Novinky
Vimax Pills - Recenzia

Kde kúpiť najlepšie doplnky výživy - Vimax Pills, Clitorin TABLETKY PRE MUŽOV: Vimax Pills - originál z VimaxPills.cz - objednať so zľavou 10 percent na Madcat.cz Doplnok výživy pre ŽENY: Clitorin -...

viac
Blog / Články

Ako dosiahnuť zvýšenie plodnosti pre ženy? Riešenia sú tabletky, lieky a prírodné výťažky z rastlín

Pridané: 10.04.2019

Biologické hodiny tikajú a dieťa stále nie je na ceste

Plánované rodičovstvo
Pred gynekologickými ordináciami sa sústavne predlžuje rad čakajúcich pacientok, zúfalých z nepodarených pokusov priviesť na svet potomka a vytvoriť si vlastnú rodinu. Sú to ženy väčšinou okolo tridsiatky, ktoré doteraz budovali kariéru, čakali na schválenie hypotéky, či na toho pravého partnera, s ktorým chcú mať dieťa. V štrnástich začali menštruovať a dostávať výstrahy pred neplánovaným tehotenstvom, ktorým by si zničili najlepšie roky života a vyhliadky do budúcnosti. Od osemnástich berú antikoncepciu, pretože sex s kondómom je pre ich frajera nedostatočne uspokojujúce. V dvadsaťpäťke úspešne skončí vysokú školu, rodičia sú na nich nesmierne pyšní a ony majú titul, s ktorým im aj tak mnoho rokov trvá, kým nájdu dostatočné uplatnenie. Vtedy už majú po tridsiatke a ocitnú sa pred spomínanými dverami ...

 

Je prirodzené, že s narastajúcim vekom sa telo opotrebováva, a s ním aj pohlavné orgány, takisto úrazy a prekonané choroby si vyberajú svoju daň. Organizmus je viac náchylný na vznik endometriózy, myómov, predlžuje sa doba, kedy je žena vystavovaná nežiaducim vplyvom znečisteného prostredia. Nezanedbateľným faktom je, že s ubúdajúcimi roky klesá záujem o sex ako taký a tiež záujem mužského pohlavia sa sústreďuje na mladšie ročníky. Takže ak žena "zaspí na vavrínoch", je tu riziko, že aj keď je relatívne zdravá, nebude mať jednoducho s kým pracovať na vlastnom dieťati, vtedy nastupuje umelé oplodnenie alebo adopcie, čo nie je vysnívaná cesta pre ženy, ako sa dostať k potomkovi.

 

Keď si to zhrnieme, ženská časť populácie to naozaj nemá v dnešnej dobe jednoduché. Majú byť vzdelané, zaistené, sexuálne zdatných a ešte sa stať matkami do určitého veku, aby sa vyhli Strašiak menom "klesajúci schopnosť reprodukcie".


Aj odborníci zdvíhajú varovný prst

Ženská neplodnosť a riziko poškodenia plodu
Ženskú plodnosť, podobne ako mužskú, ovplyvňuje kvalita a kvantita pohlavných buniek. U žien sú to vajíčka, umiestnená vo vajcovodoch, ktorých funkcie vekom klesá a znižuje sa aj počet folikulov. Bolo dokázané, že pri pravidelnej menštruácii je ich v tele desať krát viac, než pri nepravidelnej, ktorá môže začať s pribúdajúcimi rokmi. Schopnosť priviesť na svet dieťa klesá v priebehu desiatich rokov, predchádzajúcich menopauze. Oplodnené vajíčko sa zahniezdi v maternici, kde sa musí následne udržať, k tomu je potrebná správna reakcia tela na hormonálnu stimuláciu - staršie ženy ju však majú zníženú.

 

S rastúcim vekom stúpa riziko kardiovaskulárneho ochorenia, ochorenia štítnej žľazy, chudokrvnosť - všetky negatívne ovplyvňujú plodnosť. V tehotenstve vo vyššom veku môžu vzniknúť častejšie komplikácie, ako je diabetes mellitus, zápal žíl a krvné zrazeniny, preeklampsia. Tieto všetky choroby môžu ohroziť život ženy aj jej plodu.

 

Nejde nespomenúť, že čím ste starší, tým je riziko spontánneho potratu vyššia. Po tridsiatom roku stúpa o 10% a po štyridsiatom až o 35%. Priviesť na svet postihnuté dieťa je nočnou morou každého rodiča. U starších žien táto možnosť stúpa až o 20% viac, než u mladších. Zaujímavosťou je, že tieto ženy majú častejšie dvojvaječné dvojčatá.

 

V tehotenstve sa vykonávajú skríningové testy pre zisťovanie vrodených chýb. Zohľadňuje sa pri nich vek, ak je vyššia, výskyt rizika Downovho syndrómu výrazne stúpa. U tehotných nad 35 rokov sa zvažuje aj amniocentéza- odber plodovej vody. Oneskorené tehotenstvo so sebou prináša rôzne negatíva, ovplyvňujúce ako samotné dieťa, tak i jeho matku.

 

Nespoliehajte sa na osud, zvyšujte svoju plodnosť v každom veku

Ako posilniť počatie prírodnou cestou
Či už je vám 20 a ešte ani nezjete o dieťati, alebo 35 a chcete otehotnieť, ale nedarí sa, siahnite po alternatívach, ktoré vám k tomu dopomôžu, alebo poslúži ako prevencia pred prípadnými problémami. Základ spočíva v dôkladnej starostlivosti o telo zvnútra, dopriať mu, čo potrebuje, aby mohlo fungovať správne v každom veku.

 

Stravou sa dá predísť rôznym chorobám, zmeňte svoj jedálniček a zaraďte do neho viac ovocia a zeleniny, zdravé tuky, a vyvážený podiel bielkovín a sacharidov.

 

Kľúčový je dostatočný príjem minerálov a vitamínov priaznivo ovplyvňujúcich plodnosť a následný zdravý vývin plodu. Najdôležitejším je kyselina listová, označovaná ako vitamín B9. Pri snahe otehotnieť aj počas tehotenstva je číslo jedna. Môžete ho užívať len preventívne pre prípad, že sa rozhodnete založiť si rodinu. Tento vitamín sa podieľa na delení buniek, vďaka čomu dieťatko môže rásť a správne sa vyvíjať. Podporou správneho vývinu sa predchádza vzniku vrodených porúch.

 

Nedostatok vitamínu B12 vedie k predčasnému starnutiu, neplodnosti, opakovaným potratom. Jeho prírodnými zdrojmi sú morské riasy, kvasnice, vajcia, mlieko a mliečne výrobky. Je však obsiahnutý aj v tabletách a doplnkoch na podporu plodnosti. Vitamín E, označovaný aj ako vitamín plodnosti, je silný antioxidant, dôležitý pre ochranu vajíčok a na udržanie hormonálnej rovnováhy. D vitamín je nevyhnutný pri tvorbe hormónov. Jeho nedostatok vedie k anovulácii.

 

Okrem spomínaných vitamínov doporučujeme aj rôzne bylinné prípravky a čaje. Sila rastlín je známa už po stáročia.

V ponuke je množstvo výrobkov, vďaka ktorým zásobujete pohodlne svoje telo potrebnými látkami. Sú k dispozícii v rôznych formách. Či siahnete po tabletkách alebo čajoch, je na vás, dajte však prednosť prírodným produktom, ktoré nemajú vedľajšie účinky.


Odporúčané produkty:


Clitorin - prírodné afrodiziakum pre ženy. Ide o revolučný výrobok, vďaka ktorému si užijete kvalitný orgazmus bez vedľajších účinkov. Vďaka svojmu zloženiu tiež ovplyvňuje zvýšenie plodnosti a lepšie prekrvenie pohlavných orgánov.

 

Breastmax - vďaka týmto malým tabletkám získate väčšie a pevnejšie poprsie. Budete atraktívnejšie a sebavedomejšie, čo pritiahne pozornosť mužov a možno aj budúceho životného partnera. Základnou filozofiou pri jeho vývoji bolo vytvoriť produkt bez akýchkoľvek syntetických látok, využiť iba čistú silu prírodných látok. Môžete sa tešiť z plnšie hrudi a zdravotného efektu, ktorý pôsobí ako harmonizačné tonikum.

 

Vigorelle - prírodný lubrikant, s ktorým dosiahnete rýchlejšie vzrušenie, silnejší orgazmus a zvýšenie libida. Obsahuje čisto prírodné látky, ktoré sú šetrné voči vašej vagíne aj vášmu partnerovi. Jeho používanie sa stretáva s priaznivým ohlasom u mnohých žien po celom svete.


Zvýšenie plodnosti pre ženy, plánovanie narodenie potomka


Späť na zoznam článkov
Zatvoriť

Posledný komentár k Ako dosiahnuť zvýšenie plodnosti pre ženy? Riešenia sú tabletky, lieky a prírodné výťažky z rastlín

vložiť nový komentár
22.05.2019 pridal atomer-user
Copyright 2019 - 2024 © Turbo24.sk