Novinky
Vimax Pills - Recenzia

Kde kúpiť najlepšie doplnky výživy - Vimax Pills, Clitorin TABLETKY PRE MUŽOV: Vimax Pills - originál z VimaxPills.cz - objednať so zľavou 10 percent na Madcat.cz Doplnok výživy pre ŽENY: Clitorin -...

viac
Blog / Články

Ako zväčšiť penis? Tabletky a doplnky na zväčšenie objemu penisu

Pridané: 09.04.2019

Ktorá metóda zväčšenia mužského prirodzenia je tou najvhodnejšou?

Efektívne metódy, ako predĺžiť penis
Zdá sa vám váš penis príliš malý? Nepodľahnite panike, sú tu geniálny triky, ako urobiť váš penis taký, aby vyzeral väčší. Ukážeme vám najlepšie metódy na zväčšenie penisu.

 

1. Predĺžte penis chirurgicky

 

Váš penis je ako ľadovec: časť je viditeľná, zvyšok je vo vás. Penis môže byť vytiahnutý z brušnej dutiny týmto postupom a tak pôsobia v priemere o jeden až 1,5 cm dlhšia. Existujú však pacienti, ktorí si potom sťažujú na impotenciu a infekcie. Než sa rozhodnete k tomuto postupu, mali by ste sa poradiť s urológom. Náklady: od 150 tisíc korún.

 

2. Prehltnite tabletky na zväčšenie penisu

 

Niektoré pilulky s tajnou rastlinnou receptúrou sľubujú skutočné zázraky: rozšírenie penisu až o sedem centimetrov, ako aj lepšiu kontrolu ejakulácie. V poslednej časti článku sa dozviete, o ktoré produkty ide.

 

3. Odstráňte tuk

 

Jedna vec je istá: táto metóda funguje len pre ťažkú nadváhu. Plastický chirurg odstraňuje tukového tkaniva v oblasti koreňa penisu. Pri odstránení brušného tuku je potom dĺžka penisu väčší až o 2-3 cm. Aj v tomto prípade ide o čisto optické rozšírenie - penis zostane v podstate taký, aký je, len sa drží viac von z tela svojho majiteľa. Celkovo môže pacient dosiahnuť päť alebo dokonca šesť centimetrov zväčšenej pýchy medzi jeho stehnami.

 

4. Cvičenie

 

Nápomocné sú aj niektoré metódy strečingu. Skúste napríklad jelqing. Potrebný je však pravidelný tréning a pevná vôľa.


Trápia aj ženy otázky ohľadom malého penisu, alebo na tom nezáleží?

Kvalita partnerského vzťahu, nedostatočná erekcia, impotencia
Napriek tomu, že ženy často zdôrazňujú v prieskumoch, že technika je dôležitá, nie dĺžka, situácia sa zmení v kontexte úplného anonymného prieskumu. Tu jasná väčšina odpovedá, že veľkosť penisu je rozhodujúcim kritériom pre uspokojovanie túžby. Veľký penis sa javí väčšine žien nielen vizuálne atraktívne, ale zároveň významne prispieva k ženskému orgazmu.

 

Je veľkosť penisu geneticky určená? Áno. Či je penis v dospelosti veľký alebo malý, je zapísané v našich génoch. Ani diéta, mnoho športu, ani zdravý životný štýl nemajú žiadny vplyv na tento fakt. Samotné rozmary prírody určujú, či sme v tomto smere prostopašné alebo naopak ochudobnení.

 

 Niektorí vedci tiež predpokladajú, že veľkosť penisu je aspoň čiastočne priamo zdedená, prinajmenšom existujú štatistické abnormality, ktoré naznačujú, že aj synovia mužov s malým penisom sú neúmerne dobre obdarení. Skutočný vedecký dôkaz vo forme uznávaných štúdií s dostatočne veľkým počtom testovaných subjektov neexistuje.

 

Existujú nejaké spôsoby zväčšenie malého penisu? V podstate existujú len dva spôsoby, ako docieliť väčší penis. Prvou možnosťou je operácia na zväčšenie penisu, ktorá okrem bežných rizík narkózy, chirurgických rizík možných zápalov a porúch hojenie rán je veľmi bolestivá a stojí veľa peňazí. Po operácii sa penis často mierne deformuje. Ceny účtované za tento úkon idú často do státisícov korún.

 

Druhou cestou sú špeciálne cvičenia a doplnky výživy, kedy malý penis trénuje a po mnoho mesiacov rastie kúsok po kúsku. Technický termín cvikov je jelqing. Najznámejší a preukázateľne účinný tréningový program pochádza od experta Christophera Larssona a nazýva sa "Natural Penis Enlargement (NPV). Výhoda: cvičenia sa ľahko učí, nie sú vyžadované žiadne pomôcky a tiež vedľajšie účinky alebo zdravotné riziká sú vylúčené, ak sú správne cviky vykonané.

 

Ešte lepšie alternatívou sú doplnky výživy. Tie môžete, ale nemusíte, kombinovať s cvičením. Chcete vedieť, o ktoré doplnky výživy ide? Čítajte pozorne!

 

Toto sú doplnky výživy, ktoré vám zaručia zväčšenie penisu

Ako zvýšiť chuť na sex a podporiť plodnosť, ako predĺžiť ejakuláciu
Vimax Pills

 

Jeden z najlepších a samozrejme aj kvalitných produktov na zlepšenie sexuálneho života. Tento kanadský doplnok výživy je maximálne účinný. Dostanete ho za bezkonkurenčnú cenu. Žiadne drahé operácie, Vimax Pills je cesta. Produkt má prírodné zloženie a je bez vedľajších účinkov s bohatým obsahom účinných látok.

 

Pozitívom je jednoduchá dostupnosť. Môže ho vlastniť každý muž. Čo sa týka účinku, môžete si byť istý. Svedčí o tom množstvo pozitívnych ohlasov a recenzií. Tie vás presvedčí o jeho kvalite. Produkt podporuje aj erekciu, predlžuje pohlavný styk, zvyšuje vašu sexuálnu výkonnosť, a to najdôležitejšie, zväčšuje váš penis.

 

Ultra Potencia

 

Ďalší produkt sa skvelými účinkami. Sú to prírodné kapsule, ktoré sú vyrobené z čisto prírodných látok. Sex sa stane jednou veľkou zábavou a budete ho chcieť prevádzkovať neustále, aspoň štyrikrát za deň, nie, ako uvádza štatistiky priemerného počtu súložia dvakrát za týždeň. Konečne si sex budete naplno vychutnávať.

Nie je to liek, jedná sa o doplnok stravy, to je naozaj dôležité spomenúť. Tento produkt vám zaručí zlepšenie erekcie a ďalším pozitívom je aj to, že predčasná ejakulácia sa vás už nebude týkať.

 

Mužom pomáha aj pri problémoch s potenciou. Má pozitívny vplyv na srdce a tiež na krvný obeh. Je to výrobok, ktorý pomáha pri rozvoji diabetu. Jeho účinné zložky sú založené na princípe synergického pôsobenia liečivých bylín.

 

Dragon Power

 

Dragon Power je prírodné afrodiziakum. Ide o čistý prírodný produkt, ktorý neobsahuje telu nežiaduce látky. Pomáha aj pri problémoch s ejakuláciou či erekciou. Jeho využitie je naozaj široké, preto neváhajte.

 

Po jeho užití sa muži cítia uvoľnene a stres zmizne behom pár sekúnd. Dôležitým momentom je to, že tento výrobok má komplexný účinok - prečisťuje celý organizmus a funguje ako detox. Pri tomto prípravku na princípe Tradičné čínskej medicíny je podstatná pravidelnosť užívania. Ak budete tento výrobok užívať pravidelne, výsledky sa dostavia.


Vimax Pills cena


Späť na zoznam článkov
Zatvoriť

Posledný komentár k Ako zväčšiť penis? Tabletky a doplnky na zväčšenie objemu penisu

vložiť nový komentár
22.05.2019 pridal atomer-user
Copyright 2019 - 2023 © Turbo24.sk