Novinky
Vimax Pills - Recenzia

Kde kúpiť najlepšie doplnky výživy - Vimax Pills, Clitorin TABLETKY PRE MUŽOV: Vimax Pills - originál z VimaxPills.cz - objednať so zľavou 10 percent na Madcat.cz Doplnok výživy pre ŽENY: Clitorin -...

viac
Blog / Články

Kde kúpiť Ženšen indický - tabletky, prípravky na predaj Ginseng Royal Jelly, rastlina, Ginseng Slim Tea - najnižšia cena

Pridané: 04.04.2019

Indický ženšen, nenápadný zázrak z Indie

Indický ženšen Ashwagandha proti stresu

Ashwagandha, tiež známa ako Withania somnifera (bežne známa ako indický ženšen), je rastlina, ktorá má širokú škálu zdravotných výhod vrátane schopnosti znížiť stres, bojovať proti cukrovke, ako aj rakovine. Rastlina tiež dokáže zvyšovať imunitu zvýšením dodávok antioxidantov do tela. Táto rastlina má antibakteriálne aj antikonvulzívne vlastnosti.

 

Withania somnifera (Ashwagandha) má veľký význam v Ayurveda po mnoho storočí. Ajurvéda je starodávny indický systém medicíny. Ashwagandha dokonca používali Američania a Afričania na to, aby sa zbavili niekoľkých druhov infekcií.

 

Čo je Ashwagandha?

 

Ashwagandha je rastlina, ktorá patrí do rodiny Solanacea s vedeckým názvom Withania somnifera. Slovo Ashwagandha znamená v preklade vône koňa. Je tomu tak preto, lebo sa verilo, že rastlina je schopná užívateľovi dať silu žrebca. Táto rastlina pochádza z Indie a rastie najlepšie v suchých regiónoch krajiny. Indický ženšen je robustný rastlina, ktorá dokáže prežiť aj pri veľmi vysokých teplotách (až do 40 ° C), ako aj pri veľmi nízkych teplotách (až do 10 ° C). Táto rastlina sa vyskytuje aj vo vysokých nadmorských výškach.

 

Štúdia na Withania somnifera poukázali na existenciu terapeutických schopností rastliny, a zároveň nepreukázali žiadnu toxicitu v chemických zložkách, ktoré sú v tejto rastline prítomné. Výskum tejto rastliny naznačuje niekoľko zdravotných výhod indického ženšenu kvôli jeho protizápalovým, antioxidačným, protistresovým, abstinenčným a spánok podporujúcim vlastnostiam. Táto rastlina tiež pôsobí ako tonikum na zvýšenie energie, a tým zlepšuje celkové zdravie tela.

 

Zdravotné výhody Ashwagandha (indický ženšen)

 

Ashwagandha je vynikajúci bylina pre celkové telesné zdravie a vitalitu. Je účinná pri rôznych zdravotných problémoch. Najdôležitejšie pôsobenie rastliny na zdravie človeka je tvorené tým, že má adaptogénne účinky. To znamená, že efektívnym spôsobom pomáha organizmu poradiť si so stresom.

Zvýšte si libido prírodnou cestou!

Zvýšenie libida prírodnou cestou, damiana, tribulus, ženšen

Existuje mnoho bylinných prípravkov a liečivých bylín, ktoré sa používajú pre zvýšenie mužského libida. Tieto bylinky pre nízke libido u mužov sa väčšinou zameriavajú na zvyšovanie hladiny testosterónu v tele, stimulujú sexuálne vzrušenie a rieši vyčerpanie spojené so zlým sexuálnym výkonom. Dobrý prídavok na mužské libido sa súčasne zameria na všetky tieto oblasti a hrá úlohu v holistickom prístupe k lepšiemu celkovému zdraviu.

 

Tribulus (Tribulus terrestris)

 

Tribulus vedie k produkcii testosterónu stimuláciou hypofýzy, aby sa uvoľnil luteinizačný hormón. Tento hormón zvyšuje hladinu testosterónu a zvyšuje nielen libido u mužov, ale tiež zvyšuje libido u žien.

 

U mužov s vysokou chorobnosťou spermií (neživotaschopné spermie) a nízkou mobilitou spermií bolo pozorované, že tribulus zvyšuje počet a mobilitu spermií. Aktívne zložky v Tribulus sa nachádzajú v najvyšších koncentráciách v listoch rastliny.

 

Damiana (Turnera Aphrodisiac a Turnera diffusa)

 

List tejto byliny bol používaný v Mexiku ako posilňovač mužského libida už od dôb raného mayského impéria. Táto bylina opäť naberá na popularite práve pre svoje unikátne pôsobenie na libido.

 

V tradičnej medicíne je Damiana používaná na liečbu nízkeho libida u mužov a žien, a keď dochádza k sexuálnej dysfunkcii nervového pôvodu.

 

Tongkat Ali (Eurycoma longifolia)

 

Hlavným spôsobom, ako bylinka funguje, je zvýšenie hladiny testosterónu v krvi. Táto bylina je tradične používaná v Malajzii ako afrodiziakum, ako rastlinná liečba pre impotenciu alebo sexuálnu dysfunkciu, a ako celkový posilňovač libida. Tongkat ali pôsobí pozitívne na erekciu a zároveň pôsobí na zvýšenie libida.

 

Ázijský ženšen (Panax ginseng)

 

V Japonsku je táto bylina používaná na liečbu slabého libida a ako stimulant obehovej sústavy. Kórejský ženšen je tiež kľúčovou rastlinou v tradičnej čínskej medicíne, kde je používaný na upokojenie nervov, liečbu únavy, úzkosti, nespavosti, a všeobecné slabosti.

 

Najlepšie rastliny na pomoc proti chronickému stresu

Antistresové prípravky, bylinné výťažky, chronický stres, preťaženie, únava

Chcete nájsť prírodné antistresové prostriedky, ktoré u vás budú fungovať?

Ako iste nepochybne veľmi dobre viete, žijeme v chronicky stresujúce kultúre. Väčšina z nás existuje v stave neustáleho preťaženia a nadmernej záťaže.

Odhaduje sa, že 90% všetkých návštev lekára primárnej starostlivosti súvisí s ťažkosťami vyvolanými stresom.

 

Príliš veľa stresu môže spôsobiť vážne poškodenie vášho zdravia - od naberanie hmotnosti až k poškodeniu vášho srdca. Stres môže tiež ovplyvniť váš celkový fyzický aj psychický stav. Okrem toho je chronický alebo trvalý stres spojený s každým chronickým ochorením, pretože vytvára základ pre zápaly a iné zdravotné ťažkosti.

 

Máte viac kontroly nad stresom, než si uvedomujete. Život nie je len o tom, čo sa vám stane - je hlavne o tom, ako reagujete. Správny výber byliniek vám môže pomôcť lepšie zvládať stres a lepšie naň reagovať.

 

Bylina je rastlina s listami, semenami alebo kvety, ktorú ľudia používajú na ochutenie, na jedlo, na lieky alebo parfumy. V modernom svete používajú ľudia slovo "bylinka" na označenie rastliny, ktorá sa používa na liečenie.

 

Po stáročia ľudia v mnohých kultúrach po celom svete používali k boju proti stresu rôzne bylinky - adaptogény. Adaptogény podporujú rovnováhu v mnohých systémoch vášho tela. Je pozoruhodné, že vás môžu upokojiť a zároveň posilniť vašu energiu, bez vás nadmerne stimulovali. Aj keď niektoré adaptogény pracujú rýchlo, väčšina z nich pracuje postupom času a má kumulatívne výhody.


Najlepšie prírodné prostriedky proti stresu a pre zlepšenie sexuálneho života:


1. Ashwagandha BIO predaj - najlepšie indický ženšen - ašvaganda zaručene zaberie na sexuálne problémy, pomôže zvýšiť vitalitu, znížiť stres, na pomoc pri chudnutí a celkovom zlepšenie zdravia

 

2. Vimax Pills - obsahuje Ženšen pravý - právom sa považuje za najlepší prostriedok pre sexuálne zdravie mužov

 

3. Provestra - obsahuje Ženšen pravý - výborný prostriedok na zvýšenie libida u žien

 

Vimax Pills cena


Späť na zoznam článkov
Zatvoriť

Posledný komentár k Kde kúpiť Ženšen indický - tabletky, prípravky na predaj Ginseng Royal Jelly, rastlina, Ginseng Slim Tea - najnižšia cena

vložiť nový komentár
22.05.2019 pridal atomer-user
Copyright 2019 - 2024 © Turbo24.sk