Novinky
Vimax Pills - Recenzia

Kde kúpiť najlepšie doplnky výživy - Vimax Pills, Clitorin TABLETKY PRE MUŽOV: Vimax Pills - originál z VimaxPills.cz - objednať so zľavou 10 percent na Madcat.cz Doplnok výživy pre ŽENY: Clitorin -...

viac
Blog / Články

Zvýšenie energie, Vitalita, Zníženie stresu - Vyskúšajte Ashwagandha BIO - ašvaganda - cena, tabletky, predaj

Pridané: 04.04.2019

Zázračný všeliek menom Ashwagandha - cena, recenzie, predaj

Liečba depresie, úzkosti, problémov so spánkom, únavy, bolesti kĺbov, nízkeho libida

Ashwagandha, jedna z najsilnejších bylín v liečebnom systéme zvanom Ayurveda, sa od dávnych čias používa na širokú škálu zdravotných ťažkostí. Je najznámejší pre svoje obnovovaciu a omladzujúce prednosti. V sanskrte Ashwagandha znamená "vôňa koňa", čo naznačuje, že bylinka môže priniesť vitalitu a silu žrebca. Tento názov si rastlina zaslúžila aj tým, že jej koreň má zápach pripomínajúci konský pot.

 

Tradične je Ashwagandha používaná ako nervové tonikum a adaptogén - činidlo, ktoré pomáha telu prispôsobiť sa rôznym emocionálnym a fyzickým stresom. V Indii sa používa tradične už takmer 5 000 rokov pri rôznych ťažkostiach. Spomenúť môžeme slabosť u detí, slabosť a stratu zdravia v starobe, reumatizmus, zápchu, nespavosť, nervové stavy, stres, bolesť, zápal kĺbov, parazity, hormonálnu nerovnováhu, a oveľa viac. Pasta vyrobená z koreňového prášku aplikovaného lokálne môže liečiť vredy, vyrážky, a iné podráždenie kože a infekciu.

 

Ashwagandha pomáha ľuďom posilniť imunitný systém po chorobe, chemoterapii, alebo chirurgickom zákroku. Je to vysoko účinný prostriedok na zníženie zvýšených hladín kortizolu a napodobňovanie inhibičného neurotransmiteru GABA.

 

Ashwagandha sa často označuje ako "indický ženšen" kvôli svojim omladzujúcim vlastnostiam, hoci botanicky, ženšen a Ashwagandha spolu nie sú nijako príbuzných.

Ashwagandha patrí medzi ľuľkovité rastliny, rovnako ako paradajka alebo zemiak. Ide o ker s oválnymi listami a žltými kvetmi. Jej červené ovocie má veľkosť hrozienok. Bylina je doma v suchých regiónoch Indie, severnej Afriky a na Strednom východe a dnes sa pestuje aj v miernom podnebí vrátane Európy.

 

Prečo používať rastlinu Ashwagandha?

 

Rastlina je vhodná, ak trpíte akýmkoľvek z nasledujúcich príznakov:


• Stres

• Únava

• Ťažkosti pri koncentrácii

• Slabá pamäť

• Problémy so spánkom

• Nízke libido

• Časté ochorenia

• Úzkosť

• Nízka vytrvalosť (duševná alebo fyzická)

• Bolesť kĺbov

• Neurologické problémy

 

Recenzie najlepších bylín pre ženské sexuálne zdravie a výkonnosť

Účinné byliny pre ženy, lepší sex, väčšie vzrušenie, dosiahnutie orgazmu

Ženy sa často snažia zvýšiť svoje libido a sexuálnu túžbu, ale často sa hanbia opýtať, ako na to. Rozhovor s lekárom o tejto téme je pre mnohých príliš tabu. Mnohé ženy o tomto probléme síce otvorene hovorí, ale nie sú ochotné začať brať syntetické lieky. U takých žien by rastlinné přípravky mohly poskytnúť odpoveď, ktorú hľadajú. Byliny sú prírodné, sú skutočne lacné a dajú sa kúpiť vo väčšine predajní so zdravou výživou. Prírodné ženská afrodiziaká sú bežne používaná ženami po celom svete.

Skúste yohimbe, kôru stromu, ktorý pochádza z Afriky, a je právom nazývaný prírodný Viagrou. Rastlina sľubuje posilnenie sexuálnych a zmyslových pocitov a vytrvalosti pre mužov aj ženy po celom svete. U žien yohimbe zvyšuje prietok krvi v ženských pohlavných orgánoch a zvyšuje celkové prekrvenie pohlavných orgánov. Lepšie prekrvenie pohlavných orgánov = viac potešenie pri ich stimulácii.

 

Môžete tiež chcieť vyskúšať prírodné afrodiziakum v podobe rastlinných olejov, ako je jazmín a ylang ylang, ktoré poskytujú afrodiziakálne a sexuálnu stimuláciu zmyslov v kombinácii s masážou. Jazmínový olej sa používa na uvoľnenie tela a ylang ylang zvyšuje zmyslovú stimuláciu.

 

Skúste tiež čaj z Damiany, známeho ženského afrodiziaka z Ameriky. Rastlina bola používaná v Mexiku po stovky rokov na liečbu mnohých ochorení, ale je známa najmä pre zvýšenie cirkulácie a citlivosť pohlavných orgánov. Bylina je účinná aj na podporu zdravia hormonálnych systémov.

 

Zakúpte si čisté formy štandardizovaného výťažku listov Damiany pre optimálne výsledky. Môžete si zaobstarať extrakt z rastliny, alebo sušené listy, z ktorých si môžete pripraviť čaj. Táto rastlina vás určite prekvapí svojimi silnými účinkami, ktoré po jej požití na seba nenechajú dlho čakať.

Najlepšie bylinky na zvýšenie celkovej energie

Prírodné doplnky na zvýšenie energie a vitality

Sibírsky ženšen (Eleutherococcus senticosus):

Sibírsky ženšen pomáha nielen posilniť imunitný systém, zmierniť zápal a zmierniť bolesť, ale je tiež silný antioxidant a pomáha telu prispôsobiť sa stresu (bylinky v tejto kategórii sa nazývajú adaptogény). Sibírsky ženšen zvyšuje energiu, vytrvalosť, znižuje únavu a pomáha telu lepšie využívať energiu. Neváhajte a užívajte sibírsky ženšen dvakrát denne, nie príliš blízko k spánku, pretože by mohol spôsobiť nespavosť.

 

POZNÁMKA: Ak máte neregulovaný vysoký krvný tlak, je lepšie vyhnúť sa tejto bylinke.

 

Ashwagandha (Withania somnifera):

 

Ashwagandha je ayurvédská bylinka, ktorá sa dobre spája s Eleuthera. Rovnako ako Eleuthero, Ashwagandha je adaptogén, ktorý zmierňuje účinky stresu na nervový systém, čím znižuje reakciu na adrenalín, "bojuj alebo uteč", a tým nám ponecháva viac energie na každodenné použitie. Pomáha tiež zmierniť depresiu (veľký odtok energie), stabilizovať hladinu cukru v krvi a zmierniť zápal. Keď telo nevyužíva prostriedky na boj proti týmto skorým štádiám ochorenia (tj zápaly a problémy s hladinou cukru v krvi), potom pre nás zostáva veľa energie voľne k dispozícii. Skúste 600-1 000 mg dvakrát denne.

 

Olej z oregana (Origanum vulgare):

 

Niekedy môžu byť spiace vírusy príčinou chronickej alebo akútnej únavy. Nemusíte mať žiadne iné príznaky, alebo môžete mať príznaky, ktoré by ste normálne neidentifikovali s vírusom: kožné vyrážky, vyrážky, nevysvetliteľné bolesti a bolestivé kĺby. Čistenie pečene s niektorými detoxikačnými bylinami je skvelým miestom na začiatku terapie.

Naše odporúčanie na najefektívnejšie prírodné doplnky výživy na zlepšenie sexuálneho života a celkové zlepšenie zdravia:

1. Ashwagandha BIO predaj - Ashwagandha vo svojej najčistejšej a najefektívnejšie forme, efektívnejšia ako syntetické lieky.

 

2. Vimax Pills - s týmto liekom znovu získate svoju mužskú silu.

 

3. Provestra - lepšie orgazmy, lepší sexuálny život, celkovo lepšie zdravie - zoznámte sa s najlepšou prírodnou ženskou Viagrou.

 

Vimax Pills 


Späť na zoznam článkov
Zatvoriť

Posledný komentár k Zvýšenie energie, Vitalita, Zníženie stresu - Vyskúšajte Ashwagandha BIO - ašvaganda - cena, tabletky, predaj

vložiť nový komentár
22.05.2019 pridal atomer-user
Copyright 2019 - 2023 © Turbo24.sk