Novinky
Vimax Pills - Recenzia

Kde kúpiť najlepšie doplnky výživy - Vimax Pills, Clitorin TABLETKY PRE MUŽOV: Vimax Pills - originál z VimaxPills.cz - objednať so zľavou 10 percent na Madcat.cz Doplnok výživy pre ŽENY: Clitorin -...

viac
Blog / Články

Vlhká ženská vagína je základ kvalitného sexu pre ženy - najlepšie prípravky, produkty a tabletky pre väčšie vzrušenie

Pridané: 13.04.2019

Ženské libido je dôležité rovnako ako mužské - ako ho zvýšiť?

Ako zvýšiť ženské libido
Ženské libido je dôležité rovnako, ako to mužské. Ak poklesne túžba ženy po sexuálnom styku, tak má problém nielen ona, ale aj jej partner. Žiadna žena totiž nebude robiť násilím to, čo nechce, a to, na čo nemá chuť. Za zníženie libida si pritom väčšina nemôže sama, ale s pribúdajúcimi rokmi je tento problém ešte horšie. Samozrejme vplyv na ženskú túžbu majú aj iné okolnosti, a to napríklad pracovná vyťaženosť, únava, stres, problémy s chodom domácnosti a podobne. V tomto prípade je pokles libida normálne, a väčšinou nie dlhodobý. Pokiaľ ale žena cíti, že sa s ňou niečo deje už dlhší čas, a nie je to normálne, je potrebné problém začať čo najskôr riešiť. Na výber je niekoľko možností, ako napríklad zmena stravy, životného štýlu, užívanie liekov, či prírodných doplnkov.

 

Samozrejme najúčinnejšie z pohľadu sily a doby trvania sú lieky a doplnky stravy, medzi ktorými sú ale veľké rozdiely. Lieky predpísané lekárom sú však nielen účinné, ale prinášajú ženám aj vedľajšie účinky, ktoré môžu spôsobiť vážne zdravotné problémy. Najlepšou voľbou sú preto prírodné afrodiziaká, ktoré sú vyrobené čisto na prírodnej báze bez syntetických látok, a teda nie je potrebné sa obávať žiadnych iných účinkov.

 

Ženy nemusia užívať len tabletky, ktoré zvýšia ich sexuálnu túžbu, ale k dispozícii majú aj lubrikačné gély, ktoré sa ľahko vmasírujú na intímne miesta a spôsobí zahriatie, čo vaše vagína potrebuje. Na trhu sú aj výrobky na zväčšenie a spevnenie pŕs, ktoré dokážu nahradiť operáciu a zvýšiť vaše sexuálne sebavedomie a túžbu.


8 tipov, ako si ľahko zvýšiť vašu sexuálnu túžbu po partnerovi

Ako docieliť väčšiu sexuálnu túžbu po partnerovi
Ste so svojím sexuálnym životom spokojná, ale chcela by ste ho niečím okoreniť? Existuje množstvo vecí, ktoré môžete zahrnúť do svojho každodenného života a zvýšiť tým libido, ktoré vám rozjasní deň. Vyskúšajte niektoré z nasledujúcich tipov a zistite, ktorý z nich na vás najviac pôsobí.

 

1. Jedzte niektoré druhy ovocia - napríklad avokádo, alebo banány sú považované za potraviny, ktoré prirodzene zvyšujú ľudské libido na prírodnej báze. Táto afrodiziaká sú vám voľne k dispozícii v obchodoch, preto by bol hriech nekonzumovať je častejšie. Dôvodom ich účinku je množstvo vitamínov a minerálov, ktoré zlepšujú prietok krvi v genitáliách, a tým zvyšujú sexuálne napätie človeka.

 

2. Vyskúšajte jesť pravidelne čokoládu - už v dávnych dobách bola čokoláda považovaná za symbol túžby a dnes je tomu tiež tak. Táto sladkosť poskytuje ľuďom nielen výbornú chuť, ale aj zvýšenie sexuálneho potešenia, ktoré mnohí ocenia. Odborné štúdie dokonca hovoria o tom, že čokoláda má afrodiziakálne účinky a podporuje túžbu na sex.

 

3. Využite účinky byliniek - ak chcete okoreniť svoju romantickú večeru s partnerom, pridajte do jedla bazalku alebo cesnak. Je dokázané, že vôňa bazalky pozitívne stimuluje zmysly, a cesnak zas zvyšuje tok krvi v tele. Oboje je teda brané ako prírodné afrodiziaká, ktorá môžete jednoducho pridať do rôznych jedál.

 

4. Zvýšte svoje sebavedomie - to, ako sa cítite vo svojom tele, ovplyvňuje aj spôsob, akým prevádzkujete sex. Zlá strava a absencia telesného pohybu môže vo vás vyvolať nežiaduce a nepríjemné pocity, ktoré vo vás doslova zabijú sexuálnu túžbu. Aktívne ľudia, ktorí sa starajú o svoju životosprávu, si dokážu pohlavný styk oveľa lepšie vychutnať, než tí, ktorí sú leniví a plní nezdravého jedla.

 

5. Dajte si pohár vína - pitie vína vo vás dokáže prebudiť sexuálnu túžbu, ale treba si dať pozor na to, koľko ho skonzumujete. U niekoho môžu byť už dva poháre príliš veľa a sexuálnej pohoda sa tým pádom rýchlo stratí. Ak sa nedokážete pri pití kontrolovať, môžete dokonca prísť o orgazmus.

 

6. Začnite meditovať a odbúrajte stres - v tomto prípade nezáleží na tom, ako zdravé ste, ale ak sa príliš stresujete, prichádzate tým o veľkú sexuálne jazdu. Ženy sú na stres ešte citlivejšie ako muži, a preto nežiaducim spôsobom ovplyvňuje nielen ich sexuálny, ale aj celkový život. Nájdite si preto dostatočný čas na relax, kedy zabudnete na starosti a povinnosti, a plnými dúškami si vychutnajte sexuálne chvíle, ktoré vás čakajú.

 

7. Doprajte si dostatok spánku - potrebné množstvo spánku v živote každého človeka je dôležité a ovplyvňuje aj jeho sexuálnu aktivitu. Ak ste príliš vyčerpaní a nevyspatí, je normálne, že vaša chuť na sex je na bode mrazu. Doprajte si preto spánok, aký potrebujete, a nikdy nepodceňujte jeho účinky.

 

8. Kontrolujte svoj vzťah - je normálne, že ak ste sa pohádali s partnerom, vaša chuť na sex bude úplne minimálny. U žien je problém nevyriešených konfliktov oveľa vážnejšie ako u mužov, pretože komunikácia a blízkosť partnera priamo ovplyvňuje ich sexuálnu túžbu. Snažte sa preto s partnerom čo najviac komunikovať a žiť v dobrom, kedy si viete naplno vychutnať spoločné intímne chvíle.

 

Tieto 3 produkty odporúčame na kvalitný sex a uspokojenie pre ženy

Prírodné produkty pre uspokojenie ženy, ako dosiahnuť orgazmus
Na trhu existuje množstvo riešení, ako zaručiť ženám nezabudnuteľný sexuálny zážitok a rozkoš. Vhodnou voľbou sú pomocníci v podobe prírodných afrodiziak, ktoré majú odskúšané ženy po celom svete. Pri výbere záleží len na tom, či chcete zlepšiť svoj orgazmus, sexuálny vášeň, vzhľad, či sebavedomie. Vďaka recenziám si vyberte z tých najlepších produktov, ktoré vás určite nesklamú.

 

1. Clitorin - je prípravok pre ženy, vďaka ktorému zažijete sex na novej úrovni, akú ste doteraz nepoznali. Po jeho užívaní sa zvýši vaša chuť na partnera, pričom nejde len o lepšie vzrušenie, ale celkové zvýšenie libida. Tento prírodný prípravok je účinný a neprináša žiadne vedľajšie účinky, ktoré by vás mohli nepríjemne prekvapiť. Týmto afrodiziakom zvýšite nielen svoju sexuálnu túžbu, ale aj plodnosť a prekrvenie celého tela. Ženy, čo Clitorin užívajú ako doplnok, zažívajú orgazmy, ktorých inak nikdy nedosiahnu. Táto ženská Viagra je dostupná voľne aj v Česku, pričom nepotrebujete žiadny lekársky predpis.

 

2. Breastmax - odporúčame ženám, ktoré chcú nielen zvýšiť svoju sexuálnu túžbu, ale aj poprsie, ktorá nemá rozmery, aké si žena predstavuje. Tento prírodný doplnok stravy neobsahuje žiadne umelé látky a je určený pre ženy, ktoré chcú nielen väčší, ale aj pevnejšie prsia. Známe sú aj prípady, keď ženám už po troch mesiacoch užívania Breastmaxu narástli prsia až o dve čísla. Ak túžite po novom ženskom vzhľade, zabudnite na operáciu a určite vyskúšajte tento bezpečný a prírodný doplnok.

 

3. Vigorelle - je lubrikačný gél na zvlhčenie vagíny a rýchle zvýšenie vzrušenie, ktoré nie vždy dosiahnete prirodzenou cestou. Ide o prírodný produkt s obzvlášť silnými účinkami, ktorý prinesie vášmu telu blahodarný prínos. Vigorelle odporúčame ako riešenie pri nízkom vzrušenie počas sexu, malom sexuálnemu zážitku, nízke libido a orgazmu, ktorý je krátky, alebo až nebadateľný. Označiť ho môžeme ako najlepší lubrikačný krém, ktorá poskytuje ženám vzrušenie, bez toho, aby museli užívať lieky.

Dávkovanie tohto gélu je veľmi jednoduché, stačí ho natrieť na klitoris desať minút pred sexom a poriadne vmasírovať. Tento obľúbený výrobok využíva množstvo žien po celom svete, pretože je vyrobený z prírodných látok a nevykazuje žiadne nežiaduce účinky.

 

Výživové produkty pre ženy pre lepší sex


Späť na zoznam článkov
Zatvoriť

Posledný komentár k Vlhká ženská vagína je základ kvalitného sexu pre ženy - najlepšie prípravky, produkty a tabletky pre väčšie vzrušenie

vložiť nový komentár
22.05.2019 pridal atomer-user
Copyright 2019 - 2023 © Turbo24.sk