Novinky
Vimax Pills - Recenzia

Kde kúpiť najlepšie doplnky výživy - Vimax Pills, Clitorin TABLETKY PRE MUŽOV: Vimax Pills - originál z VimaxPills.cz - objednať so zľavou 10 percent na Madcat.cz Doplnok výživy pre ŽENY: Clitorin -...

viac
Blog / Články

NÁVOD: Najlepšie cviky na rýchle zväčšenie penisu

Pridané: 09.04.2019

Ktoré cviky mužovi zaručia to, že jeho úd bude väčší?

Dĺžka mužských penisov sa líši medzi národmi, ako ho predĺžiť?
Je veľkosť penisu tak dôležitá? To je jedna otázka, ktorá muža po celom svete znervózňuje. Muži sa vždy pýtali, či majú perfektný veľkosť pre aktívny sexuálny život. Väčší penis je nielen považovaný za dôležitý pre lepší sexuálny život, ale aj pocit istoty.

 

Nedávne výskumy preberali možnosť, či veľkosť penisu je pre ženy podstatná. Akceptujeme skutočnosť, že takmer všetci chcú mať veľký penis. Mnohí používajú všetky možné druhy krémov na zväčšenie penisu. Takže ak hľadáte spôsob, ako zväčšiť veľkosť penisu, ste na správnej adrese.

 

Zväčšenie penisu nie je tak ťažké, ako si myslíte. Môžete zvýšiť veľkosť vašej najobľúbenejšej časti tela i cvičením. Môžete to urobiť doma! Existuje niekoľko cvičení, aby vaše erekcie boli silnejšie a penisy väčšie. Čítajte ďalej a spoznajte najlepšie cvičenie, ktoré môžete praktizovať v pohodlí vášho domova na zvýšenie veľkosti vášho penisu.

 

1. Strečing

 

Strečing je jedným z najpopulárnejších spôsobov, ako zväčšiť penis. Bude to trvať len päť minút, kým toto cvičenie neurobíte.

Ako to urobiť: Uchopte penis za hlavu. Nedržte ju príliš pevne alebo príliš voľne. Teraz ju zatiahnite smerom nadol. Budete cítiť jemné natiahnutie, ale žiadne významné nepohodlie alebo bolesť. Hlavu penisu držte v tejto polohe 20 až 30 sekúnd. Vráťte penis späť do pôvodnej polohy a potom ho zatiahnite smerom k bruchu. Držte ho tam ďalších 20 až 30 sekúnd. Potom ho potiahnite v smere doprava a doľava. Držte penis v tejto polohe 20 až 30 sekúnd. Vráťte ho do pôvodnej polohy a uvoľnite sa.

 

2. Jelqing

 

Toto cvičenie je veľmi jednoduché, ale účinné. Zlepší sa tvrdosť a veľkosť vášho penisu.

Ako to urobiť: Uistite sa, že váš penis je čiastočne vzpriamený a použite lubrikant. Držte penis na základni palcom a ukazovákom prsta. Udržujte uchopenie blízko panvovej kosti. Pomaly presuňte ruku do penisu a udržujte tlak. Zastavte ruku tesne pod hlavou penisu. To je jeden jelq a ten trvá 2 až 3 sekundy. Pomáha pri tlačení krvi smerom k špičke penisu, nespôsobuje však žiadnu bolesť. Opakujte tento proces viackrát.

 

3. Kegel

 

Kegelove cviky vás privedú k silnejšej a dlhotrvajúcu erekciu, pretože zlepšujú tok krvi do penisu. Na to budete potrebovať približne 30 minút.

Ako to urobiť: Po prvé, budete musieť identifikovať svoj pubococygeus sval (PC). Môžete to urobiť zastavením toku moču. Sval, ktorý ju zastavuje, je PC sval. Teraz držte sval v kontrakcii asi päť sekúnd a potom ho uvoľnite. Opakujte metódu toľkokrát, koľkokrát chcete. Musíte to robiť asi 30 minút denne, aby ste zaznamenali zlepšenie vašej erekcie.


Aké sú priemerné dĺžky mužských penisov v celom svete?


Výskum o priemernom rozmere penise potvrdil rasovej stereotypy, Afričania prichádzajú na vrchol pyramídy, Asijaté sú na spodných priečkach a Európania niekde medzi nimi. 113 národností bolo zaradených do štúdie o priemerných dĺžkach penisu.

 

Veľký penis majú muži z Konžskej republiky (Kongo), zaujímajú čelnú pozíciu - 18,34 cm s Ekvádorčania a Kolumbijčania, ktorí ich nasledujú. Priemer za africký kontinent ako celok je ohromujúcich 16,02 cm.

 

Stredná dĺžka penisu - muži na Islande sú na vrchole európskeho rebríčka s dĺžkou 16,51 cm. Nemci s priemerom 14,5 cm, Austrálčania 13,3 cm, Američania 13,1 cm a Íri 12,9 cm.

 

Malý penis majú národy v severnej a južnej Kórei - 9,7 cm. Muži v Indii a Thajsku sú o niečo obdařenější. Celkový priemer pre severovýchodnej Ázii bol približne pri hodnote 10, 66 cm.

 

Vďaka týmto produktom bude váš penis nadpriemerne dlhý. Vyskúšajte ich!

Kvalita stoporenia penisu ovplyvňuje partnerský vzťah
Vimax Pills

 

Prírodný doplnok stravy, ktorý pôsobí na mužský organizmus komplexne. Zlepšuje celkový sexuálny výkon v posteli, sex bude pre vás zážitkom.

Vimax Pills je nutné pravidelne užívať. Ak tak urobíte, presvedčíte sa o tom, že napomáha pri zväčšenie penisu, nasleduje výrazné prekrvenie periférnych oblastí tela, predĺženie a skvalitnenie erekcie, oddialenie ejakulácie, zvýšenie sexuálnej výdrže, vyššia sexuálna aktivita.

 

Je bez vedľajších účinkov, je vyrobený z prírodných zdrojov. Je to doplnok stravy na zväčšenie penisu, odstránenie predčasnej ejakulácie a rýchle zlepšenie erekcie, ktorý naozaj zaberá.

 

Ultra Potencia

 

Pri problémoch s predčasnou ejakuláciou alebo pri problémoch s erekciou, vyskúšajte tento výrobok. Vyskúšajte tento doplnok stravy a potvrdíte fakt, že je naozaj nápomocný. Nebudete sa ho vedieť vzdať. Garantujeme vám, že sex bude pre vás super jazdou, ktorá bude naozaj vzrušujúce.

 

Ide o doplnok stravy, nie liek. Vďaka prírodnému zloženiu nemá absolútne žiadne vedľajšie účinky, ktoré sa vyskytujú u syntetických preparátov. Naše výrobky sú vysoko kvalitné, o čom sa presvedčil nejeden muž. Vyrába sa v Kanade a mnohé z nich čerpá z poznatkov Tradičné čínskej medicíny.

 

Výrobok vám garantuje zlepšenie erekcie, zmizne aj predčasná ejakulácia. Napomáha pri problémoch s potenciou, ktorá je strašiakom mnohých mužov. Okrem iného, priaznivo pôsobí na srdce, krvný obeh, dokonca eliminuje rozvoj diabetu.

 

Dragon Power

 

Problémy s erekciou a ejakuláciou trápia mnohých mužov. Tento problém však možno jednoducho a rýchlo vyriešiť. Stopnite stres a psychické vyčerpanie vďaka Dragon Power, ktorý je skutočným zázrakom. Je to prírodné afrodiziakum. Na stres môžete okamžite zabudnúť vďaka tomuto výrobku.

 

Pravidelné užívanie tohto lieku zabezpečí to, že krv lepšie preteká penisom a celým organizmom. To znamená, že sexuálny výkon v posteli je znateľne lepšia.

 

Nezabúdajte ho užívať pravidelne, iba vtedy skutočne pôsobí. Pracuje na báze synergického pôsobenia rastlinných výťažkov z receptúr čínskej medicíny a tie, ako je známe, účinkujú až v dlhodobejšom horizonte, avšak presvedčivo a komplexne. Odporúča sa užívať trikrát denne, účinky sa skutočne dostavia, len treba byť trpezlivý. Dragon Power je zároveň účinný detox, z tela vyplavuje všetky toxické látky.


Vimax Pills kúpiť


Späť na zoznam článkov
Zatvoriť

Posledný komentár k NÁVOD: Najlepšie cviky na rýchle zväčšenie penisu

vložiť nový komentár
22.05.2019 pridal atomer-user
Copyright 2019 - 2023 © Turbo24.sk