Novinky
Vimax Pills - Recenzia

Kde kúpiť najlepšie doplnky výživy - Vimax Pills, Clitorin TABLETKY PRE MUŽOV: Vimax Pills - originál z VimaxPills.cz - objednať so zľavou 10 percent na Madcat.cz Doplnok výživy pre ŽENY: Clitorin -...

viac
Blog / Články

Ženšen pravý indický vs Ženšen päťlistý vs Ženšen sibírsky - tabletky, kvapky, účinky

Pridané: 04.04.2019

Veľké porovnanie najsilnejších adaptogénov 

Ženšen a Ashwagandha na podporu erekcie, potencia a chuť na sex

Čo sú to Adaptogény?

 

Fytoterapia sa týka použitia rastlinných aplikácií a ich liečebných schopností. Adaptogény sú jedinečnou triedou liečivých rastlín: pomáhajú vyvažovať, obnovovať a chrániť telo. Podľa odborníka Edwarda Wallace adaptogén nemá konkrétnu činnosť; pomáha vám však reagovať na akýkoľvek vplyv alebo stres a zároveň normalizovať vaše fyziologické funkcie.

 

Pojem adaptogénne bylina alebo látka prvýkrát zaznamenal v roku 1947 ruský vedec N.V. Lazarev, ktorý ho použil na opísanie tohto nešpecifického účinku, ktorý zvyšuje odolnosť tela voči stresu. Definované dvoma ďalšími ruskými vedcami z výskumu v roku 1958, adaptogény "musia byť neškodné a spôsobujú len minimálne poruchy fyziologických funkcií organizmu, musí mať nešpecifické účinky a zvyčajne majú normalizujúci účinok bez ohľadu na smer patologického stavu."

 

Tento účinok bol pozorovaný v štúdiách na zvieratách a zistilo sa, že rôzne adaptogény majú schopnosť vytvárať túto všeobecne zvýšenú toleranciu voči stresu.

Vo svojej knihe Adaptogény, certifikovaný biológ David Winston udáva zoznam 15 uznávaných adaptogénov. Dnes budeme hovoriť o siedmich, o ktorých sa domnievame, že sú najpriaznivejšie ako súčasť zdravého životného štýlu.

 

Ženšen pravý

 

Ženšen bohatý na liečivé schopnosti je jeden z najznámejších adaptogénov a mnohí považujú ázijský ženšen (Panax ginseng) za najsilnejší. U ľudí sa ukázalo, že Panax ginseng úspešne zlepšuje mnohé aspekty výkonu a celkovú odolnosť voči stresu.

 

Ashwagandha

 

Ashwagandha sa často označuje ako indický ženšen. Jej účinky na kortizol, stresovú toleranciu a vnútorné reakcie na stres boli študované po celé desaťročia a rastlina sa preukázala ako vysoko účinná.

 

Cordyceps a iné liečivé huby

 

Cordyceps, reishi, shiitake a Maitake huby sú huby s antioxidačnými vlastnosťami. To znamená, že sú to huby disponujúci všetkými výhodami antioxidačných potravín. Nemusí byť adaptogény v klasickom zmysle, ale každá z nich má adaptogénne a protinádorové vlastnosti.

Najlepšie rastliny na stres, nervozitu, únavu

Najlepšie rastliny proti únave, vyčerpaniu a stresu

Prírodné liečivá sú už dlho oceňovaná pre svoje mocné účinky. Jedným z takýchto príkladov sú adaptogénne byliny. Existuje mnoho štúdií, ktoré dokazujú účinnosť adaptogénnych bylín. Tieto rastliny majú spoločné to, že priaznivo pôsobí na stres, nervozitu a únavu.

 

Ako pravdepodobne viete, vaše telo funguje tak, aby uvoľňovalo hormón kortizol, keď reaguje na stres. Zvýšené hladiny kortizolu po dlhú dobu a chronický stres môžu ovplyvniť každý fyziologický systém vo vašom tele, vrátane štítnej žľazy a nadobličiek, a tým môžu mať katastrofický vplyv na vaše telo.

 

Kortizol je tiež známy ako starnúcej hormón. Keď stúpajú hladiny kortizolu, stimuluje sa váš sympatikus a nadobličky. Keď k tomu dôjde, dôjde k zníženiu tráviaceho sekrétu a zvýšenie krvného tlaku. V normálnom živote sa stretnete s touto reakciou, keď vaše telo a mozog reagujú na stresor.

 

Avšak ľudia, ktorí pravidelne reagujú na stres mnohokrát denne, môžu zažiť neustály stres, ktorý môže spôsobiť "vyhorenia" vašich nadobličiek. Ďalšími dopady každodenného stresu sú poškodenie zažívacieho traktu a rýchlejšie starnutie. Ľudia s najvyšším rizikom týchto symptómov zahŕňajú stovky až tisíce mladých rodičov, študentov vysokých škôl a opatrovateľov, ako sú sestry alebo rodinní príslušníci, ktorí sa starajú o invalidný príbuzných alebo pacientmi. Patria sem aj ľudia so zníženou hladinou magnézia v organizme.

 

Dlhodobý, chronický stres vedie k únave nadobličiek a k ešte viac potenciálne nebezpečným problémom. Hlavne ak sa ponechá neliečený. Zatiaľ čo väčšina vedcov a lekárov súhlasí s tým, že prístup k zníženiu chronického stresu by mal byť viacvrstvový, veríme, že jeden z najlepších spôsobov znižovania stresu a tým aj zníženie dlhodobých hladín kortizolu, je pomocou adaptogénnych bylín.

 

Na konci tohto článku vám predstavíme najlepšie produkty obsahujúce adaptogény na našom trhu!

Viac testosterónu prírodne vďaka týmto tipom!

Zvýšenie testosterónu u mužov prírodnou cestou

Nízky testosterón je veľkým problémom pre mužov. Pre mužov môže nízky testosterón znamenať erektilnej dysfunkcii, ako aj nízke libido, prírastok hmotnosti, vypadávanie vlasov, depresiu a úzkosť. Ženy majú mnoho rovnakých príznakov, aj keď majú oveľa menej testosterónu. Hormonálna rovnováha je pre naše telo veľmi dôležitá, preto bylinky pre nízky testosterón by sa mali stať súčasťou nášho stravovacieho režimu. Predstavujeme vám najlepšie prírodné spôsoby zvýšenia testosterónu:

 

Tongkat Ali

 

Tongkat Ali je bylinka, ktorá rastie v Indonézii, Malajzii a Thajsku. Extrakt pochádzajúci z koreňa a je známy ako silné afrodiziakum. Bylinka môže použiť na zlepšenie libida mužov a žien, bez niektorých škaredých a nepríjemných vedľajších účinkov Viagry, alebo terapie umelým testosterónom.

 

Epimedium sagittatum

 

Epimedium je tiež známy ako mozgové tonikum nesmrteľných. Bylina bola po stáročia používaná čínskymi lekári - ako pre mužov, tak pre ženy. Hlavnými účinky bylinky sú lepšie prekrvenie panvy, zvýšenie testosterónu a libida. Rastlina pôsobí pozitívne na muža, rovnako tak i na ženy.

 

Ak sme vás našim článkom zaujali, tak určite zvážite niektorý z nasledujúcich TOP účinných 100% prírodných prípravkov:

 

1. Ashwagandha BIO predaj - extrakt z jednej z najúčinnejších rastlín indickej Ayurveda. Rastlina obsahuje ideálny pomer zlúčenín posilňujúcich telo i myseľ. Nechajte na seba pôsobiť silu prírody - používajte Ashwagandha BIO.

 

2. Vimax Pills - Ženšen pravý a množstvo ďalších ingrediencií, ktoré zaručujú optimálny účinok na libido a celkovú mužskú sexuálnu silu. Objavte v sebe svoju mužskú silu - vyskúšajte najlepší prípravok na mužské sexuálne zdravie - Vimax Pills.

 

3. Provestra - ste žena, ktorá hľadá viac potešenia? Nemusíte hľadať ďalej. Všetky vaše požiadavky na Viagru v prírodnej podobe spĺňa tento unikátny prípravok.

 

Vimax Pills kúpiť


Späť na zoznam článkov
Zatvoriť

Posledný komentár k Ženšen pravý indický vs Ženšen päťlistý vs Ženšen sibírsky - tabletky, kvapky, účinky

vložiť nový komentár
22.05.2019 pridal atomer-user
Copyright 2019 - 2023 © Turbo24.sk