Novinky
Vimax Pills - Recenzia

Kde kúpiť najlepšie doplnky výživy - Vimax Pills, Clitorin TABLETKY PRE MUŽOV: Vimax Pills - originál z VimaxPills.cz - objednať so zľavou 10 percent na Madcat.cz Doplnok výživy pre ŽENY: Clitorin -...

viac
Blog / Články

PRE ŽENY: Chcete rýchly orgazmus? Pomôžu masturbácie, prírodné tabletky a lubrikačné gély

Pridané: 13.04.2019

Privedenie ženy k orgazmu, masturbácia, predohra

Predohra, sexuálne hry, masturbácia, ženský orgazmus
Ako priviesť ženu k orgazmu? Alebo dokonca až k niekoľkým orgazmom? Po dosiahnutí vyvrcholenie je ženské lono veľmi citlivé a tu sa ponúka šanca uspokojiť ženu ešte raz. Stačí jemne dráždiť klitoris a privediete ju k ďalšiemu orgazmu - klitoriálnemu, ktorý je ostrejší a intenzívnejší, než ten vaginálne. Vytvorením tlaku na ženskú vagínu svojimi rukami, dokážete ozajstné zázraky. Takto stimulujete hĺbkový bod vo vagíne, každá žena zažije rozkoš ...

 

Mnohé ženy tvrdia, že orgazmus sa dá dosiahnuť aj prostredníctvom masturbácie, nemusíte sa spoliehať iba na partnera. Dá sa to naučiť, stačí sa len venovať svojmu telu a sebauspokojovanie, a potom už nebude problém docieliť vyvrcholenie. Vďaka Kegelovým cvikom opäť získate kontrolu nad svojimi svalmi a orgazmus už nebude viac nedosiahnuteľný. Na pomoc si môžete zaobstarať aj vibrátor alebo lubrikačný gél. Na trhu je množstvo lubrikantov, z ktorých si môžete vyberať podľa vôní, chutí, z chladivých i hrejivých.

 

Rýchly a silný orgazmus podporí aj prírodné doplnky výživy. Zvyšujú totiž chuť na sex, priaznivo pôsobí na krvný obeh a prekrvenie pohlavných orgánov, podporujú celkové zdravie a vitalitu. Vďaka nim môžete zažiť naozaj silný a dlhý orgazmus.

 

Clitorin - dodá vám stratenú sebadôveru a chuť milovať sa s partnerom. Vďaka tomu, že zvyšuje libido, zažijete nádherný orgazmus. Lepší sexuálny život pre ženy bez ohľadu na vek.

 

Breastmax - prírodný doplnok výživy pre väčšie a krajšie poprsie. Pravidelným užívaním budú vaše prsia väčšie a pevnejšie už do niekoľkých mesiacov. Výhodou je, že nepriberiete na váhe.

 

Vigorelle - lubrikačný gél na prírodnej báze. Prekrví vašu vagínu, zvlhčí ju, a vy si môžete vychutnávať horúce chvíle s partnerom. Zvyšuje sexuálnu chuť a túžbu, pocit vzrušenia.


Najlepšie prírodné tabletky na silný orgazmus pre ženy. Vyskúšajte a uvidíte!

Chuť na sex, roztúžená partnerka, vášnivé milovanie
Myslíte si, že nie je možné dosiahnuť mnohonásobný orgazmus? Omyl! Je to možné. Ak takýto orgazmus zažijete, je potrebné si ho poriadne vychutnať a užiť. Ako ho však dosiahnuť, keď sotva zažijete ten "obyčajný"?

 

Na milovanie je potrebné sa pripraviť. Dôležité je venovať sa predohre. Ženy potrebujú viac času ako muži. Ak je váš partner príliš rýchly, pripravte sa sama. Predstavujte si, ako sa budete milovať, ako sa vás bude dotýkať, bozkávať vás ...

 

Skúste sebauspokojenie. Ženský orgazmus vyžaduje tréning. Keď zistíte, ako orgazmus dosiahnuť, ľahko to potom naučíte aj partnera. Skúšajte a experimentujte, zistite, čo vám robí dobre, a ako sa vám to páči.

 

Kegelove cviky vám pomôžu spevniť svaly panvového dna a vy potom môžete ovplyvniť intenzitu a silu orgazmu. Trénovať môžete kdekoľvek - stiahnite panvové svaly na pár sekúnd, uvoľnite a opakujte aspoň desaťkrát.

 

Prírodné doplnky výživy podporí vaše celkové zdravie, i to sexuálne. Pôsobí pozitívne na zvýšenie libida, sexuálnej túžby a výkonnosti v posteli. Majú čisto prírodné zloženie, preto nespôsobujú žiadne vedľajšie účinky. Odborníci odporúčajú:

 

Clitorin - prírodný doplnok výživy na zlepšenie sexuálneho života. Pôsobí povzbudivo pri sexe, zvyšuje libido, a pomáha ženám, ktoré chcú žiť aktívnym sexuálnym životom. Intenzívne a silný orgazmus zaručený.

 

Breastmax - väčšie prsia o 1-2 čísla vďaka tomuto prírodnému lieku. Trvalé výsledky. Majte väčšie a krajšie poprsie už za pár mesiacov. Zvyšuje príťažlivosť.

 

Vigorelle - dosiahnutie rýchleho vzrušenie, zvlhčenie vagíny, zvýšenie chuti na sex, intenzívny a rýchly orgazmus. Účinok je okamžitý. Nemá vedľajšie účinky. Zvýši sa váš záujem o partnera, čo ho určite poteší a obaja asi tak vychutnáte vzájomné intímne chvíle.

 

Čo radia odborníci na dosiahnutie rýchleho a silného orgazmu pre ženy?

Navodenie ženskej rozkoše a vášne, vyvrcholenie a ženská ejakulácia
Vedeli ste, že aj žena môže mať ejakuláciu? Zdá sa vám to čudné? Možno ste ju zažili už aj vy, len ste si ju pomýlili s únikom moču pri vyvrcholení. Podľa odborníkov mokrý orgazmus prežilo asi 30 percent žien. Množstvo ejakulátu sa u každej ženy líši, okrem toho, niektoré ženy ho priamo vystreknú, z iných len nenápadne vytečie. Takáto ejakulácia však nesprevádza každý orgazmus, objavuje sa skôr výnimočne - v istých obdobiach ženského cyklu, alebo dokonca raz za život. Keďže v minulosti mnohé ženy považovali ejakulát za uniknutú moč, hanbili sa o tom hovoriť, preto túto tému bola ešte donedávna tabu.

 

K ženskej ejakulácii dochádza pri extrémne silnom prežívaní orgazmu a podľa východnej filozofie je to prejav a dôkaz toho, že žena zvládne prežiť skutočne hlboký orgazmus. Tvorí sa v žľazách, ktoré sa nachádzajú pri vyústení močovej trubice. Pri vzrušení sa plní už spomínaným ejakulátom a pri silnom vzrušení dochádza k jeho vypudeniu. Ženy to pociťujú ako nutkavý pocit na močenie. A ako dosiahnuť taký silný a intenzívny orgazmus? Dá sa k nemu dopracovať stimuláciou bodu G. Žena však musí byť sama sebou a byť s mužom v hlbokom spojení, pretože ide o najintímnejšie a najkrajšia vec vo vzťahu.

 

Silný orgazmus navodíte aj vďaka prírodným doplnkom stravy, ktoré majú blahodarné účinky na celý organizmus. Obsahujú čisto prírodné ingrediencie, takže nespôsobujú vedľajšie účinky ako mnohé lieky. Odborníci odporúčajú:

 

1.Clitorin - prírodný produkt, vďaka ktorému dosiahnete vytúžené uspokojenie a kvalitné prežitok intímnych chvíľ s partnerom. Revolučný zlepšenie v sexuálnej oblasti.

 

2.Breastmax - prírodný produkt, vďaka ktorému získate väčšie prsia v priebehu niekoľkých mesiacov. Trvalo! Zvýši sa aj vaše sexuálne príťažlivosť a atraktivita.

 

3.Vigorelle - lubrikačný gél na intenzívny zážitok a pôžitok zo sexu. Zvyšuje citlivosť v genitálnej oblasti a prináša tak neopísateľný pocit rozkoše a silný orgazmus.

 

Prípravky pre podporu vaginálneho a klitoriálneho orgazmu


Späť na zoznam článkov
Zatvoriť

Posledný komentár k PRE ŽENY: Chcete rýchly orgazmus? Pomôžu masturbácie, prírodné tabletky a lubrikačné gély

vložiť nový komentár
22.05.2019 pridal atomer-user
Copyright 2019 - 2023 © Turbo24.sk