Novinky
Vimax Pills - Recenzia

Kde kúpiť najlepšie doplnky výživy - Vimax Pills, Clitorin TABLETKY PRE MUŽOV: Vimax Pills - originál z VimaxPills.cz - objednať so zľavou 10 percent na Madcat.cz Doplnok výživy pre ŽENY: Clitorin -...

viac
Blog / Články

Pánske prirodzenie - dôležitá je starostlivosť a doplnky

Pridané: 19.04.2019

V prvom rade by ste nemali zanedbať dostatočnú hygiénu!

Hygiena pohlavného ústrojenstva, smegma, penis, semenníky
Váš pohlavný úd si zaslúži extra pozornosť. Ide predsa o orgán, ktorý vám zaisťuje rozkoš. Preto by ste nemali zanedbávať starostlivosť o svoj penis. Rozmaznávajte ho a uvidíte, ako pekne sa vám odmení.

 

Počuli ste už o smegme? Zápach menom smegma je obzvlášť nepríjemný a vytvára sa, keď oblasť pod predkožkou nebola vyčistená. Táto oblasť by sa mala čistiť denne spolu so zvyškom vašich genitálií, spodných častí a oblastí medzi nimi, ktorá sa nazýva perineum. Použite mydlo bez pridaných aditív, pretože tieto oblasti môžu byť veľmi citlivé.

 

A čo prevencia? Rakovina semenníkov je najčastejšou rakovinou u mladých mužov. Z tohto dôvodu by ste mali každý týždeň skúmať semenníky, a to nasledovne: medzi vaším prstom a palcom a následne nad nimi pokrčíte pokožku. Najčastejším príznakom je hrudka akejkoľvek veľkosti, v tomto prípade by ste nemali zanedbať rozhovor so svojím lekárom, ak máte podozrenie, že so semenníkmi niečo nie je v poriadku.

 

Čo sa týka udržiavania erekcie, tak erektilnej dysfunkcie alebo impotencia je bohužial bežná od stredného veku a je spôsobená zúžením krvných ciev, ktoré pumpujú krv pre vytvorenie a udržanie erekcie. K tomuto zúženie môže vyskytnúť z mnohých dôvodov, ktorými sú vysoký krvný tlak, cukrovka a fajčenie, tieto faktory sú na prvom mieste. Potlačenie alebo koniec s fajčením sa síce niekomu javí ako nepríjemný fakt, ale je bohužiaľ nutné. Pravidelné cvičenie alebo iná pohybová aktivita znižuje riziko vzniku vysokého krvného tlaku a cukrovky.

 

Pozor si dávajte aj pri udržiavaní porastu na penise. Mnohí z nás majú potešenie z toho, že udržujú penis čistý. Neexistujú žiadne špecifické pravidlá, čo je nutné robiť, rozumná je však opatrnosť. Buďte obzvlášť opatrní v oblasti miešku. Práve na tomto mieste je holenie technicky náročnejšie a dávajte si pozor, aby nedošlo k malému poraneniu na koži - to by mohlo potenciálne rozšíriť škodlivé baktérie, ktoré by mohli do vášho krvného obehu zaviesť rôzne nepríjemné choroby, ktoré určite nechcete.

 

V neposlednom rade, ak chcete, aby bol váš penis vo forme a hlavne, aby bol zdravý, ejakulujte pravidelne. Nech sa ejakulácia stane súčasťou vašej každodennej rutiny, či už vo forme sexu s partnerkou, alebo masturbácie.

 

Harvardova univerzita vykonávala experimenty s takmer 30 000 mužmi a zistila, že riziko rakoviny prostaty bolo o 33 percent nižšie u mužov, ktorí ejakulovali najmenej 21-krát za mesiac, v porovnaní s tými, ktorí ejakulovali iba 4-7 krát za rovnakú dobu!

 

Večné dilema každého chlapa: Je môj penis dostatočne veľký?

Dostatočná veľkosť penisu pre pohlavný styk
Priezkum, ktorý sa vykonával so ženami v roku 2015, sa týkal fotografií všetkých druhov a veľkostí penisov uverejnených v časopise Journal of Sexual Medicine. Tento prieskum potvrdil, že dĺžka penisu bola jedným z najmenej oceňovaných mužských atribútov. "Celkový kozmetický vzhľad" bol na prvom mieste, nie jeho dĺžka. Takže sa nemusíte obávať, či je veľkosť vášho penisu nad alebo pod priemerom. Stačí, aby vyzeral dobre.

 

Podľa jednej zverejnenej štúdie je priemerná dĺžka stoporeného 13,1 cm. A pokiaľ ide o priemerný obvod penisu? Ten je 11,6 cm. Keďže väčšina mužov nechodí s penisom, ktorý je neustále v pozore, štúdie tiež merala priemernú dĺžku neztoporeného penisu, ktorý meral len 9,2 cm. To však vôbec nič neznamená a je to len údaj čisto pre zaujímavosť. Rozhodujúce pre pohlavný styk je dĺžka stoporeného penisu.

 

Len 0,14 percent mužov má penis vo forme tzv. Mikropenisu. Ten je definovaný ako penis, ktorý je menší ako 7,6 cm, aj keď je vzpriamený. Obvyklou liečbou pre mikropenisu je faloplastika. Priemerný nárast dĺžky je 2 cm, ale iba 35 percent ľudí, ktorí absolvujú liečbu, sú s výsledkom spokojní.

 

Ďalšou metódou je využiť niektoré z našich produktov, ktoré vám zaručene pomôžu. Ide o prírodné prípravky bez rôznych chemických prísad. V nasledujúcej časti článku vám ich predstavíme a v krátkosti popíšeme.

 

Ktoré produkty mám použiť, aby bol môj penis väčší a výkonnejší?

Skvalitnenie a predĺženie erekcie, uspokojenie partnerky
Vimax Pills

 

Ide o prírodný doplnok stravy, ktorý pôsobí na mužský organizmus komplexne. Keďže pôsobí vo všetkých smeroch, vylepšuje celkový výkon v posteli. Tento prírodný preparát si obľúbilo obrovské množstvo mužov na celom svete.

 

Pravidelné užívanie tohto doplnku napomáha pri zväčšenie penisu, nasleduje výrazné prekrvenie periférnych oblastí tela, predĺženie a skvalitnenie erekcie, oddialenie ejakulácie, zvýšenie sexuálnej výdrže, vyššia sexuálna aktivita a zvýšenie libida.

 

Tento výrobok nemá žiadne vedľajšie účinky a ide o voľne predajný doplnok stravy na zväčšenie penisu, odstránenie predčasnej ejakulácie a rýchle zlepšenie erekcie.

 

Ultra Potencia

 

V prípade, že vás už neraz potrápila predčasná ejakulácia, alebo cítite, že máte problémy s erekciou, tak ste na správnej adrese. Vďaka Ultra Potencia na tieto problémy možno ihneď zabudnúť.

 

Produkty, kam spadá aj Ultra Potencia, boli vyvinuté tak, aby pomáhali všetkým mužom bez rozdielu veku. Je to doplnok stravy, nie liek. Kvôli prírodnému zloženiu u tohto výrobku absentujú vedľajšie účinky. Ultra Potencia posilňuje organizmus ako celok.

 

Vďaka tomuto výrobku budete vnímať zlepšenie erekcie, predčasná ejakulácia zmizne tiež. Pomáha aj pri problémoch s potenciou. Blahodarne pôsobí na srdce a krvný obeh, eliminuje cukrovku. Ide o najlepší produkt pre zvýšenie potencie, ale aj na potlačenie predčasnej ejakulácie.

 

Dragon Power

 

Máte problémy s erekciou alebo ejakuláciou? Tieto nepríjemné situácie vznikajú najčastejšie v súvislosti so stresom a vypätím. Dragon Power je prírodné afrodiziakum, jeho prvoradou úlohou je úplne uvoľniť organizmus.

 

Vďaka tomu krv lepšie preteká a váš sexuálny výkon je razom lepší. Nezabudnite, že produkt Dragon Power je nutné užívať pravidelne a problémy sa vám vyhnú. Zbavíte sa každodenného stresu a budete sa cítiť lepšie.

 

Aj Dragon Power má komplexný účinok na telo. Produkt vám zabezpečí očistu organizmu. Užíva sa vo forme kapsúl, nezabudnite na jeho pravidelné užívanie. Tento výrobok je najlepší aplikovať raz až trikrát denne. Je to prírodné afrodiziakum a pomôže vám skutočne so všetkým. Nezabudnite na to, že ide o prírodný preparát, a že bol vytvorený podľa mnohoročných skúseností na základe princípov tradičnej čínskej medicíny.

 

Vimax Pills kúpiť


Späť na zoznam článkov
Zatvoriť

Posledný komentár k Pánske prirodzenie - dôležitá je starostlivosť a doplnky

vložiť nový komentár
22.05.2019 pridal atomer-user
Copyright 2019 - 2023 © Turbo24.sk