Novinky
Vimax Pills - Recenzia

Kde kúpiť najlepšie doplnky výživy - Vimax Pills, Clitorin TABLETKY PRE MUŽOV: Vimax Pills - originál z VimaxPills.cz - objednať so zľavou 10 percent na Madcat.cz Doplnok výživy pre ŽENY: Clitorin -...

viac
Blog / Články

Problémy s erekciou - Ashwagandha BIO - skúsenosti, recenzie, diskusie

Pridané: 04.04.2019

Slabá erekcia? Pomôže vám Ashwagandha!

Ashwagandha na zlepšenie erekcie a navodenie sexuálneho vzrušenia

Môžete použiť Ashwagandha pre zlepšenie erekcie? Určite môžete, a máme dostatok vedeckých dôkazov na podporu tohto vyhlásenia. Ashwagandha je jedinečná v tom, že blokuje enzým, ktorý rozkladá neurotransmiter Acetylcholín v mozgu.

 

A pretože acetylcholín je silným hnacím motorom sexuálneho vzrušenia u ľudí, práve toto dokazuje, prečo môžete použiť Ashwagandha na zlepšenie erekcie. A zatiaľ čo acetylcholín nie je tak silný ako ďalší dôležitý neurotransmiter, dopamín, tieto dva neurotransmitery pracujú spoločne. V skutočnosti sú potrebné optimálne hladiny acetylcholínu na optimálnu väzbu receptora dopamínu v ľudskom tkanive.

 

To znamená, že dopamín, dôležitý neurotransmiter pre erekciu, potrebuje optimálnu hladinu acetylcholínu pre správnu prácu ... Až keď sú tieto dva neurotransmitery vyvážené a spolupracujú v harmónii, získate vzrušenie, tvrdé erekcie a veľa motivácie, aby ste túto erekciu tiež patrične využili.

 

Ashwagandha pre erekciu

 

Ashwagandha je jedným z tých starých zázračných doplnkov pre erekciu. Celkovo sa rastlina uznáva ako imunostimulant, pomáha predchádzať chorobám a zlepšovať celkovému zdraviu. Používajú ju najmä starší ľudia na boj s dôsledkami starnutia a elitnej športovci na prirodzené zlepšovanie výkonnosti.

A ak sa porozhliadnete po internete, zistíte, že Ashwagandha (niekedy nazývaná aj ako indický ženšen alebo oficiálne Withania somnifera) je bežným nástrojom pomoci so slabou erekciou.

 

Ashwagandha stimuluje krvný tok

 

Ashwagandha zlepšuje nielen kardiovaskulárny systém všeobecne, ale aj konkrétne schopnosť získať a udržať erekciu. Mechanizmus, pomocou ktorého to funguje, je dosť zložitý na opis, dôležité sú však efekty rastliny na vašu erekciu!

 

Ashwagandha stimuluje produkciu oxidu dusnatého (NO)

 

Oxid dusnatý je základnou zložkou pre zdravé erekcie. Zistilo sa, že Ashwagandha stimuluje produkciu oxidu dusnatého.

Top bylinné produkty pre lepšiu erekciu

Liečba erektilnej dysfunkcie, navodenie orgazmu, kvalita spermií, pomoc pri počatí

Nižšie vám ponúkame popis niektorých z najefektívnejších bylín pre silnejšie erekcie:

Tribulus Terrestris rastie predovšetkým v severnej Číne. Je to dobre známe afrodiziakum sa záznamy, ktoré dokazujú používanie rastliny už od staroveku. Existuje mnoho pokusov na zvieratách, ktoré preukazujú účinnosť Tribulus na zlepšenie erektilnej funkcie. Tieto účinky sú väčšinou spôsobené schopnosťou rastliny zvyšovať androgén, a to zvyšovaním hladiny testosterónu. Hoci testosterón priamo nespôsobuje erekciu, hrá v tomto procese kľúčovú úlohu.

 

Erekcia je možná vďaka mnohým faktorom, ale väčšinou je to prostredníctvom receptorov na bunkách v tepnách, ktoré stimulujú reťazovú reakciu, ktorá uvoľňuje krvné cievy. Tie smerujú do penisu a umožňujú prúdenie krvi, aby sa dostala dovnútra. Nízky testosterón je často spojený s celkovým zlým metabolickým a kardiovaskulárnym zdravím. Keď je testosterón nízky, estrogén je zvyčajne vysoký, čo vedie k oxidačnému stresu a kalcifikácii tepien vrátane penisu. Tento efekt obmedzuje prietok krvi do penisu.

Zvýšenie hladiny testosterónu a zlepšenie celkovej metabolické funkcie pri súčasnom znižovaní oxidačného stresu je dobrým plánom na zlepšenie celkovej sexuálnej funkcie a erekcie.

 

Ženšenom označujeme koreň niektorých rastlín Araliaceae, ktoré rastú v severovýchodnej Číne. Ženšen je rastlinou číslo jedna v tradičnej čínskej medicíne. Tradične sa používa na udržanie rovnováhy tela a zvýšenie vitálnej Qi energie.

 

Podľa čínskej medicíny je slabá erekcia spôsobená nedostatky Qi v obličkách a pečeni a ženšen prispieva k zlepšeniu toku Qi do týchto orgánov, najmä ak sa používa spoločne s akupunktúrou. Rastlina bola vedci uznaná ako liek na zlepšenie erektilnej funkcie. Ginsenosidy sú hlavnými aktívnymi zložkami ženšenu, ktoré mu poskytujú protizápalové, protinádorové a antioxidačné vlastnosti.

 

Tieto bylinky pomáhajú ženám dosiahnuť orgazmus!

Prírodné afrodiziaká pre ženský orgazmus, potešenie zo sexu

Byliny pracujú na viacerých úrovniach; znižujú napätie a zvyšujú prietok krvi. Zvýšiť prietok krvi môžu aj do tých najcitlivejších oblastí. Vybrané bylinky a prípravky v tomto článku sú tzv. Afrodiziaká.

 

Afrodiziaká sa rozdeľujú podľa spôsobu účinku do troch skupín: látky, ktoré zvyšujú libido alebo sexuálnu túžbu, látky, ktoré zvyšujú vytrvalosť a predlžujú sex, a nakoniec látky, ktoré zvyšujú sexuálne potešenie.

 

Tieto bylinky majú potenciál robiť všetky tieto veci súčasne:

 

Yohimbe

 

Po stáročia ľudia používajú túto kúru ako tonikum na zvýšenie sexuálnej zdatnosti a potešenie. Energizujúce účinky yohimbe vychádzajú z jeho schopnosti zvýšiť prietok krvi do genitálií u mužov i žien. Predpokladá sa, že priamo stimuluje panvovej nerv, gangliá, čo spôsobuje zvýšenie energie v sexuálnej slasti. Účinky tiež zahŕňajú zvýšené libido.

 

Damiana

 

Damiana sa od dávnych čias považuje za afrodiziakum. To bolo najprv používané rituálne u Aztékov ako sexuálny stimulant pre mužov a ženy. James Duke, Ph.D. vo svojej Príručke o liečivých bylinách (1985) tvrdil, že damiana zvyšuje sexuálnu túžbu a tiež zlepšuje celkovú úroveň potešenie zo sexu.

 

Damiana sa tiež používa na zvýšenie prietoku krvi do klitorisu alebo penisu. Damiana pomáha obnoviť prirodzenú sexuálnu túžbu a libido, najmä pre vyčerpanú (alebo stresovanú) osobu.

 

Epimedium sagittatum

 

Rastlina, ktorá sa používa už niekoľko tisíc rokov v tradičnej čínskej medicíne na sexuálnu dysfunkciu, sa používa na zvýšenie libida u mužov i žien. V štúdiách sa preukázalo, že zvyšuje sexuálnu túžbu, libido, vytrvalosť, a sexuálna spokojnosť u mužov i žien. Ideálne je rastlinu používať jednu až dve hodiny pred sexuálnym aktom.


Naše odporúčanie na TOP najlepšie prírodné prostriedky pre zlepšenie sexuálneho života mužov i žien:


1. Ashwagandha BIO predaj - najlepší výrobok z ashwagandhy so širokým spektrom účinkov vrátane zvýšenia libida a zlepšenia sexuálneho života.

 

2. Vimax Pills - so ženšenom pravým, považovaným za najlepší prípravok pre sexuálne zdravie mužov.

 

3. Provestra - hľadáte ženskú Viagru? Práve ste ju našli.

 

Vimax Pills kúpiť 


Späť na zoznam článkov
Zatvoriť

Posledný komentár k Problémy s erekciou - Ashwagandha BIO - skúsenosti, recenzie, diskusie

vložiť nový komentár
22.05.2019 pridal atomer-user
Copyright 2019 - 2023 © Turbo24.sk