Novinky
Vimax Pills - Recenzia

Kde kúpiť najlepšie doplnky výživy - Vimax Pills, Clitorin TABLETKY PRE MUŽOV: Vimax Pills - originál z VimaxPills.cz - objednať so zľavou 10 percent na Madcat.cz Doplnok výživy pre ŽENY: Clitorin -...

viac
Blog / Články

Dlhší pohlavný styk pre ženy - najlepšie prípravky, tabletky a lieky pre mužov a ženy

Pridané: 14.04.2019

Zdá sa vám vaše milovanie príliš krátke? Ako ho predĺžiť a dosiahnuť slastného orgazmu?

Zvýšenie chuti na sex, uspokojenie ženy, podpora partnerského vzťahu
Pre dosiahnutie dlhšieho pohlavného styku môžete urobiť niekoľko jednoduchých vecí.

 

Zlepšite vaše celkové zdravie - napríklad kardio cvičením. To je aerobik, plávanie alebo behanie, skrátka aktivita, pri ktorej sa vám rozbúši srdce. Posilníte tak aj svoje pľúca a pri sexe budete mať kontrolu nielen nad svojím dýchaním. Kardio cvičenie taktiež zlepšuje metabolizmus a cirkuláciu krvi. Pri cvičení sa uvoľňujú endorfíny, hormóny šťastia, vďaka ktorým sa uvoľníte, zostanete pokojní a vychutnáte si sex.

 

Skúste niečo nové - polohu, miesto, kde sa budete milovať. Keď robíte veci inak, vyhnete sa rutine a oddialite vyvrcholenie.

 

Páni, zistite, kedy nastáva moment, že už nedokážete zadržať ejakuláciu. Keď sa naučíte zadržať ejakulácii tesne pred týmto okamihom, budete vedieť prerušiť pohlavný styk a oddialiť tak vyvrcholenie, respektíve dopriať partnerke, aby sa urobila pred, alebo súčasne s vami.

 

Kegelove cviky posilnia panvové dno a mužom pomôžu získať kontrolu nad ejakuláciou.

 

Prírodné doplnky výživy - ponúka jednoduché a rýchle riešenie pre mužov aj ženy, ktorí túžia po dlhšom pohlavnom styku. Veľkou výhodou je, že naturálne prípravky nemajú vedľajšie účinky na rozdiel od liekov.

 

Vimax Pills - produkt obľúbený u miliónov mužov na celom svete. Prirodzene zlepšuje erekciu, zvyšuje sexuálnu výkonnosť a chuť na sex. Pôsobí na zväčšenie penisu, vďaka čomu žena zaručene dosiahne orgazmus. Čisto prírodné zloženie nespôsobuje vedľajšie účinky.

 

Ultra Potencia - prírodný doplnok výživy. Zvyšuje libido jednoducho a rýchlo, dodáva sexuálnu energiu, zvyšuje výdrž v posteli, vďaka tomuto prípravku zažijete niekoľko orgazmov počas jedného pohlavného styku. Trvalo pevná a kvalitná erekcia, odstránenie problémov s predčasnou ejakuláciou. Intenzívne sexuálnu rozkoš.

 

Semenax - prírodný produkt na zvýšenie objemu semena, kvality a počtu spermií, zvýšenie potencie a plodnosti.


Ako predĺžiť pohlavný styk? Vyskúšajte prírodné doplnky výživy

Spoločné vyvrcholenie, niekoľko orgazmov
Aj vy túžite po dlhšom pohlavnom styku? Chceli by ste si užiť oveľa viac a dlhšie? Najlepšie celú noc? Vyskúšajte napríklad predohru - bozkávanie, masáž, stimuláciu i orálny - a predĺžte si tak pôžitok z intímnych chvíľ. Pre ženy je predohra nesmierne dôležitá, pretože bez nej nedokážu dosiahnuť orgazmus. Na vzájomné potešenie môžete využiť aj chvíli medzi mužovou ejakuláciou a opätovnú erekciou. Aj takto si môžete predĺžiť príjemnú sexuálnu atmosféru. Oddialením ejakulácie tiež dosiahnete predĺženie sexuálneho aktu. Riešenie ponúka aj správne použitie kondómu, ktorý zníži citlivosť vášho penisu. Niektorým mužom pomáha masturbácia pred pohlavným stykom, ktorý je potom dlhšia. Spomaliť vyvrcholenie sa dá aj prerušovanou súložou. Okrem toho si vzájomne vychutnáte silu prítomného okamihu.

 

Pomôcť môžu aj lieky, ako napríklad Viagra, ktorá slúži na liečbu erektilnej dysfunkcie. Vďaka modrej pilulke bude vaša erekcia pevná a vy si tak môžete užívať celú noc. Odstraňuje problémy s predčasnou ejakuláciou, nemusíte sa teda obávať, že by ste vyvrcholili skôr, ako sa stihne niečo podstatné začať. Avšak tak ako všetky lieky, aj tieto tabletky môžu spôsobovať vedľajšie účinky. Odborníci preto odporúčajú prírodné doplnky výživy, ktoré vďaka svojmu prírodnému zloženiu vedľajšie účinky nespôsobujú.

 

Vimax Pills - prírodný doplnok stravy určený pre mužov, ktorí túžia po predĺžení pohlavného styku. Tento produkt tiež skvalitní erekciu, oddiali ejakuláciu a vy si tak môžete vychutnať celý sexuálny styk. Pôsobí tiež na zväčšenie penisu, čo iste poteší vašu partnerku.

 

Ultra Potencia - luxusný prírodný preparát, ktorý spomalí ejakuláciu, a vy si tak vychutnáte dlhšiu pohlavný styk. Silný orgazmus a rozkoš. Zvyšuje chuť na sex a potenciu.

 

Semenax - naturálny produkt, ktorý pôsobí nielen na zvýšenie ejakulátu, ale vďaka nemu zažijete dlhšie a silnejšie orgazmy, budete mať tvrdšie penis a vaše ejakulácia bude rozhodne objemnejšie.

 

LEKÁRSKE RECENZIE: Najlepšie prírodné doplnky pre dlhší pohlavný styk

Prírodné prípravky pre dlhší pohlavný styk
Pre dlhší pohlavný styk a vychutnanie si intímnych chvíľ môžete vyskúšať zopár našich tipov. Napríklad, skúste s partnerkou udržiavať počas sexu očný kontakt. Je to dôležité pre akúsi spätnú väzbu a môže to slúžiť ako určitý signál. Je to prejav rešpektu, porozumenia a záujmu a sex sa tak stáva zážitkom pre oboch partnerov. Zvyšuje sa tým aj sexuálne vzrušenie. Nemenej dôležitá je aj verbálna komunikácia. Keď si poviete čo chcete a ako to chcete, skôr sa zhodnete a môžete týmto spôsobom predĺžiť pohlavný akt. Ak nezaberá nič z vyššie uvedeného, môžete ešte navštíviť odborníka, ktorý vám pomôže odstrániť psychický blok, ktorý často stojí za sexuálnymi dysfunkciami.

 

Riešenie ponúka aj samotná príroda. Odborníci odporúčajú prírodné doplnky výživy. Ide o extrakty z rastlín a bylín, ktoré priaznivo pôsobia na sexuálnu oblasť. Nemajú vedľajšie účinky tak ako niektoré lieky, pretože ich zloženie je 100% prírodné. Vyskúšajte obľúbené a overené produkty:

 

1.Vimax Pills - TOP Produkt za SUPER cenu na dlhší pohlavný styk. Prírodný produkt, ktorý zvýši pocit vzrušenia, chuť na sex, zaručí sexuálnu výdrž. Prirodzene zväčšuje penis a vzrušenie vašej partnerky. Dosiahnite silnú a dlhotrvajúcu erekciu vďaka väčšiemu prekrveniu. Rýchle stoporenie, dlhotrvajúci efekt. Odstránenie predčasnej ejakulácie. Intenzívnejší orgazmus pre vás i vašu partnerku.

 

2.Ultra Potencia - vyššia cena luxusného produktu zaručí dlhšiu pohlavný styk. Lepšie a kvalitnejšie erekcie s trvalým účinkom. Odstraňuje problémy s predčasnou ejakuláciou, vychutnajte si dlhší sexuálny styk. Rozkoš a intenzívny orgazmus zaručené. Vyššia libido, sexuálnej energie a výdrž, viac orgazmov počas pohlavného styku. Zvyšuje potenciu a plodnosť.

 

3.Semenax - viac semena, viac spermií, kvalitné ejakulát - to všetko vďaka tomuto prírodnému doplnku výživy. Prirodzene zvyšuje ejakuláciu a mužskú plodnosť. Predlžuje pohlavný styk a prináša zlepšenie v sexuálnej oblasti.

 

Vimax Pills lekáreň


Späť na zoznam článkov
Zatvoriť

Posledný komentár k Dlhší pohlavný styk pre ženy - najlepšie prípravky, tabletky a lieky pre mužov a ženy

vložiť nový komentár
22.05.2019 pridal atomer-user
Copyright 2019 - 2024 © Turbo24.sk