Novinky
Vimax Pills - Recenzia

Kde kúpiť najlepšie doplnky výživy - Vimax Pills, Clitorin TABLETKY PRE MUŽOV: Vimax Pills - originál z VimaxPills.cz - objednať so zľavou 10 percent na Madcat.cz Doplnok výživy pre ŽENY: Clitorin -...

viac
Blog / Články

TÉMA: Zväčšenie penisu - Ako dosiahnuť väčší penis, ak máte malý penis

Pridané: 09.04.2019

Väčší penis? Kto by si ho neprial

Sebavedomie, sebaúcta, dostatočne veľký penis
Túžba po väčšom penise je niekedy zbytočná. Avšak pre jeho zväčšenie sú najlepšie tabletky, ktoré neohrozujú život tak, ako ostatné metódy.

 

Ktorý chlap by si neprial, aby mal väčší penis? Snáď všetci. Túto túžbu po väčšom penise potvrdzujú aj slová profesorky urologické chirurgie na Harvardskej lekárskej fakulte Michael O'Leary. Avšak po dobu viac ako sto rokov všeobecne pochybných a niekedy bláznivých pokusov o zväčšenie penisu stále nemôžete urobiť veľa. Samozrejme, existuje mnoho možných alternatív. Sú to tabletky, krémy, brutálny strečingové cvičenia, príšerné cvičebné zariadenia a chirurgia penisu. Máločo z uvedených postupov funguje na 100%. Iné metódy zväčšovania penisu sú spojené s veľkou posadnutosťou ľudí, s neskonanou túžbou, a pochopiteľne s veľkým riskovaním.

 

Pánska úzkosť v súvislosti s veľkosťou penisu priniesla pre globálny priemysel milióny libier v podobe záujmu o klinicky nepodložené mužskej "vylepšovacie" produkty. Zatiaľ čo mnoho mužov sa obáva, že ich penis je príliš malý, výskum ukazuje, že väčšina mužských penisov je normálne, a nemuseli by sme sa tým vôbec zaoberať. Avšak túžba a psychika sú oveľa silnejšie zbrane, než vedecké a medicínske fakty. Mnohí muži sa starajú o veľkosť penisu, majú všeobecne problémy s celkovým obrazom svojho tela. Majú tendenciu sa sústrediť na svoje úbohé telesnej image, teda na svoj penis.

 

Poradenstvo môže často naznačiť istý rozdiel medzi nezmyselným pozorovaním dĺžky prirodzení a skutočným budovaním sebaúcty. Odborníci vás môžu oboznámiť s tým, ako korigovať skreslené názory na obraz tela a dozvedieť sa viac o tom, čo robí ľudí atraktívnym. Mylná predstava o dĺžke penisu môže byť tiež spôsobená ochlpením genitálií. Rovnako tak pivné brucho visiace nad penisom môže viesť k dojmu, že penis je menšia. Samotná podoba mužského tela je veľmi dôležitá ohľadom hľadiska, ako sa budem cítiť aj v oblasti genitálií. Teda, či moje sebavedomie sa bude uberať pozitívnym smerom. Pokiaľ ani zvýšené sebavedomie neprekoná túžbu po väčšom penise, je naozaj overenou a najmenej škodlivú metódou na zväčšenie penisu užívanie tabletiek.


Môj penis je príliš malý. Čo na to hovoria ženy?

Sexuálna energia, potencia, zdravé libido, milovanie
Problém malého penisu, priemernej dĺžky penisu, metódy ako dosiahnuť väčší penis.

 

V prvom rade by sme mali definovať, čo skutočne znamená malý penis, a čo naozaj hovoria štatistiky, kam nepatrí osobné dojmy a názory. Veľkosti penisov sú rôzne a ich porovnávanie je irelevantné. Niektorí muži majú pomerne malý penis, ktorý narastá na obrovskú veľkosť, keď je vzpriamený. Na druhej strane sú muži s pomerne pôsobivým penisom, ktorý sa sám o sebe skôr vyvracia, keď sa "prebudí", a nerastie v obvode alebo v dĺžke. Zriedkavé a vzpriamené veľkosti nie sú nijako korelované. Dokonca aj v renomovaných štúdiách sa štatisticky priemer penisu mení. Napríklad v USA je priemerne veľkosť penisu približne 5,5 palca (teda cca 13,9 cm) Vzpriamený penis pod 5 palcov, teda pod 12,5 cm je považovaný za malý. Netreba sa ale nechať oklamať veľkosťami, ktoré sú viditeľné vo filmoch. Jednotliví herci sú vyberaní i podľa genitálií a veľkosť ich penisu je ďaleko nad priemernou veľkosťou. Ide približne o 14 až 16 cm. Takéto filmy nevykazujú žiadny štatistický priemer a tiež používajú vizuálne triky, aby sa mužnosť mužských hercov javila ešte väčšie.

 

Je veľkosť penisu dôležitá pre ženy? Na túto otázku mnoho žien odpovedá, že veľkosť penisu nie je pre nich dôležitá, a je to všetko o správnej technike a milujúcim partnerovi. Z takých odpovedí možno však vyvodiť len polovičnú pravdu. V úplne anonymných dotazníkoch je naopak veľký počet žien, ktoré tvrdia, že veľkosť penisu je pre nich dôležitá, aspoň z estetického hľadiska. Neznamená to však, že malý penis nemôže ženy uspokojiť. Alebo že nemôžete prežiť dokonalý sexuálny život.

 

Napriek malému penisu netreba panikáriť. Na trhu sú účinné tabletky, ktoré ľahko a jednoducho dopomôžu, aby Vaša veľkosť penisu bola ideálna a podľa Vašich i partnerkiných predstáv. Dobrou správou je, že príliš veľké nemusí byť vždy dobré, penis objemný, porovnateľný s konským, by bol pre ženu veľmi bolestivým nástrojom, skrátka všetko s mierou. Väčšina partneriek je menšieho vzrastu a ich vagína pojme penis väčšieho muža s priemernou veľkosťou ako ideálny nástroj. Ak by bol väčší, bude to pre nich bolestivé. Hoci je vagína veľmi roztiahnuteľná, v priemere meria zhruba 4,5 palca. Takže ak ste priemerný, alebo len trochu nižšie pod priemerom, má to svoje výhody, najmä ak preferujete análny sex. Pokiaľ Vám však nevyhovuje ani priemer, siahnite po prírodných doplnkoch, ktoré Vám zabezpečia zväčšenie penisu.

 

Prírodné doplnky výživy pre zväčšenie penisu

Prírodné prípravky na podporu plodnosti a oddialenie ejakulácie
Tabletky, pilulky, metódy, ako dosiahnuť zväčšenie penisu.

 

Metódy, ako dosiahnuť väčšieho penisu, sú rôzne. Niektoré ale oveľa viac škodí zdraviu, než by mali prilepšiť. Reklamy na produkty, postupy, ktoré majú zaručiť oveľa väčší penis, sú všade. Množstvo púmp, závažia, cvičenia a operácií. Všetci tvrdia, že tieto mechanické záležitosti zväčší penis, či už ide o dĺžku, alebo šírku penisu. Existuje však len málo vedeckej podpory pre chirurgické metódy na zväčšenie penisu. Zároveň žiadna renomovaná lekárska organizácia nepodporuje operáciu penisu len z čisto kozmetických dôvodov. Väčšina z uvedených techník je neúčinná a niektoré môžu dokonca poškodiť penis. Nesprávne zvolená metóda na zväčšenie penisu môže viesť k trvalému poškodeniu. V nasledujúcich riadkoch sú uvedené najviac propagované a úplne neúčinné techniky.

 

Vákuové pumpy: ide o čerpadlá, ktoré majú načerpať krv do penisu, aby mohol napučať, sa niekedy používajú aj na liečbu erektilnej dysfunkcie. Takéto vákuové čerpadlo môže spôsobiť, že penis bude dočasne väčší. Ale príliš časté používanie alebo príliš dlhé používanie môže poškodiť tkanivo v penise, čo nakoniec vedie k menej pevnej erekcii.

 

Cvičenie, nazývané tiež jelqing. Na tieto cviky je nutná ruka, tzv. Over hand pohyb, aby tlačila krv zo základne na hlavu penisu. Hoci táto metóda sa javí ako bezpečná a nepoškodzujúce, neexistuje žiadny vedecký dôkaz, ktorý by to dokazoval. Môže viesť k vzniku jaziev, bolesti, alebo k znetvorenie.

 

Ďalšia riskantné metódou je aj chirurgia, napríklad rozdelenie väzov. Alebo až operácie. Nič z týchto techník však neznamená efektívne zväčšenie penisu.

 

Najviac účinnými a najmenej škodlivými sú práve tabletky alebo doplnky výživy. Ide o prírodné lieky, ktoré pravidelným užívaním dopomôžu k zväčšeniu penisu. Jedným takým liekom sú tabletky Zerex. Ide o tabletky, ktoré sa užívajú pred pohlavným stykom. Dopomôžu k zväčšenému a pevnejšiemu penisu. Vysoko účinným doplnkom výživy pre zväčšenie penisu sú výživové doplnky libido. Ide o tabletky, ktoré obsahujú čisto prírodné zloženie založené na výťažkoch rastlín. Veľkým pozitívnym faktom oproti ostatným tabletám je, že nemajú žiadne vedľajšie účinky, a to práve vďaka danému prírodnému zloženiu. Vhodným produktom na zväčšenie penisu sú aj pilulky Xtrasize, ktoré dopomôžu k túžbe mať väčšie a pevnejšie penis.

 

Najlepšie produkty na zväčšenie penisu
 

1. Vimax Pills - najlepší produkt na zväčšenie penisu pre mužov

2. Ultra Potencia - najlepší produkt na rýchle zlepšenie erekcie na väčší penis

3. Dragon Power - prírodné afrodiziakum, zvýšenie libida, lepšie erekcie, veľký penis


Vimax Pills cena


Späť na zoznam článkov
Zatvoriť

Posledný komentár k TÉMA: Zväčšenie penisu - Ako dosiahnuť väčší penis, ak máte malý penis

vložiť nový komentár
22.05.2019 pridal atomer-user
Copyright 2019 - 2023 © Turbo24.sk