Novinky
Vimax Pills - Recenzia

Kde kúpiť najlepšie doplnky výživy - Vimax Pills, Clitorin TABLETKY PRE MUŽOV: Vimax Pills - originál z VimaxPills.cz - objednať so zľavou 10 percent na Madcat.cz Doplnok výživy pre ŽENY: Clitorin -...

viac
Blog / Články

Zväčšenie penisu - Tabletky

Túžba po väčšom penise - fakt alebo mýtus?

Túžba po väčšom penise
Snáď každý chlap túži po väčšom penise. V súčasnosti na splnenie tejto túžby existuje mnoho techník, ktoré to umožňujú. Niektoré metódy sú zamerané na zvýšenie celkovej dĺžky, iné na obvod a iné na veľkosť žaluďa. Techniky zahŕňajú pilulky, hormóny, masáže, strečing, injekcie, implantáty, rôzne chirurgické zákroky. Zatiaľ čo väčšina metód predstavuje podvody, iné môžu byť viac účinné než by sme čakali a bez akýchkoľvek komplikácií. Ide o rôzne formy prírodných doplnkov výživy, ktoré oproti klasickým liekom určeným na zväčšenie penisu, neprinášajú vedľajšie účinky. Rovnako nie sú návykovými liekmi.

 

Rovnako ako každý problém, aj tento potrebuje najprv nejaká priamočiara fakty. Prvým a najdôležitejším faktom je zabudnúť na to, čo ste videli na fotografiách, vo filmoch alebo na webových stránkach. Na základe vzorky 16611 mužov, priemerná ohlásená vztýčená dĺžka penisu je 5,6 palca, čo predstavuje približne 12 až 14cm. Technicky podľa názoru v USA, penis nie je dokonca považovaný za malý, ak meria menej ako 3 palce, teda približne 8 až 9 cm, keď je vztýčený. V skutočnosti ide o štúdiu z roku 2005. Autori poznamenali, že z 92 pacientov, ktorí sa sťažovali na krátky penis, takmer všetci "preceňovali normálnu veľkosť penisu,". A čo je dôležitejšie, ani jeden z týchto mužov nemal krátky penis.

 

Odborníci preto upozorňujú, že túžba po väčšom penise môže byť niekedy zbytočná a v konečnom dôsledku pre mužov škodlivá. Štatistiky tiež poukazujú na poškodenie penisu v dôsledku využitia nesprávnej, škodlivé metódy. V prípade, že Vaše túžba po väčšom penise je nezastaviteľná, siahnite po prírodných doplnkoch, napríklad tabletky Semenax, Dragon Power a mnohé ďalšie.


Metódy, ktoré by mali dosiahnuť väčší penis - je to reálne?

Osvedčené metódy na zväčšovanie prirodzenia
Okrem piluliek a liekov, existujú mnohé ďalšie metódy, ktoré sľubujú, že Váš penis bude oveľa väčší. Sú ale tieto metódy bezpečné a účinné? Jednou z takýchto metód sú vákuové čerpadlá. Sú propagovaná ako metóda rýchleho a trvalého zväčšenie penisu. Podľa odborníkov ide ale o falošné tvrdenie. Vákuové čerpadlo je liečba erektilnej dysfunkcie. Hoci jeho použitie môže pomôcť dosiahnuť a udržať erekciu, nemá trvalý vplyv na veľkosť penisu. Ďalšou metódou sú rôzne naťahovacie cvičenia, nazývaná ako "jelqing". Ide o opakované ťaženie na tupý penis, aby sa zvýšila jeho veľkosť vo vzpriamenej polohe. Táto technika nefunguje a neexistuje žiadne vedecké vysvetlenie, prečo by to malo fungovať.

 

Predĺženie penisu, ako ďalší metóda predstavuje použitie extenzívnych látok, ktoré zahŕňajú zavesenie váhy na penis na niekoľko hodín. Táto metóda vôbec nepredĺži veľkosť penisu, práve naopak, môže poškodiť tkanivo. V tomto prípade lekári varujú pred možnou chorobou, tzv. Peyronieho chorobou, ktorá môže spôsobiť zakrivenie penisu.

 

Na trhu existujú aj trakčné zariadenia, u ktorých bolo pozorované, že u niektorých mužov dochádza k malému zvýšeniu dĺžky (1-2 cm celkovo). Avšak tieto zariadenia sú veľmi nepraktická, pretože je potrebné ich nosiť niekoľko hodín denne, aby mala účinok. Pred experimentovaním s akýmkoľvek zariadením na zväčšenie penisu by ste sa mali poradiť s lekárom, pretože ak ho nepoužívate správne, existuje riziko nežiaducich účinkov a zranení. Dôkazy o tom, že používanie trakčného zariadenie funguje, je stále obmedzené. Ďalším faktom je, že muži, ktorí schudnú, majú pocit, že ich penis je oveľa väčší. Medzi zložitejšie metódy patrí napríklad operácia dĺžky penisu alebo operácia obvodu. V prípade operácie dĺžky penisu ide o rezanie väzov, s ktorými je penis pripevnený ku kosti, a štiepenie pridanej kože k základni, aby sa tak zvýšila dĺžka. V prípade zväčšenie obvodu ide napríklad o pridanie tuku z častí tela do penisu.

 

Tabletky, lieky, pilulky pre zväčšenie penisu, ktoré z nich sú najúčinnejšie a najžiadanejšie?

Osvedčené prípravky na zväčšenie pohlavného údu
Ak skutočne túžite po väčšom penise, ktorý Vám dodá sebavedomie, väčšiu túžbu po sexe, jednoznačne siahnite po pilulkách na to určených. Predídete tak možným riskantným metódam ohrozujúcim zdravie, ako aj samotnú činnosť Vášho pohlavného údu. Medzi najznámejšie produkty, ktoré sú nielen štatisticky, ale aj samotnými odborníkmi najviac odporúčané, sú napríklad Semenax, Ultra Potencia, Dragon Power, Ejacontrol. Ide o produkty založené na prírodnej báze, ktoré nespôsobujú žiadne vedľajšie ani nežiaduce účinky.

 

 Samozrejme na trhu existuje veľa tabletiek, piluliek, či gélov, ktoré vedia dopomôcť k zväčšeniu penisu, avšak nie každé sú pre zdravie priaznivé a bezpečné. S užívaním niektorých tabliet sa prejavujú nežiaduce účinky, napríklad malátnosť, bolesť hlavy, závraty. Na druhej strane sú tabletky, ktoré si nutne vyžadujú lekársky predpis. Nie každý muž má odvahu a čas navštíviť lekára, poradiť sa. V prípade prírodných doplnkov výživy určite predídete možným komplikáciám, ktoré vznikajú pri užívaní iných tabliet. Vyhnete sa návšteve lekára, poradiť sa môžete aj online na stránkach na to určených. Jednoznačne najlepšie tabletky na zvýšenie potencie, plodnosti a testosterónu pre mužov sú:

 

1. Vimax Pills je odporúčaný ako najlepší produkt, ktorý zlepší váš sexuálny život. Ide o top produkt s bezkonkurenčnou cenou na trhu.

 

2. Ultra Potencia predstavuje rýchle zlepšenie erekcie, ako aj výrazné zvýšenie sexuálnej výdrže. Je uvádzaný ako luxusné doplnok výživy, avšak s vyššou cenou.

 

3. Dragon Power pôsobí ako prírodné afrodiziakum, ktoré zároveň zvyšuje libido. Jeho výhodou je super cena.

 

4. Ejacontrol slúži na odstránenie predčasnej ejakulácie. Zároveň zabezpečuje jednoznačnú kontrolu erekcie. Veľkým pozitívom je jeho akčná cena.

 

5. Semenax je luxusným produktom na trhu, ktorého účinky vedú k nárastu množstva semena, ako aj k zvýšeniu plodnosti.


Veľký penis, tabletky na prírodné zväčšenie penisu

Copyright 2019 - 2023 © Turbo24.sk