre ženy, ktoré pociťujú nízke libido, nízke vzrušenie, krátky orgazmus, alebo minimálny sexuálny zážitok. Právom sa tento pomocník označuje za najlepšiu lubrikačný krém vyrobený len z prírodných látok, pri ktorom sa ženy nemusia obávať nechcených účinkov. Jeho užívanie môže byť zábavou aj pre partnera, ktorý vmasíruje krém žene na klitoris, a pomaly si ho užívajú. Použiť sa dá aj ako súčasť predohry, pričom je voľne dostupný a nepotrebujete k jeho kúpu žiadny lekársky predpis.

 

Prírodné prípravky pre zvlhčenie vagíny a lepší sex


Späť na zoznam článkov
Zatvoriť

Posledný komentár k RECENZIA: Zvlhčenie vagíny, pyskov a vzrušenie klitorisu - pomôžu tabletky, lieky a lubrikačný gél pre ženy?

vložiť nový komentár
22.05.2019 pridal atomer-user
Copyright 2019 - 2023 © Turbo24.sk