Novinky
Vimax Pills - Recenzia

Kde kúpiť najlepšie doplnky výživy - Vimax Pills, Clitorin TABLETKY PRE MUŽOV: Vimax Pills - originál z VimaxPills.cz - objednať so zľavou 10 percent na Madcat.cz Doplnok výživy pre ŽENY: Clitorin -...

viac
Blog / Články

Ako vybrať intímny gél pre vaginálny a análny sex

Pridané: 13.04.2019

Máte radi experimenty, alebo ste pre overenú "klasiku"? Análny sex prináša osvieženie do vašich spální

Análny sex alebo klasika, osvieženie v spálni
Pri súboji vaginálneho a análneho sexu je ťažké vybrať jednoznačného víťaza. Anál vyžaduje dlhší prípravu, tréning a osvojenie si pár trikov, pričom pri vaginálnom to ide prirodzene samo. Dvojica, ktoré si ale prešli počiatočnými úskaliami pri análnom sexe, sa zhodujú, že ide o veľmi silný milostný zážitok.

Muži sa na tento druh sexu pozerajú ako na niečo "zakázaného", o čom sa na začiatku vzťahu nehovorí, aspoň nie bežne. Stereotyp je však prirodzený vedľajší účinok dlhoročných vzťahov a podľa prieskumov dokáže análny sex vyvolať u muža rovnaké vzrušenie a pocity, akoby sa miloval s novou ženou.

 

Aj týmto spôsobom možno predísť nevere. Ženy sa na neho pozerajú s miernym pohoršením. Keďže v ňom hrajú pasívnu úlohu, cíti sa byť hodené napospas partnerovi a ich uspokojenie je len v jeho réžii. Nejde opomenúť bolesť, ktoré sa pri prvých pokusoch nevyhnú, akt vyžaduje dlhú predúpravu a trpezlivosť, nie je to druh sexu vhodný na "rýchlovku". Ak žena po počiatočných obavách predsa len pristúpi na análny sex, dá tým muži najväčší dôkaz lásky. Dáva mu tým najavo svoju absolútnu dôveru a oddanosť.

 

Pri análnom sexe nie je nikde napísané, že iba muži sú pri ňom aktívne. Vymeňte si úlohy a zahrajte si trochu. Časy, kedy bol análny sex spájaný len s homosexuálmi, sú dávno preč. Ženy majú svoj bod G, muži zase prostatu. Veľa z nich priznáva, že dráždenie prostaty cez steny konečníka ich vie priviesť do extázy. Erotický priemysel je veľmi vynaliezavý a ponúka špeciálne pripínací penisy. Vďaka tejto šikovnej pomôcke môže prevziať vedenie partnerka a ukázať svojej polovičke, ako sa to robí.

 

Takže vaginálny alebo análny? Všetko je to o komunikácii, každému je príjemné niečo iné a je dôležité, aby sa obaja partneri cítili dobre. V sexe neexistujú pravidlá, môže sa všetko, s čím súhlasíte obaja.


Análny sex ako tabu - odpovede na nevyslovené otázky o análnom sexe

Otázky a odpovede o análnom sexe
Ako to už v dnešnej dobe býva, ľudia sa o veľa vecí zaujímajú, ale nemajú odvahu na danú tému hovoriť nahlas. Análny sex stále zostáva zahalený rúškom tajomstva, zamestnáva fantáziu mužov i žien. Preto prinášame pár faktov, ktoré vás možno presvedčí okúsiť "zakázané ovocie".

 

S análnym sexom sa spája bolesť, to je nepopierateľný fakt, ale nespôsobuje ho samotný akt, ale nedostatočná príprava. Pri dodržaní niekoľkých zásad si ho naozaj užijete obaja. Stimuláciu konečníka sa venujte aspoň 10 minút, partnerka musí byť dokonale uvoľnená, vniknutie penisu je až záverečnou fázou styku. Nikdy ho nepraktizujte bez lubrikačného gélu, spôsobíte si tak voči nemu averziu. Platí tu pravidlo, čím viac gélu, tým lepšie. Ideálne lubrikant pre análny styk je análny + vaginálny intímny gél Lovely Lovers, zaisťujúci dostatočné zvlhčenie a ľahký prienik.

 

Análny otvor netreba porovnávať s vagínou. Pošva je sliznica, jej vlastnosťou je schopnosť zvlhčovať sa. Konečník sa ale sám zvlhčiť nedokáže. Preto opäť pripomíname potrebu lubrikantov s tipom na ďalší vhodný produkt Vigorelle intímny gél.

 

Ako je to s hygienou a análnym sexom? Toto je otázka, ktorú nikto nevysloví nahlas, ale dosť podstatná. Pred samotným sexom je nutné mať vyprázdnené črevá s čistý konečník. Mnoho ľudí kvôli tomu podstupuje pravidelne klystír.

 

Pýtate sa, či sa vôbec oplatí toto všetko podstupovať a je možné dosiahnuť pri análnom sexe orgazmus? Budete sa čudovať, ale mnoho žien preferuje práve tento druh styku, pretože pri klasickom ho nedosahuje. Oblasť konečníka má mnoho nervových zakončení, ktoré pri dráždení plnohodnotne reagujú. Tento proces môžete podporiť vhodným výrobkom pre zvýšenie vzrušenie, ako je napríklad sprej na klitoris 12Volt.

 

Nešetrite na sebe, investujte do kvalitných produktov na zlepšenie vášho sexuálneho života

Kvalitné produkty pre lepší sexuálny život
Snaha otehotnieť je niekedy spojená so zhoršením sexuálneho života. Partneri sú pod neustálym tlakom a príliš sa sústredí na svoj cieľ a zabúdajú, čo je podstatou sexu. Zrazu sa vytratí vášeň, spontánnosť a túžba, libido u oboch klesá, a tým aj šance na prírastok do rodiny. Preto je dôležité sústrediť sa nielen na kvantitu, ale hlavne kvalitu sexu. Ak sa do vašej spálne nasťahoval stereotyp, popremýšľajte, ako ho odohnať.

 

Pomocou špeciálnych prípravkov oživíte spoločné intímne chvíle a znovu objavíte krásu milovanie, z ktorej vznikne nový život. Prečítajte si o najlepších prípravkoch na zlepšenie sexuálneho života.

 

Vigorelle - Je intímny gél, ktorý prirodzene zvlhčuje vagínu. Špeciálny vzrušenie so sebou prináša vzrušenie a túžbu pri správnom podnetu. Aminokyselina L - Arginine zvyšuje výkon, indiánska bylinka Damiana funguje ako prírodné afrodiziakum, Wild Yam harmonizuje hormonálny systém a Aloe Vera prináša chladivý a upokojujúci efekt. To nie je všetko, nájdete v ňom aj vitamín A a C, dôležité pre zdravie ženských pohlavných orgánov. Používaním tohto gélu si nielen užijete dôvernosti s partnerom, ale prispejete k zvýšeniu plodnosti.

 

Sprej na klitoris 12Volt - Dá vám doteraz nepoznaný pôžitok zo sexu. Bol navrhnutý tak, aby zvýšil citlivosť klitorisu a pri jeho stimulácii došlo k dlhému, silnému orgazmu. Tiež pôsobí na vaše vzrušenie, takže ak ste doteraz pri sexe nebola vy tá iniciatívna, po jeho aplikácii preberáte riadenie. Môžete ho použiť pred alebo počas sexu, či predohry, po aplikácii pôsobí až 45 minút.

 

Vaginálny + análny, Intímny gél Lovely Lovers - Nejde len o obyčajný lubrikačný gél. S týmto výrobkom dosiahnete maximálnu vzrušenie a orgazmus, aký ste ešte nezažili. Zloženie na vodnej báze perfektne zvlhčí intímne partie a nezanechá žiadne škvrny. Zároveň povzbudzuje prekrvenie pohlavných orgánov a zlepšuje ich funkciu. Obsahuje iba prírodné látky, čiže nenesie so sebou riziko vedľajších účinkov alebo kožné reakcie, či podráždenie.

 

Odporúčame:

 

Vigorelle - Víťaz medzi lubrikačnými gélmi na vzrušenie, sexuálnu túžbu, orgazmus pre ženy, určený pre vaginálny aj análny sex

 

Sprej na klitoris 12Volt - Poskytuje vzrušenie, väčšie libido, silný orgazmus, zúženie vagíny, ako benefit prináša príjemnú vôňu vagíny

 

Vaginálny + Análny, Intímny gél Lovely Lovers - Lubrikačný gél pre dôkladné zvlhčenie, silné vzrušenie, zvýšenie plodnosti

 

Najlepšie lubrikačné gély na vaginálny, análny sex


Späť na zoznam článkov
Zatvoriť

Posledný komentár k Ako vybrať intímny gél pre vaginálny a análny sex

vložiť nový komentár
22.05.2019 pridal atomer-user
Copyright 2019 - 2024 © Turbo24.sk