Novinky
Vimax Pills - Recenzia

Kde kúpiť najlepšie doplnky výživy - Vimax Pills, Clitorin TABLETKY PRE MUŽOV: Vimax Pills - originál z VimaxPills.cz - objednať so zľavou 10 percent na Madcat.cz Doplnok výživy pre ŽENY: Clitorin -...

viac
Blog / Články

Ako dosiahnuť prírodné zvýšenie libida u žien? - Prípravky, lieky a doplnky výživy na menopauzu

Pridané: 14.04.2019

Ako zvýšiť ženám libido? - Prečo ženy nemávajú chuť na sex, a ako ju navodiť

Ako zvýšiť ženské libido v období menopauzy
Muži to niekedy nemajú s ženami ľahké. Kým oni by mohli stále a chuť na pohlavný styk u nich funguje skoro na povel, ženské libido je mnohokrát až vzácnosť. Nie je to tým, že by boli ženy tak upäté alebo sa im muž nepáči. Žena potrebuje byť v psychickej pohode, aby v sebe mohla prebudiť sexuálnu vášeň. Čo ju najčastejšie bráni?

 

1. Únava

 

Áno, po náročnom dni v práci a vykonanie všetkých domácich povinností žena myslí na posteľ. Nepredstavuje si ale žiadne divoké akcie s mužom, ale pohodový večer strávený s knihou.

Unavená žena nemá na pohlavný styk ani pomyslenie. Ak za jej nízke libido môže práve únava, nebolo by za škodu, keby ju ubudlo povinností. Čo keby sa treba o bežné upratovanie bytu staral muž?

 

2. Neschopnosť sa uvoľniť

 

Žena potrebuje pokoj, aby sa mohla uvoľniť a úplne sa oddať mužovi a sexuálnej túžbe. V tom ju môže brániť všeličo. Najčastejší problém sú deti vo vedľajšej izbe.

Myslite na to a pokúste sa aspoň občas nechať deti s babičkou. Nie je to žiadne rodičovskej zlyhanie - partneri občas potrebujú mať čas len sami na seba.

 

3. Nízke sebavedomie, sebakritickosť

 

Takmer každá žena je so sebou nespokojná a chcela by na sebe niečo zmeniť. Jedna má problém s malým poprsím, druhé sa nepáči veľké brucho, tretí sa hnusí celulitída. Najhoršie je, že zdanlivé nedostatky postupne pribúdajú s vekom. Žena, ktorá nie je spokojná sama so sebou, nechce, aby ju milovaný muž videl nahú. Keď už pristúpi na milovanie, vyžaduje tmu, a čo najrýchlejší akciu. Bojovať sa sebavedomím je ťažké. Žena by si mala uvedomiť, že sa na jej drobné nedostatky nikto nepozerá.

 

Pre lepší pocit môžu ženy zmeniť jedálniček a zaradiť do života viac pohybu. Dôležitú úlohu má však muž: Mal by dávať žene najavo, že je pre neho krásna. Ona si tak začne pripadať ... a potom príde aj chuť na sex.


Menopauza a znížené libido - prejavy menopauzy a jej vplyv na sexuálny život

Hormonálne zmeny v čase ženského prechodu
Menopauza je stav, keď žene prestávajú fungovať pohlavné orgány. Stáva sa to zvyčajne medzi 45. - 55. rokom, je to však veľmi individuálne a prípadné odchýlky oboma smermi nie sú žiadnou výnimkou.

 

Žena v menopauze neprodukuje normálne množstvo estrogénu a progesterónu, v dôsledku toho jej nedozrievajú vajíčka, maternica sa nepripravia na prípadné tehotenstvo, žena nemenštruuje a je neplodná.

 

S menopauzou sa spája mnoho ďalších nie práve príjemných prejavov: Už niekoľko rokov pred prechodom postihujú ženu náhlej návaly horúčavy, nočné potenie a zrýchlený tep. Pomôcť môže zmena jedálnička, predovšetkým obmedzovanie bieleho pečiva, alkoholu a kofeínu.

 

Tieto príznaky po čase vymiznú, nastanú ale iné problémy. V období menopauzy býva pre ženy oveľa ťažšie udržať si váhu. Majú sklony k priberaniu, aj keď treba skôr mávali rýchly metabolizmus a mohli zjesť všetko, čo im prišlo pod ruku.

 

Nielen kvôli priberanie, s menopauzou súvisia aj rôzne psychické ťažkosti. Žena je zrazu oveľa nervóznejší než predtým, viac podlieha stresu a je náchylnejší k depresiám. V noci trpí nespavosťou, cez deň je unavená a nedokáže sa sústrediť.

 

Psychická nepohoda potom spôsobí nechuť k pohlavnému styku a nízke libido. Svoj podiel má tiež nedostatočné zvlhčenie pošvy a ďalšie ťažkosti.

Ak taká žena podlieha žiadosti muža a k pohlavnému styku privolí, zvyčajne sa nedostaví žiadne intenzívne zážitky, orgazmus, ani žiadne uspokojenie.

 

Ako žene v menopauze pomôcť, aby prekonala nechuť a sex si naozaj užila?

Prírodné prípravky pre opätovné navodenie túžby po sexe
Libido posilňujúce potraviny či doplnky výživy, ktoré obsahujú rastlinný hormón podobný estrogénu. Nájdete ho napríklad v sóji a jej produktoch, alebo v ľanovom semienku. Z doplnkov je vhodný napr. Clitorin.

 

Dôležité je vybaviť sa tiež lubrikačným gélom, ten dokáže robiť divy. Počas pohlavného styku ním rozhodne nešetrite.

 

TOP produkty, ktoré pomôžu ženám (nielen) v menopauze ku kvalitnejšiemu sexu

 

Aby mala žena chuť na sex, túžiť po mužovi, dokázala sa uvoľniť, pohlavný styk prežiť intenzívne a na záver si vychutnať dlhý a kvalitný orgazmus, potrebuje tri základné veci: dostatok potrebného hormónu, dobrý pocit zo seba a správne zvlhčenie pošvy.

 

Ženy v menopauze to bohužiaľ nemajú vôbec jednoduché. Pokles hormónu spôsobí vedľa ukončení menštruačného cyklu tiež nižší libido. Ďalej priberanie na váhe a rýchlejšie starnutie, čo ženám sebavedomie nepridá - pripadajú si škaredé, nepríťažlivé. Ťažko sa porovnávajú s tým, že už nie sú najmladší. Sú oveľa nervóznejší, podliehajú stresu a depresii.

 

Psychické problémy sa skôr alebo neskôr začnú odrážať na sexuálnom živote, libido klesá ešte hlbšie. Keby predsa len na pohlavný styk došlo, žena by si ho ani poriadne neužila, pretože sa jej kvôli nedostatku hormónu zle zvlhčuje pošva.

 

Znamená to, že ženy v prechode nemôžu mať sex? Nie je to pravda. Sex v prechode môže byť dokonca aj o niečo kvalitnejší než predtým - veď už je žena skúsená, vie, čo potrebuje, a dokonca sa ani nemusí báť nechceného otehotnenia.

 

Sex v menopauze je možný, len je potrebné ho trochu podporiť prírodnými doplnkami.

 

Clitorin - najlepší doplnok pre ženy v menopauze

 

Clitorin podporuje libido, túžbu po pohlavnom styku, sexuálnu výkonnosť. Clitorin pôsobí ako kvalitný afrodiziakum. Zväčší vzrušenie, zaisťuje lepšie prekrvenie intímnych oblastí a intenzívnejšie zážitky.

Iba dve tabletky denne stačí k tým najlepším a najkvalitnejšie orgazmom.

 

Breastmax - pilulky pre krásne poprsie

 

Keď si žena nepripadá dosť krásna, nemôže sa pri sexe poriadne uvoľniť a užiť si ho. Breastmax zaisťuje pevnejšie a väčšie poprsie. Pomáha ženám k pocitu dokonalosti, lepšiemu sebahodnotenie, a vo výsledku tiež ku kvalitnejšiemu sexu.

 

Vigorelle - najlepší lubrikačný gél

 

Suchá pošva dokáže nepríjemne pokaziť zážitok žene aj mužovi. Lubrikačný gél je v období prechodu dôležitá výbava každej ženy. Najlepší z nich je Vigorelle. Prináša naozaj veľa intenzívny zážitok. Vďaka Vigorelle je každý dotyk neuveriteľne vzrušujúce. Vigorelle je ľahká cesta k dokonalému orgazmu.

 

Lieky na ženské problémy v ťažkom období menopauzy


Späť na zoznam článkov
Zatvoriť

Posledný komentár k Ako dosiahnuť prírodné zvýšenie libida u žien? - Prípravky, lieky a doplnky výživy na menopauzu

vložiť nový komentár
22.05.2019 pridal atomer-user
Copyright 2019 - 2023 © Turbo24.sk