Novinky
Vimax Pills - Recenzia

Kde kúpiť najlepšie doplnky výživy - Vimax Pills, Clitorin TABLETKY PRE MUŽOV: Vimax Pills - originál z VimaxPills.cz - objednať so zľavou 10 percent na Madcat.cz Doplnok výživy pre ŽENY: Clitorin -...

viac
Blog / Články

Chcete zväčšiť penis? Návod na meranie penisu, zväčšenie penisu

Pridané: 09.04.2019

Páni, presne takto sa meria dĺžka vášho prirodzenia!

Ako správne zmerať veľkosť svojho penisu
Pre muža je dĺžka penisu rozhodujúcim faktorom, vďaka ktorému si môžu naplno užiť sex. Dodáva im pocit sebavedomia. Viete však, ako správne merať penis? My vám prezradíme, ako na to.

 

Názor väčšiny mužov na ich penis sa vytvára v detstve. Vyrastajú, môžu vidieť penis staršieho brata, priateľa, alebo svojho otca a psychicky je to môže ovplyvniť, pretože ich penis porovnávajú s vlastným. Obavy a strach z veľkosti penisu môžu nastať aj potom, keď sa muža dotknú urážky iných ľudí počas dospievania alebo potom, čo nedostatočne uspokojí sexuálnej partnerku.

 

Muži však často majú nesprávny pohľad na svoj penis.

 

Ak chcete vidieť svoj penis ako ostatní ľudia, pozrite sa na seba tak, že sa vyzlečiete a postavíte pred zrkadlo. Penis tam vyzerá dlhšia a väčšie, než pri pohľade zhora. Nestačí, keď to robíte, keď je penis v pokoji, pretože dĺžka neztoporeného penisu sa môže veľmi líšiť, napríklad v závislosti na tom, aká je teplota v miestnosti. Ak chcete dosiahnuť presné meranie, urobte to, keď máte erekciu. Štandardne sa meria penis na hornej strane od základne po špičku.

 

Umiestnite pravítko alebo meracie pásku na základňu vzpriameného penisu. Stlačte, tak ako je to možné, kým sa nedotknete kosti. To je obzvlášť dôležité, ak máte veľa brušného tuku. Zmerajte od základne až po koniec špičky.

 

Keď ste si istí, že ste zistili veľkosť penisu, mali by ste byť schopní určiť, akú veľkosť kondómu potrebujete. Ak je veľkosť vášho penisu v medziach uvedených priemerov, potom by vám štandardné kondóm mal poskytnúť čo najväčší komfort. Pokiaľ je vás penis väčší, možno budete potrebovať kondóm pre nadpriemerne veľké penisy, ak sú vaše meranie menšie, skúste o niečo menší kondóm.


Mám malý penis. Existujú metódy, vďaka ktorým bude väčší?

Veľkosť genitálií nerozhoduje o kvalite partnerského vzťahu
Takmer všetci muži majú normálny penis - hoci mnohí mladí muži majú obavy, že ich penis je príliš krátky, alebo príliš malý. Niekedy v to veria, pretože sa porovnávali s priateľmi alebo spolužiakmi v spoločnej sprche alebo šatni. Alebo mohli vidieť filmy pre dospelých a porovnávali sa hviezdami týchto filmov (mnohí z nich majú nezvyčajne veľké genitálie).

 

Penis dosiahne vek dospelosti v priebehu niekoľkých rokov počas puberty - roky v období dospievania, kedy chlapci a dievčatá rastú a menia sa na dospelých mužov a ženy. Chlapec, ktorý dospieva pomalšie ako jeho priatelia, nezíska "dospelý" penis až do neskorého obdobia dospievania, a to môže spôsobiť úzkosť alebo pocit, že má nezvyčajne malý penis. Čo však nemusí byť vôbec pravda.

 

Je tiež potrebné poznamenať, že mužský penis môže výrazne zmeniť veľkosť v závislosti na čase, teplote, a iných faktorov, ako je sexuálna stimulácia alebo vzrušenie. Počas sexuálnej stimulácie alebo vzrušenie sa penis naplní krvou a stojí vzpriamene - existujú však veľké rozdiely v normálnej veľkosti, tvaru a uhla pre vztýčený penis.

 

 U niektorých mužov má vztýčený penis takmer rovnakú veľkosť ako nevzrušene penis, zatiaľ čo u iných mužov je vztýčený penis oveľa dlhší a širší než nestoporený penis. Nemôžete teda povedať, keď sa pozriete na muža s nevzpriameným penisom, akú veľkosť bude mať potom, čo bude vzpriamený.

 

Všeobecne však veľkosť penisu neurčuje spokojnosť sexuálneho partnera so sexuálnym zážitkom. To zvyčajne závisí oveľa viac na vzťahu medzi týmito dvoma ľuďmi a na oboch partneroch, ktorí sa snažia vytvoriť sexuálnu skúsenosť navzájom príjemnú a uspokojivú pre oboch aktérov.

 

Pretože mnoho mladých mužov je znepokojených veľkosťou ich penisu a radi by, aby bol väčší, existuje veľa firiem, ktoré ponúkajú rôzne produkty na zväčšenie alebo predĺženie penisu. Je len na vás, ktorý si vyberiete.

 

Nakoniec existuje niekoľko nezvyčajných zdravotných stavov penisu, o ktorých by mal človek hovoriť so svojím lekárom, najmä urológom. Prvým z nich je mimoriadne malý penis, stav nazývaný mikropenisu, v ktorom sa penis nevyvíja do normálnej veľkosti. Občas chlapec môže mať aj penis, ktorý sa normálne nevyvinie ešte pred narodením; tieto podmienky sa obvykle uznávajú krátko po narodení dieťaťa a pri poskytovaní potrebnej lekárskej starostlivosti.

 

Tieto prípravky vám zaručene splnia váš sen o dlhšom penise

Kvalitné prírodné prípravky na predĺženie pohlavného údu

Vimax Pills

 

Tento produkt je prírodný doplnok stravy, ktorý pôsobí na organizmus komplexne. To znamená, že výrazne vylepšuje celkový sexuálny výkon v posteli. Tento prírodný preparát si obľúbilo obrovské množstvo mužov na celom svete.

 

Ak budete Vimax Pills pravidelne užívať, zbadáte, že napomáha pri zväčšenie penisu, nasleduje výrazné prekrvenie periférnych oblastí tela, predĺženie a skvalitnenie erekcie, oddialenie ejakulácie, zvýšenie sexuálnej výdrže, vyššia sexuálna aktivita a zvýšenie libida.

 

Výrobok nemá žiadne vedľajšie účinky, pretože je vyrobený z čisto prírodných zdrojov, bez aditív. Vimax Pills je doplnok stravy na zväčšenie penisu, odstránenie predčasnej ejakulácie a rýchle zlepšenie erekcie. Vyskúšajte!

 

Ultra Potencia

 

Ak muža trápi predčasná ejakulácia alebo problémy s erekciou, tento produkt je ten správny. Pri užívaní výrobku Ultra Potencia môžete na tieto problémy zabudnúť, nebudú sa vás dlhšie týkať. Rovnako, ako v prípade prvého výrobku, tak aj tento je doplnok stravy, nie liek. Nepochybujte ani o tom, že vďaka prírodnému zloženiu absentujú vedľajšie účinky, ktoré sa vyskytujú u rôznych nekvalitných výrobkov a syntetických liečiv.

 

Ultra Potencia zabezpečuje zlepšenie erekcie, predčasná ejakulácia zmizne tiež. Pomáha aj pri problémoch s potenciou. Priaznivo pôsobí na srdce, krvný obeh, eliminuje rozvoj diabetu. Je to TOP produkt pre zvýšenie potencie.

 

Dragon Power

 

Páni, ktorí majú problém s erekciou alebo ejakuláciou, môžu jasať šťastím. Máme pre vás pomoc. Vedeli ste, že tieto situácie vznikajú najčastejšie v súvislosti so stresom a psychickým vypätím, ktorý vás blokuje? Tento výrobok je čisto prírodné afrodiziakum, váš organizmus očistí od vypätia.

 

Pri užívaní Dragon Power krv lepšie preteká penisom a sexuálny výkon je famózny. Dôležité je užívať ho pravidelne, iba vtedy skutočne pôsobí. Zbavíte sa každodenného stresu a vyčerpania. Dragon Power má komplexný účinok na telo. Produkt vám zabezpečí očistu organizmu, ide o významný detox, ktorý je komplexný a zbavuje telo všetkých toxických látok, ktoré sú v ňom nahromadené. Tento výrobok sa užíva raz až trikrát denne.


Vimax Pills predaj


Späť na zoznam článkov
Zatvoriť

Posledný komentár k Chcete zväčšiť penis? Návod na meranie penisu, zväčšenie penisu

vložiť nový komentár
22.05.2019 pridal atomer-user
Copyright 2019 - 2024 © Turbo24.sk