Novinky
Vimax Pills - Recenzia

Kde kúpiť najlepšie doplnky výživy - Vimax Pills, Clitorin TABLETKY PRE MUŽOV: Vimax Pills - originál z VimaxPills.cz - objednať so zľavou 10 percent na Madcat.cz Doplnok výživy pre ŽENY: Clitorin -...

viac
Blog / Články

Problémy s menopauzou - zvýšenie sexuálnej energie kvôli klitoriálnemu orgazmu

Pridané: 15.04.2019

Je menopauza vážne taký strašiak, ako sa traduje?

Ako si počínať pri príchode menopauzy
K životu každej ženy menopauza patrí a neexistuje možnosť, ako sa jej vyhnúť. Jedná sa o sled telesných procesov, úplne prirodzený, samozrejmý tak, ako že každé ráno vyjde slnko na východe. Spravidla prichádza medzi 45. až 55. rokom života, avšak rovnako tak, ako pri prvej menštruácie v živote dievčaťa, sa jedná o záležitosť čisto individuálna, a presný rok jej príchodu nemožno vopred pevne určiť. Objaviť sa samozrejme môže aj skôr či neskôr, ale to sa stáva len vo veľmi výnimočných prípadoch.

 

Jej príchod je vždy pozvoľný a veľkú úlohu tu zohráva genetika a zdravotný stav. Zvyčajne platí, že nástup menopauzy býva v takej podobe, ako tomu bolo u matky. Spolu s menopauzou sa v organizme začnú odohrávať veľké zmeny. Tou najhlavnejšou je, že žena stráca menštruáciu, a teda prestáva byť schopná počať dieťa. Počet folikulov, ktorý je pevne daný, klesne pod tisícku, a ruka v ruke s tým ide aj o úbytok tkaniva vaječníkov.

 

Zmeny sa týkajú aj produkcia hormónov, ako sú estrogén a proestrogen. To má za následok zníženie lubrikácia vagíny, pocity suchosti a ľahšie zraniteľnosť citlivých slizníc. Môžu ľahšie vznikať zápaly a iné gynekologické ťažkosti. Ďalej sa vyskytujú návaly tepla, potenie a citová nestálosť, na ktoré sa sťažuje takmer každá žena.

 

Tieto problémy nie sú natoľko závratné, že by mohli dostať ženu do ohrozenia života, ale aj napriek tomu dokážu pekne potrápiť a znepríjemňujú deň. V tomto období sa ku spomínaným ťažkostiam môže pridružiť aj nespavosť a potom sa už nie je čomu diviť, že sa zo ženy na nejaký čas stane uzlíček nervov. Citlivejšie ženy niekedy dokonca prepadnú aj depresiám, zvlášť, ak majú strach zo starnutia. Pamätajte, že menopauza nie je koniec sveta. Skrátka je potrebné ju prijať ako súčasť prirodzeného kolobehu, ako ďalšiu etapu vášho života.


Menopauza versus sexualita - zníženie sexuálneho apetítu a iné vnímanie tela

Zníženie záujmu o sex, hormonálne zmeny, žena v prechode
Obecne známym faktom je, že v období menopauzy klesá záujem o milostné hrátky. Súvisí to s hormonálnymi zmenami a telesnými prejavmi, ktoré toto obdobie sprevádza. Žena skrátka zrazu nemá potrebu sa milovať a nedokáže sa navnadiť ani u lechtivějšího filmu. Nevzrušujú ju muži, nelákajú ju lôžkové dobrodružstvo, jej libido je na bode mrazu. Vytráca sa potreba mať sexuálne uspokojenie.

 

Veľký podiel na strate sexuálneho apetítu má aj psychika. Niektoré ženy menopauzu berú tak, že už sú staré, a robí im neskonalé problémy sa s touto myšlienkou vyrovnať. Hanbí sa za svoje telo, ktoré sa zrazu udržuje o poznanie horšie, než tomu bolo predtým. Kilá navyše sa drží zubami nechtami, koža nie je toľko pružná a jasná a ku všetkému tie návaly tepla a potenie.

Menopauza však prináša aj isté výhody. Tou najväčšou je paradoxne práve strata menštruácie a nevratná schopnosť otehotnieť. Zrazu nie je potrebné riešiť žiadnu antikoncepciu a ženy sa môžu bez obáv úplne oddať svojim sexuálnym túžbam a fantáziám. Ďalšou výhodou je, že už za tie roky dokonale porozumeli svojmu telu, svojej vagíne, a už s istotou vie, čo im robí dobre, a ako sa dostať na vrchol rozkoše.

 

Tieto vyššie spomínané klady menopauzy sú ale celkom k ničomu, pokiaľ ich žena nemieni využiť. Je potreba svoje telo prijať aj so všetkými telesnými procesmi a starnutím, ktoré k životu neodmysliteľne patrí. Strata libida a pár kíl navyše nie sú žiadne katastrofa a vždy existuje riešenie. Existuje rad prípravkov, ktoré dokážu rozbehnúť sexuálnu túžbu na plné obrátky. Tým nie je myslené, že do seba musí ženy začať pchať kvantá liekov a zbytočne si zanášať organizmus chémiou. V súčasnosti náš trh disponuje aj prípravky na čisto prírodnej báze, ktoré nemôžu nijako ublížiť.

 

Ako naštartovať libido pomocou prírodných doplnkov stravy

Výživové prírodných doplnkov pre ženy stredného veku
Ak chce žena svoje hibernujúce erotické túžby znova prebudiť k životu, máme pre ňu skvelý tip na prípravok, ktorý jej jej počínanie značne uľahčí. Tento zázrak sa nazýva Clitorin a jedná sa o tabletky, ktoré sa užívajú dvakrát denne po dobu niekoľkých mesiacov. Jeho účinky sa uvoľňujú postupne, takže sexuálny apetít bude prichádzať pozvoľna a prirodzene, takže sa vyhnete rýchle nárazové potrebe sexu, ktorá môže byť až nepríjemná.

 

Toto čisto prírodné afrodiziakum okrem zvýšenia libida zaručuje intenzívnejší prežitie orgazmu. Dokáže upokojiť ženskú myseľ rozbúrenú poblázněnými hormóny, a tým ju ešte viac naladiť na milovanie. Všetky otravné myšlienky na bežné denné starosti pôjdu bokom a zostane len pocit pokoja a uvoľnenia, sprevádzaný túžbou po partnerovi.

Ako už bolo povedané, k menopauze patrí strata vlastnej vaginálnej lubrikácie. Ani toto nie je pádny dôvod, prečo by sa nemala žena milovať. Samozrejme možno argumentovať tým, že "na sucho" sex bolí, avšak aj tento problém sa dá veľmi rýchlo odstrániť. Lubrikačný krém Vigorelle je revolučný prípravok, ktorý vagíne okamžite vráti jej vlhkosť, a ako bonus zvýši jej citlivosť a orgazmy budú o dosť intenzívnejšie a dlhšie.

 

Tento gél stačí naniesť dovnútra a von vagíny a nechať cca desať minút pôsobiť. Môžete ho tiež vmasírovať a rovno tento akt využiť ako súčasť milostnej predohry. Vigorelle má čisto prírodné zloženie, takže sa nemusíte obávať akýchkoľvek následných zdravotných komplikácií.

 

Pre ženy bojujúce s nadváhou je výbornou voľbou Hoodia Gordona. Tento výživový doplnok pomáha prírodnou cestou spaľovať tuky a redukovať nadbytočné kilogramy. Stačí jej užívať dvakrát denne na lačno. Rovnako ako predchádzajúce produkty je založený stopercentne na prírodnej báze a teda zbavený vedľajších účinkov. Jeho kúpa nie je viazaná lekárskym predpisom a možno ho diskrétne objednať na internete, spolu s Clitorinem a Vigorelle.


ODPORÚČAME: Najlepšie prípravky, gély a tabletky pre ženy:


1. Clitorin - osvedčené tabletky pre podporu libida a sexuálneho vzrušenia, orgazmus, zabezpečenie plodnosti, zaberajú proti príznakom menopauzy, odporúčané sú pre prípad, že sa pokúšate otehotnieť.

 

2. Vigorelle - lubrikačný gél pre zvýšenie túžby po sexe, zvlhčenie vagíny, podporu ženskej plodnosti

 

3. Breastmax - najlepšie prírodné tabletky na zväčšenie ženského poprsia a na jeho čiastočné spevnenie

 

Prípravky na zmiernenie nežiaducich príznakov menopauzy


Späť na zoznam článkov
Zatvoriť

Posledný komentár k Problémy s menopauzou - zvýšenie sexuálnej energie kvôli klitoriálnemu orgazmu

vložiť nový komentár
22.05.2019 pridal atomer-user
Copyright 2019 - 2023 © Turbo24.sk